Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Gombała! ( czy jak to tam się pisze/wymawia po japońsku :p)

Kolejna taka noc, gdy zasnąć nie będę mógł heh :p

Ostatnio zainteresowałem się pozycjami Anime, a moim ostatnim nabytkiem było Ergo Proxy. Seria jest wspaniała, choć nie wybitna. Jeśli są tutaj miłośnicy anime, to polecam z czystym sumieniem.

Tak pozatym, nie znacie jakiś pozycji wartych obejrzenia? Z rodzaju jak Ergo Proxy, jeśli wiadomo wam co to jest.

Tak wiem, gdzieś już był ten temat o anime, ale skoro ten dział polega na rozmowie o wszystkim w nocy, więc czemu nie :P

Dzisiaj przytrafiła mi sie śmieszna sytuacja. Mianowicie, ja i mój cioteczny brat wybraliśmy się na miasto, w celu szukania pracy na sezon. On raczej na stałe, ja do końca wakacji, bo zacznę studia i prawdopodobnie się wyprowadzę (hurra! :p) Weszliśmy do takiego Sklepu z ciuchami, pierwsza klasa zdaje mi się.
Przechodzimy przez bramkę, ładnie się uśmiechamy do dwóch pań (miały po około 20-23 lat) i tutaj bęc!
Zanim wypowiedzieliśmy magiczne słowa, mianowicie "Dzień Dobry, czy nie poszukują panie przypadkiem pracowników?" One nas uprzedziły i skwitowały jednym, szorstkim, bezuczuciowym i jakże zimnym! sprostowaniem: "Nikogo nie zatrudniamy, Do widzenia"

Normalnie zbledliśmy i poczuliśmy się jak jakieś wyrzutki :P

Ehh szycie... szycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:14, balduran2 napisał:

pizmak666 ===> Nie byłem i nie mam zamiaru iść "Trzeciego". Zawiodłem się na 2 części
i to są tego skutki. Poczekam sobie na DVD i wypożyczę - na pewnie nie będę kupował.


ja się nie zawiodłem, więc chce zobaczyć 3. ale nie wiem czy się właśnie na 3 nie zawiodę... na razie szukam czasu i chętnych, żeby pójść do kina.
a w ogóle to te smyczki troche średnie są. niby rózne kolory, ale design ten sam, no i nie wyglądają na pożądne. mogli by troche urozmaicić poza kolorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostać się do statystyk nie mogę ,nosz. Ciągle wyskakuje :Forbidden You don''t have permission to access / on this server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:23, AQ22 napisał:

No i dostać się do statystyk nie mogę ,nosz. Ciągle wyskakuje :Forbidden You don''t have permission
to access / on this server.


Zamknij przeglądarkę i włącz. Też mam czasem ten problem i mi to pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:19, Chevy napisał:

Dzisiaj przytrafiła mi sie śmieszna sytuacja.
Normalnie zbledliśmy i poczuliśmy się jak jakieś wyrzutki :P

Ehh szycie... szycie :P


może nie tyle śmieszna co zaskakująca? pewnie widać było, że pracy szukacie:P choć z drugiej strony, bardzo nieprofesjonalne i nie na miejscu zachowanie pań. niby piękne, a wystarczy żeby paszczę otworzyły i czar pryska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:21, pizmak666 napisał:

ja się nie zawiodłem, więc chce zobaczyć 3. ale nie wiem czy się właśnie na 3 nie zawiodę...
na razie szukam czasu i chętnych, żeby pójść do kina.
a w ogóle to te smyczki troche średnie są. niby rózne kolory, ale design ten sam, no i nie
wyglądają na pożądne. mogli by troche urozmaicić poza kolorami...


Podobno przy 3 są mieszane uczucia ... Niektórym się baaaardzo podoba, niektórym średnio, a niektórym wcale ;/ Raczej takie zrównoważone. Nie ma jednej ogólnej opinii (klapa albo super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:14, balduran2 napisał:

Nie byłem i nie mam zamiaru iść "Trzeciego". Zawiodłem się na 2 części
i to są tego skutki. Poczekam sobie na DVD i wypożyczę - na pewnie nie będę kupował.


Widzę, że opinie na temat Shreka 2, jakie tu się pojawiają są skrajnie różne. Ty twierdzisz, że się zawiodłeś, wczoraj ktoś mówił, że jest zdecydowanie lepsza. Ja uważam, że wszystkie części są mniej więcej na podobnym poziomie. Oczywiście pierwsza może uchodzić za największy krok naprzód, bo wcześniej nic takiego nie było, ale moim zdaniem każdy odcinek ma wszystko to co powinien mieć taki film: świetna animacja, dobry humor dla dzieci, sporo smaczków zrozumiałych dla starszych widzów a przede wszystkim doskonałe spolszczenie i jeszcze lepszy dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:24, sferis napisał:

Zamknij przeglądarkę i włącz. Też mam czasem ten problem i mi to pomaga :-)

Zwykle mam tak z IRC że wyskakuje mi ten błąd, ale wystarczy kliknąć drugi raz. Teraz waliłem w skrót do statów i jakoś nie szło. Zaraz potem znowu spróbowałem i poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:26, AQ22 napisał:

> Zamknij przeglądarkę i włącz. Też mam czasem ten problem i mi to pomaga :-)
Zwykle mam tak z IRC że wyskakuje mi ten błąd, ale wystarczy kliknąć drugi raz. Teraz waliłem
w skrót do statów i jakoś nie szło. Zaraz potem znowu spróbowałem i poszło ;)


No więc mówię ;-) Czasem trzeba popróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:25, sferis napisał:

Podobno przy 3 są mieszane uczucia ... Niektórym się baaaardzo podoba, niektórym średnio, a
niektórym wcale ;/ Raczej takie zrównoważone. Nie ma jednej ogólnej opinii (klapa albo super)


wiem, tak jest zawsze. mnie się te całkiem podobają. nie są zaj**iste, że od razu musze mieć taką, tylko trochę skromny wybór (oprócz koloru niczym się nie różnią) a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:25, Klimos napisał:

Widzę, że opinie na temat Shreka 2, jakie tu się pojawiają są skrajnie różne. Ty twierdzisz,
że się zawiodłeś, wczoraj ktoś mówił, że jest zdecydowanie lepsza.

Każdy jest inny, a co z tym idzie każdy ma inne zdanie. Różni ludzie, lubią różne rzeczy.
Jakby wszystkim podobało się to samo, to co to by był za świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

Jakby wszystkim podobało się to samo, to co to by był za świat?

Perfekcyjny i idealistyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

Jakby wszystkim podobało się to samo, to co to by był za świat?


Idealny! Utopia! Czyż nie do tego dążyli Marks i Engels? Wszyscy mają to samo, tyle samo, myślą tak samo i o tym samym ;) A tak serio, to mnie się podobały obydwie części. W tym tygodniu idę z ojcem ( :] ) na trzecią część. Podejrzewam, że się nie zawiodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:47, greg_f napisał:

> Jakby wszystkim podobało się to samo, to co to by był za świat?
Idealny! Utopia!

A jak dla mnie nudny. A jak by się stało coś złego to też by sie wszyscy cieszyli, że jakaś odmiana w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

Każdy jest inny, a co z tym idzie każdy ma inne zdanie. Różni ludzie, lubią różne rzeczy.
Jakby wszystkim podobało się to samo, to co to by był za świat?


taki ni jaki by był. jak simsy, niby każdy dodatek daje coś nowego a jednak to samo. jak każdy miał by takie samo zdanie różnilibyśmy się tylko wyglądem. i kicha by była! to nie perfekcja raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:49, AQ22 napisał:

A jak dla mnie nudny. A jak by się stało coś złego to też by sie wszyscy cieszyli, że jakaś
odmiana w końcu.


W idealnym świecie nie zdarzałyby sie złe rzeczy, więc nikt by się z nich nie cieszył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:52, MrSmok napisał:

W idealnym świecie nie zdarzałyby sie złe rzeczy, więc nikt by się z nich nie cieszył. ;)


a po co się cieszyć ze złych rzeczy? poza tym idealny świat to dla każdego co innego. ilu ludzi tyle opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:00, pizmak666 napisał:

ilu ludzi tyle opini...

A jak byłem w temacie o GW to wszyscy tam mieli jedno zdanie, dziwne ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:02, AQ22 napisał:

> ilu ludzi tyle opini...
A jak byłem w temacie o GW to wszyscy tam mieli jedno zdanie, dziwne ,nie?


a opini nt GW czy idealnego świata. bo ja pisałem w kontekscie idealnego świata. poza tym, nie należy tego interpretowwać dosłownie. oznacza to tyle, że jest bardzo wiele opini na ten tamat i niemal każdy ma inną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w temacie o GW piszą osoby lubiące GW i mające podobne zdanie. Podobnie nie oznacza takie samo.
Większość osób lubiących SW powie Ci, że stara trylogia jest lepsza, a czy to oznacza, że wszyscy ci co mówią, że stara trylogia jest lepsza mają takie samo zdanie w innych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować