Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 23:52, kapistar1 napisał:

Ale za to teraz nienawidzę prezydenta Rybnika bo... chce u nas w dzielnicy WYBUDOWAĆ WIĘZIENIE!!
X_x on chyba na mózg padł... jeszcze koło stacji kolejowej, żeby mogli szybko uciec czy ew.
węglem handlować...


Gdzieś te więzienia muszą być, a że będzie w twojej dzielnicy to masz pecha. ;) Jakby wybudowali gdzieś indziej to ludzie mieszkający tam by się buntowali. Wszystkim się nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:55, Sarafan_Knight napisał:

Gdzieś te więzienia muszą być, a że będzie w twojej dzielnicy to masz pecha. ;) Jakby wybudowali
gdzieś indziej to ludzie mieszkający tam by się buntowali. Wszystkim się nie dogodzi.


Tyle, że on mają pretekst że jest sąd i musi być więzienie. Dziwne, że:
1. przez tyle lat wiezienia nie było i było spx
2. W sąsiednim, podobnych rozmiarów mieście też jest sąd a nigdzie więzienia nie ma u nich i nikt nie planował/nie planuje zrobić i jest spx

Oni se to po prostu UBZDURALI!! Albo już nie umią inaczej wydawać dochodów z unii... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:47, wdowiakm napisał:

Przejeżdżałem przez warszawę chyba z 3 godziny;/

Heh, ja mieszkam w Wawie i nie marudzę. Akurat nieszkam przy końcu trasy metra, to sobie wsiadam, pół godzinki i jestem w centrum. Za to nie cierpię małych miast, bo zwasze jakiś geniusz walnie na wjeździe rondo i jest korek 10 km przed miastem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:00, Ufo2 napisał:

Heh, ja mieszkam w Wawie i nie marudzę. Akurat nieszkam przy końcu trasy metra, to sobie wsiadam,
pół godzinki i jestem w centrum. Za to nie cierpię małych miast, bo zwasze jakiś geniusz walnie
na wjeździe rondo i jest korek 10 km przed miastem:P


Ty jesteś przyzwyczajony bo tam mieszkasz;)
A co do rond to się muszę zgodzić mamy takie jedno i cały czas wymuszają pierwszeństwo na nim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:59, kapistar1 napisał:

Tyle, że on mają pretekst że jest sąd i musi być więzienie. Dziwne, że:
1. przez tyle lat wiezienia nie było i było spx


W więzieniach brakuje miejsc, więc muszą powstawać nowe.

Dnia 23.06.2007 o 23:59, kapistar1 napisał:

2. W sąsiednim, podobnych rozmiarów mieście też jest sąd a nigdzie więzienia nie ma u nich
i nikt nie planował/nie planuje zrobić i jest spx


Jak już pisałem gdzieś muszą być. :)

Dnia 23.06.2007 o 23:59, kapistar1 napisał:

Oni se to po prostu UBZDURALI!! Albo już nie umią inaczej wydawać dochodów z unii... =/


Większa liczba więzień jest bez wątpienia potrzebna, a że środki unijne pomagają je budować, to raczej dobrze a nie źle. Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale pomyśl, że w innym miejscu też by się buntowali jak by miało tam powstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:00, Ufo2 napisał:

Za to nie cierpię małych miast,


Kwestia przyzwyczajenia:) Jakbym się wychował w dużym mieście to bym mówił, że wielkie miasto is good;P

Dnia 24.06.2007 o 00:00, Ufo2 napisał:

bo zawsze jakiś geniusz walnie na wjeździe rondo i jest korek 10 km przed miastem:P


No z tym się zgodzę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 23:24, nerull7 napisał:

Jak widać jeszcze nie Brygadzista albo znowu Przodownik.

Brygadzista.... Tyle, że zdegradowany :P Ale w sercu jestem Brygadzistą :P

Dnia 23.06.2007 o 23:24, nerull7 napisał:

A ja tam cierpię na dość rzadką chorobę. Cierpię na bezsenność kiedy mam dostęp do neta i do
Nocnych Marków na gram.pl

Ha, ja tez :P
Ale to nie sa wyodrębnione przypadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:04, Sarafan_Knight napisał:

W więzieniach brakuje miejsc, więc muszą powstawać nowe.


Ja słyszałem zupełnie co innego, że w więzieniach coraz więcej jest miejsc wolnych, ponieważ polacy wyjeżdżają za granicę i więźniów się zatrudnia do pracy. A jak im tak mało miejsca, to niech więźniów też wyślą za granicę, ot co -,-

Dnia 24.06.2007 o 00:04, Sarafan_Knight napisał:

Większa liczba więzień jest bez wątpienia potrzebna, a że środki unijne pomagają je budować,
to raczej dobrze a nie źle. Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale pomyśl, że w innym miejscu też
by się buntowali jak by miało tam powstać.


Ale u mnie jest już wystarczająco niebezpiecznie, zobaczyłbyś moją dzielnicę i pomieszkał w niej z jakieś 2 dni to byś po prostu zrozumiał o czym mówię, bo tak wyjaśnić się tego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:15, kapistar1 napisał:

Ja słyszałem zupełnie co innego, że w więzieniach coraz więcej jest miejsc wolnych, ponieważ
polacy wyjeżdżają za granicę i więźniów się zatrudnia do pracy. A jak im tak mało miejsca,
to niech więźniów też wyślą za granicę, ot co -,-


Owszem, więźniów skazanych za lżejsze przestępstwa zatrudnia się do pracy, ale przeważnie prace są wykonywane w tych miastach gdzie są więzienia, a skazani na noc wracają z powrotem do celi.

Dnia 24.06.2007 o 00:15, kapistar1 napisał:

Ale u mnie jest już wystarczająco niebezpiecznie, zobaczyłbyś moją dzielnicę i pomieszkał w
niej z jakieś 2 dni to byś po prostu zrozumiał o czym mówię, bo tak wyjaśnić się tego nie da.


Ale dlaczego według Ciebie utworzenie więzienia zwiększy niebezpieczeństwo i przestępczość w Twojej dzielnicy? Przecież skazanych nie będą wypuszczać na spacery po mieście... Jeśli już to poprawi to bezpieczeństwo, bo sprawi, że w tej dzielnicy będzie znacznie więcej patrolów policyjnych, o Służbie Więziennej nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:24, Sarafan_Knight napisał:

Ale dlaczego według Ciebie utworzenie więzienia zwiększy niebezpieczeństwo i przestępczość
w Twojej dzielnicy? Przecież skazanych nie będą wypuszczać na spacery po mieście... Jeśli już
to poprawi to bezpieczeństwo, bo sprawi, że w tej dzielnicy będzie znacznie więcej patrolów
policyjnych, o Służbie Więziennej nie wspominając...


Mówię ci że to trzeba po prostu zobaczyć.
Ale teraz wystarczy że mam na głowie dresów, menelów i prostytutki, tera będę mieć jeszcze więcej policji i więzienie, łał, bonus!...
Ciekawe czy ty byś się cieszył jakby to u ciebie wybudowali więzienie - czy też byś tak pałał radością do "Służby więziennej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:28, kapistar1 napisał:

Mówię ci że to trzeba po prostu zobaczyć.
Ale teraz wystarczy że mam na głowie dresów, menelów i prostytutki, tera będę mieć jeszcze
więcej policji i więzienie, łał, bonus!...


Według Ciebie to źle, że będzie więcej patrolów, dzięki którym podniesie się bezpieczeństwo Twojej dzielnicy? Widzę tu pewną sprzeczność. Narzekasz, że jest niebezpiecznie, ale sprzeciwiasz się także krokom, które mogą to bezpieczeństwo podnieść. Przy czym nie mówię tutaj o budowie więzienia, bo jak już mówiłem rozumiem, że Ci się to nie podoba, ale o zwiększoną ilość patroli.

Dnia 24.06.2007 o 00:28, kapistar1 napisał:

Ciekawe czy ty byś się cieszył jakby to u ciebie wybudowali więzienie - czy też byś tak pałał
radością do "Służby więziennej"...


A u Ciebie wybudowali? ;) Jeszcze nie, więc skąd ta niechęć do SW? :) Uważam, że obecność dużej liczby SW w danym miejscu może bardzo mocno podnieść bezpieczeństwo. Ponadto nie masz się co martwić, że z więzienia będą dobiegały jakieś krzyki itp. skazanych. To jest po prostu niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh witajcie :) Właśnie skończyłem oglądać "Czerwonego Smoka". Powiem wam, że film mi się podobał :) A u was co słychać? Widzę, że temat o bezpieczeństwie i policji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:58, Pablo Querte napisał:

Heh witajcie :)

Witaj,
>Właśnie skończyłem oglądać "Czerwonego Smoka". Powiem wam, że film mi się podobał
Ja oglądałem "Solaris" - strasznie dziwny film.

Dnia 24.06.2007 o 00:58, Pablo Querte napisał:

:) A u was co słychać?

Wszystko po staremu.
>Widzę, że temat o bezpieczeństwie i policji ??
Ja się do dyskusji nie włączałem.

A TVP1, właśnie zaczyna się jakiś film ale nie wiem jaki tytuł - nie chce mi sie sprawdzać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 00:58, Pablo Querte napisał:

Heh witajcie :)

Ano my Cię również witamy ;)
Właśnie skończyłem oglądać "Czerwonego Smoka". Powiem wam, że film mi się podobał :)
Nom, ja parę razy obejżałem i muszę przyznać że film jest dobry.
>A u was co słychać?
Hmmm....Ja poznałem bliżej jednego z forumowiczów oraz bardzo fajną kolezankę :D
>Widzę, że temat o bezpieczeństwie i policji ??
<podziw i uznanie> Dobrze widzisz, pogratulować wzroku ;)

Balduran:


>Ja oglądałem "Solaris" - strasznie dziwny film.
A mógłbyś troszkę dokładniej? Może akurat by mi się spodobał :)
>Ja się do dyskusji nie włączałem.
ja również :P
A TVP1, właśnie zaczyna się jakiś film ale nie wiem jaki tytuł - nie chce mi sie sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:35, Vasilli napisał:

BTW: Jak nazywa sie twoja postać i który lvl? ;)

Nick poznasz - napisze do Ciebie jak wejdę, zawsze sprawdzam kto jest z gildii i znajomych ;]
Poza tym to 17 lvl (prawie 17,5 ;) no i profesje: ranger/monk ;)

Powracam do was po długich, nocnych eskapadach w Guild Wars ;)
Odkryłem dodatkowe 3% terenu, który zostawiłem wcześniej pędząc ku kolejnym misjom :P
Największy dziś teren odkryty to smocze "cośtam" :P Hydry miały poziom 10, ja 17, no ale ok - nie ma to jak się wrócić do terenów sprzed kilkudziesięciu godizn grania ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zboczuchy jedne ;) Właśnie wróciłem z imprezy urodzinowej i postanowiłem odwiedzić marki :)
Mam dylemat... Chciałbym, abyście mi doradzili. Znam kolesi od lat (wirtualnie). Regulamin mówi, że nie wolno propagować pirackich treści, ale oni oficjalnie je propagują... Wiem, że na tym forum się donosi na kolegów, a potem się tym chwali, ale na innych nie ma takiego zwyczaju. Nie wiem co zrobić.... Niesamowity kac moralny w takiej sytuacji. Forum gram.pl wypaczyło mi mózg ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 02:51, greg_f napisał:

Zboczuchy jedne ;) Właśnie wróciłem z imprezy urodzinowej i postanowiłem odwiedzić marki :)

Mmm....już widać, że spity, bo gadasz jakieś głupoty...jakie zboczuchy?:D

Dnia 24.06.2007 o 02:51, greg_f napisał:

Mam dylemat... Chciałbym, abyście mi doradzili. Znam kolesi od lat (wirtualnie). Regulamin
mówi, że nie wolno propagować pirackich treści, ale oni oficjalnie je propagują... Wiem, że
na tym forum się donosi na kolegów, a potem się tym chwali, ale na innych nie ma takiego zwyczaju.
Nie wiem co zrobić.... Niesamowity kac moralny w takiej sytuacji. Forum gram.pl wypaczyło mi
mózg ;]]

Eee...no nie wiem - zrób jak uważasz...Od lat znasz, a no frum jesteś rok?:P
Chmmm...ja nic nie doradzam, bo potem będzie na mnie :(
A no i mi też forum już dawno wypaczyło mózg, a Guild Wars dobił resztki xD
P.S. U mnie na GS''ie kolejna recka Piratów ;)
No i żegnam się "już" - dobranoc wszystkim, a raczej tylko gregowi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli propagują pirackie treści to donieś to do moderatora lub do administratora.
Nie tylko na gram.pl ludzie chwalą się swoimi donosami. Spotkałem się z przypadkiem gdzie pewien forumowicz był dumny gdy ktoś z jego powodu dostał ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 03:02, Oskar24 napisał:

Mmm....już widać, że spity, bo gadasz jakieś głupoty...jakie zboczuchy?:D


O tej porze... Jeszcze GW... Tylko zboczuchy ;)

Dnia 24.06.2007 o 03:02, Oskar24 napisał:

Eee...no nie wiem - zrób jak uważasz...Od lat znasz, a no frum jesteś rok?:P


Nie na tym forum. Poza tym... na gram.pl... phfiu... cdprojekt.info jestem dłużej niż niejeden z tu obecnych

Dnia 24.06.2007 o 03:02, Oskar24 napisał:

Chmmm...ja nic nie doradzam, bo potem będzie na mnie :(


Ciężka sprawa. Jak im wspomniałem, żeby na forum o takich rzeczach nie mówili, to zrobili tylko tak "-_-" albo "o_0" :\

Dnia 24.06.2007 o 03:02, Oskar24 napisał:

A no i mi też forum już dawno wypaczyło mózg, a Guild Wars dobił resztki xD


xD; x=P; :S;

Dnia 24.06.2007 o 03:02, Oskar24 napisał:

P.S. U mnie na GS''ie kolejna recka Piratów ;)


Obadam później, bo teraz nie jestem w stanie ;D Mam nadzieję, że tym razem obiektywna :P Ale i tak z chęcią przeczytam.

Dnia 24.06.2007 o 03:02, Oskar24 napisał:

No i żegnam się "już" - dobranoc wszystkim, a raczej tylko gregowi ;D


Branoc. Wyśpij się dobrze. Sen to jedna z najważniejszych czynności w naszym życiu;]

GOOD NIGHT & GOOD LUCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 02:51, greg_f napisał:

Regulamin
mówi, że nie wolno propagować pirackich treści, ale oni oficjalnie je propagują...


A propaguja piractwo na tym forum? Jesli tak to napisz do nas maila za pomoca formularza ze strony www.gram.pl/moderator a jesli na innym forum to napisz do tamtejszych moderatorow.

Dnia 24.06.2007 o 02:51, greg_f napisał:

Wiem, że
na tym forum się donosi na kolegów, a potem się tym chwali, ale na innych nie ma takiego zwyczaju.


Zgloszenie przypadku zlamania regulaminu nie jest zadnym donoszeniem. Choc z drugiej strony ja tam bym sie nie chwalil i nie cieszyl z tego, ze ktos inny dostal ostrzezenie czy degrada.

UPDATE:

Dnia 24.06.2007 o 02:51, greg_f napisał:

Wyśpij się dobrze. Sen to jedna z najważniejszych czynności w naszym życiu;]


Ja tam uwazam, ze jedna z najwazniejszych czynnosci w naszym zyciu tez jest na literke "S", tez zazwyczaj to sie robi w nocy i w lozku ;-) Ale nie powiem co to za rzecz, bo bedzie, ze mlodziez deprawuje mowiac o stosunkach plciowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować