Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

/.../

Ty też zaszalałeś- a tyle razy proszę o niecytowanie tekstów przeznaczonych do cenzury...


Przy okazji po raz kolejny prosze o nierobienie tutaj irca, bo posty takie jak ten powyżej będa karane- idźcie z tym na gramirca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mi się nie chce uczyć !!
Przypomnijcie sobie jak musieliście czytać Pana Tadeusza to zrozumiecie jak się teraz czuję.
Jedyne co mnie teraz cieszy to to że w czwartek Boże Ciało, a i piątek też wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:44, sferis napisał:

> Eh. Straszna rzecz :/. A widzieliście te nowe usprawiedliwienia? xD

Jakie usprawiedliwienia??!!



Kiedyś były że dajesz jej kartkę. A teraz musi być data, podpis rodzica opiekuna i przyczyna. I za każdą nieobecność MUSISZ dać :/. Giertych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:39, Arkads napisał:

Obejrzyj sobie choć 5 odcinków pierwszych, to nie będziesz mógł przestać :P. Ja tak miałem,

Nie oceniam czegoś, jeśli nie widziałem. Oglądałem parę odcinków, ale nie lubię takiego typu akcji.

Dnia 04.06.2007 o 23:39, Arkads napisał:

drugą serię cały czas oglądałem, bez przerw / tylko sen i szkoła :].

To może ładnie wszystkim powiedz skąd masz drugą serię? O ile dobrze wiem, to licencjonowane produkty są własnością dystrybutorów? Czyli w tym wypadku edycja TV - Polsat, edycja DVD - Imperial.
Potem się dziwią, że lecą degrady... Ludzie zastanówcie się co piszecie, a potem przyciśnijcie Dodaj post :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:43, Budo napisał:

/.../

ostrzeżenie nie spodobał mi sie ten wyraz na p..

To wiemy że Budo nie śpi :) Tak mi się wyrwało, przepraszam zachowałem się jak bachor.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:45, Arkads napisał:

Kiedyś były że dajesz jej kartkę. A teraz musi być data, podpis rodzica opiekuna i przyczyna.
I za każdą nieobecność MUSISZ dać :/. Giertych.


to przeciez tak zawsze bylo ;> A co kiedys pisales na tej kartce? :P Czyz nie to samo? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:46, greg_f napisał:

> Obejrzyj sobie choć 5 odcinków pierwszych, to nie będziesz mógł przestać :P. Ja tak miałem,

Nie oceniam czegoś, jeśli nie widziałem. Oglądałem parę odcinków, ale nie lubię takiego typu
akcji.
> drugą serię cały czas oglądałem, bez przerw / tylko sen i szkoła :].
To może ładnie wszystkim powiedz skąd masz drugą serię? O ile dobrze wiem, to licencjonowane
produkty są własnością dystrybutorów? Czyli w tym wypadku edycja TV - Polsat, edycja DVD -
Imperial.
Potem się dziwią, że lecą degrady... Ludzie zastanówcie się co piszecie, a potem przyciśnijcie
Dodaj post
:\



Eh. Po angielsku, z amerykańskiego eBaya ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:43, sferis napisał:

ale nigdy to nie zostalo jeszcze zrobione, nauczyciele tylko tym straszą ;/


W gimnazjum...
Widzę, że masz ambicje na tzw. "dobre liceum". Więc się zacznij przyzwyczajać, bo się kiedyś możesz przejechac. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:47, sferis napisał:

> Kiedyś były że dajesz jej kartkę. A teraz musi być data, podpis rodzica opiekuna i przyczyna.

> I za każdą nieobecność MUSISZ dać :/. Giertych.

to przeciez tak zawsze bylo ;> A co kiedys pisales na tej kartce? :P Czyz nie to samo? ;>


Nie. Pisałem tylko Proszę o zwolnienie mnie z lekcji. I tyle. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:48, Vaxinar napisał:

W gimnazjum...
Widzę, że masz ambicje na tzw. "dobre liceum". Więc się zacznij przyzwyczajać, bo się kiedyś
możesz przejechac. :]


Taaaa... Wszyscy mi to powtarzają, że dostanę po tyłku w liceum :D Ciekawe czy się sprawdzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:48, Arkads napisał:

Nie. Pisałem tylko Proszę o zwolnienie mnie z lekcji. I tyle. :>


A podpisu rodzica nie? Ojej. To u nas by to nie przeszło. Musiała byc data, podpis rodzica i przyczyna :P Zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:49, sferis napisał:

> Nie. Pisałem tylko Proszę o zwolnienie mnie z lekcji. I tyle. :> >
A podpisu rodzica nie? Ojej. To u nas by to nie przeszło. Musiała byc data, podpis rodzica
i przyczyna :P Zawsze tak było.



Nie, podpis w fałsz :P. Ale bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:50, Arkads napisał:

Nie, podpis w fałsz :P. Ale bez przyczyny.


Pfff, oszust :P Dosięgnie Cię kara "Wszechpotężnego Ministra Edukacji" :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:52, sferis napisał:

> Nie, podpis w fałsz :P. Ale bez przyczyny.

Pfff, oszust :P Dosięgnie Cię kara "Wszechpotężnego Ministra Edukacji" :D :P



Tak, tak. :>
Naśle na mnię Irasiad :P. Dobra, muszę się wyspać, idę jeszcze poczytaj. Wszystkim dobranoc i cya. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:45, Arkads napisał:

Kiedyś były że dajesz jej kartkę. A teraz musi być data, podpis rodzica opiekuna i przyczyna.
I za każdą nieobecność MUSISZ dać :/. Giertych.


I może powiesz mi, że pan G. będzie to wszystko osobiście sprawdzał? Bzdura! O tych usprawiedliwieniach nowych pierwsze słyszę tutaj i pomysł uważam za zupełnie bezcelowy i nie mający szans się sprawdzić. Wszystko będzie zależało od wychowawców, a ci bywają różni. Ja w liceum na przykład zdążyłem już zapomnieć co to jest usprawiedliwienie. Wychowawcy po prostu nie chciało się prowadzić dziennika i zawsze zganiał to na jakąś koleżankę z ładnym charakterem pisma. Zajmowała się wszystkim od wpisywania tematów po usprawiedliwienia właśnie. Poza tym nawet jak nasz kochany wychowawca (tu nie ma ani trochę ironii - wszyscy go uwielbialiśmy) zabrał się już za dziennik, to wystarczyło mu pomachać usprawiedliwieniem i paluchem pokazać w dzienniku co i gdzie ma usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:47, Arkads napisał:

Eh. Po angielsku, z amerykańskiego eBaya ^^.


hyhyhyhyhy. dobre. Sezon drugi dopiero co wyszedł na DVD, więc nie ściemniaj, ale niech Ci bedzie.
Zmykam, bo widzę, że syf się robi. (czyt: irc), a nie chcę w tym uczestniczyć, trzeba dbać o reputację :P
@Budo sorki za ten błąd. Pierwszy raz cytowałem taki tekst. A tak w ogóle to urlop miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:54, greg_f napisał:

> Eh. Po angielsku, z amerykańskiego eBaya ^^.

hyhyhyhyhy. dobre. Sezon drugi dopiero co wyszedł na DVD, więc nie ściemniaj, ale niech Ci
bedzie.
Zmykam, bo widzę, że syf się robi. (czyt: irc), a nie chcę w tym uczestniczyć, trzeba dbać
o reputację :P
@Budo sorki za ten błąd. Pierwszy raz cytowałem taki tekst. A tak w ogóle to urlop miałeś?



No właśnie. A ja dopiero co dostałem. ;>
Nie wierzysz to jakoś prześle zdjęcia :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w licku było dokłądnie tak samo:D Jeszcze był taki fajny motyw - podwójne wychowawstwo - niby wszystkim od dzienika zajmowała się pani od matmy, ale wychowawcze były z kochana panią profesor od biologii, która po prostu dawała nam dziennik i mówiła - no to kreślcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy dzisiejsze Nocne Marki :-) Jednak wydaje mi się, że długo nie pociągnę, bo dzisiaj coś wyjątkowo zaczyna mi się chcieć spać :-( A jak Wam minął dzień? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:17, sferis napisał:

No to zaczynamy dzisiejsze Nocne Marki :-) Jednak wydaje mi się, że długo nie pociągnę, bo
dzisiaj coś wyjątkowo zaczyna mi się chcieć spać :-( A jak Wam minął dzień? :P



Dzisiaj na matematyce z pracą nie wyszło. :P
Jedynka. Ale mogę przynieść na poniedziałek, a jak przyniosę to trójka na koniec. :)
No i wyjątkowo bieg na 60m, czas 8.39, na 1000m (słabo) 3.50. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować