Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nie jest źle, widać, że się starasz :D Apropo SR - miałeś już okazję zagrać w Defiance? Bo dla mnie ta część miażdży, nie mogłem jej nie ukończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:50, Harvenar napisał:

Nie jest źle, widać, że się starasz :D Apropo SR - miałeś już okazję zagrać w Defiance? Bo
dla mnie ta część miażdży, nie mogłem jej nie ukończyć :)

Gdzieś tam pewnie mam... chyba. Jeśli ją dali kiedykolwiek w CDA to pewnie mam. No narazie chce sobie SR1 przejść potem SR2, a potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:09, Klimos napisał:

Natomiast następnego dnia jak chciałem zerknąć na inne tytuły, gazety
już nie było. Ktoś ją bezczelnie kupił :

Tak to bywa,
teraz sam muszę jeszcze poczekać na GW.

A ja się pochwalę, że właśnie zainstalowałem Windosa Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:53, balduran2 napisał:

A ja się pochwalę, że właśnie zainstalowałem Windosa Viste.


Lepiej powiedz, że działa stabilnie, tym to się możesz pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:53, balduran2 napisał:

A ja się pochwalę, że właśnie zainstalowałem Windosa Viste.

<na jego twarzy maluje się przerażenie> ODSUŃ SIĘ OD KOMPUTERA> SZYYYBKOOO!!!!! A potem dzwoń po księdza-egzorcystę, albo od razu po oddział Grey Knightów. Jak mogłeś wpuścić to ZŁO na swojego PCta JAK MOGŁEŚ ??!!
A tak na spokojnie i na serio to na tyle na ile ja się orientuję to Vista za długo na rynku nie posiedzi. Z tego co czytałem bodaj w CDA Małomiękki zarejestrował już stronę dla nowego systemu operacyjnego. Że nie wspomnę iż wsparcie techniczne dla XPka jest ustawione na dłużej niż na Vistę. Innymi słowy, Vista Go Home!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:55, Harvenar napisał:

Lepiej powiedz, że działa stabilnie, tym to się możesz pochwalić :)

Jak na razie działa stabilnie,
a zużycie procesora nie przekracza 20%, pamięci natomias 40%.

Hubi Koshi ===> Zainstalowałem sobie o tak "o". I tak na 2 partycji dalej mam XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 00:07, balduran2 napisał:

Hubi Koshi ===> Zainstalowałem sobie o tak "o". I tak na 2 partycji dalej mam XP.

Uffff nawet sobie nie wyobrażasz jak mi ulżyło :-] Ogólnie rzecz biorąc ja jestem z natury dość nieufny względem tworów Małomiękkiego. Dawno temu już stwierdziłem że Visty to ja nie tknę zanim nie wyjdą co najmniej dwa SP. Podobnie było przecież z XPkiem, który niby był od początku dobrym systemem, ale dopiero po dopakowaniu SPami był w miarę bezpieczny i spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 00:01, Harvenar napisał:

Vista jest czymś w stylu Millenium - testem pod inny, lepszy system. Millenium testował rynek
pod XP''ka, Vista testuje pod coś innego.


Millenium to była zbrodnia wobec komputerów. Zrezygnowałem jak ME nagle stwierdziło, że fajnie będzie mi po paru zawieszkach z niebieskim ekranem w roli głównej wyczyścić pulpit i uniemożliwić dostęp do jakichkolwiek plików. Dodam, że nie był to wirus tylko wyłączna zasługa tego "systemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...witam Marki po długiej przerwie :D
balduran2 -> tak dla przypomnienia oglądnąłem sobie u Ciebie Clone Wars ;) Tylko od kiedy jest polska wersja?;>???!!!
Ja oglądałem angielską i niebotycznie lepsza jest :P Ale o polskiej nie wiedziałem...Skoro takowa powstała to czemu nie wyszło u nas na DVD...z deka dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo...widze ze opadła żółta karteczka...fajnie :D
Ja sobie dzisiaj zarywam nockę przy Guild Wars i z carrefourowskim napojem energetyzujacym :P
Po wypiciu 1,5l owego płynu czyję sie doskonale :D
Jednak ta gra takie wytwarza emocje ze ten napoj potrzebny mi chyba nie był :D
No nic...teraz posiedze trochę tu a potem znów wróce do Tyrii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Marki, dziś świętujemy z okazji awansu tykusa :D
Poza tym to nareszcie zbliża się koniec roku szkolnego ,jeszcze tylko odklepać te trzy tygodnie i wreszcie wakację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:05, Oskar24 napisał:

Witam Marki, dziś świętujemy z okazji awansu tykusa :D

Profanie! Dziś świętujemy Boże Ciało :PP

Dnia 07.06.2007 o 22:05, Oskar24 napisał:

Poza tym to nareszcie zbliża się koniec roku szkolnego ,jeszcze tylko odklepać te trzy tygodnie
i wreszcie wakację ;]

Tak, ale mam mały zapieprz pod koniec, zwłaszcza na poniedziałek :D

And witojta ogólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:05, Oskar24 napisał:

Witam Marki, dziś świętujemy z okazji awansu tykusa :D

No właśnie, Przewodniczący w Markach przybył ;)

Dnia 07.06.2007 o 22:05, Oskar24 napisał:

Poza tym to nareszcie zbliża się koniec roku szkolnego ,jeszcze tylko odklepać te trzy tygodnie
i wreszcie wakację ;]

U mnie praktycznie tylko 1,5 tygodnia, bo poniedziałek i wtorek jestem na wycieczce, także później tylko 3 dni, następny tydzień i... wakacje! :D
A tutaj jeszcze coś w ramach tego świętowania:

20070607221047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:07, tykus napisał:

Profanie! Dziś świętujemy Boże Ciało :PP


Tak dziś świętowałem, że po powrocie z wycieczki spałem do 12 :D I dalej mi się chcę :P
Ogólnie jeszcze jedną sprawę chciałem poruszyć - dlaczego seria Super$eller musi wyglądać tak szpetnie?
W porównaniu do Platynowej Kolekcji wygląda żałośnie, więc kupię sobię teraz Tomb Raider: Legendę jeszcze w normalnym opakowaniu , bo nie chcę takiego czegoś...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:11, wadik12 napisał:

U nas to ogólnie wszystko dopiero ruszyło z ocenkami i sprawdzianami ;/

ja to w ostatnią środe miałem ostatni dzien kiedy można było jeszcze coś poprawiac! szybko jakoś ale taka szkoła. Ciesze sie bo mam już własciwe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha Zdrastwujtie Ribiata! Pełny luz, wszystko pozaliczane, tylko jeden ramol nas jeszcze trochę wczoraj pytał, ale jedną koleżankę tak męczył, że w końcu wyszła z sali! Teraz nastała epoka GwGBO (Grania w gry bez opamiętania), czego sobie i wam serdecznie życze! A tak w ogóle, to w co teraz pocinacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu o ważnych rzeczach dowiaduje sie ostatni;/ Gratuluję i witam w gronie przewodniczących tego forum;P

Co do szkoły: U mnie ocenki już wystawione więc mam pełny luz, 0 (słownie ,,zero") nauki;P Trzeba będzie nadrobić braki Guild Wars;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować