Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 22:11, wadik12 napisał:

U nas to ogólnie wszystko dopiero ruszyło z ocenkami i sprawdzianami ;/

Unas też nie wystawione, ale nauczyciele sobie odpuścili bo mają nas dość i chcą jak najszybciej odpocząć.
Tylko te krretyńskie próby do poloneza. Kto wymyślił żeby tańczyć na zakończenie 6 kl. poloneza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tykus, Ty Przewodniczącym!? Powiem, że zasłużyłeś sobie na to i pozwól, że gratulacje złożę Ci w tym oto wątku. A wiesz, że dzisiaj rozmyślałem nad Tobą i Twoim Delegatem - rozumowałem, że już niedługo skok w hierarchii... Gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:16, igorinho napisał:

Tykus, Ty Przewodniczącym!? Powiem, że zasłużyłeś sobie na to i pozwól, że gratulacje złożę
Ci w tym oto wątku. A wiesz, że dzisiaj rozmyślałem nad Tobą i Twoim Delegatem - rozumowałem,
że już niedługo skok w hierarchii... Gratki


Dzięx tobie jak i innym :)

BTW trochę śmiesznie czyta się twojego posta. Najpierw zdziwienie, zaskoczenie, jakby prezydentem został ktoś, kto na to kompletnie nie zasługuje, komu brak należytych kompetencji, następnie stwierdzenie, że awans jak najbardziej słuszny - dziwnie to wyszło :P

PS Nie myśl za dużo o forumowiczach - wyjrzyj przez okno, zerknij na ładne dziewczęta ^^

A ogólnie to znowu temat o szkole się robi - czekam na wakacje :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:15, makli napisał:

Tylko te kretyńskie próby do poloneza. Kto wymyślił żeby tańczyć na zakończenie 6 kl. poloneza?


Spójrz na to z innej strony - będzie jak znalazł na Studniówkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:17, Ryan Kam napisał:

zapowiada sie fajny wieczór , ja mam jescze 2 minuty na kompa , potem kuzynka wchodzi na kompa
...


Przykro mi, ale widzę że inaczej sie nie nauczycie. -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że jesteś stanowczy :) Ale pliss, wytłumacz mi jeden fenomen - gdy ty napiszesz, zaraz w tym temaciee jest cisza. Jakieś negatywne fale, czy co? Przydatna umiejętność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:52, tykus napisał:

No, widzę, że jesteś stanowczy :) Ale pliss, wytłumacz mi jeden fenomen - gdy ty napiszesz,
zaraz w tym temaciee jest cisza. Jakieś negatywne fale, czy co? Przydatna umiejętność :)


Terror w czarną noc...
Ale jak na delegata to poważny błąd...:/
Powie mi ktoś czemu te pudełka z serii Super$eller są takie szpetne czy nie? :D Kto je projektował? Ten napis jest w szczególności koszmarny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:54, Oskar24 napisał:

Powie mi ktoś czemu te pudełka z serii Super$eller są takie szpetne czy nie? :D Kto je projektował?
Ten napis jest w szczególności koszmarny :(


Nie mam chyba żadnego tytułu z serii S$ <zerka na półkę> Jenak mam, Syberię pierwszą, a drugą z gazetki jakiejś ;) Ale raczej nie mam gier z tanich serii (nie licząc XKN, ale je powygrywałem w większości), Legendę premierówkę :) Chcesz ładne wydania - dawaj 100 zl za nowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:02, tykus napisał:

Nie mam chyba żadnego tytułu z serii S$ <zerka na półkę> Jenak mam, Syberię pierwszą,
a drugą z gazetki jakiejś ;) Ale raczej nie mam gier z tanich serii (nie licząc XKN, ale je
powygrywałem w większości), Legendę premierówkę :) Chcesz ładne wydania - dawaj 100 zl za nowości
:P


Dużo gier kupuję po premierze, ale z CDP opłaca się czekać, bo ładna jest choćby Platynowa Kolekcja...
Jak już Ci mówiłem na TR:L się rzucę teraz i Anniversary też może mi wpadnie...A może na święta?:D
Chociaż to jednak za długo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził poszperać po sklepach typu Saturn czy Media Markt, gdyż można tam napotkać bardzo fajne okazje... Ostatnio właśnie wyszperałem Tribes: Vengenace w premierowym pudełku za 18 zł ;) Więc jeżeli o Tomb Raider''a: Legend chodzi, to jak dobrze poszukasz, to znajdziesz za 59 zeta ;) A przyznam też - pudełka Super$ellera są OKROPNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Tomb Raider Legend kupię sobie, gdy będzie w Kolekcji Klasyki, podobnie Prey...A nowy Tomb Raider- poczekam do większej ilości recenzji, ale jeżeli będzie grubo powyżej setki jednak zrezygnuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:13, Vytrix napisał:

A przyznam też - pudełka Super$ellera są OKROPNE.


Może pudełka okropne, ale za to jaka cudowna zawartość ;] Też mam parę pudełeczek od Cenegi, ale zdecydowana większość pochodzi od CDP ;)
Właśnie wróciłem z imprezki. Wcześnie, bo wcześnie, ale jutro niestety do roboty... :[ jak ten czas szybko leci... a weekend znowu szkoła. Na szczęście ostatni zjazd :D i wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:28, greg_f napisał:

Może pudełka okropne, ale za to jaka cudowna zawartość ;]

Pokłady grywalności, a nie tylko pudełka się liczą :)

Dnia 07.06.2007 o 23:28, greg_f napisał:

Też mam parę pudełeczek od Cenegi,
ale zdecydowana większość pochodzi od CDP ;)

U mnie podobnie, może policzymy? :P

Dnia 07.06.2007 o 23:28, greg_f napisał:

Właśnie wróciłem z imprezki. Wcześnie, bo wcześnie, ale jutro niestety do roboty... :[ jak
ten czas szybko leci... a weekend znowu szkoła. Na szczęście ostatni zjazd :D i wolne!

Dalej, przybywajcie WAKACJE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:31, tykus napisał:

Dalej, przybywajcie WAKACJE!!! :D


Oj, jak bym chciał! Ale niestety robota, robota i jeszcze raz robota. Ale chociaż ta daremna zawodówka się skończy :D i aż do października :D (ach jak ja kocham ustawodawstwo dot. szkolnictwa w Polsce)
Nie miałem okazji pogratulować Panie Przewodniczący, więc gratuluję! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:36, greg_f napisał:

Oj, jak bym chciał! Ale niestety robota, robota i jeszcze raz robota. Ale chociaż ta daremna
zawodówka się skończy :D i aż do października :D (ach jak ja kocham ustawodawstwo dot. szkolnictwa
w Polsce)

Może na jakąś robotę się załapię w wakacje, zobaczymy :)

Dnia 07.06.2007 o 23:36, greg_f napisał:

Nie miałem okazji pogratulować Panie Przewodniczący, więc gratuluję! :]

Dziękować dziękować - czekamy na ciebie :P

BTW widzę na twwoim GS duużo amv - jutro chyba zerknę, dziś nie dam już rady. Znasz może jakieś łatwe w obsłudze i darmowe programy do takich rzeczy? Bo Movie Maker funkcjonalny, jednak mocno wqrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:17, reykan napisał:

Czy ja wiem... Tomb Raider Legend kupię sobie, gdy będzie w Kolekcji Klasyki, podobnie Prey...A
nowy Tomb Raider- poczekam do większej ilości recenzji, ale jeżeli będzie grubo powyżej setki
jednak zrezygnuję...


Aż tyle czekać zamiaru nie mam...
A co do Anniversary to kosztuję teraz na sklepie Cenegi 99zł proocyjnie :D A na gry.wp.pl gra dostała 9.9/10, co zdarza się tam naprawdę bardzo, bardzo rzadko...Chyba jedyna dziesiątka jaką tam widizałem to była dla AoE:III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:42, Oskar24 napisał:

> Czy ja wiem... Tomb Raider Legend kupię sobie, gdy będzie w Kolekcji Klasyki, podobnie
Prey...A
> nowy Tomb Raider- poczekam do większej ilości recenzji, ale jeżeli będzie grubo powyżej
setki
> jednak zrezygnuję...

Aż tyle czekać zamiaru nie mam...
A co do Anniversary to kosztuję teraz na sklepie Cenegi 99zł proocyjnie :D A na gry.wp.pl gra
dostała 9.9/10, co zdarza się tam naprawdę bardzo, bardzo rzadko...Chyba jedyna dziesiątka
jaką tam widizałem to była dla AoE:III :P


No tak, niedawno przecież 9.9 dali Infernalowi, a dychę dostał jeszcze Resident Evil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:46, reykan napisał:

No tak, niedawno przecież 9.9 dali Infernalowi, a dychę dostał jeszcze Resident Evil...


Ee..też fakt - o tym zapomniałem..Ale rzadkością są tam tak wysokie oceny :D
Dwa, trzy razy na rok na sto recenzji - to chyba rzadko, no nie?;>
Poza tym serię Tomb Raider kocham, darzę wielkim sentymentem, ze względu na starszę części więc w obie nowe odsłony się zaopatrzę. To zaraz po Total War chyba moja ulubiona seria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować