Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 00:14, greg_f napisał:

> Przez te 4,5 miesiąca nie ruszyłem się poza kraj, baaa ledwie trzy czy cztery razy opuściłem
okolice rodzinnego miasta. Ale już niedługo, za 12 dni będę daleko stąd :)

Właśnie... Gdzie wybywacie na wakacje? Ja dopiero po 14 sierpnia dostane urlop i idę polskimi,
górskimi szlakami. Od Lipnicy będę zdobywał Babia Górę, a potem z Łysej Polany Kasprowy, a
na końcu może Turbacz... Ogólnie całą rodzinkę pozwiedzam - Jordanów, Nowy Targ, Rabka, Zakopane
;) Przynajmniej sobie trochę odpocznę przez 2 tygodnie ;)

Życzę wszystkim miłej nocki, ja spadam, bo jutro niestety do pracy :(
Good Night & Good Luck

Ja dzisiaj wyjeżdżam ^^
Jadę na Węgry. łah ;pp
a wyjazd mam o 3, więc zbytnio iść spać się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz na coś koncepcji to stosuj antykoncepcję :D (To zdanie powiedział mi kiedyś mój znajomy i spodobało mi się :D)

Balduran -> Wiatam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:16, balduran2 napisał:

Klimos ===> Cóż Ty poczniesz? Pewnie już siedzenie w domu Ci się nudzi i musisz się gdzieś wyrwać ;P


Coś w tym rodzaju. W ciągu ostatnich trzech lat nie zagrzałem nigdzie dłużej miejsca niż na pół roku. Tym razem zanosi się, że będę musiał, bo staż w Danii mam na 12 miesięcy. Najpierw jednak wizytuję swoją dziewczynę na Malcie (3 tygodnie wakacji), a potem prosto stamtąd do roboty. Zaczynam 6 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:21, hito_kun napisał:

Maraton sobie urządzasz, czy tylko jeden epizod i spać?:)

Maraton innym razem, tym bardziej że mam kłopocik z 2 częścią -.-'' (Gdzie ja ją położyłem ?!) Teraz jeden epizod i... słucham muzyki dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:20, AQ22 napisał:

Ja sobie teraz zrobiłem małą przerwa w oglądaniu Mrocznego Widma i słucham muzyki a dokładniej
"Wu tang clan- Gravel pit". Coś tutaj nudą powiewa, trzeba rozkręcić towarzycho ;) Ja chwilowo
nie mam pomysłów...


Ja z chęcią obejrzałbym wszystkie części, ale gościu porzyczył ode mnie wszystkie części i jeszcze nie oddał. Minęły ze 2 miesiące. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:21, Keroth napisał:

Posty "dobranoc" były bardzo fajne. Była taka miła atmosfera. A potem przyszedł irc i posty
"dobranoc" przestały mieć swoją racje bytu ;-).

Witam ojca założyciela ;) Ja tutaj zacząłem pisać troszkę po oficjalnym dojściu IRC. Troszkę żałuje, bo byłem o odpowiedniej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho się zrobiło. :/
Co do SW to od niedawna jestem dumnym posiadaczem edycji limitowanej starej trylogii. Dotychczas posiadałem tylko werjsę VHS. Dodatki na płytach raczej wyglądają skromnie patrząc na ilość (demo LSW i wersja kinowa filmu)
to patrząc na zawartość już skromnie nie wyglądają. Uwielbiam oglądać i porównywać obie wersje (kinową i odnowioną technicznie z niektórymi scenami zmienionymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grałeś może w Star Wars Racer? całkiem fajna gierka, tylko że ja mam coś z komputerem i coś za mocno mi pojazd skręca. Pograł bym też w gierki na podstawie filmów ale... 1 część nie chce sie zainstalować, 2 nie ma na PC i nie posiadam, a z 3 to samo co z 2 :(
A co do filmu to uwielbiam dubbing w 1 części a dokładniej wypowiedzi Jar-Jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier SW grałem tylko w Empire at wra, oba KotOR-y, Jedi Outcast i Jedi Academy.
Co do dubbingu to wolę oryginalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:01, MrSmok napisał:

Co do dubbingu to wolę oryginalną wersję.

Ja wolę oglądać oryginalne filmy (z napisami, bo za słabo angielski znam). Chociaż w niektórych filmach warto obejrzeć z dubbingiem. Na przykład taki Shrek. W tym przypadku wolę naszą wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Shreku też wolę polską wersję, ale generalnie polski dubbing mnie dobija. Jak oglądałem Harry''ego Potter''a to nie mogłem wytrzymać. Tak samo jak dubbing denerwuje mnie lektor. Głos całkowicie wyprany z emocji, na dodatek nie za dobrze słychać oryginalne dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:06, MrSmok napisał:

W Shreku też wolę polską wersję, ale generalnie polski dubbing mnie dobija. Jak oglądałem Harry''ego
Potter''a to nie mogłem wytrzymać. Tak samo jak dubbing denerwuje mnie lektor. Głos całkowicie
wyprany z emocji, na dodatek nie za dobrze słychać oryginalne dźwięki.


Ja też nie mogę wytrzymać jak Hermiona woła: "Harry,Harry". Dubbing tylko właśnie w Shreku jest dobry. Nawet lepszy od oryginału. Najgorszy jest natomiast w Gwiezdnych Wojnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:06, MrSmok napisał:

W Shreku też wolę polską wersję, ale generalnie polski dubbing mnie dobija. Jak oglądałem Harry''ego
Potter''a to nie mogłem wytrzymać.

Chodzi Ci zapewne o te głosiki dzieci? Też tego nie mogłem wytrzymać. Lektor jest dla mnie jeszcze znośny, ale tez najlepiej lubię ogładać filmy w oryginalnej wersji + napisy. Jeśli chodzi o Shreka to chyba każdy woli dubbing w tym przypadku. Moim zdaniem najlepszy w tym dubbingu jest Stuhr :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera by wzięła z tymi uczelniami - na 5 uczelni do jakich startuje tylko jedna ma rejestrację internetową. Na resztę muszę osobiście zasuwać i obdarowywać honorami szanowną komisję rekrutacyjną. No nic nie będę wam tutaj narzekał tylko idę kontynuować moją wyprawę po serwisach internetowych. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:06, MrSmok napisał:

Tak samo jak dubbing denerwuje mnie lektor. Głos całkowicie
wyprany z emocji, na dodatek nie za dobrze słychać oryginalne dźwięki.

Ech...Lektor to lektor po prostu :P Najbardziej mnie dobijał lektor w Prison Break, psuł całą atmosfere, klimat itp...Wolę oglądać filmu z napisami, słychać "orginalny" głos aktora co jest dla mnie najważniejsze :)
s2nto----> No to powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam dziś nocych : ) włśnie sobie siedzę, przeglądam forum zajadając pyszną bułę i tak myśle że widać po forum że już wakacje ; ) to dobrze. sam zaraz wyjeżdżam. i takie pytanie: jestktoś kto by odsprzedał EK wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:13, Budo napisał:

Forum to nie tablica ogłoszeń, ani gramirc... na Allegro ludzie sprzedają.


oj oj. przepraszam. tylok pytałem. swoją drogą to szkoda że EK była do kupienia tylko przez sklep na gram.pl. owszem edycja kolekcjonerska to coś wyjątkowego, ale mogli by dać też i do normalnych sklepów, ew. nieco więcej egzemplarzy. ale co tam, było minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę coś pusto tu dzisiaj - dużo osób czeka na podanie numerów EK Wiedźmina. Ja też czekam.
I chyba się dzisiaj nie doczekamy - tak to już jest z CDP, które nie dotrzymuje terminu, który i tak już był przekładany.

A widzieliście już nowe smycze Gram.pl, w kolorach podobnych do Teletubisiów? Chyba chcą być na topie.
Dobrze, że ja zaopatrzyłem się zawczasu w "klasyczną" czarną smycz z napisem Gram.pl

20070702224518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować