Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Otwieram rozmowy nocnych marków - Hura.

Dzisiaj niestety ale zbyt długo wam nie po towarzysze - koło godziny 2 będę opuszczał moje stanowisko - z racji, że jutro muszę jeździć po uczelniach i składać im papiery związane z moją przyszłością studencką. ^.^ No ale póki co hulaj dusza piekła (znaczy zejścia ze stanowiska) nie ma. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

Otwieram rozmowy nocnych marków - Hura.

Zawsze musi sie znależć ten ktoś kto zacznie nasze noce spamowanie :D

Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

Dzisiaj niestety ale zbyt długo wam nie po towarzysze - koło godziny 2 będę opuszczał moje
stanowisko

Heh, 2 to jest niezbyt długo?! Ja dziś niestety wyjątkowo krótko będę :/

Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

- z racji, że jutro muszę jeździć po uczelniach i składać im papiery związane z
moją przyszłością studencką. ^.^

No widzisz, a ja nic jutro do roboty nie mam, a i tak do 2 se nie posiedze :/
>No ale póki co hulaj dusza piekła (znaczy zejścia ze stanowiska)

Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

nie ma. :PP

Póki można, należy korzystać bo nigdy się nie wie kiedy przerwa techniczna nastapi :)
BTW: Welcome all Night Mares :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

Otwieram rozmowy nocnych marków - Hura.

Zawsze na kogoś padnie :P

Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

Dzisiaj niestety ale zbyt długo wam nie po towarzysze - koło godziny 2 będę opuszczał moje stanowisko

2 w nocy to jest mało?! Ja możliwe że za chilkę będę musiał koniczyć :/

Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

z racji, że jutro muszę jeździć po uczelniach i składać im papiery związane z moją przyszłością studencką.

No widzisz...A ja nic nie mam do roboty ale i tak musze iść za chwilkę spać :/
^.^ No ale póki co hulaj dusza piekła (znaczy zejścia ze stanowiska) nie ma. :PP
Korzystajcie póki możecie, bo nigdy nie wiecie kiedy przerwa techniczna nadejdzie... :)

BTW: Welcome all Night Mares :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludzie ;)
Dziś zmieniłem avatarka, kupiłem fajną zbroję w GW dla swojego Łowcy i pochodziłem po starym mieście w wawce ze swoim młodszym i marudnym kumplem z innego miasta. Zjadłem dziś smaczną pizze i wpadłem na sekundkę do brata. Mało grania -dużo łażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo wszystkim!

Dziś trochę się z rana nudziłem. Póxniej rowerkiem wjeżdżał pod górę(straszna charó(u)wa). Już mysłałem że padnę, podczas tego wjazdu. Z górki było o wiele lepiej. Ale własnie zjedżająć z górki, mało nie walnąłem w samochód(wariat ze mnie :D). Później pograłem trochę w STALKER i Gothica 3. Następnie gra w nogę, i w kosza. Teraz gram online w FMa 07 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:03, s2nto napisał:

Dzisiaj niestety ale zbyt długo wam nie po towarzysze - koło godziny 2 będę opuszczał moje
stanowisko - z racji, że jutro muszę jeździć po uczelniach i składać im papiery związane z
moją przyszłością studencką. ^.^ No ale póki co hulaj dusza piekła (znaczy zejścia ze stanowiska)
nie ma. :PP

Rozumiem że składasz do jakichś szkół gdzie nie ma rekrutacji internetowej? Trochę dziwne... Masz na myśli dowóz wyniki egzaminu maturalnego, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:40, Sob-styl napisał:

Elo wszystkim!

Witam pana :)

Dnia 01.07.2007 o 22:40, Sob-styl napisał:

Dziś trochę się z rana nudziłem.

A ja odwrotnie :D

Dnia 01.07.2007 o 22:40, Sob-styl napisał:

Póxniej rowerkiem wjeżdżał pod górę(straszna charó(u)wa). Już mysłałem że padnę, podczas tego wjazdu.

Ja dziś nakich wjazdów miałem sporo, ale ja już "zahartowany" jestem :D

Dnia 01.07.2007 o 22:40, Sob-styl napisał:

Z górki było o wiele lepiej. Ale własnie zjedżająć z górki, mało nie walnąłem w samochód(wariat ze mnie :D).

>Później pograłem trochę w STALKER i Gothica 3. Następnie gra w nogę, i w kosza. Teraz gram online w FMa 07 ;]
mógłbyś już se w Stalkera nigdzy nie zagrać :/
darkwind21----> "Mares" znaczy kobyły? xD Dałbym se rękę dotknąc że już gdzieś widziałem to określenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:42, darkwind21 napisał:

"Witajcie Nocne Kobyły" ciekawe powitanie:)


Trzeba to zgłosić modkowi, za obrazę majestatu! ;) <joke>
Hehe, faktycznie jedna spacja i cały sens zdania zmieniony.
Jutro niestety czeka mnie robota... Jak ten weekend szybko minął! :{

@Obi-wan Kenobii>> zgiąłby się? ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki ;]
Miałem to pozostawić we własnej opinii, ale nie wytrzymam - dobijam nie jeden serwer, recenzujący gry - mianowicie www.gamelog.pl ...
Większość recenzji stoi tam na wysokim poziomie, lecz....Niektóre to totalna klapa i autor widocznie chcę zrobić z siebie pośmiewisko.
Recenzja Władcy Pierścieni: Bitwy o Śródziemie II to jakaś kpina.
IMO jest to jeden z trzech [nie liczę serii Total War, gdyz to pół RTS-y] najlepszych RTS-ów ubiegłego roku [razem z Company of Heroes i Star Wars: Empire At War]. A jaką ocenę tu dostała? 5/10!!!:/
Za dźwięk i muzyka dostała [gra] 3,5/5 gwazdek, a to IMO najmocniejszy plus tej gry [oprócz grywalności ;] - kapitalne efekty dźwiękowe i znakomita, genialna [po muzyce ze Star Wars moja ulubiona] muzyka z filmów LotR...
"Muzyka w grze nie przeszkadza," - to jest jak dla mnie najgłupszy tekst tej recki, po prostu kpina...Ta muzyka podnosi grywalność niebotycznie!:/
No ale recenzent w grze dostrzega przeważnie minusy [bo co tam plusami sobie będize łowę zawracał :/].
Graficznie przyznał iż jest znakomicie i to jedyny punt gdzie się z nim zgadzam.
Autor narzeka też na...poziom trudności - ech...widać kto włącza poziom trudności na łatwy :P
Ja gram na trudnym i w tym trybie gra nie jest prosta, ale też nie hardcore''owa (a szkoda). Dla początkującego "stratega" (RTS-owicza) poziom trudny bedzie stanowić wyzwanie, ale w sumie dla weterana [dla mnie ;p] jako takie - ale powiedzieć łatwo nie mogę...
Gra dodatkowo niebywale wciąga, a 16 misji [dwie kampanie, po 8 każda] jest dobrze przemyślana...
P.S. W GW 19,5 lvl i 42.4% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 23:06, Oskar24 napisał:

Miałem to pozostawić we własnej opinii, ale nie wytrzymam - dobijam nie jeden serwer, recenzujący
gry - mianowicie www.gamelog.pl ...


A widziałeś reckę Two Worlds, tego właśnie serwisu? Wielki rotfl... żenada, koleś nie napisał o żadnym plusie TW. Gra jest pełna błędów? To chyba ten koleś nie grał w Gothic 3 :/ Gra na początku nudzi..., owszem ma rację, ale jestem ciekawy ile On w to grał. Bo Ja mogę stwierdzić, że w późniejszym etapie gry, jest coraz ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków
Wracam po dość długiej przerwie i mam nadzieję, że od dziś będę z Wami częściej.
Przez ten czas działo się bardzo dużo, ale nie będę Was zanudzał opowieściami X]

Oskar => Podobne było mopje zdziwienie gdy w jakimś serwisie o grach przeczytałem recenzję GTA SA.
Toż to masakra była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej ten internet to jest straszna rzecz!!! Nie mogę spać przez niego... Macie jakieś lekarstwo lub metodę na bezsenność? Jak tak to poproszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:19, MrSmok napisał:

/ciach/


Chętnie posłucham co się działo z Smoczkiem :) Faktycznie dawno Cię tutaj nie było. Jak widzisz, dużo nowych twarzy przybyło. Ale to dobrze, przynajmniej rozmowa się toczy. Dziennie kilka stron spamu się stworzy ;]]

ps. Widział juz ktoś Shreka Trzeciego, bo u mnie premiera będzie dopiero we wtorek (mieszkam na zadoopiu) i nie wiem czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:27, wojtek095 napisał:

Jej ten internet to jest straszna rzecz!!! Nie mogę spać przez niego... Macie jakieś lekarstwo
lub metodę na bezsenność? Jak tak to poproszę:P


Obojętnie jaki lek nasenny. Poza tym nie przesadzaj, jest jeszcze wcześnie (przynajmniej dla mnie - średnio chodzę spać ok 3 -4)
Po drugie to nie wina internetu, że nie możesz spać a Twoja. Wystarczy odrobina samokontroli i chodzenie spać ok 22 - 23 (najlepsza pora aby zasnąć, później już sen "odchodzi") i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:29, greg_f napisał:

Chętnie posłucham co się działo z Smoczkiem :) Faktycznie dawno Cię tutaj nie było. Jak widzisz,
dużo nowych twarzy przybyło. Ale to dobrze, przynajmniej rozmowa się toczy. Dziennie kilka
stron spamu się stworzy ;]]

Eee, to już nie to co kiedyś, parę miesięcy temu jak się w GW nie grało. Wtedy to i po kilkanaście stron spamu potrafiło się stworzyć.

Dnia 01.07.2007 o 23:29, greg_f napisał:

ps. Widział juz ktoś Shreka Trzeciego, bo u mnie premiera będzie dopiero we wtorek (mieszkam
na zadoopiu) i nie wiem czy warto :)

Widziałem i mogę polecić. Film na pewno nie jest takim wydarzeniem jak pierwsza część, nie mniej jednak świetnie się na nim bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować