Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Więc...:

Dzisiaj oglądałem II połowę(rozpoczeła się o 0.05) meczu Polska vs. USA U20. Wynik już znacie...

Spałem do 10.00. Następnie na boisku grałem w nogę. Ok. 12.00 szperanie po necie i robienie kompilacji. Później obiadek i 3 godz. grania w nogę ;) Teraz siedzę na forum gram.pl

> A mam takie jedno pytanko, czy warto kupić Tony Hawk American Wasteland ? Bo się tak zastanawiam i nie wiem :P Poradźcie mi :)

A masz THPS 3? To jest najlepsza część z Tony Hawków ;) Ogólnie giera nie jest zła, ale też nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jato, a ja tamto... ludzie! Może by tak bez takiej ilości spamu? Idźcie z tym na irc, bo sie tylko syf robi.
No tak, przyszła stara purchawa i poucza dzieciaki ;) Witam wszystkich! Ja tradycyjnie po powrocie z pracy odgrzałem kotleta, pograłem w GW, pooglądałem anime, no i wpadłem was poupominać. Tak szczerze to u mnie jeszcze widać poświatę słońca (przynajmniej 5 minut temu było widać)... Temat powinni przemianować na Wieczorne marki... ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:24, Gracz 23 napisał:

Co jest straszniejszą grą na noc??

F.E.A.R czy Doom3 ??


Oczywiście że FEAR. Szczególnie gdy Alma Ci wyskoczy z nienacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:26, greg_f napisał:

No tak, przyszła stara purchawa i poucza dzieciaki ;) Witam wszystkich! Ja tradycyjnie po powrocie
z pracy odgrzałem kotleta, pograłem w GW, pooglądałem anime, no i wpadłem was poupominać.

to o której ty z pracy wróciłeś? sporo czasu chyba minęło, skoro tyle rzeczy udało Ci się zrobić. i nawet kotleta odgrzałeś! ;D

Dnia 04.07.2007 o 22:26, greg_f napisał:

Tak szczerze to u mnie jeszcze widać poświatę słońca (przynajmniej 5 minut temu było widać)...
Temat powinni przemianować na Wieczorne marki... ;PP

hm? u mnie już ciemniuśko. pewnie na wyżynach mieszkasz, skoro Ci jeszcze poświata w monitor świeci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:25, Sob-styl napisał:

Dzisiaj oglądałem II połowę(rozpoczeła się o 0.05) meczu Polska vs. USA U20. Wynik już znacie...

Nie byłeś osamotniony ;)

Dnia 04.07.2007 o 22:25, Sob-styl napisał:

Spałem do 10.00. Następnie na boisku grałem w nogę.

Ja spałem do 12:30 xD i również grałem w piłkę kopaną :D
Ok. 12.00 szperanie po necie i robienie kompilacji.
Kompilacji? A czego?

Dnia 04.07.2007 o 22:25, Sob-styl napisał:

Później obiadek i 3 godz. grania w nogę ;) Teraz siedzę na forum gram.pl

Właśnie widzę :)

greg_f---> no przyszła...ale zawsze jest tu mile widzana ;)
i jak tam GW? Pewnie z 47 level już jest? :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:29, Azrathel napisał:

to o której ty z pracy wróciłeś? sporo czasu chyba minęło, skoro tyle rzeczy udało Ci się zrobić. i nawet kotleta odgrzałeś! ;D


Odgrzałem, odgrzałem ;) Purchawa umie gotować!! ;)
A z pracy wracam codziennie ok 16

Dnia 04.07.2007 o 22:29, Azrathel napisał:

hm? u mnie już ciemniuśko. pewnie na wyżynach mieszkasz, skoro Ci jeszcze poświata w monitor świeci ;]


Serio, było jeszcze widać poświatę słońca. Mieszkam na Wyżynie Śląskiej ;)
Znowu zmieniłeś avatarka? ;)

@Obi-wan Kenobii >> niestety, tylko 45! A tak serio to irytuje mnie niemożność przekroczenia 20 levela w GW... Mogliby naprawi ten błędzik w nadchodzącym Oku Północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Kompilacji? A czego?


Kompilacji piłkarskiej :P Robię takie coś. I nawet napiszę, że sprawia mi to wiele przyjemności. A na dysku mam ok.200-tu kompilek, więc mam co oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:22, Obi-wan Kenobii napisał:

Jeśli podobali Ci się poprzednie części to AW Cię nie zawiedzie, jeśli pierwszy raz się spotkasz
z grą to też powinno być dobrze :) Oczywiście jeśli lubiesz zręcznościówki..


Dzięki, w takim razie kupię, bo wszystkie części przeszedłem i jestem zadowolony z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:34, greg_f napisał:

Odgrzałem, odgrzałem ;) Purchawa umie gotować!! ;)

brawo, widać jeszcze jesteś na tyle sprawny (pomimo zaawansowanego wieku), że potrafisz operować patelnią. pozazdrościć ;]

Dnia 04.07.2007 o 22:34, greg_f napisał:

A z pracy wracam codziennie ok 16

noo, standard. jesteś lekarzem o ile mnie pamięć nie myli?

Dnia 04.07.2007 o 22:34, greg_f napisał:

Znowu zmieniłeś avatarka? ;)

ba. trzeba wspomagać młode, polskie zespoły ^^

Dnia 04.07.2007 o 22:34, greg_f napisał:

@Obi-wan Kenobii >> niestety, tylko 45! A tak serio to irytuje mnie niemożność przekroczenia
20 levela w GW... Mogliby naprawi ten błędzik w nadchodzącym Oku Północy.

taaa, i niech zrobią z GW drugiego WoWa... IMO 20 lvl absolutnie wystarcza - sprawia to, że nie liczy się poziom jaki masz, a odpowiednie umiejętności (zarówno te na pasku, jak i w rzeczywistości ;)). gdyby limit został podniesiony, to mielibyśmy sytuację, że:
- silniejsi praliby słabszych (coś jak w Diablo. diabelnie śmieszne jest, kiedy postać na 99 levelu pierze Cię po pysku, bo Jesteś Słabszy I Nie Możesz Się Bronić). choć, na szczęście - PvP w GW jest tak zrobione, że gracze walczą przeciwko równym sobie. i niech Balthazarowi będą za to dzięki.
- konieczne stałoby się grindowanie (czy jakoś tak, jak zwał tak zwał) poziomów i doświadczenia - co jest zajęciem piekieeeelnie nudnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie graliście w nogę, a u mnie była taka pogoda, że nawet żulki przed sklepem nie stały.
Swoją drogą, dzisiaj stwierdziłem, ze nie mam w co grać za bardzo. Teraz się zastanawiam, czy rozwiązać to jakimś tytułem z XKN albo KK, czy też wykosztować się na Two Worlds albo GW, który jest teraz w całkiem atrakcyjnej cenie. Chociaż, im bliżej stówy, tym bliżej karty pre-paid do WoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:44, Krozin napisał:

Wy sobie graliście w nogę, a u mnie była taka pogoda, że nawet żulki przed sklepem nie stały.


Ja tam grałem nawet jak padało :P U mnie pod sklepem jest budka, więc żule mają gdzie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:41, Azrathel napisał:

brawo, widać jeszcze jesteś na tyle sprawny (pomimo zaawansowanego wieku), że potrafisz operować patelnią. pozazdrościć ;]


Niop... ;)))

Dnia 04.07.2007 o 22:41, Azrathel napisał:

> A z pracy wracam codziennie ok 16 noo, standard. jesteś lekarzem o ile mnie pamięć nie myli?


No, nie do końca... ;) Z wykształcenia medyk, ale pracuję w ubezpieczeniach - Polski największy ubezpieczyciel, bynajmniej nie jako agent ;]

Dnia 04.07.2007 o 22:41, Azrathel napisał:

ba. trzeba wspomagać młode, polskie zespoły ^^


To czemu nie np. Coma? W sumie co do Ptaków się nie wypowiadam, bo słyszałem ich 2 kawałki @_@

Dnia 04.07.2007 o 22:41, Azrathel napisał:

taaa, i niech zrobią z GW drugiego WoWa... IMO 20 lvl absolutnie wystarcza - sprawia to, że nie liczy się poziom jaki masz, a odpowiednie umiejętności (zarówno te na pasku, jak i w rzeczywistości ;)). gdyby limit został podniesiony, to mielibyśmy sytuację, że: - silniejsi praliby słabszych (coś jak w Diablo. diabelnie śmieszne jest, kiedy postać na 99 levelu pierze Cię po pysku, bo Jesteś Słabszy I Nie Możesz Się Bronić). choć, na szczęście - PvP w GW jest tak zrobione, że gracze walczą przeciwko równym sobie.


Nie chodzi mi o tak duże podniesienie progu, ale np. 25 byłoby super. Twoja teoria co do prania słabszych jest jak najbardziej słuszna, ale zauważ, że grając w Nightfalla masz co chwilę wrogów na poziomach 27 i wzwyż... To oni wtedy piorą słabszych ;]]

Dnia 04.07.2007 o 22:41, Azrathel napisał:

i niech Balthazarowi będą za to dzięki.


Ave! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:54, Vuko Drakkainen napisał:

A ja po koncercie Red hotów ale zaje****ie było! troche przykrutki i żadnego bisu na końcu
ale ogólnie świetnie


Ale koleżanka o 6.30 wróciła bo o 5.00 miała dopiero pociąg i spali na dworcu :P będzie w Tv emitowany chyba.. no podobno było git ale ja nie trawie gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:44, Krozin napisał:

Wy sobie graliście w nogę, a u mnie była taka pogoda, że nawet żulki przed sklepem nie stały.

Ooo...Niespodzianka, coś ich wreście od sklepu odciągneło ;)
u mnie nawet jakby kulturyści w stroju baletnicy się pojawili to ich by nie ruszyło...

Dnia 04.07.2007 o 22:44, Krozin napisał:

Swoją drogą, dzisiaj stwierdziłem, ze nie mam w co grać za bardzo.

No to masz problem kolego, znudzenie wszelkimi grami, kryzys wieku średniego...Widzę tylko jedno wyjście (nie mam na myśli psychiatry)mianowicie, awaryjne :D
Teraz się zastanawiam, czy rozwiązać to jakimś tytułem z XKN albo KK, czy też wykosztować się na Two Worlds albo GW, który jest teraz w całkiem atrakcyjnej cenie.
Kup GW, kup GW!!! Dłużej pograsz aniżeli w TW.

Dnia 04.07.2007 o 22:44, Krozin napisał:

Chociaż, im bliżej stówy, tym bliżej karty pre-paid do WoWa...

Ta...A jak bedzie ponad tysiak to Ci się nowa karta zamarzy...i tak do Bugatti będzie się ciągneło ;pp

Sob-styl----> za komuny też takie cuś na dysku miałem, ale po parokrotnym przejżeniu zarządziłem kasację :)
lord-x----> Nmzc :) Tylko w razie jakby Ci się nie podobałą to nie wyklinaj mnie zbyt mocno, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:51, greg_f napisał:

To czemu nie np. Coma?

bo ich nigdy nie słyszałem. proste ;]

Dnia 04.07.2007 o 22:51, greg_f napisał:

W sumie co do Ptaków się nie wypowiadam, bo słyszałem ich 2 kawałki

Ptaky to całkiem fajna muzyka - taki przyjemny rock ze świetnymi IMO tekstami. awatarek ustawiłem sobie z sentymentu - po zmianie wokalisty coś zaczęło się psuć... nagrywają właśnie drugą płytę (na ich stronie do przesłuchania dwa kawałki) - brzmienie i warstwa instrumentalna (koślawo to brzmi...) jak najbardziej okej, nowy wokalista w sumie też bardzo dobry - ale trochę przeraża mnie to, że na jednym z utworów brzmi on jak Michał Wiśniewski :x
na szczęście wciąż jest nadzieja - Sebastian Makowski (ich poprzedni wokalista) rozpoczął karierę solową. jego niesamowity głos, do tego ciepłe aranżacje - słucha się fenomenalnie, szczególnie jak ma się doła. no i przepiękne teksty. [dwa utwory Makowskiego, "Karma" i "To co lubię" do znalezienia na Youtube].
ech, ależ się rozpisałem na temat, który nikogo nie obchodzi ;]

Dnia 04.07.2007 o 22:51, greg_f napisał:

Nie chodzi mi o tak duże podniesienie progu, ale np. 25 byłoby super. Twoja teoria co do prania
słabszych jest jak najbardziej słuszna, ale zauważ, że grając w Nightfalla masz co chwilę wrogów
na poziomach 27 i wzwyż... To oni wtedy piorą słabszych ;]]

eee tam, na takie lokacje to idzie grupa ośmiu graczy - nie ma bata, żeby dać się bezkarnie sklepać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:54, Vuko Drakkainen napisał:

A ja po koncercie Red hotów ale zaje****ie było! troche przykrutki i żadnego bisu na końcu
ale ogólnie świetnie

Ależ ze mnie fan x/ Był koncert w Polsce jednej z moich ulubionych kapel a ja nawet o tym nie wiedziałem...A tak w ogóle to gdzie to było? Ile bilet kosztował? Ech...a zresztą na cholere mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 23:00, Obi-wan Kenobii napisał:

Sob-styl----> za komuny też takie cuś na dysku miałem, ale po parokrotnym przejżeniu zarządziłem
kasację :)


Heh, Ja niektóre prace znam na pamięć :P Zajmowałeś się kiedyś robieniem kompilek? A wywalać z dysku... nawet mowy niema! Uwielbiam oglądać pracę o CR, RQ, czy Robinho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować