Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Kupiłem Nightfalla bo chciałem zagrać derwiszem. Factions, bo chciałem zagrać assasinem. Nie martw się, przyjdzie i czas na Prophecies+ EotN. akurat do wyjścia EN zdążę skończyć N i F:)
Jak tam na obczyźnie?
ps. nie zostanę długo, bo zaczynają znowu mnie oczy boleć... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 00:43, greg_f napisał:

Kupiłem Nightfalla bo chciałem zagrać derwiszem. Factions, bo chciałem zagrać assasinem. Nie
martw się, przyjdzie i czas na Prophecies+ EotN. akurat do wyjścia EN zdążę skończyć N i F:)

No to dobrze, bo już chciałem Cię skarcić.Mi na drodze do ukończenia wszystkich części stanie Wiedźmin i dodatek do Heroes.Ale damy radę, w końcu studia to nie mus ;)

Dnia 23.06.2007 o 00:43, greg_f napisał:

Jak tam na obczyźnie?

A bardzo dobrze. Mam pracę chociaż juz dwa razy w ciągu miesiąca mnie zwolnili(nie będę podawał powodów bo nie opłaca się), 1 sierpnia wracam do Polski na zasłużony holiday. Będę szalał ile wlezie...

Dnia 23.06.2007 o 00:43, greg_f napisał:

ps. nie zostanę długo, bo zaczynają znowu mnie oczy boleć... :\

No to zmykaj bo oczy są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków przejżałem wiadomości i doszło do kompromisu w uni europejskiej. System nicejski obowiązywać będzie do 2017 roku czyli ten pierwiastkowy.Potem wejdzie w życie system podwójnego głosu.I zastanawiam się nad tym co to ma za znaczenie w którym roku zniosą system nicejski? czy jakby zniesiono odrazu to miało by to jakąś różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 01:48, buraczek18 napisał:

Witam wszystkich nocnych marków


witam i ja ponownie. niestety, ale ja nie na czsie z wiadomościami, nie oglądałem od paru miesięcy, jak nie dłużej. ale wcale mi z tym nie jest źle ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 01:48, buraczek18 napisał:

Witam wszystkich nocnych marków przejżałem wiadomości i doszło do kompromisu w uni europejskiej.
System nicejski obowiązywać będzie do 2017 roku czyli ten pierwiastkowy.Potem wejdzie w życie
system podwójnego głosu.I zastanawiam się nad tym co to ma za znaczenie w którym roku zniosą
system nicejski? czy jakby zniesiono odrazu to miało by to jakąś różnicę?


Przez kilka jeszcze lat Polska będzie miała większą siłę głosu w Unii i będzie mogła przeforsowywać korzystne dla nas rozwiązania. Potem może już będziemy mieli ze dwie autostrady więcej...
Na pewno będzie przez tych kilka lat więcej dopłat do buraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 01:48, buraczek18 napisał:

Witam wszystkich nocnych marków przejżałem wiadomości i doszło do kompromisu w uni europejskiej. System
nicejski obowiązywać będzie do 2017 roku czyli ten pierwiastkowy.Potem wejdzie w życie system podwójnego głosu.

System nicejski to nie jest system pierwiastkowy. System pierwiastkowy został teraz wymyślony jako kompromis pomiędzy nicejskim, a systemem głosowania podwójną wiekszością.
A poza tym jeszcze nic nie jest przesądzone i ciągle jest możliwe veto na szczycie UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale mi osobiście politykę media obrzydziły. Wy tu sobie gadu gadu, a ja oglądam Sok z Żuka :)

Pamieta ktos jeszcze? Fachowa komedia grozy ;) Cos jak Przerażacze Petera Hobbita Jacksona ale dużo lepsze.

A w poniedziałek egzamin magisterski. Potem już twarde życie, szukanie pracy i takie tam.

Cieszcie się więc Ci, którzy nie jesteście dorośli bo nawet nie wiecie co Was mija. A póxniej bedzie za późno...

Dobrej nocy nocne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich marków! <dziś bez sesji ;P>
Co tam u was dziś? Ja tam się obciąłem, to znaczy włosy. Na głowie oczywiście. Zrobiłem także "małe" zakupy w Cropp''ie ;>. No i u nas w CH <centrum handlowe> jakieś pokazy mody były. A jakie tam dup... ekhem... ładne dziewczęta były ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Nocne marki się martwią, bo nadchodząca noc jest najkrótszą nocą w roku - to jest po prostu straszne.
A tak na serio, to to nie ma różnicy czy jest najkrótsza czy najdłuższa (wtedy jest święto), bo i tak temat otwarty jest od 22 do 6 rano - czyli w godzinach ciszy nocnej. A potem jest cisza dzienna, i wtedy Dzienny Patrol (moderatorzy) pilnują żeby Nocny Patrol (NM) nie przekraczał swoich uprawnień ;P - tak mi się powiedziało, bo akurat czytam Trylogię Nocny Patrol - Dzienny Patrol - Patrol o Zmroku, Siergieja Łukjanienki

A jak Wam minął pierwszy dzień wakacji?
Mnie przez pół dnia najpierw w domu nie było, a jak już wróciłem to czekałem kolejne 2 godziny bo moja ... siostra grała sobie do godziny 19 (od 15 bodajże) w Guild Wars). A przed chwilą z kolei, była burza i musiałem wyłączyć mojego kochanego komputerka - po prostu się o niego bałem, kto wie co się może stać podczas burzy. A zaraz i tak zmykam oglądać film "Solaris", na Polsacie o 22:35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:00, Arkads napisał:

Witam wszystkich marków! <dziś bez sesji ;P>

witamy, witamy i do kieliszków nadal zaglądamy :)

Dnia 23.06.2007 o 22:00, Arkads napisał:

Co tam u was dziś?

Ech...o staremu...
>Ja tam się obciąłem, to znaczy włosy. Na głowie oczywiście.
Hmm...A jaką fryzurkę sobie "sprawiłeś"? Ja też nie dawno u fryzjera byłem, irokeza mi stawiała :P
>Zrobiłem także "małe" zakupy w Cropp''ie ;>.
W Croppie? Moja siostra tam kiedyś pracowała...Ja osobiście kupuje tylko w "ciucholandzie" :D
>No i u nas w CH <centrum handlowe> jakieś pokazy mody

Dnia 23.06.2007 o 22:00, Arkads napisał:

były. A jakie tam dup... ekhem... ładne dziewczęta były ;P.

A nie wiesz czy nadal są? Bo jak tak to wypadało by tam wpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 22:06, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm...A jaką fryzurkę sobie "sprawiłeś"? Ja też nie dawno u fryzjera byłem, irokeza mi stawiała
:P

Nic takiego ale na mnie fajnie wygląda. Obcięcie na 3mm po bokach, a cały duży pasek zostawiłem, choć też go podstrzygłem.

Dnia 23.06.2007 o 22:06, Obi-wan Kenobii napisał:

W Croppie? Moja siostra tam kiedyś pracowała...Ja osobiście kupuje tylko w "ciucholandzie"
:D

Nie ma to jak tanizna, ale dziś mam dużo kasy :P

Dnia 23.06.2007 o 22:06, Obi-wan Kenobii napisał:

A nie wiesz czy nadal są? Bo jak tak to wypadało by tam wpaść ;)

Tam ich nie ma. Wszystkie u mnie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki ;)
Paę dni temu się w moim mieście dni gminy xD
Owzem, gmina skromna - 22 tysiące mieszkańców na 6 miejscowości (z tego 3 to wsie xD Ale ja oczywiście zasilam "stolicę" :P - 12 tysięcy i w poniedziałek chyab u nas "Lidla" otwierają - metrolopolia normalnie ;p), ale zawsze są jakieś interesujące imprezy :P [Arkads - nie zawsze tkaie jak Ty to sobie wyobrażasz :P]
Dziś jak co roku mieliśmy Rajd Rodzinny (już szósty i szósty raz jadę :D) o długości 26km na rowerku przez naszą piękną gminę ;D
Ogólnie oc roku rajd jest wspaniały, tym razem nie bło inaczej - 1300 ludzi brało udział ;)
No i ja z tym samym kumplem co roku jechaliśmy [zawssze zaczynamy od środka i potem całą trasę wyprzedzamy xD] sobie, gdzieniegdzie wypadki były, ale cóż - zdarza się ;]
W końcu dojechaliśmy i jak zwykle nic nie wygrałem na loterii :/ - a zawsze są rowery do wygrania, wycieczki itp.itd. :D
Pare razy wygrałem, ale w tym roku nic :(
Jutro natomiast bedzie koncert...Zakopower :/ Normalnie było głosowanie na necie i w odgłosach mojej gminy [taka gazeta ;p] - kilka zespołów do wyboru no i trzeba było zaznaczyć, który chcemy :/
Ja się patrzę, a tu na liście "Strachy na Lachy" - nie minęło pięć sekund, a ankieta została zasilona głosem na mój ulubiony zespół...
Jednak reszta inteligentnych mieszkańców gminy mej wybrała iż DG uświetni super-mega-tandetny zespół Zakopower...Echh...:/
Dobrze, że na festiwal we wrześniu (którego nazwy nie podam, żebyście czasem adresu nie znaleźli) przyjeżdża "Akurat" ;) [Rok temu na tym samym festiwalu był m.in. "Jamal i Armia" (!) - niem usze mówić, że zabawa do białego rana :D].
Więc jutro na koncert pójdę, ale ze względu na chęć spędzenia wolnego czasu ze znajomymi, a nie ze względu zespołu, który na nim gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:00, Arkads napisał:

Witam wszystkich marków! <dziś bez sesji ;P>

hehe :P

Dnia 23.06.2007 o 22:00, Arkads napisał:

Co tam u was dziś? Ja tam się obciąłem, to znaczy włosy.

Też miałem, ale tak mi sie podoba i na razie zostanie .

Dnia 23.06.2007 o 22:00, Arkads napisał:

"małe" zakupy w Cropp''ie ;>.

Ja tam już nakupowałem ubrań.

Byłem u brata i dał mi swoją grę, oraz pożyczył fajną gierkę SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pierwszy dzień wakacji minął wspaniale;/ Cały czas lało i nie można było z chaty wyjść na deskę;/ Tak wiec kicha;( Obecnie gram w Guild Wars i wykonuje misje, aby w końcu to GW skończyć;) Jeszcze nawet Ascalonu(po zniszczeniach) nie opuściłem, ciągle w królestwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas dni miasta naszego już były jakiś czas temu :P Kaszana jak nic (Leszcze przyjechały xDD). A Lidla też mamy, więc wasza metropolia musi jeszcze do prawdziwej dorosnąć xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 22:10, Oskar24 napisał:

ale zawsze są jakieś interesujące imprezy :P [Arkads -
nie zawsze tkaie jak Ty to sobie wyobrażasz :P]


To my nie mamy o czym rozmawiać. Wczoraj wyszedłem o 1 w nocy i wróciłem lekko schlany o 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:04, balduran2 napisał:

A jak Wam minął pierwszy dzień wakacji?

Trzeźwieję.. yyy to znaczy dobrze :)

A tak na poważnie to byłam na meczyku Real - FC Polska, było świetnie, pojawiły się takie gwiazdy jak Szymkowiak od dawien dawna nie widziany przy Reymonta a także niedawny idol Radek Majdan :) ogólnie zabawa była znakomita. Spiker sie nas pyta kto wygra mecz, a my zamiast Polska to krzyczymy że Wisła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:10, Oskar24 napisał:

Witam Nocne Marki ;)
Paę dni temu się w moim mieście dni gminy xD
Owzem, gmina skromna - 22 tysiące mieszkańców na 6 miejscowości (z tego 3 to wsie xD)

Heh, co ty powiesz? Ja ze wsi jestem ;)

Dnia 23.06.2007 o 22:10, Oskar24 napisał:

Dziś jak co roku mieliśmy Rajd Rodzinny (już szósty i szósty raz jadę :D) o długości 26km na
rowerku przez naszą piękną gminę ;D
Ogólnie oc roku rajd jest wspaniały, tym razem nie bło inaczej - 1300 ludzi brało udział ;)
No i ja z tym samym kumplem co roku jechaliśmy [zawssze zaczynamy od środka i potem całą trasę
wyprzedzamy xD] sobie, gdzieniegdzie wypadki były, ale cóż - zdarza się ;]
W końcu dojechaliśmy

A pochwalić się które miejsce zdobyłeś to nie łaska? :)
i jak zwykle nic nie wygrałem na loterii :/ - a zawsze są rowery do wygrania, wycieczki itp.itd. :D
Hojnego sponsora macie :P

Dnia 23.06.2007 o 22:10, Oskar24 napisał:

Pare razy wygrałem, ale w tym roku nic :(

A ty byś chciał co roku wygrywac. Daj innym szansę :)

Dnia 23.06.2007 o 22:10, Oskar24 napisał:

Jutro natomiast bedzie koncert...Zakopower :/ Normalnie było głosowanie na necie i w odgłosach
mojej gminy [taka gazeta ;p] - kilka zespołów do wyboru no i trzeba było zaznaczyć, który chcemy
:/
Ja się patrzę, a tu na liście "Strachy na Lachy" - nie minęło pięć sekund, a ankieta została
zasilona głosem na mój ulubiony zespół...

Dal link na gg, też zagłosuje na Strach na Lachy bo również ich lubię...

Dnia 23.06.2007 o 22:10, Oskar24 napisał:

Jednak reszta inteligentnych mieszkańców gminy mej wybrała iż DG uświetni super-mega-tandetny
zespół Zakopower...Echh...:/

O gustach i guścikach się nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziś 23 czerwca, Święto ulicy Świętojańskiej w Gdyni... to chyba właśnie takie dni miasta. Szkoda tylko, ze żaden z włodarzy sie nie pofatygował by sprawdzić od jakiego to św.Jana wzięła się nazwa ulicy - bo ta pochodzi od św. Jana Nepomucena, a nie Chrzciciela. No ale cóż, widać start sezonu wakacyjnego ważniejszy od merytorycznych podstaw świętowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować