Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 00:25, Vaxinar napisał:

Czasem jak czytam to forum, przeglądam GS to mam wrażenie, że jestem tutaj sam jeden, który
nie jest programistą, ani żadnym grafikiem, ani w ogóle nic w tych klimatach. :P

To Cię pocieszę. Nie jesteś sam jeden. Jest nas (przynajmniej) dwóch :-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:25, Vaxinar napisał:

> Nudy - programista, tester oprogramowania i te klimaty.

Czasem jak czytam to forum, przeglądam GS to mam wrażenie, że jestem tutaj sam jeden, który
nie jest programistą, ani żadnym grafikiem, ani w ogóle nic w tych klimatach. :P

Spokojna głowa ;-) jest w paru "normalnych" ludzi :-D których jedynym celem w życiu nie jest kompilowanie jądra linuxa ;-P Co prawda grafiką trochę się zajmuje ale tylko na potrzeby projektu ;-) Działam na Windowsie i jak coś się psuje to zanoszę do serwisu, taki ze mnie informatyk;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:00, Maciejka12 napisał:

Ale słabo polska zagrała, 1:0 z taką Armenią. Może następnym razem będzie lepiej :)


Ooo faktycznie, to już 22 :)
Mecz naprawdę słaby w wykonaniu naszych orzełków, ale cóż taki jest sport. Jeżeli nie strzela się 100% sytuacji i remisuje do przerwy 0:0 zamiast prowadzić przynajmniej 3:0 to tak może się to wszystko skończyć. W przerwie najbardziej obawiałem się tego, że niewykorzystane sytuacje się zemszczą i niestety tak się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:03, Klimos napisał:

/ciach/

No niestety się stało i nic już nie poradzimy... Trzeba przyznać, że kaszanka jednak była... Możemy mieć tylko nadzieję, że będzie dobrze next time. W tabelce chyba nadal prowadzimy, więc póki co źle nie jest :]
dzisiaj wymywam na imprezę, więc mnie nie będzie. Nie spamujcie za dużo i trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy taki słaby ten mecz.. Nie graliśmy rewelacyjnie ale nie zasłużyliśmy na tą porażkę. Mieliśmy sporo świetnych okazji, zabrakło nam tylko wykończenia. W drugie połowie się otworzyliśmy przez co Armenia miała kilka 100 - procentowych sytuacji, których na szczęście nie wykorzystała. Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentował się bramkarz naszych rywali - nawet nie wiem jak on się nazywa. Po tym meczu nasza sytuacja w grupie mocno się skomplikowała ale jakoś to będzie. Myślę, że nasz trener przemówi chłopakom do rozumu i orzełki się pozbierają przed następnymi meczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:20, marcincinek15 napisał:

Ja wiem czy taki słaby ten mecz..


Tak jak już wspominałem: "Niewykorzystane sytuacje się mszczą". Powinniśmy po pierwszej połowie prowadzić ze 3:0 i wtedy Ormianie nic by nie mieli do powiedzenia w drugiej części spotkania i do żadnych 100% sytuacji z ich strony by nie miało prawa dojść, bo tak jak już powiedziałeś były one rezultatem tego, że po stracie bramki ruszyliśmy do przodu. Bramkarz naszych rywali nazywał się Kasparow (tak jak ten słynny szachista rosyjski) i śmiało można powiedzieć, że to jemu Armenia zawdzięcza wygraną (w kumulacji z beznadziejną dyspozycją naszych napastników) - bezapelacyjnie "man of the match".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem, przegraliśmy - trudno. Teraz musimy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Z kim gramy następny mecz i kiedy ?

A tak trochę odbiegając od tematu.. Jak tam szkoła gramowicze ? Jakie będą średnie na koniec roku ? Pochwalcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:29, marcincinek15 napisał:

Dobra... nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem, przegraliśmy - trudno. Teraz musimy z optymizmem
patrzeć w przyszłość. Z kim gramy następny mecz i kiedy ?

Gramy 9 września z Portugalią w Portugalii :D

Dnia 06.06.2007 o 22:29, marcincinek15 napisał:

A tak trochę odbiegając od tematu.. Jak tam szkoła gramowicze ? Jakie będą średnie na koniec
roku ? Pochwalcie się ;)

Średnia 4.4. Dziś poprawiłem ostatnie oceny.
A tak w ogóle to siema wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:29, marcincinek15 napisał:

A tak trochę odbiegając od tematu.. Jak tam szkoła gramowicze ? Jakie będą średnie na koniec
roku ? Pochwalcie się ;)


Pochwalcie się...haha :D
4,1 lub 4,0 wszystko zależy od wychowawczyni czyli mojej nau. polskiego :P
Dzsiaj miałem kłótnie z gościówką od fizyki, bo na ostatniej fizyce powiedziała ze juz 4 może mi postawić i nie musze odpowiadać, po czym dzisiaj do mnie że mam 3 i jeżeli chce 4 to musze pisać coś tam. A ja nie nauczony (bo po co) zaczałem się sprzeczać (jedyne wyjście), i nie potrafiła przyznać ze powiedziała ze mam 4 i jeszcze wyskakuje ze filozofem jestem (buahaha :D) a potem ze dużym dzickiem, bo spytałem się kumpla jakby postąpił na moim miejscu. Czy został dla bezpieczeństwa na 3 czy próbował pisać spr z początku roku (nie semestru) na 4 :P
Ci nauczyciele coraz dziwniejsi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:29, marcincinek15 napisał:

Dobra... nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem, przegraliśmy - trudno. Teraz musimy z optymizmem
patrzeć w przyszłość. Z kim gramy następny mecz i kiedy ?

A ja nie oglądałam dzisiaj meczu, bo kumpela zrobiła małą imprezkę z okazji wystawienia ocen (:P).

Dnia 06.06.2007 o 22:29, marcincinek15 napisał:

A tak trochę odbiegając od tematu.. Jak tam szkoła gramowicze ? Jakie będą średnie na koniec
roku ? Pochwalcie się ;)

No właśnie dzisiaj mieliśmy już wystawiane oceny na świadectwo. U mnie nie jest źle, pasek będzie, średniej dokładnie nie liczyłam jeszcze, ale wychodzi ok. 5.2. Ja jestem zadowolona ;) GW-nadchodzę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie koledzy... ja miałem na semestr 4.68 ale w drugiej połowie roku wziąłem się do nauki i moja średnia będzie oscylowała w granicach 5.07 - 5.21.. Jeszcze mam dwie oceny nie wystawione, także wszystko okaże się w poniedziałek. Sam jestem zdziwiony, że tak dobrze mi poszła 3 klasa gimnazjum. Przy takich ocenach to pewnie rodzinka sypnie kasą i będą jakieś nowe gierki do kolekcji. Przynajmniej taką mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:38, marcincinek15 napisał:

Widzicie koledzy... ja miałem na semestr 4.68 ale w drugiej połowie roku wziąłem się do nauki
i moja średnia będzie oscylowała w granicach 5.07 - 5.21.. Jeszcze mam dwie oceny nie wystawione,
także wszystko okaże się w poniedziałek. Sam jestem zdziwiony, że tak dobrze mi poszła 3 klasa
gimnazjum. Przy takich ocenach to pewnie rodzinka sypnie kasą i będą jakieś nowe gierki do
kolekcji. Przynajmniej taką mam nadzieję ;)

Kujon ... ^^ <joke>
Ja też mógłbym mieć taką średnią, ale jest jeden problem ... Mianowicie ? Lenistwo. Ja mam średnią 4.4 przy minimalnym nakładzie pracy ... Gdybym się wziął do roboty to też piątki by były ... Ale jak ja siedzę nad lekcjami góra 30-45 minut dziennie i to nie zawsze to nie ma się co dziwić.
A zachowanie mam bardzo dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:34, kolektor napisał:

> Dobra... nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem, przegraliśmy - trudno. Teraz musimy
z optymizmem
> patrzeć w przyszłość. Z kim gramy następny mecz i kiedy ?
Gramy 9 września z Portugalią w Portugalii :D
> A tak trochę odbiegając od tematu.. Jak tam szkoła gramowicze ? Jakie będą średnie na
koniec
> roku ? Pochwalcie się ;)
Średnia 4.4. Dziś poprawiłem ostatnie oceny.
A tak w ogóle to siema wszystkim :D


Witam wszystkich!!!

kolektor - jak tam referat z biologii Ci wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, skończyłem grać w Warhammera ;) Witajcie Nocne Marki :D
koło 20 doszła paczka z gadżetami, które kupiłem za wPLNy :D Podkładka się sprawdza ,a koszulki na razie leżą w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zachowanie bardzo dobre... Mimo ogromnej liczby godzin opuszczonych. Zostaję na waje w domu i gram lub siedzę na necie. A potem sobie usprawiedliwiam i wszystko jest ok ;) A co do ocen to miałem trochę szczęścia. I pomógł mi również konkurs humanistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:44, MagdalenaMM napisał:

kolektor - jak tam referat z biologii Ci wyszedł?


Dzięki. Piątkę dostałem. Ale się pluła nauczycielka że trochę za dużo tego zrobiłem :P
AQ22 ---> siemka. A z jakiego tworzywa jest ta podkładka ? Bo też się zastanawiałem czy nie zamówić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować