Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

/.../

Przeczytaj mojego posta wyżej
Albo odpowiedzcie na pytanie- naprawdę mam zacząć karać z powrotem? Był już degrad i nie chciałbym do tego wracać... ale niedługo drugi okres ochronny sie skończy i może znowu na parę dni będzie jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Budo od początku na straży, więc może żeby zachęcić do dyskusji wstawię coś śmiesznego.
Otóż gram sobie w HoMMa V, kampanię podstawki - misja 4. Przystani. Podchodzę do kartografa, a tu taki... sami zobaczcie. Ja zaliczyłem ROTFLA :D

ps.To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy

20070605222542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaliczam geografię. Oczywiście muszę w końcu doczytać te dzieci Hurina, ni jak nie idzie to na jeden raz ;(
Witajcie Nocne Marki, jak dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy

Hahaha no nie inaczej przecież to nie ma żadnego sensu.A może szykuje sie w HoMMa V jakaś wojna chociaż to żadna nowinka ale to inne czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:26, greg_f napisał:

Otóż gram sobie w HoMMa V, kampanię podstawki - misja 4. Przystani. Podchodzę do kartografa,
a tu taki... sami zobaczcie. Ja zaliczyłem ROTFLA :D
ps.To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy

ja tą misję pamiętam, ale na ten czołg uwagi nie zwróciłem. Trzeba też poszukać na innych mapkach :D Może jeszcze coś znajdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:26, greg_f napisał:

Widzę, że Budo od początku na straży, więc może żeby zachęcić do dyskusji wstawię coś śmiesznego.
Otóż gram sobie w HoMMa V, kampanię podstawki - misja 4. Przystani. Podchodzę do kartografa,
a tu taki... sami zobaczcie. Ja zaliczyłem ROTFLA :D

ps.To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy


Co?? Ojej! Lol xD A nie orientuję się do HoMM V można wgrywać jakieś mody? Bo jeśli tak to możliwe, że wgrałeś jakiegoś i coś pozmieniał xD Ojej taki maluśki biedaczek sobie stoi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeszcze pierwszy raz w życiu pływałem na czas grzbietem! :)
I ile na 25m? 31 sekund. :P
Wiem że kalecznie ale powtarzam, pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:26, greg_f napisał:

Widzę, że Budo od początku na straży, więc może żeby zachęcić do dyskusji wstawię coś śmiesznego.
Otóż gram sobie w HoMMa V, kampanię podstawki - misja 4. Przystani. Podchodzę do kartografa,
a tu taki... sami zobaczcie. Ja zaliczyłem ROTFLA :D

ps.To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy


Heh, jeśli to nie twój fotomątarz to nizła niespodzanka, W jakimś artykule czytałem żeby dokładnie badać teren bo ukryto wiele niespodzianek. Może to jedna z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 22:26, greg_f napisał:

ps.To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy

Heh, znany screen:)

Dla nie wtajemniczonych: to żaden fotomontaż, ani mod, jeśli ktoś posiada grę, niech sobie wpisze kod na całą mapę w 3 misji kampanii ludzi(Heaven)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1.5 nie jest mod-friendly. Poza tym mam surowego, dopiero zainstalowanego HoMMa. To musi być żarcik wprowadzony wraz z patchem. Mniejsza o to. chodziło o rozluźnienie sytuacji.

@Obi >> podejrzewam, że to chyba to :]

Może napiszcie o swoim nietypowym hobby lub zainteresowaniach... Ja np. gram tzn. grałem na flecie prostym tenorowym, flecie poprzecznym i na pianinie ;) kiedyś również śpiewałem w zespole rockowym o bajecznej nazwie Dizazter. Teraz niestety nie mam już na wiele czasu... :\ szkoda, ale niestety dorosłe życie ma swoje wady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe hobby czyli niezwiązane z komputerem ? :P
Ja kiedyś grałem na pianinie, ale raczej z przymusu niż czystej pasji ( nie no, na początku było fajnie). Moje najbardziej nietypowe hobby to hodowla bonsai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:19, Arkads napisał:

Dzisiaj na matematyce z pracą nie wyszło. :P
Jedynka. Ale mogę przynieść na poniedziałek, a jak przyniosę to trójka na koniec. :)
No i wyjątkowo bieg na 60m, czas 8.39, na 1000m (słabo) 3.50. :)


Ja na 1000 w tym roku miałem 3.10 :PP Miałem iść na zawody z kumplem na drugi dzień (on miał 3.09), ale co do czego przyszło to tylko jego wziął ... heh Nastawiłem się, ze dzień wolny a tu zonk .. Zakręcony koleś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:38, Darkstar181 napisał:

Dla nie wtajemniczonych: to żaden fotomontaż, ani mod, jeśli ktoś posiada grę, niech sobie
wpisze kod na całą mapę w 3 misji kampanii ludzi(Heaven)


No to się wyjaśniło...Tylko dlaczego akurat czołg...

@greg_f-----> Nietypowe zainteresowania? Hmm, jako jedyny z grona moich znajomych czytam książki, a poza tym zbieram znaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, chodziło się do szkoły, biegało się na 60m. To były czasy. Nawet jak chodziłem do liceum to tam już nie biegalismy niestety, a ja tak lubiałem na 60m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:44, Obi-wan Kenobii napisał:

Nietypowe zainteresowania? Hmm, jako jedyny z grona moich znajomych czytam książki, a poza tym zbieram znaczki...


:D Strasznie nietypowe... hyhyhyhy i widać, że oczytanych masz znajomych :P
@bitelz >> mówisz o pływaniu czy bieganiu? bo ja na 1000 miałem 3,17 mój rekord, więc chyba jesteś lepszy :]
A na 60m miałem 7,37 <winner> też jeździłem na zawody okręgowe... masakra, jak dawno to było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków:)
Sprawa z czołgiem - żart programistów z Nival. 3 plansza kampani Ludzi. Nic szczególnego - chociaż gdy po raz pierwszy zobaczyłem ten czołg, też byłem bardzo zaskoczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:49, awesome napisał:

Eh, chodziło się do szkoły, biegało się na 60m. To były czasy. Nawet jak chodziłem do liceum
to tam już nie biegalismy niestety, a ja tak lubiałem na 60m :D

Ja zawsze lubiłem krótke dystansy =D Bo szybko się je przebiragało i potem już był lajt :] Nie trzeba było się tak bardzo męczyć =PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować