Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 22:54, AQ22 napisał:

OK, skończyłem grać w Warhammera ;)

A ja skończyłem dzisiejszą porcję pisania klas w PHP. Od jutra wielkie testowanie moich wypocin.

Dnia 06.06.2007 o 22:54, AQ22 napisał:

Witajcie Nocne Marki :D

Witaj! ;)

Dnia 06.06.2007 o 22:54, AQ22 napisał:

koło 20 doszła paczka z gadżetami, które kupiłem za wPLNy :D Podkładka się sprawdza,
a koszulki na razie leżą w szafce.

Mnie na czasie zbytnio nie zależało i zamówiłem przesyłkę Pocztą Polską. Po weekendzie koszulki powinny przyjść. Szkoda, że tak pospieszyłem się z zamówieniem, bo coraz to nowe rzeczy przybywają do sklepu i teraz zamówiłbym jeszcze kilka innych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:00, marcincinek15 napisał:

Cześć. Jakie koszulki zamówiłeś ? I z jakiego tworzywa zrobiona jest podkładka ? Też miałem
ją zamawiać ale nie wiem czy warto...

LOL. Dokładnie to samo napisaliśmy :D Więc AQ22 koniecznie musi odpowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długi weekend jest,, można poszaleć. Dzisiaj planuje posiedzieć dłużej. Smutny jestem trochę, bo dziewczyna nie kocha, i chyba dam sobie spokój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:01, Klimos napisał:

Szkoda, że tak pospieszyłem się z zamówieniem, bo coraz to nowe rzeczy przybywają
do sklepu i teraz zamówiłbym jeszcze kilka innych :/

A widzisz - nie trzeba było się śpieszyć. Ja też się teraz sam zastanawiam nad "zakupem" czegoś, bo przedtem nic mi w sumie nie pasowało.
Ale słyszałem, że zbliża się podobno jakaś promocja na gry i GW ma być 50% taniej (pewnie dlatego podwyższyli ostatnio cenę do 99 zł z 59 zł). To może sobie poczekam i od razu wtedy coś sobie wezmę - o ile jeszcze wtedy coś jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:04, balduran2 napisał:

A widzisz - nie trzeba było się śpieszyć. Ja też się teraz sam zastanawiam nad "zakupem" czegoś,
bo przedtem nic mi w sumie nie pasowało.
Ale słyszałem, że zbliża się podobno jakaś promocja na gry i GW ma być 50% taniej (pewnie dlatego
podwyższyli ostatnio cenę do 99 zł z 59 zł). To może sobie poczekam i od razu wtedy coś sobie
wezmę - o ile jeszcze wtedy coś jeszcze będzie.


Ja na razie czekam na smycz z logiem gram.pl ... Nie wiem czy się doczekam ... xD
A co sądzicie o nowym numerze CD-Action ? Nareszcie dobrą gierkę dadzą - Morrowind. Numer też ciekawy. Na pewno kupię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom.. bo to w sumie rozsądne pytanie, które od razu się nasuwa. Ja mam obecnie podkładkę z CD-Action i służy mi bardzo dobrze. Nie lubię tych śliskich podkładek, wolę z takiego tworzywa jak ta z CDA.

Harvenar: Co jest stary ? Nie załamuj się.. Skąd wiesz, że Ona Cię nie kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:06, kolektor napisał:

Ja na razie czekam na smycz z logiem gram.pl ... Nie wiem czy się doczekam ... xD

Ja na szczęście zaopatrzyłem się takową smycz ponad rok temu.

Dnia 06.06.2007 o 23:06, kolektor napisał:

A co sądzicie o nowym numerze CD-Action ? Nareszcie dobrą gierkę dadzą - Morrowind. Numer też
ciekawy. Na pewno kupię !

Osobiście nic nie sądzę, bo ostatnio w ogóle gazet coś nie kupuję.
Ale faktycznie może jak ma być Morrowind, to może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:00, marcincinek15 napisał:

Cześć. Jakie koszulki zamówiłeś ?

Takie ,jakie były czyli L i XL z G3.

Dnia 06.06.2007 o 23:00, marcincinek15 napisał:

I z jakiego tworzywa zrobiona jest podkładka ?

Sam nie wiem do końca ,ledwo paczka doszła. Od spodu jakaś guma a u góry plastikowe.

Dnia 06.06.2007 o 23:00, marcincinek15 napisał:

ją zamawiać ale nie wiem czy warto...

Koszulki się skończyły a podkładkę polecam, oczywiście jakbyś kupował jakieś coś innego w sklepie gram.pl bo sama się nie opłaca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:04, balduran2 napisał:

A widzisz - nie trzeba było się śpieszyć. Ja też się teraz sam zastanawiam nad "zakupem" czegoś,
bo przedtem nic mi w sumie nie pasowało.

Bałem się, że będzie tak jak z pierwszymi koszulkami, zaraz po starcie sklepu gram.pl, które znikały błyskawicznie.

Dnia 06.06.2007 o 23:04, balduran2 napisał:

Ale słyszałem, że zbliża się podobno jakaś promocja na gry i GW ma być 50% taniej /.../

Będzie i mogę się pochwalić, że to ja jako jeden z pierwszych zacząłem rozpuszczać tę plotkę ;)
Podczas stania w kolejce w supermarkecie, widziałem reklamę w GameRankingu, gdzie na dwóch stronach było z 20 gier, na które ma być obniżka cen. Zapamiętałem tylko GW, bo w sumie tylko to mnie zainteresowało. Natomiast następnego dnia jak chciałem zerknąć na inne tytuły, gazety już nie było. Ktoś ją bezczelnie kupił :P Czekam na szczegóły promocji/wyprzedaży, bo zamierzam dokupić dwa dodatki do Guild Warsów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kobiety to bardzo skomplikowane stworzenia, a ja jestem na to zbyt głupi. Trudno się mówi, nie ta, będzie inna. W końcu pełno jest kobietek na świecie. Jej strata.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:15, Harvenar napisał:

Ehh, kobiety to bardzo skomplikowane stworzenia, a ja jestem na to zbyt głupi. Trudno się mówi,
nie ta, będzie inna. W końcu pełno jest kobietek na świecie. Jej strata.. ;)

<Zdziela go w tył głowy otwartą dłonią> Nie sol głupot Towarzyszu. Jak znam życie jutro jej przejdzie. Popatrz na mnie, ja dziewczyny w ogóle nie mam i nie miałem I kto tu ma gorzej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, dzięki za postawienie mnie w trzeźwości i ocucenie z odrętwienia umysłowego. To chyba przez ten weekend sadze takie głupoty. Ale co tam, szkoda takiej pięknej nocy na zmartwienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:20, Harvenar napisał:

Poczekamy zobaczymy, dzięki za postawienie mnie w trzeźwości i ocucenie z odrętwienia umysłowego.
To chyba przez ten weekend sadze takie głupoty. Ale co tam, szkoda takiej pięknej nocy na zmartwienia!
:)

O to to to to to. A swoją drogą że widzę po Avatarze iż miłośnik Raziela z ciebie to powykorzystuje (a co nie ma w życiu nic za darmo XD) Mhm anyway bo pogrywam sobie teraz w Soul Reavera i... chyba przegapiłem spory kawałek mapy O_o Bo prawie dotarłem do Kaina, a dalej mam dwa "punkty nawigacyjne" nie odblokowane bodaj chyba 3 i 4. Wiecie coś może o tym towarzyszu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jej nie przejdzie to spotkaj się z nią i wyjaśnijcie sobie wszystko. Przecież miłość się nie kończy przez jakieś głupie błahostki. Na pewno wszystko się między Wami ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się zastanowię nad kupnem pokładki... jeśli byś mógł wstawić jej zdjęcie na forum to byłbym bardzo wdzięczny. Szkoda, że tak mało gadżetów jest do kupienia. Moje marzenie to figurki przedstawiające bohaterów gier. Każdy by chciał mieć Księcia, Max''a Payne''a czy Sama Fishera na półce, dlatego rozchodziły by się one jak świeże bułeczki. Może kiedyś coś takiego pojawi się i będę mógł na nie wydać moje WPLN. Czekam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z SR 1 pamiętam niestety niewiele, a już zwłaszcza co jest poukrywane pod każdym portalem. Może odnoszą się one do sekretnych lokacji? Spelle wszystkie masz? Moce masz, bo inaczej nie doszedłbyś aż do Kaina. Hmm.. naprawdę nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:30, Harvenar napisał:

Z SR 1 pamiętam niestety niewiele, a już zwłaszcza co jest poukrywane pod każdym portalem.
Może odnoszą się one do sekretnych lokacji? Spelle wszystkie masz? Moce masz, bo inaczej nie
doszedłbyś aż do Kaina. Hmm.. naprawdę nie mam pojęcia.

Moce (pływanie, wspinanie się etc.) mam wszystkie tylko Glifów właśnie jeszcze wszystkich nie mam, będę musiał poszperać za nimi.
Heh chcesz czegoś z mojego życia ?? Zajrzyj za jakiegoś 10 minut na GSa powinien być nudnawy i nieciekawy wpisik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:34, Harvenar napisał:

Dawaj, i tak jestem w melancholijnym nastroju, przeczytam z chęcią :D Dużo krwi poprosze, zdziczały
troche dzisiaj jestem :P

Sorry skaner 3D nie chciał działać to nie dało rady Krwi wrzucić, ale poczytać sobie możesz. Obyś tylko nie padł na klawiaturę z nudów :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować