Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

Witam wszystkich ;]

Bry wieczór.

Dnia 25.06.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

Echh...coś wam słabo dziś spam idzie :P

Słabo, słabo - "Gdzie się podziały, tamte..."

Dnia 25.06.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

No ale dobra, mam tu dylemat funduszowy, czyli oto moje opcje co zroibć z forsą (oczywiście
planowane to wsyztko bło, elcz nie wiadomo czy fundsuzy starczy :/)

Forsę...najlepiej dać mi ;P

Dnia 25.06.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

1) Kupić nowy telefon taki jaki chcę + zamówić EK Wiedźmina + kupić Darth Bane: Patch of Destruction
(dla nie wtajemniczonych - to książka z universum Star Wars, która wychodzi w sierpniu :P)

Obstawiałbym za tym, ewentualnie...

Dnia 25.06.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

2) Kupić tańszy telefon + EK Wiedźmina + Darth Bane...+ dwie gry na oczekiwanie przed Wiedźminem

Za tym,
ale to wszystko zależy od tego, do jaki potrzebny Ci jest telefon.

Dnia 25.06.2007 o 23:28, Oskar24 napisał:

Tak poza tym zaraz idę sobie grać w Guild Wars, wpadnę koło 1, 2 ;)

To narazie, udanej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - jak to jest, że jak wstawiłem seksowną Jessicę Albę na tło gramsajta, to od razu mam więcej wejść? ;) Widać, jakiej płci userów jest najwięcej na gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Chodzę po sieci i wypatruję różne nowinki. Właśnie się dowiedziałem, że do kin będzie za niedługo wchodzić... Evan Wszechmogący (!), a rolę nowego wszechmogącego zagra Evan - prezenter, który w pierwszej części się zbłaźnił z małą pomocą Bruce''a, pamiętacie? :D. O dziwo, Boga zgodził się zagrać Morgan Freeman. Ciekawe czy będzie to odcinanie kuponów, czy warty obejrzenia sequel. Druga nowinką jest nakręcenie trzeciej i... nawet czwartej części Kill Billa :? Ponoć Elle Driver, której Mamba wydziobała oko będzie się mścić, a w czwartej części będą się mścić córki zabitych w jedynce i dwójce zabójczyń... No nie powiecie, że ambitny pomysł na fabułą? :]
Tak ogólnie to witam marki.
ps. czy u was też jest tak gorąco? Ja się rozpuszczam... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:32, balduran2 napisał:

Słabo, słabo - "Gdzie się podziały, tamte..."

...czasy" :D Wczorajszarozmowa GG jakdobrze pamiętam :P

Dnia 25.06.2007 o 23:32, balduran2 napisał:

Forsę...najlepiej dać mi ;P

Ekchmm...nie będe tego komentował ;]
Cmq - ten telefon w sumie to nie jest jakiś wypasiony, poza tym te dwa różni tylko i aż 100zł :D
Poza tym narazie nie potrzeba mi gier- GW nprawdę starczy mi do końca wakacji, chociaż przyznam szczerze iż pograłbym sobie w co innego ;]
Na wypaśności telefonu mi nie zależy - jak jest coś w tym to oczywiścien iech se jest, ale nie będe płakał, kiedy nie będe miał 5mln pikseli w aparacie :/ (od czego cyfrówki?)
Owszem, mp3 nie pogardzę :D Ale w sumie odtwarzacz też mam, jednak na telefonie nie trzeba słuchawek ;p
Nie wiem, którą opcję wybiorę - zależy wszystko od ceny EK Wiedźmina :/
Harvenar - nie bluzgaj mi tu :P
Jak mógłbym przegapić powieść o nim? O wielkim Sith, który ustanowił "prawo dwóch"?
Wiedźmina dawno chciałem przeczytać, ale kurde jakoś się zabrać nie moge (chmm....chyba przez SW i GW :D)
Ogólnie to pozostaje przy wariantach A i B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:40, Oskar24 napisał:

Cmq - ten telefon w sumie to nie jest jakiś wypasiony, poza tym te dwa różni tylko i
aż 100zł :D
Poza tym narazie nie potrzeba mi gier- GW nprawdę starczy mi do końca wakacji, chociaż przyznam
szczerze iż pograłbym sobie w co innego ;]

Polecam w ogóle kupić coś z klasyki. Ostatnio zakupiłem Homeworlda 2 za marne pieniądze... teraz rzezam na multi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Hehe... Chodzę po sieci i wypatruję różne nowinki. Właśnie się dowiedziałem, że do kin będzie
za niedługo wchodzić... Evan Wszechmogący (!), a rolę nowego wszechmogącego zagra Evan - prezenter,
który w pierwszej części się zbłaźnił z małą pomocą Bruce''a, pamiętacie? :D.

Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś? Ja na bieżąco śledzę zapowiedzi filmowe, na 2 lata do przodu ;P

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

O dziwo, Boga zgodził się zagrać Morgan Freeman.

A czemu miałby się nie zgodzić?

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Ciekawe czy będzie to odcinanie kuponów, czy warty obejrzenia sequel.

Chyba jednak, będzie to byle co...

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Druga nowinką jest nakręcenie trzeciej i... nawet czwartej części Kill Billa :? Ponoć
Elle Driver, której Mamba wydziobała oko będzie się mścić, a w czwartej części będą się mścić
córki zabitych w jedynce i dwójce zabójczyń... No nie powiecie, że ambitny pomysł na fabułą?

Tak prawdę mówiąc, to nie do końca podobały mi się 2 pierwsze części - a co dopiero kolejne 2.

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Tak ogólnie to witam marki.

Witamy, również.

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

ps. czy u was też jest tak gorąco? Ja się rozpuszczam... :\

U mnie było dzisiaj znośnie,
a na dodatek jak biegałem to złapał mnie deszcz 10 minut drogi do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Hehe... Chodzę po sieci i wypatruję różne nowinki. Właśnie się dowiedziałem, że do kin będzie
za niedługo wchodzić... Evan Wszechmogący (!), a rolę nowego wszechmogącego zagra Evan - prezenter,
który w pierwszej części się zbłaźnił z małą pomocą Bruce''a, pamiętacie? :D. O dziwo, Boga
zgodził się zagrać Morgan Freeman. Ciekawe czy będzie to odcinanie kuponów, czy warty obejrzenia
sequel.

Za wcześnie by oceniać. Ale zapowiada się ciekawie.
Druga nowinką jest nakręcenie trzeciej i... nawet czwartej części Kill Billa :? Ponoć

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Elle Driver, której Mamba wydziobała oko będzie się mścić, a w czwartej części będą się mścić
córki zabitych w jedynce i dwójce zabójczyń... No nie powiecie, że ambitny pomysł na fabułą?

Niezbyt. Choć według mnie, Tarantino stać na coś więcej niż taką marną fabułkę. Poczekamy, zobaczymy.

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

ps. czy u was też jest tak gorąco? Ja się rozpuszczam... :\

A u mnie pogoda - ideał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:40, Oskar24 napisał:

> Słabo, słabo - "Gdzie się podziały, tamte..."
...czasy" :D Wczorajszarozmowa GG jakdobrze pamiętam :P

Miało byś tak ja piosenka "...prywatki", ale niech Ci będzie. A rozmowa, to nawet chyba dzisiejsza było?

Dnia 25.06.2007 o 23:40, Oskar24 napisał:

Ekchmm...nie będe tego komentował ;]


A co do EK Wiedźmina, to po co masz bulić tyle kasy jeśli nie jesteś fanem Sagi - ba, nawet jeszcze jej nie czytałeś.
Kupować grę, tylko dlatego że jest polska i na podstawie książek wybitnego polskiego autora - to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Hehe... Chodzę po sieci i wypatruję różne nowinki. Właśnie się dowiedziałem, że do kin będzie
za niedługo wchodzić... Evan Wszechmogący (!)

LOL xD Tego jeszcze nie było :P A jak Carreya nie będie to zapewne taki niewypał jak z Son of the Mask :/

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Druga nowinką jest nakręcenie trzeciej i... nawet czwartej części Kill Billa

Znowu LOL :P Film się w niezłe mszczenie zamienia xD Ale dwie pierwsze części niezłe, jednak wolałbym coś innego od Quentina...

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Tak ogólnie to witam marki.

Siemx siemx :P

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

ps. czy u was też jest tak gorąco? Ja się rozpuszczam... :\

A ja dziś trawnik kosiłem (bo emo nie jest :/) to nie wiem, jak wytrzymałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:50, tykus napisał:

A ja dziś trawnik kosiłem (bo emo nie jest :/)

I się kutwa oplułem jedzeniem przez ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Hehe... Chodzę po sieci i wypatruję różne nowinki. Właśnie się dowiedziałem, że do kin będzie
za niedługo wchodzić... Evan Wszechmogący (!), a rolę nowego wszechmogącego zagra Evan - prezenter,
który w pierwszej części się zbłaźnił z małą pomocą Bruce''a, pamiętacie? :D. O dziwo, Boga
zgodził się zagrać Morgan Freeman. Ciekawe czy będzie to odcinanie kuponów, czy warty obejrzenia
sequel.

Raczej będzie to kolejna klapa. Coś ostatnio wiele podobnych tytułów - choćby "Stefan Malutki". Ehhhh.....

Dnia 25.06.2007 o 23:38, greg_f napisał:

Druga nowinką jest nakręcenie trzeciej i... nawet czwartej części Kill Billa :? Ponoć
Elle Driver, której Mamba wydziobała oko będzie się mścić, a w czwartej części będą się mścić
córki zabitych w jedynce i dwójce zabójczyń... No nie powiecie, że ambitny pomysł na fabułą?
:]
Tak ogólnie to witam marki.
ps. czy u was też jest tak gorąco? Ja się rozpuszczam... :\

Też witam ;) U mnie nie było najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:50, tykus napisał:

A ja dziś trawnik kosiłem (bo emo nie jest :/) to nie wiem, jak wytrzymałem :P


EMO jest złee!! Ale pogo to niezłe mają :P btw. jesteś emo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powracając jeszcze do tematu filmów. MMam pytanie. Czy ktoś oglądał Shreka 3, bo się zastanawiam czy pójść na to do kina. Czy opłaca się. Zwiastuny jakoś nie napawają mnie nadzieją, że będzie dorównywał dwójce, o jedynce nawet już nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:54, Harvenar napisał:

EMO jest złee!! Ale pogo to niezłe mają :P btw. jesteś emo? ;)


Nie jestem emo :P Ale też nie uważam, że emo to zło. Na dobrą drogę naprowadziła mnie qmpela, która jest emo girl - emo się wcale nie tną :P To, o czym tak często się mówi to tylko głupie stereotypy, których nienawidzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:57, tykus napisał:

> EMO jest złee!! Ale pogo to niezłe mają :P btw. jesteś emo? ;)

Nie jestem emo :P Ale też nie uważam, że emo to zło. Na dobrą drogę naprowadziła mnie qmpela,
która jest emo girl - emo się wcale nie tną :P To, o czym tak często się mówi to tylko głupie
stereotypy, których nienawidzę :P


Złe emo to pedały. Czy dziewczyny, czy chłopacy ;-d.
Mowa będzie oczywiście cały czas o złym emo.

Tykus to emo, tylko nie chce się przyznać :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to laseczki emo nie są złe, zależy na jaką się trafi. A co do cięcia się, to z mojego doświadczenia wiem, że się jednak tną. Nie wszyscy, ale większość. Mój stosunek do emo jest taki - dzieciaki z dobrych domow, którym się troche w głowach poprzewracało i nie mają co z sobą zrobić. Ale jak już mówiłem, panny emo nie są złe... :) Gdyby tylko na koncerty same chodziły, a nie z obstawą 10 osób.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 00:01, Harvenar napisał:

sobą zrobić. Ale jak już mówiłem, panny emo nie są złe... :) Gdyby tylko na koncerty same chodziły,
a nie z obstawą 10 osób.. ;)


Panny emo są złe. Nawet nie wiesz jak to jest, jak powiedzmy jesteś na ognisku, "trochę" się wypiło a tu taka sobie rękę tnie, cholera wie co jej przez alkohol do łba strzeli. Albo siedzi na pomoście, jak się wrąbie do wody i utonie to co, będzie gitez? Bo tak nagle jej się z życiem zachciało rozstać.

Mówię tutaj o emo tym takim ciętym emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panny emo nie są złe, się wie :) Ja mam do czynienia tylko z dobrymi emo xD A qmpela jedzie na RHCP, chyba tylko z jednym gościem (ja też chcę, ja też, może się załapię xD) więc możesz próbować :P

Choinix - ja emo? Ja odkrywam, oryginalne unikatowe myself :D Emo się stanę chyba tylko, jak nie będę mógł w żaden inny sposób poderwać emo girl :) A póki co jestem za subkulturą emotikonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:54, Harvenar napisał:

EMO jest złee!! Ale pogo to niezłe mają :P btw. jesteś emo? ;)

Emo nie jest złe, tylko MHROCZNE :) Słyszałeś, że jeśli zamkniemy 5 emo w jednym pokoju to jedno umrze, bo nie znajdzie wolnego kąta do płakania? ;) A jak widziałeś emo w pogo to chyba na balu przebierańców - są do tego zbyt delikatni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz traumatyczne przeżycia związane z emo ;) Jak się tnie, to zabierasz żyletki/noże/grzebień, sadzasz w widocznym miejscu, albo obok siebie i pilnujesz.

tykus:[b/] no nie wstydź się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować