Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 23:27, sferis napisał:

Kurcze ;/ Jutro znowu do szkoły .... Według mnie chodzenie do budy w czerwcu jest bez sensu
;/ I tak wystawienie ocen miało byc do 4 czerwca, czyli do dzisiaj ... I teraz będziemy się
"kisic" Bez sensu :-( No ale w końcu to Polska ... Trzeba miec nadzieje na lepsze jutro :P


Ja tam mam do 15 czerwca wystawianie ocen, a musze się ze Sztuki poprawić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:30, Arkads napisał:

Ja tam mam do 15 czerwca wystawianie ocen, a musze się ze Sztuki poprawić :P.


U nas 15 czerwca będzie już po trzech konferencjach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro zdaje po raz 5 geografie :D Pierwszy semestr, na drugi semestr nie mam żadnego zagrożenia musze tylko ten 1 poprawić :/ Ale myśle że jutro zdam.. poprawiłem ściągi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:27, sferis napisał:

Kurcze ;/ Jutro znowu do szkoły .... Według mnie chodzenie do budy w czerwcu jest bez sensu
;/ I tak wystawienie ocen miało byc do 4 czerwca, czyli do dzisiaj ... I teraz będziemy się
"kisic" Bez sensu :-( No ale w końcu to Polska ... Trzeba miec nadzieje na lepsze jutro :P


Ja mam jeszcze ponad tydzień do wystawienia, więc będę próbował trochę ponaginać oceny.
Nie rozumiem jednej rzeczy: po wystawieniu ocen można już tylko pogorszyć swoją sytuację, a poprawić nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:32, M1chał napisał:

A ja jutro zdaje po raz 5 geografie :D Pierwszy semestr, na drugi semestr nie mam żadnego zagrożenia
musze tylko ten 1 poprawić :/ Ale myśle że jutro zdam.. poprawiłem ściągi :D


No to życzę powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:32, Sith66 napisał:

Ja mam jeszcze ponad tydzień do wystawienia, więc będę próbował trochę ponaginać oceny.
Nie rozumiem jednej rzeczy: po wystawieniu ocen można już tylko pogorszyć swoją sytuację, a
poprawić nie.


Święta racja ... Nas też straszą obniżeniem oceny O_o A potem się dziwią, że młodzież nerwowa jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:29, M1chał napisał:

LooooL z tego pierwszego nie moge :P :D P....ś komuś i on pałe dostanie przez Ciebie :D

To żeś zaszalał. Miej nadzieję, że tego nie przeczyta Budo, albo inny modek :P
Czy wy wszyscy oglądacie Prison Break? Bo u mnie na gg wszyscy maja opisy PB. Normalnie paranoja! Rozumiem jakby ten serial był jakiś wyjątkowy... [unika wideł]
@sferis >> oto Polska właśnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:33, sferis napisał:

> Ja mam jeszcze ponad tydzień do wystawienia, więc będę próbował trochę ponaginać oceny.

> Nie rozumiem jednej rzeczy: po wystawieniu ocen można już tylko pogorszyć swoją sytuację,
a
> poprawić nie.

Święta racja ... Nas też straszą obniżeniem oceny O_o A potem się dziwią, że młodzież nerwowa
jest :P



Można? Nawet o takim czymś nie słyszałem :P. A myślałem że po wystawieniu ocen będe mógł mieć wszystko w dupie :/. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wróciłem z Łomży właśnie ,gdzie odbył się dłuuugi pogrzeb mojego dziadka. Nie było tak źle. :d
Co tum u was Nocne Marki? Witam was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:34, greg_f napisał:

Czy wy wszyscy oglądacie Prison Break? Bo u mnie na gg wszyscy maja opisy PB. Normalnie paranoja!


Właśnie leci trzeci odcinek, ale już mi się nie chciało oglądać. Zamiast tego miałem się uczyć, ale jak widać siedzę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:34, Arkads napisał:

Można? Nawet o takim czymś nie słyszałem :P. A myślałem że po wystawieniu ocen będe mógł mieć
wszystko w dupie :/. :P


Pewnie, że można, dopóki nie będzie ostatecznej konferencji, która jest bodajże 18 czerwca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2007 o 23:34, greg_f napisał:

Czy wy wszyscy oglądacie Prison Break? Bo u mnie na gg wszyscy maja opisy PB. Normalnie paranoja!
Rozumiem jakby ten serial był jakiś wyjątkowy... [unika wideł]



Obejrzyj sobie choć 5 odcinków pierwszych, to nie będziesz mógł przestać :P. Ja tak miałem, drugą serię cały czas oglądałem, bez przerw / tylko sen i szkoła :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:34, greg_f napisał:

Czy wy wszyscy oglądacie Prison Break? Bo u mnie na gg wszyscy maja opisy PB. Normalnie paranoja!
Rozumiem jakby ten serial był jakiś wyjątkowy... [unika wideł]
@sferis >> oto Polska właśnie :/


Ja nie oglądam Prisona Break''a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 02:39, s2nto napisał:

Z tego co ostatnio mi się AQ przedstawiał to ma 16lat

Mam troszkę mniej, musiałeś mnie z kimś pomylić. Chyba że jest tu jakiś inny AQ...
Ja jestem z rocznika 1992 i chodzę do 2 klasy gimnazjum ,a tak właściwie to ją kończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:38, sferis napisał:

> Można? Nawet o takim czymś nie słyszałem :P. A myślałem że po wystawieniu ocen będe mógł
mieć
> wszystko w dupie :/. :P

Pewnie, że można, dopóki nie będzie ostatecznej konferencji, która jest bodajże 18 czerwca
;/



Eh. Straszna rzecz :/. A widzieliście te nowe usprawiedliwienia? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:38, sferis napisał:

Pewnie, że można, dopóki nie będzie ostatecznej konferencji, która jest bodajże 18 czerwca


I do teg konferencji jeszcze oceny mogą ulec zmianie. Do tego niektórym nauczycielom zachce się jeszcze powystawiac ocenki więc... chodzenie raczej nie jest "bez sensu".
A jak masz chodzić, aby się nudzić, to zostań w domu. Nie lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:41, Vaxinar napisał:

I do teg konferencji jeszcze oceny mogą ulec zmianie. Do tego niektórym nauczycielom zachce
się jeszcze powystawiac ocenki więc... chodzenie raczej nie jest "bez sensu".
A jak masz chodzić, aby się nudzić, to zostań w domu. Nie lepiej? :)


Jest bez sensu. Bo teoretycznie można zmienic, ale nigdy to nie zostalo jeszcze zrobione, nauczyciele tylko tym straszą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:40, Arkads napisał:

Eh. Straszna rzecz :/. A widzieliście te nowe usprawiedliwienia? xD


Jakie usprawiedliwienia??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować