Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Summer Sale, a ja mam jeszcze gry z tej zimowej których nie ruszyłem nawet myślą.;s
Dobrze że mało kupuję, i aż tak bardzo to nie przeszkadza.

Marność nad marnościami...
Od dwóch dni upał i duszno, jakoś idzie wytrzymać ale w pracy zakładam kombinezon ochronny który słabo przepuszcza powietrze. No i trochę się porobi i się w środku pływa. Ciekawe jak trafię z typowym kryzysem chęci do wszystkiego w jakieś nieciekawe malowanie, może być ciężko w takich warunkach.

Z nudów klikam sobie w FM, przerabiam Manchester na właściwą modłę i nawet to jakoś idzie. Zastanawiam się tylko jak sprzedać pana basti-fantasti który realnie jest całkiem sympatycznym gościem, ale w grze już nieco mało dla mnie przydatny(i zarabia 245k funtów/week). Nikt mu tyle przecież nie zapłaci i będzie się kisił jeszcze dwa lata na trybunach pewnie.

@Mery, słuchał płyty ''A U R O R A'' by Ben Frost? Fajna jest.;3

20160625004255468

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2016 o 00:48, Nephren-Ka napisał:

@Mery, słuchał płyty ''A U R O R A'' by Ben Frost? Fajna jest.;3


Mam kilka jego starszych cedeków i z tego co pamiętam były nawet smaczne.
Obada się kiedyś.
Na razie do okiełznania mam na tapecie parę labeli techniawek, pozyskanych z bandcampa, więc jest co słuchać nowego odrobaczając fabryczki, czy tez rozbudowując jakąś stację kosmiczną :3.

A duchota faktycznie straszliwa nawet o tej porze. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2016 o 01:00, meryphillia napisał:

A duchota faktycznie straszliwa nawet o tej porze. :F


Wczoraj było fajnie, cały dzień i całą noc duszno i gorąco; dzisiaj popadało zaraz po południu i było całkiem fajnie, ale mam wrażenie że już zaczyna się robić tak samo od nowa(mimo nocnego chłodu za oknem).
Przynajmniej będzie tydzień w którym się może dobiję i w końcu uda mi się przynajmniej zasłabnąć czy coś takiego.;s

W FM przeklikałem sobie Euro, wygrała Polska.xd Normalnie chyba im się to może nie udać, ale i tak fajnie że wyszli z grupy i przeszli kolejną rundę.
Notka manchesterska - skład po małych przebudowach: De Gea - Jones-Stones-Smalling-Shaw - Maia - Neves-Pogba - Depay-CRooney-Martial; szkoda że Martial strasznie szklany jest i się mu przez urazy forma partoli.;/
Ale że i tak wszystko to marność, to nie ma znaczenia.;s

W wocie jakiś mały czołg jako nagroda w misji, trza zdobyć jedynie 50k expa brytyjską nacją, super to wymyślili żebym nie zagrał ani minuty przypadkiem.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2016 o 00:55, Nephren-Ka napisał:

W FM przeklikałem sobie Euro, wygrała Polska.xd Normalnie chyba im się to może nie udać,
ale i tak fajnie że wyszli z grupy i przeszli kolejną rundę.


Z Portugalią pewnie wygramy patrząc na to jak oni grali dotychczas. ;P
Chyba nawet postawię jakieś złotówki na lansowany w sieci finał: Polska - Islandia. ;D

Dnia 27.06.2016 o 00:55, Nephren-Ka napisał:

/.../ trza zdobyć jedynie 50k expa brytyjską
nacją /.../


Jedynie. H@H@H@

Pomyśleć że kiedyś bym siedział po 10h dziennie, by tylko "wybiałorusinić" te 750 golda ponoć.
A w istocie nawet nie chce mi się zbyt długo besztać w tym cyrku i nawet zbytniego powodu nie mają jeszcze by przywalić nowym czatbanem. ]:>
Wytrzymam może z cztery bitwy i uciekam do ciekawszych gierek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2016 o 01:13, meryphillia napisał:

Z Portugalią pewnie wygramy patrząc na to jak oni grali dotychczas. ;P
Chyba nawet postawię jakieś złotówki na lansowany w sieci finał: Polska - Islandia. ;D


Lubisz chyba oddawać złotówki za darmo.;p
Patrząc na drabinkę to nasi mają średnie szanse dotrzeć do finału(bo po możliwym zwycięstwie z Portugalczykami mielibyśmy pewnie Belgów), Islandia zerowe(nawet jakby przeszli Anglię - która się lubi od dawna sama eliminować - to potem Francja, a potem ktoś zestawu Włochy/Hiszpania/Niemcy).

Dnia 27.06.2016 o 01:13, meryphillia napisał:

Wytrzymam może z cztery bitwy i uciekam do ciekawszych gierek...


Sporo, ja chyba ze 2 i tyle mnie widzieli.;s Co ciekawe nie odstraszają mnie inni gracze, tylko tak mi wychodzi kompromitowanie się, że wychodzę z gry.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2016 o 01:48, Nephren-Ka napisał:

Sporo, ja chyba ze 2 i tyle mnie widzieli.;s Co ciekawe nie odstraszają mnie inni gracze,
tylko tak mi wychodzi kompromitowanie się, że wychodzę z gry.;3


To słabyś faktycznie.
Ja po szybkim wysadzeniu się o ścianę/utopieniu zaraz po starcie, mam jeszcze kilka minut (choć w takich przypadkach zazwyczaj są to dwie, góra trzy) na wybesztanie wszystkiego co się rusza. ]:>

Aż nabrałem ochoty, by się wysadzić parę razy przed sesją w fabryczki do białego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Condemned ukończone. Ciekawa i ciężka nastrojowo produkcja, ale bardzo mi się podobała. Całą grę czułem się zaszczuty i chodziłem z plecami przyklejonymi do ściany. Przy okazji naszło mnie parę myśli odnośnie obecnych trendów w grach. Condemned zostało wydane w 2006 r. i w przeciwieństwie do wielu nowych produkcji nie stara się wyręczać mnie w graniu i nie przerywa mi za często tego doświadczenia. Ukończyłem też niedawno Tomb Raidera z 2013 r. i tam było to bardzo częste. Co jakiś czas odgrywała się jakaś animacja i jedyne co mogłem robić to patrzeć jak Lara wykonuje określone czynności poza moją kontrolą. Innym razem męczyłem klawiaturę sekwencjami QTE, które robią raczej za zapychacz. Condemned przypomniał mi, że budować nastrój i nakłaniać gracza do określonych działań można bez nachalnego przerywania gry scenkami i QTE. Wystarczy dobrze zaprojektowany etap. A im dalej w historię gier, tym więcej takich przykładów i więcej gry w grze. Oczywiście nie twierdzę, że tamten Tomb Raider mi się nie podobał, bo była to fajna, "filmowa" gra i czasami w takie tytuły miło pograć, ale warto pamiętać, że można też inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho!
Ukończyłem trzecią część Higurashi, czuję się jeszcze bardziej zamotany niż po drugiej. Obrazków z Satoko w ręczniku nie pokażę, bo ma mniej niż 15 lat. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pół dnia chomikowałem mjuzik z netlabeli zalegający na dyskach i mam 300GB na ściągnięcie kolejnych netlabeli. :3

Ale teraz sprawdzam czy są już najważniejsze mody pod nowy paczyk fabryczek i może zobaczę te smaczne nowości w grze, bo nie uśmiecha mi się rezygnować z aktualnego sejwa, liczącego zaledwie 89 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu za stypa znowu ostatnio?

W końcu po trzech dniach są dostępne wszystkie potrzebne mi mody do fabryczek, by zobaczyć nowego paczyka.
Problem, że wkręciłem się w trakcie tego oczekiwania w gonitwy z zombiakami w 7 Days To Die...

No i powstał tym samym prawdziwy dramat, w co zagrać... :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 02:02, meryphillia napisał:

Co tu za stypa znowu ostatnio?

Bo gramy panie, bo gramy. Po Condemnedzie wkręciły mi się Heroesy III w trybie hotseat :D Ale dla odmiany planuję odkurzyć płytkę z Disciples II.

Dnia 01.07.2016 o 02:02, meryphillia napisał:

W końcu po trzech dniach są dostępne wszystkie potrzebne mi mody do fabryczek, by zobaczyć
nowego paczyka.

Narobiłeś mi chęci z tym Factorio już dawno temu, ale no niestety obecnie nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek. A z drugiej strony pilnuję się, by pokończyć zbiór gier do przejścia, który narósł przez wszystkie te lata. Nie chcę skończyć z ogromną, jak to się określa, "kupką wstydu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 02:02, meryphillia napisał:

Co tu za stypa znowu ostatnio?

Dziś pomeczowa. ;p

Dnia 01.07.2016 o 02:02, meryphillia napisał:

No i powstał tym samym prawdziwy dramat, w co zagrać... :F

Chcesz zdradzić fabryczkowanie na rzecz jakichś chodzących zwłok? ;d

A ja ostatnio gram w AIONa, lol.
Mając tyle obiecujących singlowych pozycji do zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 02:14, Kadaj napisał:

Dziś pomeczowa. ;p


Eeee tam...
Przeca to tylko jakaś durna piłka. :3

Dnia 01.07.2016 o 02:14, Kadaj napisał:

Chcesz zdradzić fabryczkowanie na rzecz jakichś chodzących zwłok? ;d


Fabryczki same się jednak "zdradziły".
Niestety jeden kluczowy mod nadal nie jest kompatybilny z nową wersją gry. ;(

KubooPL >>> Pamiętaj, by nie liczyć na żadne Steamowe obniżki.
Wręcz przeciwnie, wraz z wersją 1.0 fabryczki zdrożeją jeszcze nieco, pewnie o jakieś 10 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 02:46, meryphillia napisał:

Eeee tam...
Przeca to tylko jakaś durna piłka. :3

Kiedyś należałem do tego samego obozu. Piłka nożna? Bleh. Sport? Bleh. A dzisiaj? :D Zupełnie odwrotnie. Odkryłem w sobie pierwiastek, jak to moja dziewczyna określa - "typowego Janusza". Żarty żartami, ale jakimś cudem oglądanie sportu zaczęło mnie ciekawić. I właściwie nie tylko oglądanie, bo sam lubię pomęczyć się na różne sposoby. Tak w realnym świecie jak i tym bardziej wirtualnym. Nawet sprawiłem sobie FIFĘ 14 już ponad rok temu. To nic, że nie ogarniam za bardzo klubów, zawodników. Jako gra, tak do pokopania sobie wirtualnymi zawodnikami jest świetna. Szczególnie jak gra się w 2 osoby. Jedne z najlepiej wydanych pieniędzy na grę.

Dnia 01.07.2016 o 02:46, meryphillia napisał:

Pamiętaj, by nie liczyć na żadne Steamowe obniżki.
Wręcz przeciwnie, wraz z wersją 1.0 fabryczki zdrożeją jeszcze nieco, pewnie o jakieś
10 Euro.

Smutek mnie ogarnia. Tak blisko, a tak daleko :D No cóż, może kiedyś się skuszę. Może gog.com coś ciekawego wymyśli, bo z dwojga preferuję tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 03:07, KubooPL napisał:

Smutek mnie ogarnia. Tak blisko, a tak daleko :D No cóż, może kiedyś się skuszę. Może
gog.com coś ciekawego wymyśli, bo z dwojga preferuję tę platformę.


Na GoGu też nie będzie obniżek, a cena skoczy w górę, gdy gra wyjdzie z fazy bety. :3

Choć sam kupuję gry głównie na wyprzedażach, to w przypadku fabryczek jestem sercem z developerem przy z ich podejściem: zero ulgi dla "łowców okazji".
Gra zapewnia tyle radochy, że 20$, to wręcz za mało za grę przy której spędziłem jakieś 1500h, a ta jeszcze nawet nie wylazła z stadium bety. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 03:17, meryphillia napisał:

Choć sam kupuję gry głównie na wyprzedażach, to w przypadku fabryczek jestem sercem z
developerem przy z ich podejściem: zero ulgi dla "łowców okazji".
Gra zapewnia tyle radochy, że 20$, to wręcz za mało za grę przy której spędziłem jakieś
1500h, a ta jeszcze nawet nie wylazła z stadium bety. ;)

Naprawdę nie wątpię. W pełni rozumiem Twoje podejście. Sam jakiś czas temu wydałem 40€ na dwie kopie Minecrafta, bo uznałem, że warto. Naprawdę chciałbym spróbować swoich sił w Factorio, ale tak jak pisałem - chwilowo nie mogę przeznaczyć takiej kwoty. A druga sprawa to zaczęła ciążyć mi wspomniana wcześniej "kupka wstydu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 03:24, KubooPL napisał:

A druga sprawa to zaczęła ciążyć mi wspomniana wcześniej "kupka wstydu".


Zawsze "kupkę wstydu" można zostawić na później i namiętnie budować fabryczki zamiast tego. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 03:27, meryphillia napisał:

Zawsze "kupkę wstydu" można zostawić na później i namiętnie budować fabryczki zamiast
tego. :3


:D Za długo już to odkładałem. Czas to naprawić. Teraz mam mocne postanowienie poprawy, wstydu już wystarczy. Chciałbym, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. A już na pewno nie od razu. To sobie powtarzam i pomaga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 03:32, KubooPL napisał:

:D Za długo już to odkładałem. Czas to naprawić.


Ja tam "wstydliwych" problemów z grami zbytnio nie mam.
Nie traktuje żadnej gry na tyle poważnie, by żałować za bardzo, że czegoś jeszcze tam nie ograłem.
Po prostu zbyt dużo mam ulubionych gier w które szarpię latami i po prostu najczęściej żal mi tracić czas na inne. :3

I chociażby dlatego taki Wiedźmin może poczekać nawet i parę lat jeszcze nim w końcu zmuszę się do przejścia wszystkich części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 04:07, meryphillia napisał:

Ja tam "wstydliwych" problemów z grami zbytnio nie mam.
Nie traktuje żadnej gry na tyle poważnie, by żałować za bardzo, że czegoś jeszcze tam
nie ograłem.
Po prostu zbyt dużo mam ulubionych gier w które szarpię latami i po prostu najczęściej
żal mi tracić czas na inne. :3

Wiesz, to nie tak, że ja mam parcie na ciągłe ogrywanie nowości i bycie na bieżąco z rynkiem gier. Miałem po prostu swoją listę tytułów, które zawsze mnie ciekawiły i których chciałem spróbować. Te pozycje sobie stopniowo kompletowałem. I niedawno uznałem, że tego kompletowania już wystarczy. Można to potraktować jako moje "ulubione gry", o których wspominasz. Nie chcę teraz olać tego co już kupiłem, bo to zmarnowane pieniądze. Gdyby były dopiero na mojej liście to pewnie bym odpuścił. Większość z nich kupiłem, gdy miałem trochę więcej czasu wolnego, a teraz się to pozmieniało i mniej gram. Ale skoro już mam te tytuły to nie widzę sensu w dowalaniu kolejnych pozycji, które na swoją kolej poczekają nawet nie wiem ile. Stąd to określenie "kupka wstydu", takie bardziej umowne. Po prostu mam co chciałem i całe życie na nagranie się w to ;) Pewnie, pojawiają się jeszcze ciekawe gry, ale już nie mam presji na ich posiadanie. Już mi wystarczy, a przynajmniej na długi czas.
Ja znowu jestem graczem, który lubi próbować nowych rzeczy. Oczywiście wracam do pewnych tytułów, do jednych częściej, do innych rzadziej, ale chyba częściej niż Ty szukam odmiany. Tylko jednej grze poświęciłem liczbę godzin mierzoną w tysiącach i było to Guild Wars 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować