Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 23:08, greg_f napisał:

Hyhy, niesamowite :] Ah ci Azjaci ;)

No, wymiata :) Ale moja sis robi rysunki mangowe (jeden póki co, ale ma mi coś machnąć) http://img177.imageshack.us/img177/7679/skanuj0006qm1.jpg

Dnia 24.06.2007 o 23:08, greg_f napisał:

Właśnie kończę D.Gray mana... Potem zabieram sie za Kenichii. Widziałeś?


nie. I nie zamierzam :D mam już 2 odc DMC w RAW, czekam na hardsuby robię tłumaczenie :D Jutro albo dziś obejrzę w końcu Blood, bo od jakiegoś czasu czeka - czytaj nadrabiam zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Marki ;]
Właśnie wróciłem z koncertu "Zakopower" z ookazji Dni mojej Gminy. Powiem, że nie byłem zbyt pozytywnie nastwiony do tego koncertu, bo na ich miejscu mogły występowac "Strachy na Lachy'' -mój ulubiony polskiimuzyczny zespół ;D
Po dxwóch piosenkach utwierdzałem się w przekonaniu iż pisoenki Zakopowera to tandeta - oprócz muzyki, która jest wręcz wyśmienita, ta gra na skrzypcach wokalisty, no żyć nie umierać. Plus jeszcze głos Sebastiana Karpiel-Bułecka jest całkiem, całkiem ;]
Jednak od trzeciej piosenki coś zaczęło się poprawić, aby stać się świetne - teksty piosenek stały się sensowne, muzyka skoczna no i zaczęła się zabawa :P
Szkoda, że grali tak krótko, bo niewiele ponad godzinę - od 19:30 do 20:45...
A potem aż do 23 nosiło mnie z kumplem tu i tam no i w końcu wróciłem do domu.
Vasilli - rozumiem tój problem z piractwem, u mnie też niektórzy (chociaż ostatnio już przywykli do mojego sposobu bycia :P) wyzywają wręcz o chamstwo :/
tykus - przeczytałem właśnie całą rozmowę xD Polecam każdemu...
"Powiem twojemu tacie" - buahahahahaah xD
Nie n onie wytrzymam tu ;D Co to za babka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:17, tykus napisał:

No, wymiata :) Ale moja sis robi rysunki mangowe (jeden póki co, ale ma mi coś machnąć)

Całkiem ładny rysunek, ja mam za mało talentu na takie toto niestety :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:13, Lamb3rt napisał:

Eee... Kim on jest? :P Ciekawe ile ćwiczył przed tym... Nawet w normalnym tempie taki efekt to cud :P


W momencie gdy na obrazku w szybkim tempie zaczęły przybywać kolejne elementy, to koleś robił kilka czynności na raz: dopisywał kawałek kodu, zmieniał go tak aby uwzględnił nowe szerokości i wysokości komórek a także kolor ramki, zapisywał plik html''a, przechodził na IE i odświeżał stronę. Aby było szybciej wszystko to było przedstawione na jednym screenie. Żeby takie coś stworzyć, musiał posiedzieć przynajmniej z tydzień IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocne marki;)
Właśnie wróciłem od dziewczyny;) I muszę stwierdzić, że ten czas zbyt szybko minął, ale niestety takie jest życie. Ale jutro ona przyjeżdża do mnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:21, Oskar24 napisał:

"Powiem twojemu tacie" - buahahahahaah xD
Nie n onie wytrzymam tu ;D Co to za babka?:P


Chyba za wcześnie z piaskownicy wyszła xD A next day mnie się czepiała, że dziwny jestem ^^ Ale walić nią, ja teraz za pewną pięknością szaleję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie upiłeś xD

A co do tego piractwa: No cóż...mówi się trudno ;(

BTW: Napisz do mnie na gg ;P Chodzi o GW:) I need help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:24, wdowiakm napisał:

Właśnie wróciłem od dziewczyny;) I muszę stwierdzić, że ten czas zbyt szybko minął, ale niestety
takie jest życie. Ale jutro ona przyjeżdża do mnie;]


Czas mija szybko, zwłaszcza jak jest się razem, oddzielnie dłuży się niesamowicie. Ja ze swoją nie widziałem się już od 3,5 tygodnia i minie jeszcze ze 2,5 zanim się zobaczę. Kiedy potem będziemy mieli okazję się spotkać, wolę nie myśleć, bo będzie to pewnie coś w okolicach października :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ci zazdroszczę, że możesz ,,mile" spędzać czas:) Póki co to ja jak tykus: ,,ja teraz za pewną pięknością szaleję xD"

BTW: Dzisiaj ,,tej piękności" pisałem chyba ze 3 razy. Raz napisałem czy wyjdzie na dwór: zw, później czy ma czas pogadać: zw, później napisałem jej siema: to sie niedostępna zrobiła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 22 oglądam wild''n''out na MTV base. Oczywiście robię małe przerwy, ale tylko przy reklamach (są co 15 minut ;/ ). Niestety program momentami żałosny, ale da się oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:32, Vasilli napisał:

To Ci zazdroszczę, że możesz ,,mile" spędzać czas:) Póki co to ja jak tykus: ,,ja teraz za
pewną pięknością szaleję xD"


Mile oj mile tylko strasznie to szybko zlatuje;] ja kiedyś też szalałem a;le w sumie nic nie wyszło ona i tak chciała innego:P

Dnia 24.06.2007 o 23:32, Vasilli napisał:


BTW: Dzisiaj ,,tej piękności" pisałem chyba ze 3 razy. Raz napisałem czy wyjdzie na dwór: zw,
później czy ma czas pogadać: zw, później napisałem jej siema: to sie niedostępna zrobiła ;(

Oj masz pecha;/ Co za uparta dziewczyna skoro Ciebie unika. A nie masz innej na oku? Musi być koniecznie ta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:32, Vasilli napisał:

BTW: Dzisiaj ,,tej piękności" pisałem chyba ze 3 razy. Raz napisałem czy wyjdzie na dwór: zw,
później czy ma czas pogadać: zw, później napisałem jej siema: to sie niedostępna zrobiła ;(


Zastanów się lepiej, czy aby to nie było przez "przypadek"... Bo coś się psuć może między Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:35, AQ22 napisał:

Kurcze, napisałem posta, dodałem i jakoś go nie widzę. Widzicie jakiś mój post sprzed minuty?


Chodzi ci o ten post: "Ja od 22 oglądam wild''n''out na MTV base. Oczywiście robię małe przerwy, ale tylko przy reklamach (są co 15 minut ;/ ). Niestety program momentami żałosny, ale da się oglądać ;)"
Bo jeśli tak to ja widzę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 23:32, Vasilli napisał:

BTW: Dzisiaj ,,tej piękności" pisałem chyba ze 3 razy. Raz napisałem czy wyjdzie na dwór: zw,
później czy ma czas pogadać: zw, później napisałem jej siema: to sie niedostępna zrobiła ;(


Czyli Vasilli jesteś bez szans. Ja po ostatnim upgradzie swojego wyglądu jakoś laski przyciągam! :P
Ale się ze swoją pokłóciłem i ze sobą zerwaliśmy. Jutro na basenik, wypije się coś i laseczki moje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:36, wdowiakm napisał:

Chodzi ci o ten post: "Ja od 22 oglądam wild''n''out na MTV base. Oczywiście robię małe przerwy,
ale tylko przy reklamach (są co 15 minut ;/ ). Niestety program momentami żałosny, ale da się
oglądać ;)"
Bo jeśli tak to ja widzę;]

Nie musiałeś dawać tak długiego cytatu ,ale chodzi o ten. Po napisaniu tego że nie widzę ,zobaczyłem go -.- Ktoś kiedyś miał podobny kłopocik. Przepraszam za to ;) Juz powoli idę, po senny się zrobiłem. Dotrwam tylko do końca programu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:35, AQ22 napisał:

Kurcze, napisałem posta, dodałem i jakoś go nie widzę. Widzicie jakiś mój post sprzed minuty?


I dodajesz posta tylko po to, żeby spytać czy widzimy Twojego posta sprzed minuty?
Nie róbcie tu irca -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xDD Ciekawe czy lachony polecą na nową koszulkę LP xD Albo se zrobię fryz jak L ( http://www.lacoctelera.com/myfiles/pierrot/l.jpg), nawet instrukcję na Death God znalazłem :D

A co do lachona, o którym wspomniałem - w wakacje kiepski kontakt coś mam, ale mam :D A, że tojedna z niwielu dobrym gustem muzycznym (a nie technomularski ignorant) to trza się zakręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować