Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 00:32, Sith66 napisał:

Prawie się zsikałem ze śmiechu. Naprawdę dawno się tak nie śmiałem jak zobaczyłem to w Nonsensopedii
o Emo:


Hmmm......Sorki za wszechogarniającą ten tema głupote zmieszaną z niewiedzą ale co to jest : "Nonsensopedii o Emo"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 00:39, Harvenar napisał:

Zobacz pare postów wyżej, tam masz link ;)


"Odpowiedź emo na pytanie o godzinę
Wy mnie nie rozumiecie, idę się zabić... Do jutra."

xD
Mam wrażenię że wszystkie te wiadomości o emo były pisanę z pewną dozą chumoru, tak ironicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 00:47, Obi-wan Kenobii napisał:

> Zobacz pare postów wyżej, tam masz link ;)

"Odpowiedź emo na pytanie o godzinę
Wy mnie nie rozumiecie, idę się zabić... Do jutra."

xD
Mam wrażenię że wszystkie te wiadomości o emo były pisanę z pewną dozą chumoru, tak ironicznie
:)

W końcu to nonsensopedia xD A nie wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 00:47, Obi-wan Kenobii napisał:

> Zobacz pare postów wyżej, tam masz link ;)

"Odpowiedź emo na pytanie o godzinę
Wy mnie nie rozumiecie, idę się zabić... Do jutra."

xD
Mam wrażenię że wszystkie te wiadomości o emo były pisanę z pewną dozą chumoru, tak ironicznie
:)

No pewnie że były, takie było założenie Nonsensopedii - humor, humor i humor! I ironia :) Ale oglądałem 4Fun i MTV dostatecznie długo, żeby zgodzić się z większością tez o emo umieszczonych na Nonsensopedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Nonsensopedii to takie cuś znalazłem:
Ściąga – podręczna pomoc naukowa, tzw. kompendium wiedzy lub niezapominajka. Dotyczy rożnych aspektów życia, najczęściej naukowego. Jest nieodzownym elementem każdego sprawdzianu bądź testu.

Wyróżnia się:
ściągi pracochłonne: ich wykonanie zajmuje więcej czasu, niż ich przydatność. Są swoistymi dziełami sztuki, wytworem długiej i męczącej pracy;
ściągi na chybcika: szybkie napisanie pewnego tekstu na ławce, książce, ręce. Mało efektowne. Ściągi tego rodzaju najczęściej zawierają tylko kilka wyrazów, a najwyżej kilka najważniejszych zdań;
ściągi-olbrzymy: wyrwane z zeszytu kartki, tekst zapisany na całej ławce, zgromadzony podczas całorocznej nauki. Może służyć także jako notatka;
ściągi nie wiadomo co: prezent od koleżanki/kolegi znanego z nieczytelnego charakteru pisma. Najbardziej denerwujący rodzaj ściągi: jest, ale nie wiadomo, co z tym zrobić; - xD
ściągi trafne: najbardziej pożądany rodzaj ściąg. Jest na nich napisane wszystko, co potrzebne jest na teście lub sprawdzianie;
ściągi strata czasu: przygotowana w domu, zajmuje wiele czasu, jednak okazuje się zupełnie błędna pod względem merytorycznym;
ściąga książka, tzw. bryk: opracowane i zebrane przez jakieś wydawnictwo w formie małej podręcznej książeczki przypominającej zeszyt. Najczęściej jej źródłem są tzw. ściągi strata czasu, zebrane po sprawdzianie spod ławek.
ściąga doskonała: czyli tak której nauczyciel nigdy nie zobaczy - należy się jej nauczyć na pamięć,spalić i wyrzucić do śmietnika.

ps. ja zawsze robie te pracochłonne, trafne i doskonałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis ogladalem w TVP CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. I powiem wam, ze to co zrobila TVP 2 zasluguje na... szczegolna pochwale. Sprawa wyglada tak, ze mialy byc nadane jak zwykle dwa odcinki tego serialu - i bardzo dobrze, go film lubie. Problem byl w tym, ze dzisiejsza sprawa przedstawiona w serialu w oryginale byla podzielona na dwa epizody. W praktyce wygladaloby to w polskiej komerycyjnej telewizji, ze te dwa odcinki owszem by puszczono jeden po drugi, ale zarowno w srodku odcinka jak i po jego zakonczeniu bylyby emitowane reklamy trwajace pewnie kilka godzin. A wiecie co zrobila TVP 2? Po prostu dwa odcinki polaczyla w jeden, ale za to dluzszy. I bez reklam w srodku! Widocznie ktos w zarzadzie TVP 2 stwierdzil, ze telewizja i tak kase juz dostala - z abonamentu, wiec dzis reklamami pomiedzy odcinkami fanow serialu nie bedzie meczyc. Jestem dzis bardzo zadowolony z postawy TVP 2. Az w nocnych markach musialem pochwalic. ;) Ale moim zdaniem dzis TVP 2 zasluzyla na pochwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu pozna noc a ja sie z dziewczyna na gg kloce eche ta miłość:) dziś grałem od rana w Bad Day La i ukończyłem w ciągu tego 1 dnia to/Potem po 1 bro z kumplami w siatę pograliśmy ogólnie udany dzień a teraz czas w kime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, niezły patent. Mógłby się Polsat albo TVN nauczyć... Sam pamiętam jak Polsat nadawał 24 godziny... Totalna olewa widzów. Że nie wspomnę o "tylko jednej reklamie" TVN-u - jest napis, jedna reklama, nast. napis... po czym 20 minutowy blok reklam. Masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:25, Wojman napisał:

Dzis ogladalem w TVP CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. I powiem wam, ze to co zrobila TVP
2 zasluguje na... szczegolna pochwale. Sprawa wyglada tak, ze mialy byc nadane jak zwykle dwa
odcinki tego serialu - i bardzo dobrze, go film lubie. Problem byl w tym, ze dzisiejsza sprawa
przedstawiona w serialu w oryginale byla podzielona na dwa epizody. W praktyce wygladaloby
to w polskiej komerycyjnej telewizji, ze te dwa odcinki owszem by puszczono jeden po drugi,
ale zarowno w srodku odcinka jak i po jego zakonczeniu bylyby emitowane reklamy trwajace pewnie
kilka godzin. A wiecie co zrobila TVP 2? Po prostu dwa odcinki polaczyla w jeden, ale za to
dluzszy. I bez reklam w srodku! Widocznie ktos w zarzadzie TVP 2 stwierdzil, ze telewizja i
tak kase juz dostala - z abonamentu, wiec dzis reklamami pomiedzy odcinkami fanow serialu nie
bedzie meczyc. Jestem dzis bardzo zadowolony z postawy TVP 2. Az w nocnych markach musialem
pochwalic. ;) Ale moim zdaniem dzis TVP 2 zasluzyla na pochwale.


Eee... to 2 odcinki były? Nawet nie wiedziałem :D Właśnie pierwszy raz toto oglądałem, bardzo fajne, zwłaszcza sekcja xD Ciekawe, że TVP2 ucięła końcówkę I i piczątek II odcinka (znaczy litery), za takie coś tylko podziękował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:25, Wojman napisał:

Dzis ogladalem w TVP CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. I powiem wam, ze to co zrobila TVP


No ja już się temu tak szczegółowo nie przyglądałem, jednak odcinek był lotów wysokich - wciąż utrzymywał w napięciu i nie pozwolił choćby na chwile oderwać wzroku, a ten motyw z mrówkami dość naciągany, ale jestem wstanie wybaczyć skoro dostałem tak świetnie zaserwowane kino. :)

Jak się dobrze orientuję to obecnie mamy w PolskiejTiwi dwa seriale CSI - NYC i LV,pierwszy jest emitowany na polsacie (z tym lepszym aktorem?) i drugi który dzisiaj widzielismy na TVP2, moim zdaniem to właśnie dwójka uzyskała zaszczyt emitowania tego lepszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:25, Wojman napisał:

Dzis ogladalem w TVP CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas.

Z tego co się orientuję, to dzisiaj były 2 ostatnie odcinki przed wakacjami - też zawsze oglądam.

A co do CSI: Miami i New York - to mi się nie podobają, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że od bardzo dawna oglądam CSI: Las Vegas i jestem przyzwyczajony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:34, balduran2 napisał:

A co do CSI: Miami i New York - to mi się nie podobają, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że
od bardzo dawna oglądam CSI: Las Vegas i jestem przyzwyczajony.

A Miami gdzie leci? Bo wiem, że NY na polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:36, otc napisał:

> od bardzo dawna oglądam CSI: Las Vegas i jestem przyzwyczajony.
A Miami gdzie leci? Bo wiem, że NY na polsacie.

Też polsat. Ja wielbię wszystkie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:34, balduran2 napisał:

Z tego co się orientuję, to dzisiaj były 2 ostatnie odcinki przed wakacjami - też zawsze oglądam.


Mam nadzieje, ze nie. To znaczy mam nadzieje, ze za tydzien znow beda dwa odcinki tego serialu, juz z 6 serii. A jak nie - coz trzeba bedzie poczekac te dwa miesiace.

Dnia 26.06.2007 o 01:34, balduran2 napisał:

A co do CSI: Miami i New York - to mi się nie podobają, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że
od bardzo dawna oglądam CSI: Las Vegas i jestem przyzwyczajony.


O CSI: Miami i CSI: NY zazwyczaj nie pamietam, ze sa w TV. A jak juz nawet sobie przypomne, ze jest to i tak zazwyczaj nie chce mi sie ogladac, bo na Polsacie co chwila sa reklamy. CSI: Miami podoba mi sie tak srednio, A CSI: NY jest nawet fajne. Ale i tak najbardziej lubie CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat najbardziej lubię Miami - bohater zachowuje się jak ja, wygląda nawet jak ja i zespół profesjonalistów to to , co lubię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:38, Cmq napisał:

> > od bardzo dawna oglądam CSI: Las Vegas i jestem przyzwyczajony.
> A Miami gdzie leci? Bo wiem, że NY na polsacie.
Też polsat. Ja wielbię wszystkie serie.


Łee... to gejparty mam bo 1) mam cyfrę, nie mam polsatu 2) miałem polsat i za nic w świecie nie chce mieć znowu. Najlepsze mistrzostwo było przy drugiej serii 24 godzin, cały odcinek ominęli i nawet nie przeprosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:32, s2nto napisał:

Jak się dobrze orientuję to obecnie mamy w PolskiejTiwi dwa seriale CSI - NYC i LV,pierwszy
jest emitowany na polsacie (z tym lepszym aktorem?) i drugi który dzisiaj widzielismy na TVP2,
moim zdaniem to właśnie dwójka uzyskała zaszczyt emitowania tego lepszego. :)


Jest lepiej - sa trzy seriale z serii CSI:

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas (Poniedzialek, TVP2, zazwyczaj dwa odcinki)
CSI: Miami (Niedziela, Polsat, zazwyczaj jeden odcinek, choc przedwczoraj nadali dwa [jeszcze nie obejrzalem])
CSI: NY (Czwartek, Polsast, jeden odcinek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:42, otc napisał:

Łee... to gejparty mam bo 1) mam cyfrę, nie mam polsatu 2) miałem polsat i za nic w świecie
nie chce mieć znowu. Najlepsze mistrzostwo było przy drugiej serii 24 godzin, cały odcinek
ominęli i nawet nie przeprosili.

Gorzej, że przesunęli na oryginalną godzinę. Co jak co, ale ja wolałem nie zasypiać do szkoły... A akurat cyfrę i polsat mam - i to legalnie, po prostu polsat odbieram lokalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować