Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 00:51, AQ22 napisał:

> Jest to kwestia przyzwyczajenia. Ja np. potrafię podczas roku szkolnego przez tydzień
lub dwa
> chodzic o 2 w nocy spac, a o 4 wstawac. :)
To gratuluje bo ja podczas roku szkolnego to kłaść sie o 24 a wstawać o 6 ;) Teraz w wakacje
kładę sie o 2 i wstaje o 10 :P

To ja przy tobie jestem śpioch :P Idę spać o 23 a wstaje o 7 (w czasie szkoły). A w wakacje to ide spać 24-1 w nocy (no dziś wyjątek), a wstaje 9-10 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 00:56, Klimos napisał:

w nocy jak wszyscy śpią najlepiej mi się pracuje.

Mi najlepiej jest odrabiać prace domową wieczorem ;) Tylko jest kłopot jak ja czegoś nie wiem kompletnie... Wtedy są 2 opcje: 1 to siedzenie to 2 w nocy i myślenie jak to zrobić (rzadko wypalało) a 2 opcja to pójście spać i pobudka godzinkę wcześniej i zrobienie PD jakimś cudem rano (częściej wypalało, ale nie zawsze :P). W ten sposób zdobyłem wiele pał za brak pracy domowej:P Nadal nie zmienia to faktu ze najlepiej robi mi się pd wieczorem i jakoś mi sie nie widzi żeby to zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:13, AQ22 napisał:

/.../


W podstawówce najlepiej mi się uczyło właśnie rano. Często wstawałem sobie o 5-6, żeby powtórzyć materiał do klasówki. W liceum przestało to mieć sens, bo o 6 rano musiałem zrywać się z łóżka, by zdążyć na 8 do szkoły. Wtedy właśnie odkryłem, że całkiem nieźle pracuje mi się w nocy, po północy, jak wszyscy w domu już śpią. I tak mi zostało do dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:17, Klimos napisał:

/.../

Ja jestem w gimnazjum a dokładniej we wrześniu idę do 3 klasy. W podstawówce zawsze uczyłem się zaraz po szkole ,po czym robiłem mały odpoczynek i wracałem na sekundę do nauki. Do liceum będę miał lekko dalej i zobaczymy jak wtedy będzie z porą nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:20, AQ22 napisał:

> /.../
Ja jestem w gimnazjum a dokładniej we wrześniu idę do 3 klasy. W podstawówce zawsze uczyłem
się zaraz po szkole ,po czym robiłem mały odpoczynek i wracałem na sekundę do nauki. Do liceum
będę miał lekko dalej i zobaczymy jak wtedy będzie z porą nauki ;)

Ehh, że tak chce ci się uczyć tuż po szkole... ja się wtedy skupić nie mogę... ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:20, AQ22 napisał:

Ja jestem w gimnazjum a dokładniej we wrześniu idę do 3 klasy. W podstawówce zawsze uczyłem
się zaraz po szkole ,po czym robiłem mały odpoczynek i wracałem na sekundę do nauki.

Heh, a ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę zostawiam...Z pracami domowymi nie jest inaczej: przychodzę ze szkoły, uruchamiam kompa, przeglądam forum, idę/jadępłynę/lecę gdzieś na pare godz. z kupmlami/koleżankami a pd odrabiam gdzieś ok 21:00 - 02:00 :)

Klimos---->>>A ja skolei nigdy przed sprawdzianem/klasówką itp się nie uczę, wszystko na spokojnie parę dni przed...Niestety teraz tak nie można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:20, AQ22 napisał:

Ja jestem w gimnazjum a dokładniej we wrześniu idę do 3 klasy. W podstawówce zawsze uczyłem
się zaraz po szkole ,po czym robiłem mały odpoczynek i wracałem na sekundę do nauki. Do liceum
będę miał lekko dalej i zobaczymy jak wtedy będzie z porą nauki ;)


No ja tak samo do 3 :P
W drugiej, jak i w pierwszej się wogóle prawie nie uczyłem, (nie bierzcioe zemnie przykłądu xD) i żle na tym wyszełem :/
Ze źródłem jakich mi wiadomo to najlepiej po szkole usiąść zrobić lekcje, poczym ok 1,5h się pouczyc i powtórzyc materiał, mozna też wpisywać jakieś ważniejsze rzeczy na kompa, też przy okazji będzie mozna sie czegoś poduczyć.
CO do pory: Myslę ze odrazu po szkole, jednak tak na nocy jak ja to zwie nie zaszkodzi, czyli tuż przed pójście spać jakis zeszycik czy cos, i przeczytać 1-2 razy co tam jest położyc sie spać. Drugą terią jest że odrazu po obudzeniu sie najlepiej wpajane są rzeczy do głowy, więc mozna spróbować i tak ;)
A liceum...to dla nas jeszcze odległa rzecz. Chodziaż rok, to zawsze coś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:27, BriaTharen napisał:

Ehh, że tak chce ci się uczyć tuż po szkole... ja się wtedy skupić nie mogę... ;]]

To było w podstawówce ;] krótkie i w miarę luźne lekcje, dopiero pod koniec trz4eba było się wysilać :P Teraz nie da rady na naukę zaraz po szkole. No chyba że śpisz na lekcjach albo nie ma cię na nich. Chociaż nadrabianie jest okropne, zawsze przez to strasznie tracę na ocenach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o dziwo działa mi Artur i Minimki, więc mój kuzyn ma coś w kompie porobione ;D [patrz mój post z 23:53 ;]
Pierwsze wrażenia:
+ jak na grę filmową - całkiem dopracowana
+ kapitalna animacja postaci [ gdy ktoś mówi poruszają mu się usta, cały czas ruchy palców i rąk, znakomita "walka wręcz" (jej animacja) no i ogólnie efekty platformowe]
+ filmiki przerywnikowe - są oparte na silniczku gry, a czasem zawierają sceny z filmu [narazie widiząłem 3 albo 4]
+ w sumie to oprócz niezbyt dopracowanej trawy -piękna, bajeczna grafika ;] No i niskie wymagania, ale z tym nie ma problemu - poza tym nie uświadczysz w tej grze suwaków o oddcieniach, więc prawdopodobnie na minimalnych również śmiga aż miło...Jedyne co ustawiasz to rozdizelczość oraz wygładzanie krawędzie (dałem maksymalne - x5 ;]
+ całkiem przyjemna muzyka
- już widać, że kamera czasem szwankuję
- żałosny i irytujący samouczek, ale w sumie to gra od 7 lat, więc nie ma czemu się dziwić :P
- widać, że gra będzie krótka - w 25 minut grania "zaliczyłem" 2% gry
+- [ czyli czasem dobre, czasem złe] - polski dubbing - czasem uświadczysz niezłe głosy, czasem irytujące...tak to niestety czasem bywa - chociaż narazie poznałem mało postaci ;]
P.S. Więcej relacji wkrótce, teraz idę "farmić" w GW ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera. Chcialem sie polozyc spac o 22:00 i wstac rano, a wiecposzedlem spac. Nagle budze sie, mecze sie przez jakies 10min z bezsennoscia. Myslalem ze juz bedzie jakos rano czy cos takiego a tu dopiero 1:45 oO. Cos mysle ze to bedzie dluuga noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:51, Smash napisał:

O cholera. Chcialem sie polozyc spac o 22:00 i wstac rano, a wiecposzedlem spac. Nagle budze
sie, mecze sie przez jakies 10min z bezsennoscia. Myslalem ze juz bedzie jakos rano czy cos
takiego a tu dopiero 1:45 oO. Cos mysle ze to bedzie dluuga noc...

Ech...Znam ten ból, sam czasami jak chcę zasnąć to za choloere nie potrafię a raczej warunki mi na to nie pozwalają...Jakoś po prostu robi mi się niewygodnie, gorąco albo czuję pragnienie :)
Nic na to nie poradzisz, nawet się nie gapszesz a będziesz spał, po prostu staraj się nie wiercić i leżeć w tej samej pozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:51, Smash napisał:

O cholera. Chcialem sie polozyc spac o 22:00 i wstac rano, a wiecposzedlem spac. Nagle budze
sie, mecze sie przez jakies 10min z bezsennoscia. Myslalem ze juz bedzie jakos rano czy cos
takiego a tu dopiero 1:45 oO. Cos mysle ze to bedzie dluuga noc..

Heh! zemna jest tak że niby stara mi każe sie juz kłaśc a jest godizna 2.00 a i tak przesiaduje na gram.pl do 4.00 az nie padne albo głowa mi nie pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 02:03, Vuko Drakkainen napisał:

Heh! zemna jest tak że niby stara mi każe sie juz kłaśc a jest godizna 2.00 a i tak przesiaduje
na gram.pl do 4.00 az nie padne albo głowa mi nie pęknie.


Teraz chyba wlasnie bede probowal tego samego sposobu. Mam nadzieje ze sasiedzi sie nie obraza bo sobie troche glosniej puszczam muzyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:27, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, a ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę zostawiam...Z pracami domowymi nie jest inaczej:
przychodzę ze szkoły, uruchamiam kompa, przeglądam forum, idę/jadępłynę/lecę gdzieś na pare
godz. z kupmlami/koleżankami a pd odrabiam gdzieś ok 21:00 - 02:00 :)

Wiesz parawie dokladnie tak jak ja ;) siadam se przy kompie/TV i tak se myśle o 14.30 czyli o 16.00 sie bierzemy za nauke. Siedze tak i siedze o 16.00 a tu Pimp My Ride o to se jeszcze obejrze oglądam oglądam konczy sie a tu o Top Gear ehh.. to jeszcze posiedzimy 18.00 moja starsza wraca do domu wyłaczam komp/TV i skakuje na łóżko z podręcznikiem i tak az do późnych godzin sie uczee.. typowe i tak zawsze. Oczywiście musiałbym być jakimś dziwnym ;P żeby sie brac za nauke od 21.00 chociaż zdarzało mi sie czasami z lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze sasiedzi sie nie obraza bo sobie troche glosniej puszczam muzyke ;)
No z tą Muzyką to ty uwarzaj jak ja bym poscił moją muzyke a typ muzyki jakiej słucham nie da sie słuchac cicho to normalnie moja siostra która kurde ma pokój zaraz obok za scianą zaraz by usłyszała i wpadła do pokoju a po niej Matka a po matce Ojciec i awantura ;) moja rodzinka jest dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosto z mostu: Jak zrobic, żeby NPC w GW stali z tyłu? Mam jedną mniszkę odprowadzić do domku, a ona non stop się rzuca na wszystkie Hekkety... Zaraz ja tłuką i muszę od nowa wszystko zaczynać :( Wiem, że można ustawić flagę, ale ona działa na wszystkich... :\ I czemu moi mnisi nie wskrzeszają sojuszników? Dwa z chyba bardziej irytujących rzeczy w grze! Normalnie człowieka może szlak trafić! No ale cóż, kolejne 4% Elony odkryte ;)

@Gramowicze >> Ludzie macie wakacje, a wy nadal o tej szkole... Nie macie innych problemów? To sobie je stwórzcie?
@Wip_01 >> Skoro nie interesują cię laski, to po co zawracałeś dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 02:11, Vuko Drakkainen napisał:

No z tą Muzyką to ty uwarzaj jak ja bym poscił moją muzyke a typ muzyki jakiej słucham nie
da sie słuchac cicho to normalnie moja siostra która kurde ma pokój zaraz obok za scianą zaraz
by usłyszała i wpadła do pokoju a po niej Matka a po matce Ojciec i awantura ;) moja rodzinka
jest dziwna


ja tam nie boje sie ze kogos obudze bo mam wolna chate :D. Bardziej obawiam sie ze ktos ze sasiadow moze bez ostrzezenia zadzwonic po niebieskich za zaklocanie ciszy nocnej, a ja niezbyt posiadam jakis dowodzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co więcej to ten mój nocny styl nauki jest dla mnie korzystny :) bo jakoś wieczorem najlepiej mi się mysli itp...
Tyle że rodzicom się to nie podoba, mówią że cały dzień "szlajam z koleżkami / robir coś na kompie a lekcji odrobić czasu nie miałem :/ No bo przecież nie miałem :) w końcu po 22:00 nie się spotykał ze znajomymi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 02:15, Obi-wan Kenobii napisał:

I co więcej to ten mój nocny styl nauki jest dla mnie korzystny :) bo jakoś wieczorem najlepiej
mi się mysli itp...
Tyle że rodzicom się to nie podoba, mówią że cały dzień "szlajam z koleżkami / robir coś na
kompie a lekcji odrobić czasu nie miałem :/ No bo przecież nie miałem :) w końcu po 22:00 nie
się spotykał ze znajomymi itp...

No wiez moze i sie dobrze uczy o takiej godzine ale co jest potem rano! zombie przynajmniej ja tak wyglądam. Teraz jak sie kąłde o 3 rano czy 4 to budze sie gdzies o 13.00 popołudniu a nawet później i w tedy czuje sie ok ale zeby wczesniej wstawac to już duzy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Gramowicze ja sie zmykam ;)
juz 2:20 spać sie trzeba położyć, aby być wypoczętym (jasne xD)
Vasilli dzięukuje za 3 misje + bonusiki, naprawde mi pomogłeś, dzięki :)
A jutro co..niedziela i znów w chcie przy kompie :/
Dobranoc All ;)

@greg_f
Interesują, tylko zadałem pytanie, które nie musiało dotyczyc mnie :P
A pozatym tak jak napisał hito_kun nie będę dalej rozwijał tego tematu.
Ale za wszystko dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować