Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 00:34, MrSmok napisał:

Ja nie śpię, AQ22 też nie. Nie samymi "Markami" człowiek żyje i piszą w innych tematach ;)


piszą, oj piszą. tylko, jakby to ująć... w tematach "nie dla mnie"... ot i tyle. dla mnie posucha z lekka tak. trochę już nudno się robi. a z nudów basha przeglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde.. dzisiejsza noc raczej nie pod znakiem GW ;/ odłączyłem przed burzą notebooka (zasilacz) od sieci by mi się nie uszkodził.. po 3h miga mi znaczek żebym podłączył bo niski poziom baterii.. podłączam i co? zasilacz się zepsuł :?

Teraz na swoim stacjonarnych muszę all instalować ;/ więc pewnie dziś nie zdarzę do GW ani żadnej innej gry.. nawet popracować nie mam jak bo w notebooku dokumenty zostały eh.. wracam do ery kamienia łupanego i idę poczytać książkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:30, pizmak666 napisał:

coś się pusto robi. poznikali wszyscy... co jest?! noc się ledwo zaczęła!


Albo zastanawiają się czy położyć sie spać i wyspać na jutrzejszy wieczór bo mecz jest (Polska - USA U20), czy przeglądać sobie dalej strony o różnych grach (teraz czytam o Simsach xD) i załować że się na taki sprzęt :P
Tu powinni wrócić ok 2 może lub jakoś niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza jest nie tylko na gram.pl na innych forach też pustki. Kurcze w ciągu roku szkolengo nawet gdy wszyscy nażekali na dużo pracy i obowiązków więcej osób na forach w ciągu nocy siedziało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:47, MrSmok napisał:

Ale cisza jest nie tylko na gram.pl na innych forach też pustki. Kurcze w ciągu roku szkolengo
nawet gdy wszyscy nażekali na dużo pracy i obowiązków więcej osób na forach w ciągu nocy siedziało.
:/


no właśnie, a tak każdy sobie coś przegląda w necie i pustki tu mamy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu nasi młodzi polscy piłkarze mają rywala na miarę ich sił normalnie ameryka jest słabsza od nas i to znacznie ale w u-20 to nic nie wiadomo młodzi tak śmigają po boisku że hiszpanie to nad bramkarzem piłkę przeżucili z hirurgiczną precyzją.Okazuje się również że słabsze kraje jak nowa zelandia umieją być groźnymi przeciwnikami dla portugali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy przeglądają coś w necie. Część osób po prostu śpi. Na pustki tak bardzo nie narzekam bo pozostaje mi jeszcze GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jednak część osób jeszcze nie śpi. Jutro z rana idę złożyć podanie do liceum, chcę uprzedzić pozostałą już zapewne garstkę. Skończył się konkurs CDP, mam nadzieję, że coś wygram, czego i wam życzę. Może ktoś by zamieścił swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:30, Joorg napisał:

Ja jeszcze jestem :) I nie zamierzam iść spać wcześniej niż przed czwartą :)


I to ci się chwali! Ja jeszcze trochę posiedzę, nie wiem, może jakiś film obejrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:35, reykan napisał:

> Ja jeszcze jestem :) I nie zamierzam iść spać wcześniej niż przed czwartą :)

I to ci się chwali! Ja jeszcze trochę posiedzę, nie wiem, może jakiś film obejrzę:)

A jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lepiej książkę poczytać ja zacząłem i wracam do świata Wampirów :P.. książka oczywiście o NOCARZ-ach a konkretnie druga część czyli RENEGAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:37, Joorg napisał:

> > Ja jeszcze jestem :) I nie zamierzam iść spać wcześniej niż przed czwartą :)
>
> I to ci się chwali! Ja jeszcze trochę posiedzę, nie wiem, może jakiś film obejrzę:)
A jaki?


No nie wiem nie wiem. O tej porze to chciałbym coś relaksującego, bardzo mi się podoba film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, który obejrzałem już kilka razy i bardzo go sobie cenię. Oprócz tego zastanawiam się nad Władcą Pierścieni: Powrotem Króla, bo ostatnio wziąłem się za oglądnięcie całej trylogii. A jak ani jedno ani drugie to pewnie odpalę 13 dzielnicę, jedyny film, który poznałem na lekcji angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki jest pierwszy tytuł książki o Wiedźminie? Bo wypożyczyłem w bibliotece jedną książkę i nie wiem czy to pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:38, Kafar napisał:


Lepiej książkę poczytać ja zacząłem i wracam do świata Wampirów :P.. książka oczywiście o NOCARZ-ach
a konkretnie druga część czyli RENEGAT :)


No książka dobra rzecz, chyba się przejdę w tygodniu do Empiku i przeglądnę sobie jakieś horrory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:44, Joorg napisał:

Horrory to chyba nie dla mnie :) Przy książce mam się relaksować a nie siwieć :P


Hmm ja nie znoszę horrorów jako gier, po prostu nienawidzę strachu na własnej skórze, ale film zawsze podbija emocje. Niestety ostatnio na nic ciekawego nie trafiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować