Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

No i półtorej godzinki GW i na dziś wystarczy :P

Ja też sobie właśnie pogrywam, ale chyba też na dzisiaj już skończę.

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

1. Kupić nowy telefon (to jeszcze w tym miechu najprawdopodobnije ;)

Taki jaki mi kiedyś przedstawiałeś?

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

2. Nadrobić zaległości książkowe SW

Też, muszę trochę poczytać SW, nawet już mam przygotowane i czekają.
A jak na razie, zabrałem się do trylogii Siergieja Łukjaninki, Nocny Patrol - Dzienny Patrol - Patrol o Zmroku. Nawet już powstały 2 filmy na podstawie tych książek, a 3 jest w produkcji.

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

3. Wzmożyć intensywnuejsze prace nad stroną do kolktywu w zespole ;)

Przydało by się,
a mi najprawdopodobniej dojdzie praca nad kolejną stronę Kolektywu.

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

4. Kupić TR:Legend :D

Nie kojarzę.

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

5. Przejść przynajmniej połowę GW, bo wlecze mi się niemiłosiernie ;]

To tą grę można w jakiś sposób przejść? (żart)

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

6. Często grywać w siatę

Ja ze sportów, wole pływanie.

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

7. Często wpadać do kina

Też by się przydało - koniecznie na Transformersy trzeba iść ;P

Dnia 19.06.2007 o 00:00, Oskar24 napisał:

8. No i pokupować parę filmów i soundtracków xD

Ja wolę na inne rzeczy kasę wydać ;P
Chyba że była by to Saga Star Wars.

Diddle ===> Tak jak pisałem - zgłoś się do tematu o kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale was naszło na filozoficzne myśli. Postanowienia na wakacje, dobre :P
Ja mam jedno, ale za to jakże zajmujące: skończyć wreszcie tą chol***ą magisterkę i zdać egzamin na koniec studiów (to akurat w październiku).
No a oprócz tego, to w sierpniu zaczynam pracę, a właściwie staż. Na razie co prawda roczny kontrakt, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

Taki jaki mi kiedyś przedstawiałeś?

Najprawdopodobniej - jest nowy na rynku, ale już zbiera opinie od użytkowników - na www.mgsm.pl już ma 11 pozytywów - wszyscy piszą, że spoko :D
A jak nie ten to mma inny na oku - tańszy i w ogóle mój kumpel ma go w klasie, bardz sympatyczny :P Ale chyba jednak ten kupię co Ci pokazywałem ;)

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

Też, muszę trochę poczytać SW, nawet już mam przygotowane i czekają.

Ja się ostatnio strasznie zapuściłem, przez to *^$%#@% Guild Wars :/:D

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

> 3. Wzmożyć intensywnuejsze prace nad stroną do kolktywu w zespole ;)
Przydało by się,
a mi najprawdopodobniej dojdzie praca nad kolejną stronę Kolektywu.

Jakiej?xD Ale na serio trza się wziąść do roboty, bo narazie wiem iż ja oddałem artykuł i hyba hans olo no i Ty też coś tam podrzuciłeś...A strony nadal do dyspozycji nie mamy :/...

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

Nie kojarzę.

Tomb Raider: Legend ;)

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

To tą grę można w jakiś sposób przejść? (żart)

Jak ją przejdę za pół roku to będzie dobrze :P

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

Ja ze sportów, wole pływanie.

W sumie to ja mam dwa medale za pływanie - srebrny i brązowy - obydwa za mój królewski dystans - grzbiet na 50m ;) Lubię pływać, ale siatkę kocham :D

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

Też by się przydało - koniecznie na Transformersy trzeba iść ;P

Eee....mi to tam aż tak nie zależy na tym...
Shrek 3 i HP najnowszy - chociaż to drugie zapewne będzie totalną klapą :/ Niestety, ale Zakonu Feniksa nie da się na ekran przenieść - poza tym w sumie od teog tomu zaczyna się uśmiercanie bohaterów i wogóle Rowling zupełnie zmienia styl pisania na bardizje brutalny :D
Chociaż wszystko zaczyna się w drugiej połowie trzeciej części :P

Dnia 19.06.2007 o 00:13, balduran2 napisał:

> 8. No i pokupować parę filmów i soundtracków xD

Mam dylemat:
Czy jest co liczyć na trójpak soundtracków z Piratów?;>
No bo chce kupić At World''s End - wybitną partyturę, zobacz moje rozmowy z Wojmanem wczoraj, około 22:30 ;]
No i trójpak filmó też kupię, ale to za pół roku dopiero bedzie, prawie na święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Czy jest co liczyć na trójpak soundtracków z Piratów?;>


JA bym raczej na to nie liczył.. :) a na pewno nie u nas chociaż wszędzie nie jest coś takiego praktykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO to na dzisiaj koniec GW, no i chyba po trochu zbliżam się do końca( jestem w Droknar). Jeśli się mylę to poprawcie mnie. Przed chwilą grałem z kolesiami w Underworld''zie i mnie wywaliło i nie mogłem się z nimi ponownie połączyć a został jeden potwór do zabicia i 5k EXP poszło się je...chać, a na dodatek nie zdążyłem otworzyć skrzyni obsydianowej. Meeeh ;( co za Guild Wars ;)

Życzę wszystkim miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Czy jest co liczyć na trójpak soundtracków z Piratów?;>

Raczej bym na to nie liczył. Soundtrack do każdego filmu jest wydawany oddzielnie i sprzedawany jest na fali jego popularności. Nie kojarzę żadnych ścieżek dźwiękowych grupowanych potem w zestaw i tak sprzedawanych. Składanki, czy kompilacje "best of" na jednej płycie się zdarzały, ale pewnie nie o to Ci chodzi.

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

No i trójpak filmó też kupię, ale to za pół roku dopiero bedzie, prawie na święta ;)

Co innego filmy. Tu łączenie wszystkiego w zestaw jest niemal tradycją. Z pewnością możemy liczyć na jakieś wydanie wszystkiego w jednym boxie, a kto wie czy nie jakąś "edycję kolekcjonerską" z mnóstwem materiałów dodatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Najprawdopodobniej - jest nowy na rynku, ale już zbiera opinie od użytkowników - na www.mgsm.pl
już ma 11 pozytywów - wszyscy piszą, że spoko :D

Jeśli tak - to chyba faktycznie warto go kupić.

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Ja się ostatnio strasznie zapuściłem, przez to *^$%#@% Guild Wars :/:D

Ja gram dopiero od ostatniej środy i nie ciągnie mnie tak strasznie - ale gra się fajnie.

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Jakiej?xD Ale na serio trza się wziąść do roboty, bo narazie wiem iż ja oddałem artykuł i hyba
hans olo no i Ty też coś tam podrzuciłeś...A strony nadal do dyspozycji nie mamy :/...

Tak na prawdę, to ja jeszcze nic nie wysyłałem Lamb3rtowi bo o to nie prosił - więc czekam.

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Tomb Raider: Legend ;)

Aha.

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Eee....mi to tam aż tak nie zależy na tym...

A mi tak - po obejrzeniu zapowiedzi, wyczekują tego filmu.

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Shrek 3 i HP najnowszy

Na Harrego Pottera, na pewno pójdę - bo byłem na wszystkich poprzednich częściach.
Ale ale Shreka, na pewno się nie wybiorę. Już 2 część mi się nie podobała, więc po co mam wydawać kasę na film który i tak pewnie mi się nie spodoba?

Dnia 19.06.2007 o 00:26, Oskar24 napisał:

Czy jest co liczyć na trójpak soundtracków z Piratów?;>

Bardzo w to wątpię.
Na film - tak. Ale na soundtracki - nie. Chyba że dadzą jako dodatek, do wydania kolekcjonerskiego trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 02:28, Kafar napisał:

No ja lekko za drokanr jestem w pierwszej tam misji :) i czekam na was :)

O to fajowo, ale będziesz musiał przynajmniej na mnie jeszcze trochę poczekać bo ja chce trafić tam razem z kumplem. A że on dzisiaj w pracy to będzie musiał nadrobić ;) Ale to raz dwa się uda jak ja będę mu pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 02:37, Klimos napisał:

Raczej bym na to nie liczył. Soundtrack do każdego filmu jest wydawany oddzielnie i sprzedawany
jest na fali jego popularności. Nie kojarzę żadnych ścieżek dźwiękowych grupowanych potem w
zestaw i tak sprzedawanych. Składanki, czy kompilacje "best of" na jednej płycie się zdarzały,
ale pewnie nie o to Ci chodzi.

Jak to? Przykłady: Władca Pierścieni, Star Wars no i na pewno pare by isę znalazło :D

Dnia 19.06.2007 o 02:37, Klimos napisał:

Co innego filmy. Tu łączenie wszystkiego w zestaw jest niemal tradycją. Z pewnością możemy
liczyć na jakieś wydanie wszystkiego w jednym boxie, a kto wie czy nie jakąś "edycję kolekcjonerską"
z mnóstwem materiałów dodatkowych.

Właśnie na to liczę, bo na święta można zaszaleć na Limited Edition xD
A tak poza tym to już mam reckę gotową do "Skrzyni Umarlaka" - tylko zdjęcia powkleiać - chyba jutro bedzie ;)

A tak sobie przeglądałem dizś Amazon.com i .de no i mam taki wniosek:
Soundtrack do "Klątwy Czarnej Perły" kosztuję niecałe 10$, więc około 28zł, do "Skrzyni Umarlaka" jakoś 11$ = 30zł no i do At World''s End (jest przecena o połowę miesiac po wydaniu!!!) 14$, więc koło 38zł :D
Obecny kurs $ to 2,8zł - obliczenia na podstawie tego :D
W związku z tym mam pytanie: ile kosztuję przesyłka z Ameryki tak mniej więcej (z dokładnością do 10zł)?
Bo jeśli wyjdzie mi to wszystko trochę mniej niż 150zł to chyba zamówię xD Za taką cenę to u nas bym kupił tylko do dwójki i trójki ;)
Poza tym soundtrack do 300 kosztuję 12$ no iteż może bym dorzucił - u nas 60zł :/
Wiem iż trochę poroniony pomysł, no ale...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:02, dawiddawiddaiwd napisał:

Hej ja chyba tez cierpie na bezsennosc i nie ide spac. Bede na gram.pl ale bede gral he he
pozniej sie odezwe



W co grasz? SA-MP, VC-MP? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem o szkole ,co będę robił. Okazało się że będzie inaczej. Deszcz ciągle pada, do szkoły przyszła 1 osoba z klasy (poza mną), w szkole było 3 razy więcej nauczycieli niż uczniów. Nie dało się nic zrobić to nas zwolnili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:05, AQ22 napisał:

Wczoraj pisałem o szkole ,co będę robił. Okazało się że będzie inaczej. Deszcz ciągle pada,
do szkoły przyszła 1 osoba z klasy (poza mną), w szkole było 3 razy więcej nauczycieli niż
uczniów. Nie dało się nic zrobić to nas zwolnili :D


a u mnie jedna osoba była:D oczywiście nie ja:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj jestem żądny krwi, kilku userów wkurzyło mnie beznadziejnymi tematami, uczylem sie ostatnio całymi dniami, jutro mam egzamin i ogólnie jest kiepsko, więc lojalnie ostrzegam, uważajcie to cu piszecie i na wszelki wypadek jeszcze raz przeczytajcie przypiętego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eh nie przesadzaj nic z tego co wymieniłeś nie jest warte by psuć sobie zdrowie fizyczne jak i psychiczne :) Spaniały wieczór otwórz piwko i odpręż się.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować