Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 01:43, Joorg napisał:

Piraci są świetni :) A jak włączysz Władcę to oglądać będziesz do piątej :) 13 dzielnicy nie
oglądałem.


A którą część najbardziej lubisz? Pytam o Piratów i Władcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:46, reykan napisał:

> Horrory to chyba nie dla mnie :) Przy książce mam się relaksować a nie siwieć :P

Hmm ja nie znoszę horrorów jako gier, po prostu nienawidzę strachu na własnej skórze, ale film
zawsze podbija emocje. Niestety ostatnio na nic ciekawego nie trafiłem...

Słyszałem, że Hostel jest niezły. Horrory oglądam rzadko, chyba że w towarzystwie kumpli :) to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:47, reykan napisał:

> Piraci są świetni :) A jak włączysz Władcę to oglądać będziesz do piątej :) 13 dzielnicy
nie
> oglądałem.
>

A którą część najbardziej lubisz? Pytam o Piratów i Władcę?

Z Piratów, to Skrzynka Umarlaka mi się bardzo podobała, ale trzeciej części nie oglądałem bo jak miałem jechać do kina to akurat skończyli grać. A z Władcy to chyba najbardziej podobały mi się Dwie Wieże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:48, Joorg napisał:

> > Horrory to chyba nie dla mnie :) Przy książce mam się relaksować a nie siwieć :P

>
> Hmm ja nie znoszę horrorów jako gier, po prostu nienawidzę strachu na własnej skórze,
ale film
> zawsze podbija emocje. Niestety ostatnio na nic ciekawego nie trafiłem...
Słyszałem, że Hostel jest niezły. Horrory oglądam rzadko, chyba że w towarzystwie kumpli :)
to co innego


Hostel nie oglądałem, tylko Piłę... A startowałeś w konkursie CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:50, Joorg napisał:

> > Piraci są świetni :) A jak włączysz Władcę to oglądać będziesz do piątej :) 13 dzielnicy

> nie
> > oglądałem.
> >
>
> A którą część najbardziej lubisz? Pytam o Piratów i Władcę?
Z Piratów, to Skrzynka Umarlaka mi się bardzo podobała, ale trzeciej części nie oglądałem bo
jak miałem jechać do kina to akurat skończyli grać. A z Władcy to chyba najbardziej podobały
mi się Dwie Wieże.


Aha to tak jak ja. W Skrzyni Umarlaka najbardziej podobał mi się początek, z trumną, brakiem rumu i klatką wiszącą nad przepaścią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:52, Joorg napisał:

Nie startowałem w konkursie CDP. Nawet nie wiem jaki to konkurs. Na której stronie? :P


Jest na stronie głównej jeszcze. To ten eXtra konkurs 2. Ja wysłałem tylko jedno zgłoszenie, ale mam nadzieję, że coś wygram, bo pierwszy raz w nim startuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:55, reykan napisał:

> Nie startowałem w konkursie CDP. Nawet nie wiem jaki to konkurs. Na której stronie? :P

>

Jest na stronie głównej jeszcze. To ten eXtra konkurs 2. Ja wysłałem tylko jedno zgłoszenie,
ale mam nadzieję, że coś wygram, bo pierwszy raz w nim startuję:)

Aha! Tak! Wysłałem dwa zgłoszenia - jedo ze zdjęciem. Ale szanse na wygraną mam marne bo takie dziadoskie teksty napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:55, reykan napisał:

> Nie startowałem w konkursie CDP. Nawet nie wiem jaki to konkurs. Na której stronie? :P

>

Jest na stronie głównej jeszcze. To ten eXtra konkurs 2. Ja wysłałem tylko jedno zgłoszenie,
ale mam nadzieję, że coś wygram, bo pierwszy raz w nim startuję:)

PS. Ja tez pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:56, Joorg napisał:

Aha! Tak! Wysłałem dwa zgłoszenia - jedo ze zdjęciem. Ale szanse na wygraną mam marne bo takie
dziadoskie teksty napisałem.

Mi się też wydawało że w pierwszym etapie słaby tekst napisałem, ale starczyło na pendrive''a więc może Tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nieźle sobie dziś pospamowałeś :P A ja sobie leżałem 2 godziny i próbowałem zasnąć (widać ze nie wyszło :P ). A co do konkursu to ja jestem gapa i nic nie wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz pisze w tym watku.
Witam was :)
Idzcie spac ;)
Troche sie wyrozniam, bo u mnie jest 21:45 czasu lokalnego :P

Pozdrowienia dla gram.pl z Kanady ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 02:49, knopfler napisał:

Nie chce mi się spać :). Po to mam wakacje żeby nie spać :).

A kiedy masz zamiar iść spać? Ja tak za 10 minut ,muzyki teraz słucham ;)
A co wy robicie jak nie śpicie? Siedzicie tylko na forum czy też coś dodatkowego? Jak wcześniej napisałem muzyki słucham, popijam herbatę ,siedzę na forum (i krześle) i czasem staram się wymyślić jakaś fajną fabułkę sam nie wiem do czego (ostatnio myślałem jakieś 30 minut temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:46, reykan napisał:

> Horrory to chyba nie dla mnie :) Przy książce mam się relaksować a nie siwieć :P

Hmm ja nie znoszę horrorów jako gier, po prostu nienawidzę strachu na własnej skórze, ale film
zawsze podbija emocje. Niestety ostatnio na nic ciekawego nie trafiłem...


Obejrzyj SHUTTER (widmo) jeden z lepszych horrorów jakie przez ostatnie parę lat? widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 02:53, AQ22 napisał:

A kiedy masz zamiar iść spać? Ja tak za 10 minut ,muzyki teraz słucham ;)
A co wy robicie jak nie śpicie? Siedzicie tylko na forum czy też coś dodatkowego? Jak wcześniej
napisałem muzyki słucham, popijam herbatę ,siedzę na forum (i krześle) i czasem staram się
wymyślić jakaś fajną fabułkę sam nie wiem do czego (ostatnio myślałem jakieś 30 minut temu).

Zwykle chodzę spać koło 3 albo 4, więc dzisiaj podobnie. Muzyki słucham non stop :), a poza tym to siedzę na forum i albo się obijam po różnych stronach i innych forach, albo oglądam seriale na dvd (Przyjaciele, Z Archiwum X, Rodzina Soprano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:43, reykan napisał:

>
> Lepiej książkę poczytać ja zacząłem i wracam do świata Wampirów :P.. książka oczywiście
o NOCARZ-ach
> a konkretnie druga część czyli RENEGAT :)

No książka dobra rzecz, chyba się przejdę w tygodniu do Empiku i przeglądnę sobie jakieś horrory:)


No to polecam Ci książki właśnie NOCARZ i RENEGAT.. kawał dobrej akcji :) i fajnie to wszystko wpasowane w polskie realia. W sumie trochę horroru/ dużo akcji / humoru / i męskich rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiaj moja kolej na pierwszego posta :P Witam wszystkich Nocnych Marków ;] Jak tam wam dzisiaj minął dzień ? Bo mi strasznie monotonnie ;/ To było tak : soldat, tv, siatka, soldat, tv, piłka nożna. No ale przynajmniej za 25 min będzie mecz piłki nożnej mistrzostw świata u-20 Polska vs USA (przypominam, że ostatnio pokonaliśmy Brazylijczyków 1:0, a od 26 min graliśmy w 10 ;] ) No dobra ja już się wypowiedziałem teraz wasza kolej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam marków ; )
siedze sobie wczoraj, właściwie to już dzisiaj ok 1 w nocy. na forum z lekka robi się pusto, z nudów przeglądam basha i nagle jak nie huknie! deszcze padał okropnie w czoraj u mnie w wawie i nagle prąd walnęło na całym budynku. ja zadowolony że mam laptopa :D słyszę tylok okrzyki sąsiadów, typu "o ku*wa". i dopiero wtedy sobie przypomniałem że przecież mam modem podłączony kablem :/ niestety musiałem czekać na wznowienie połączenia do południa...

a na jakim kanale meczyk możne obejrzeć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować