Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 22:15, Kafar napisał:

Eh nie przesadzaj nic z tego co wymieniłeś nie jest warte by psuć sobie zdrowie fizyczne jak
i psychiczne :) Spaniały wieczór otwórz piwko i odpręż się.. :)


Kurde nie mam. A ciul bratu ukradnę :P
Hyh, to co piszesz to prawda, ale wiele sprawa nawarstwia sie przez x dni, czy miesięcy to w końcu można wybuchnąć ;]
Ogólnie na tym egzaminie będzie zabawnie, chociaż mina mi rzednie, jak przypomina mi sie że musze mieć min 4 żeby stype wyhaczyć. Pokażę Mickiewiczowi co to znaczy wielka improwizacja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eLo eLo Nocne Marki xP Ja sobie dzisiaj z Wami tez posiedze:P Nie trzeba juz chodzic do sql to siedze do pierwszej w nocy:P

BTW: Od dzisiaj jestem niewolnikiem:P (tzn. dziewczyne se znalazlem a to znaczy ze koniec normalnego zycia i melanzy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... witam. wieczór iście wspaniały. tak mnie nogi jak dziś to dawnonie bolały. jedyne co mogę to siedzieć. bo dłużej niż pół minuty ustać nie mogę. a po co kolwiek do picia za daleko... i jak tu się odprężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znalazłeś dziewczynę i przyłazisz na nocne marki ?:P tu sami samotnicy :P jak bym miał dziewczynę to raczej z wami wieczora i nocy z wami nie spędzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo... wybacz proszę że cię tak męczę dzisiaj, ale naprawdę nie mogę dłużej ciekawości powstrzymać. Kogo ty masz w Awatarze ?? Bo mi to wygląda trochę jak krzyżówka Conana Barbarzyńcy i Wolverinea z X-menów O_o Wybacz, ale paskudnie ze mnie ciekawska istota

A racja i jeszcze dokańczając Offtop z Kwasów. Moderatorzy NIE MAJĄ PRYWATNOŚCI. Wy jesteście osobami publicznymi trochę jak... Jak Chuck Norris. Jesteście krzyżówkami Super Policjantów i Gwiazd Kina. Innymi słowy No Privacy for You :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:18, NuGGet napisał:

BTW: Od dzisiaj jestem niewolnikiem:P (tzn. dziewczyne se znalazlem a to znaczy ze koniec normalnego
zycia i melanzy:P)


niewolnik? czemu. teraz dopieroczeka cię ciekawe życie ; ) trochę optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:22, pizmak666 napisał:

> BTW: Od dzisiaj jestem niewolnikiem:P (tzn. dziewczyne se znalazlem a to znaczy ze koniec
normalnego
> zycia i melanzy:P)

niewolnik? czemu. teraz dopieroczeka cię ciekawe życie ; ) trochę optymizmu!


Ta popieram.. wcześniej to chyba byłeś niewolonikiem, ale chyba kompaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:20, Kafar napisał:

To znalazłeś dziewczynę i przyłazisz na nocne marki ?:P tu sami samotnicy :P jak bym miał dziewczynę
to raczej z wami wieczora i nocy z wami nie spędzał :P

Tak:P Ciekawe co by mamuska powiedziala jakby do mnie dziewczyna moja na noc pryszla?:P Ale zaczeka sie az mamuska gdzies wyjedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:13, Budo napisał:

Dzisiaj jestem żądny krwi, kilku userów wkurzyło mnie beznadziejnymi tematami, uczylem sie
ostatnio całymi dniami, jutro mam egzamin i ogólnie jest kiepsko, więc lojalnie ostrzegam,
uważajcie to cu piszecie i na wszelki wypadek jeszcze raz przeczytajcie przypiętego posta ;]


Widziałem jeden :/
"gram.pl pomaga!"czy jakoś tak :/ Poleciało chyba z dizesiec ostrzeżeń i dwa degrady :P
Dałem posta o równej 22, i Ci co mają na 50 ustawione postów na stronie mogli go dizś nie widizeć, gdyż dwie minuty później przeskoczyła, więc wybacz Budo, ale powtórzę pytanie z końcówki tamtego posta :D
Czy ktoś się orientuję ile mniej więcej kosztuję przesyłka z Ameryki do Polski (zamówienie sklepowe, konkretnie Amazon ;)?
Poza tym w tamtym poście zapomniałem się przywitać, więc witam wszystkich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 22:22, pizmak666 napisał:

niewolnik? czemu. teraz dopieroczeka cię ciekawe życie ; ) trochę optymizmu!

No jedyna zaleta, pozbede sie nalogu od kompa:) A potem brak kasy, czasu, wiem to po kumplach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:24, Starter napisał:

Ta popieram.. wcześniej to chyba byłeś niewolonikiem, ale chyba kompaxD


tak. mając kogoś trudnojest znaleźć czas na kompa... niestety, nie da się tego pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:26, NuGGet napisał:

No jedyna zaleta, pozbede sie nalogu od kompa:) A potem brak kasy, czasu, wiem to po kumplach:P


tak, komp odejdzie w odstawkę, kasy zacznie na gry brakować, no i czas będzie, ale dla Niej ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków. :) Często siedzę do późna przy kompie, ale jakoś po raz pierwszy wypowiadam się w tym temacie. Także, jest to mój pierwszy raz. ;)

Oskar24
Zależy co przesyłasz. Dla przykładu buty to tak 15$ trzeba liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 22:31, pizmak666 napisał:


tak, komp odejdzie w odstawkę, kasy zacznie na gry brakować, no i czas będzie, ale dla Niej
; P

Hehe:P O to wlasnie mi chodzilo:P Kasy to nie tylko na gry nie bedzie:P Moi kumple to zawsze mieli kase w sql, a odkad maja dziewczyny to zebraja pod sklepikiem w szkole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:33, NuGGet napisał:

Hehe:P O to wlasnie mi chodzilo:P Kasy to nie tylko na gry nie bedzie:P Moi kumple to zawsze
mieli kase w sql, a odkad maja dziewczyny to zebraja pod sklepikiem w szkole:P


Bo dziewczyny to największe żule :P Wszystko wyżebrają od biednych chłopców :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:33, NuGGet napisał:

Hehe:P O to wlasnie mi chodzilo:P Kasy to nie tylko na gry nie bedzie:P Moi kumple to zawsze
mieli kase w sql, a odkad maja dziewczyny to zebraja pod sklepikiem w szkole:P


taki offtop: czytając tego posta miałem dejevu (czy jak to się tam pisze). ja kase jeszcze mam, ale u mnie nigdy nie było z tym problemu. a w ogóle to postaraj się dostrzec dobre strony tej zmiany ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:26, NuGGet napisał:

[...] A potem brak kasy, czasu, wiem to po kumplach:P


To prawda ale ma to w sobie zalety ;) ja jak miałem dziewczynę to częściej się uśmiechałem częściej wychodziłem z domu a teraz gdy jestem stanu wolnego siedzę w domu i to zgadnijcie przed czym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 22:35, KubamiszczuJ napisał:

Bo dziewczyny to największe żule :P Wszystko wyżebrają od biednych chłopców :PP


Musze to powiedzieć mojej dziewczynie:P "Dziewczyny to największe żule":P
Albo nie bede Jej tego mowil, chce miec wszystki zęby:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:37, wdowiakm napisał:

To prawda ale ma to w sobie zalety ;) ja jak miałem dziewczynę to częściej się uśmiechałem
częściej wychodziłem z domu a teraz gdy jestem stanu wolnego siedzę w domu i to zgadnijcie
przed czym:P


Hmm ... przed lodówką ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować