Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 02:05, balduran2 napisał:

Tak jak napisałeś na końcu - te filmy są jedynie dobre, a nie porządne. I oczywiście, że z
książkami się nie mogą równać.
Zobaczymy jeszcze jaki badziew wyjdzie z filmy "Hobbit" - jeśli w ogóle ten film powstanie,
bo są pewne wątpliwości.


własnie, nie powstanie (przynajmniej na razie) ekranizacji Hobbita to jeden z większych błedów. przecież bez niego filmy LotR nie mają sensu, tak jak czytanie sagi bez "Hobbita".
a co do słyszenia często o danym aktorze w krótkim odstępie czasu w TV objawia się puszczaniem w przeciągu 2-3 tyg. kilku(nastu) filmów z jego udziałem. ja nie wiem, czy jak wykupują licencje, to kupją ją na filmy z konkretnym aktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie ma szans, żeby Jericho póścili w "normalnej" TV, znaczy tvp 1 i 2, polsat TVN? bo słyszałem same pochlebne opinie o Jerichu i chetnie bym obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do seriali telewizyjnych, to - w końcu TVP zaczęła emitować jakieś porządne seriale a nie jakieś gnioty typu "Strażnik Teksasu" (miałem napisać PB). Zaczynając od "Zagubionych" - to był 1 taki serial wyemitowany w TVP1, potem była krótka przerwa na jakieś "Kamienie Śmierci" bodajże, które wcale nie były takie strasznie złe. Potem było coś jeszcze, i 2 sezon "Zagubionych" kolejna krótka przerwa i nastała czas na 2 sezonu po kolei "The 4400". Kolejna przerwa i znów wielki hit jakim okazali się "Herosi". Czyli przez kolejne co najmniej 3 lata mamy zapewniony napływ seriali w TVP.

pizmak666 ===> Mógłbym wiedzieć, co oznacza ostatnia część Twojego podpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzięki włąśnie o niego mi chodziło. Widziałęm kilka świetnych fimów z jego udziałem ale szczególnie polecam Negocjator - wspaniełe kino dla spragnionych wrażeń :P. Tak sobie przeglądam jego filmoteke i widzę że grał w wielu obtych filmach, takich tytułów jak kill Bill czy pulp fiction nie trzeba nikomu przedstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:14, balduran2 napisał:

pizmak666 ===> Mógłbym wiedzieć, co oznacza ostatnia część Twojego podpisu?



zobacz parę stron wcześniej w tym temacie. poza tym nie za bardzo lubię osoby jak G. Andrzejewicz. a co? pewnie Ci się nie spodobał podpis.. no cóż bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałem dodać, że TVP ewentualnie któraś z prywatnych stacji ogólnodostępnych mogła by po kilku latach starsze seriale, takie jak:
Gwiezdne Wrota,
Star Trek,
Ziemia 2 i wiele, wiele innych dawnych hitów.

pizmak666 ===> Nie - nie podoba mi się Twój podpis. Co w ogóle, masz do "takich" osób. I co właściwie oznacza to "takich" osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat rancza wypowiadać się nie będę bo w chwili w której ten serial leciał, emitowano też na polsacie Prison Break''a więc nie miałem czasu go poznać :P
BTW: Jest na forum jakiś hardcorowy gracz sapera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:17, Joorg napisał:

Ale nie zapomnijmy o Polskich serialach :) Bardzo lubię Ranczo i Świat Według Kiepskich!

Co do "Rancza" to jeszcze ujdzie w tłumie, zdarzy mi się nawet czasem odcinek pooglądać.
Ale "Świat Według Kiepskich" - daj spokój! To jest, wielki gniot dla ciemnych mas.

Obi-wan Kenobii ===> Ja do tego całego Prison Break''a zraziłem się po 2-3 odcinkach i dalej nie oglądałem - po prostu mi się nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:20, Obi-wan Kenobii napisał:

Na temat rancza wypowiadać się nie będę bo w chwili w której ten serial leciał, emitowano też
na polsacie Prison Break''a więc nie miałem czasu go poznać :P
BTW: Jest na forum jakiś hardcorowy gracz sapera?

ja nie jestem aż hardcorowy ale czasem zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:22, balduran2 napisał:

Ale "Świat Według Kiepskich" - daj spokój! To jest, wielki gniot dla ciemnych mas.


Rozumiem że to jest forum i tu się dyskutuję ale obraziłeś wielu gramowiczów tym postem, ja sam za serialem nie przepadam, ale takimi primitywnymi argumentami jak: "coś mi się nie podoba, więc jest to do bani", nic nie zdziałasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:26, Obi-wan Kenobii napisał:

> Ale "Świat Według Kiepskich" - daj spokój! To jest, wielki gniot dla ciemnych mas.

Rozumiem że to jest forum i tu się dyskutuję ale obraziłeś wielu gramowiczów tym postem, ja
sam za serialem nie przepadam, ale takimi primitywnymi argumentami jak: "coś mi się nie podoba,
więc jest to do bani", nic nie zdziałasz...


Naprawdę, trochę przesadził z tą masą ciemną. dobrze, że moderator śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:23, Joorg napisał:

ja nie jestem aż hardcorowy ale czasem zagram :)


Pamiętam jak kiedyś się z kolegami się zagrywaliśmy...(ach, to były czasy...) A teraz spróbuj sobie w to zagrać jak obok Ciebie gość w Obliviona pyka. No ale sentyment pozostał i tak jak w twoim przypadku od czasu do czasu sobie zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam natchnienia aby w coś zagrać to włączam sapera, a zaraz wraca chęć do innych gier :)
ps. masz bardzo fajny szablon na sajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saper to dobra gra jak się ją zrozumie a przyznam że niedawno dopiero ją odkryłem.. po prostu nigdy nie chciałem nawet poznać o co tam chodzi :P tzn. co jak co ale o co to wiem.. ale jaka jest zasada działania programu. Wole jednak GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:29, Joorg napisał:

Naprawdę, trochę przesadził z tą masą ciemną. dobrze, że moderator śpi


My się go boimy, na palcach chodzimy Jak się zbudzi to nas zje...Jeszcze zależy który, bo niektórzy zawsze głodni są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:26, Obi-wan Kenobii napisał:

Rozumiem że to jest forum i tu się dyskutuję ale obraziłeś wielu gramowiczów tym postem, ja
sam za serialem nie przepadam, ale takimi primitywnymi argumentami jak: "coś mi się nie podoba,
więc jest to do bani", nic nie zdziałasz...

Trudno się mówi, że obraziłem.
Ale moim prymitywnym argumentem będzie, to że ten cały serial jest prymitywny i humor w nim jest na poziomie dziecka z podstawówki.

Joorg ===> Jeśli chodzi o polskie seriale, to jest kilka fajnych. Wcześniej wspominane "Ranczo" ujdzie w tłumie. "Kryminalni" też są fani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować