Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 23:01, AQ22 napisał:

> Drazni mnie tylko to, że niestety jako opakowanie jest.. pudełko ( ;( ). Ja osobiście
liczyłem
> na coś bardziej konkretnego... tak jak w Gothicu.
Mi odpowiada, zawartość ważniejsza ;) Pudełko od G3 stoi i sie kurzy, normalne od NWN 2 bardzo
się przydaje a Puszka z EK STALKERa kurzy się na półce.


Ha, ale jest na półce, i ładnie wygląda, tak, że można nacieszyć oko... a EK wiedźmina powinna być taka wystrzałowa, że na półce powinna wyglądać jak jakiś klejnot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:03, AQ22 napisał:

> Żebyś zobaczył! :P
Ja jednak wolę dziewczyny i myślę ,że ty też :P

A skąd to wiesz? Mrauu... Oczywiście mam dziewczynę... czy chłopaka.. :P

Dnia 22.06.2007 o 23:03, AQ22 napisał:

> Ja jak kupię jakiś sprzęt, to w miarę tanio i dobry do O/C żeby ładnie podkręcić ;)
1 GB RAMu DDR2 ponoć kosztuje już 120 złoty, wiesz może gdzie tak tanio skombinować?

Zależy jeszcze od taktowania rdzenia, wejdź sobie na Komputronik i tam wszystko masz. Polecam GeiLa, nie polecam Kingstona. Jak już coś to Corsairs ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja nowy w temacie (a wszystko dzięki wakacjom) :D Bez większych ceregieli włączę się do dialogu:
Oskar24-> Wizualizacja jest, ale wątpię, by wszystko było taki cud, jak myślimy. Za przykład wezmę wydanie Fable - na wizualizacji widać, jakie to pudełko pikne, ze zdobieniami i wyglądające rzeczywiście jak księga, zaś instrukcja sprawiała wrażenie skórzanej (!), lecz oczywiście pudełko było kartonowe, a instrukcja również zwyklutka. Niestety, nic nie wiadomo, wszystko może być trochę gorsze w realu (supermarkety oszukują) i nic nie wiadomo, ale kupić oczywiście kupię :)
AQ22: pudełko od Gothica było fajne, CoH też, ale to wygląda jednak na taki pic, pewnie będzie podobne go tego z JE (ale nie wiem, jakie było tamto), mało ekstrawaganckie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:11, igorinho napisał:

> Niestety ja pewnie nie pobędę długo bo rodzice są w domu i mi nie dadzą. =/

No racja, ciężka sprawa - sam często tak mam... Znam sposób, dzięki któremu można dorwać się
do kompa, bez żadnych konsekwencji. Mianowicie czekam, aż rodzice zasną, albo nastawiam budzik
na 3:00 rano i piszę sobie ile chcę :) Drastyczne metody, ale lubię je stosować - oho zmywam
się :)

Tylko że na forum ja się nie dorwę ponieważ muszę uruchomić internet na 2 komputerze, czasami nie ma problemu bo on jest u mnie w pokoju (laptop). Dzisiaj to pewnie długo nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:05, cedricek napisał:

> > Drazni mnie tylko to, że niestety jako opakowanie jest.. pudełko ( ;( ). Ja osobiście

> liczyłem
> > na coś bardziej konkretnego... tak jak w Gothicu.
> Mi odpowiada, zawartość ważniejsza ;) Pudełko od G3 stoi i sie kurzy, normalne od NWN
2 bardzo
> się przydaje a Puszka z EK STALKERa kurzy się na półce.

Ha, ale jest na półce, i ładnie wygląda, tak, że można nacieszyć oko... a EK wiedźmina powinna
być taka wystrzałowa, że na półce powinna wyglądać jak jakiś klejnot!

Już czekam kiedy wyjdzie do sklepów, pewnie zamówie sobie pre-order a zagram po maturach. Bo za rok piszę =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

Jesteś dziwny ^^. Piszesz że syfu nie pijesz, a potem piszesz że pijesz Lecha. Zdecyduj się!
:P

Syf: patrz określenie piwa Warka xD

Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

No tak. Ale jak przyjdzie balduran, ohohoho.

Balduran krytykiuję tylko moje miecze świetlne, gdyż on jest masterem ;p

Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

Smacznego mu życz :P

Teraz się zabrał za moje nowiutkie krótkie spodenki :(:D
Obi-wan kenobii --->

Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

Ja raz...i nie lubię tego momentu....

Kurde, jam usze co roku xD :/ Wchodizsz na srodek, a tu dookoła paraty i ludzie się gapią :/

Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

Ożesz ty...ja tam za często się z lekcji zrywam...

Parę razy się pospóźniałem 15-20 minut, ale nigdy mi nie wpisywali, bo mnie lubią :D
Miałem parę razy nie przyjść, ale już chciałem dobrnąć do końca z tą 100% ;]

Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

No i to najważniejsz: Aby się dobrze bawić :D

Super zabawa, zamiast przejść 10 kilosów w ciągu dwóch godzin, przeszliśmy 17 w ciągu prawie trzech :P Bez żadnego picia na upale :D

Dnia 22.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

Blue był ładniejszy...

Jaki blue?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Syf: patrz określenie piwa Warka xD

Nie wiem zupełnie o co Ci chodzi :>

Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Balduran krytykiuję tylko moje miecze świetlne, gdyż on jest masterem ;p

No bo te miecze są gupie! Lepszy jest avek bez miecza ;>

Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Teraz się zabrał za moje nowiutkie krótkie spodenki :(:D

Tja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po eskapadzie w Guild Wars (czołem LOVE ;]) wpadam do Marków. Coś mnie ominęło, bo widzę, że dość sporo pospamowalićcie :)
Widać, że wakacje. Jutro na szczęście nie trzeba iść do pracy i zamierzam się wreszcie wyspać.
Jutro dzień ojca, Wianki i urodziny siostrzyczki... :\ Gdzie jedziecie na Wianki? Dla niewtajemniczonych jest to noc świętojańska - przesilenie letnie, sobótka - macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:28, greg_f napisał:

Po eskapadzie w Guild Wars (czołem LOVE ;]) wpadam do Marków. Coś mnie ominęło, bo widzę, że
dość sporo pospamowalićcie :)

No czołem :P Tylko nadal Cię nie mam w znajomych w GW xD Pwód: brak nicku :(;D

Dnia 22.06.2007 o 23:28, greg_f napisał:

Widać, że wakacje. Jutro na szczęście nie trzeba iść do pracy i zamierzam się wreszcie wyspać.
Jutro dzień ojca, Wianki i urodziny siostrzyczki... :\ Gdzie jedziecie na Wianki? Dla niewtajemniczonych
jest to noc świętojańska - przesilenie letnie, sobótka - macie jakiś pomysł?

No ja nie mam...Arkads pewnie już odlicza każdą sekundę xD
Coś tam osbie skombinuję - jakaś imprezka :P
P.S. To kurde, który lepszy avatar, bo już jesteście irytujący :P [poniżej zdjęcia - która wersja lepsza!? :D]
P.S.2: A i takie pytanie głupie: maice ustawione, żeby wam się wyświetlały duże, czy małe avki?:P

20070622233320

20070622233333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że znasz mój nick... :\ Masz Nightfall, bo mam problem z misją. Podam Ci na GSie. jeśli zaś chodzi o te avatarki, to ten co jest jest o niebo lepszy. Ten drugi jest śmieszny trochę :P
ps. mam wyświetlanie dużych avków - nie rozumiem jak ktoś może mieć te małe - przecież nic kompletnie na nich nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:33, Oskar24 napisał:

P.S. To kurde, który lepszy avatar, bo już jesteście irytujący :P [poniżej zdjęcia - która
wersja lepsza!? :D]


Pierwsza.
Druga wymaga dopracowania. Ostrze jest o wiele za cienkie i na twoim miejscu przedłużyłbym je tak aby wychodziło poza obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:37, greg_f napisał:

Myslałem, że znasz mój nick... :\ Masz Nightfall, bo mam problem z misją. Podam Ci na GSie.
jeśli zaś chodzi o te avatarki, to ten co jest jest o niebo lepszy. Ten drugi jest śmieszny
trochę :P

Też myślę, że ten pierwszy ;]
Drugi taki śmieszny, bo jak już wcześniej wspominałem to moja może 10 praca na LSMaker ;D

Dnia 22.06.2007 o 23:37, greg_f napisał:

ps. mam wyświetlanie dużych avków - nie rozumiem jak ktoś może mieć te małe - przecież nic
kompletnie na nich nie widać.

Ja miałem zawsze małe...Całkiem niedawno ustawiłem na duże, potem znowu na małe i teraz znowu na duże - i duże już chyba zostawię :P
Sith66[/b - wiem, że wymaga dopracowania, ale dziś mi się już neie chcę xD
P.S. Zamawiacie EK Wiedźmina?
Bo ja póki co jużstówkę odkładam, a reztę dozbieram do wrzesnia - niestety (i stety) za resztę kasy kupuję nowy telefon ;]
No i jeszcze jakieś 70 zeta trzeba zostawić na imprezy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Kurde, jam usze co roku xD :/ Wchodizsz na srodek, a tu dookoła paraty i ludzie się gapią :/

pozazrościć :p A jak jeszcze musisz coś powiedzieć to już całkowita klapa :/

Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Parę razy się pospóźniałem 15-20 minut, ale nigdy mi nie wpisywali, bo mnie lubią :D

Widzisz, jak to dobrze mieć ładne oczy ;)

Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Miałem parę razy nie przyjść, ale już chciałem dobrnąć do końca z tą 100% ;]

"Moc była w nim silna"

Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Super zabawa, zamiast przejść 10 kilosów w ciągu dwóch godzin, przeszliśmy 17 w ciągu prawie
trzech :P Bez żadnego picia na upale :D

mi by się podobało... <lol>

Dnia 22.06.2007 o 23:15, Oskar24 napisał:

Jaki blue?:D

Wcześniej miałeś chyba niebieski avek, taki granatowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:54, Oskar24 napisał:

/ciach/

Ta edycja jest nieźle wypasiona, nie rozumiem po co robili ankietę... chyba tylko żeby ludzi powkurzać :]
Na jesieni zbiega sie wiele premier tytułów i EK może być drogim wydatkiem. Bardziej niż na Wiedźmina czekam na HoMMV:TotE i Disciples 3 :P

ps. Na gg masz wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 23:14, nerull7 napisał:

Już czekam kiedy wyjdzie do sklepów, pewnie zamówie sobie pre-order a zagram po maturach. Bo
za rok piszę =/


Piszesz maturę? mój ty biedaku. ja pisze za trzy lata, więc za jakiś rok zacznę sie uczyć....:P
Będę więc miał okazje, aby sobie pograjcowac....:P
Dobra Marki, ja sie żegnam się z wami na dzisiaj, Dobrej nocy, i niech Gramm.pl będzie z wami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 00:06, cedricek napisał:

mój ty biedaku. ja pisze za trzy lata, więc za jakiś rok zacznę sie uczyć....

Nie wiem jak ty Ced ,ale ja się uczę od urodzenia. A do matury przyda się tez wiedza z podstawówki. Ja we wrześniu zostanę potraktowany tekstami typu: "w tym roku porządnie się uczcie, bo test gimnazjalny już pod koniec roku szkolnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:56, Obi-wan Kenobii napisał:

pozazrościć :p A jak jeszcze musisz coś powiedzieć to już całkowita klapa :/

No pozazdrościć :P Bo nie dostaję zajakieś pierdoły tylko za świadectwo xD Ale mnie rozwaliło najbardziej to, że wsyzscy takie malutkie książeczki ode mnie z klasy (a nie mam najwyższej średniej w klasie, plasuję się na trzecim miejscu - 5.2 ;), a jataką rąbaną wręcz księge normalnie ;p

Dnia 22.06.2007 o 23:56, Obi-wan Kenobii napisał:

Widzisz, jak to dobrze mieć ładne oczy ;)

W sumie to mój trener [[lekkoatletyczny] uczył mnie w podstawówce, a my mamy gim. i podstawówkę obok siebie, więc zawsze na przerwach z innymi kumplami co trenują do niego chodzimy i spóźniamy się na lekcję 15 minut :D Ogólnie on jest spoko gość - można z nim pogadaćna każdy temat, czasem takie teksty puszcza, że mnie rozwala ;P No i potem do nauczycieli "Byliśmy odwiedzić pana ******** [cenzurka ;]!"...Albo nawet nie zwracają uwagi, że wróciliśmy ;D

Dnia 22.06.2007 o 23:56, Obi-wan Kenobii napisał:

"Moc b
mi by się podobało... <lol>

Mi się też podobało, ale mojemu organizmowi nie ;D Ogólnie to super był ten bieg, tylko konkurencje typu "skoki na skakance" :P

Dnia 22.06.2007 o 23:56, Obi-wan Kenobii napisał:

Wcześniej miałeś chyba niebieski avek, taki granatowy....

Ekchmmm...tak myslałem, że o to Ci chodzi - to był avek z Sidiousem ;)
greg_f - piątka "hirołsów" mnie strasznie zawiodła grywalnością, trójka jest o niebo lepsza :/ :P Więc dodatkó już sobie nie kupuję, bo podstawka znudziła mnie p otygodniu :P
A w Clicku była zapowiedź Disciples 3 chyba 8 miechów temu i miało wyjść w grudniu...Trochę opóźnienia :/:D
Ale zapowiada się ciekawie - bardzo mroczne klimaty ;]
Patrz na moją liste tytułów na jesień:
wrzesień - Wiedźmin
wrzesień - CoH:OF
listopad - Assasin''s Creed
listopad/grudzień - Medieval II: Total War - Kingdoms
Normalnie chyba mnie trafi...
Z tego Wiedźmin, Assasin''s Creed, MII:TW - Kingdoms (o ile bedzie, bo dodatki raczej nie mają :/) - obowiązkowe EK :(;D Kiedy ja znajdę na to forsę? Oczywiście na dodatek do kompanii Braci mogę poczekać aż stanieje, ale pozostałe tzy tytuły to muszę mieć od razu :P
P.S. To gra ktoś w GW za jakieś pół godziny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 00:15, Oskar24 napisał:

P.S. To gra ktoś w GW za jakieś pół godziny?:P


Nie mam Prophecies, tylko N i F :\ Poza tym muszę sobie zrobic przerwę od komputera... znowu oko zaczyna mnie boleć :[
Piątka HoMMa jest o wiele lepsza od 3. Jest zrobiona rozmyślnie, jednostki są tam gdzie trzeba. Patch 1.5 tak zbalanoswał grę, ze nie ma juz żadnych bugów. Na dodatek HoF jest... genialny. Juz nie mogę się doczekać Plemion Wschodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczegoż to nie masz Prophecies? Nie lepiej zacząć od początku grać, od pierwszej części?
Ja chyba niedługo będę ją kończył i będę się przerzucał na Nightfall.
Heroes-the best game ever ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować