Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 23:00, Obi-wan Kenobii napisał:

Ooo...Niespodzianka, coś ich wreście od sklepu odciągneło ;) (..)


Nie mówię, że żulków nie było, tylko posterunek zmienili... za sklepem stali :]

Z tym kryzysem to średnio... Jeżeli w wieku 16 lat mam kryzys wieku średniego, to się boję już altretyzmu, azheimera i innych świństw, o których nie chcę nawet myśleć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:10, dannik napisał:

Witam wszystkich. :)


Witam, a ode mnie na dzień dobry dostajesz ostrzeżenie, przeczytaj przypiętego posta i na drugi nie śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:13, Budo napisał:

> Witam wszystkich. :)

Witam, a ode mnie na dzień dobry dostajesz ostrzeżenie, przeczytaj przypiętego posta
i na drugi nie śmieć.


A o co dokładnie chodzi, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:05, Sob-styl napisał:

Heh, Ja niektóre prace znam na pamięć :P

<podziw>
Zajmowałeś się kiedyś robieniem kompilek?
hmm... Noł aj dont ;pp

Dnia 04.07.2007 o 23:05, Sob-styl napisał:

A wywalać z dysku... nawet mowy niema!

Wiesz...To był taki akt desperacji z mojej strony, nie miałem miejsca na dysku a filmiki zajmowały z 4 gb! :)

Dnia 04.07.2007 o 23:05, Sob-styl napisał:

Uwielbiam oglądać pracę o CR, RQ, czy Robinho ;)

Do tego jakże zacnego grona dodałby jeszcze Ronaldinho i Gerarda oraz Risse :) Lubie oglądać takie potężne strzały...

Krozin:

Dnia 04.07.2007 o 23:05, Sob-styl napisał:

Nie mówię, że żulków nie było, tylko posterunek zmienili... za sklepem stali :]

Widzisz..Ich nic nie zatrzyma :D

Dnia 04.07.2007 o 23:05, Sob-styl napisał:

Z tym kryzysem to średnio... Jeżeli w wieku 16 lat mam kryzys wieku średniego, to się boję już altretyzmu, azheimera i innych świństw, o których nie chcę nawet myśleć... :P

Nie bój żaby panie Krozin (xD) Wszystko będzie dobrze, jakby zdrówko szwankowało to zgłoś się do wujka Bena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 23:13, Budo napisał:

Witam, a ode mnie na dzień dobry dostajesz ostrzeżenie, przeczytaj przypiętego posta
i na drugi nie śmieć.


hmmm, chyba na ''dobry wieczór''. w końcu to temat dla Nocnych Marków... ;]
wybacz, nie mogłem się powstrzymać.

a żeby nie było, że spamię (co ostatnio mi się zdarza) wrzucę linka do jednego z moich ulubionych utworów, a propo mojego poprzedniego posta na wcześniejszej stronie. ostatnio słucham tego kawałka na okrągło - bardzo pomaga, kiedy ma się doła.

http://pl.youtube.com/watch?v=1mKW-W16orI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:00, Azrathel napisał:

/quite big ciach/


Faktycznie żeś się rozpisał ;) O Ptakach możesz napisać coś więcej tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24884&u=71 Jakaś recenzja czy cuś :] Mógłbyś podać parę linków do klipów itp. [wiesz, purchawy tak mają, są leniwe, wolę mieć wszystko na tacy ;)]

jeśli zaś chodzi o GW, to nawet nieraz w grupce 8 osób jest ciężko ubić bossa ;)


@Dannik >> ...................... -_- Ale spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:14, dannik napisał:

> > Witam wszystkich. :)
>
> Witam, a ode mnie na dzień dobry dostajesz ostrzeżenie, przeczytaj przypiętego
posta
> i na drugi nie śmieć.

A o co dokładnie chodzi, bo nie wiem.

O to, że twój post jest wypowiedzią typu idę, nara, wita, a regulamin mówi, że takie wypowiedzi są zabronione, ponieważ forum to nie IRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzic co wybrac? Zastanawiam się nad kupnem Jade Empire: Edycja Kolekcjonerska, Guild Wars: Factions - Edycja Kolekcjonerska czy może Star Wars: The Best of PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 23:16, Obi-wan Kenobii napisał:

Zajmowałeś się kiedyś robieniem kompilek?


No baa... Ja teraz właśnie robię kompilę :D Nawet się muszę pochwalić(skromny) że jestem kompilatorem na manusite.

Dnia 04.07.2007 o 23:16, Obi-wan Kenobii napisał:

Wiesz...To był taki akt desperacji z mojej strony, nie miałem miejsca na dysku a filmiki zajmowały z 4 gb! :)


4 GB to Ja mam o CR ;) A samych kompilacji to chyba ze kolejne 4 GB. A do tego jeszcze kilka pojedynczych filmików o Robihno, Sarim, Riberym itp.

Dnia 04.07.2007 o 23:16, Obi-wan Kenobii napisał:

Do tego jakże zacnego grona dodałby jeszcze Ronaldinho i Gerarda oraz Risse :) Lubie oglądać takie potężne strzały...


Roonie - tak, szczególnie jedna praca jest bardzo fajna. O Gerrardzie i Risse żadnej "poważnej" kompilki nie widziałem ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:17, greg_f napisał:

jeśli zaś chodzi o GW, to nawet nieraz w grupce 8 osób jest ciężko ubić bossa ;)

A masz może ochot troszkę pofarmić? Samemu niezbyt idzie a mało chętnych jest wszędzie.
Witajcie NM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:17, greg_f napisał:

> /quite big ciach/

ya, rly - quite big ;]

Dnia 04.07.2007 o 23:17, greg_f napisał:

Jakaś recenzja czy cuś :] Mógłbyś podać parę linków do klipów itp. [wiesz, purchawy tak mają,
są leniwe, wolę mieć wszystko na tacy ;)]

ano, nie omieszkam. jutro coś na pewno skrobnę - trza promować dobrą muzyką na każdym kroku ;]

Dnia 04.07.2007 o 23:17, greg_f napisał:

jeśli zaś chodzi o GW, to nawet nieraz w grupce 8 osób jest ciężko ubić bossa ;)

eee tam, wystarczy odrobina samokontroli (odradzam metodę"Szturmem Ich! HURRAAA!!" - to NIGDY nie kończy się happy endem...) i jako-takie umiejętności w grze. z doświadczenia wiem, że nie takie misje i bossowie straszne jak je malują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:22, maciek999 napisał:

Mnie chwilę nie będzie na forum, ponieważ idę się wykąpać i umyć zęby;] Wrócę za 15min, lub
mniej ;] Oby mnie nie ominął żaden fajny wątek ;]


Twój post jest dokładnie przykładem takich jakie nie powinny sie tu znaleźć -_-
ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:18, dannik napisał:

Może mi ktoś doradzic co wybrac? Zastanawiam się nad kupnem Jade Empire: Edycja Kolekcjonerska,
Guild Wars: Factions - Edycja Kolekcjonerska czy może Star Wars: The Best of PC.


Sam mam podobny dylemat. Tylko że z założenia zamiast JE stawiam Two Worlds. Jeżeli nikt nie powie Ci, co kupić, to przeczytaj Diunę. Świetny tytuł dla lubiących poważną fantastykę/sf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:22, AQ22 napisał:

> jeśli zaś chodzi o GW, to nawet nieraz w grupce 8 osób jest ciężko ubić bossa ;)
A masz może ochot troszkę pofarmić? Samemu niezbyt idzie a mało chętnych jest wszędzie.


farmi się samemu. na tym to właśnie polega... poza tym - nikt nie lubi się dzielić ;]
poszukaj jakiegoś prostego buildu tutaj:
http://www.pvxwiki.com/wiki/?title=Main_Page
... i zacznij farmić. niestety, teraz praktycznie wszystko jest nic niewarte - bardziej opłaca się nauczyć runować ludzi (na przykład w Elona''s Reach czy do Drok''s). zarobek pewny i przy odrobinie wprawy chyba łatwiejszy. sam wczoraj rozmawiałem z pewnym Polakiem, który runował w Elona''s Reach - w jeden dzień robi około 12 runów, za każdy dostaje po 7,5k (5 ludzi razy 1,5k). policz sobie, ile wychodzi... a potrzeba tylko Rangera, jednego skilla z F i jednego z NF. sam muszę sprawdzić, czy to naprawdę takie łatwe i opłacalne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
Chciałbym, żeby mi ktoś pomógł, a dokąłdniej to zastanawiam się nad kupnem Zen Stone Plus , ale nie wiem, czy warto :)
Wszystko z pozoru wygląda extra, ale chciałbym wiedzieć czy to dobry wybór , wg Was :)

Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:21, Sob-styl napisał:

No baa... Ja teraz właśnie robię kompilę :D Nawet się muszę pochwalić(skromny) że jestem kompilatorem
na manusite.

O to: "Zajmowałeś się kiedyś robieniem kompilek?" to było twoje pytanie ale zapomniałem wstawić ">" <lol>
A jaki masz nick na mausite? Taki jak tu chwalipięto xD?

Dnia 04.07.2007 o 23:21, Sob-styl napisał:

4 GB to Ja mam o CR ;) A samych kompilacji to chyba ze kolejne 4 GB. A do tego jeszcze kilka
pojedynczych filmików o Robihno, Sarim, Riberym itp.

Tooj...A dysk ilo gigowy masz? :pp

Dnia 04.07.2007 o 23:21, Sob-styl napisał:

Roonie - tak, szczególnie jedna praca jest bardzo fajna.

Bo ty się od strony technicznej podpatrujesz, a ja amatorsko, mi zależy aby jakość była jak najlepsza a bajery dopiero potem...

Dnia 04.07.2007 o 23:21, Sob-styl napisał:

O Gerrardzie i Risse żadnej "poważnej" kompilki nie widziałem ;)

To co wyżej :) Mi chodzi o same bramki...

AQ22---> który już masz poziom? Może ja kiedyś tobie dotrzymam towarzystwa ale...kiedyś :/

Mr.M-----> A "zarzuć" linkiem co to dokładnie jest, bo w ogóle nie kojaże :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 23:33, Obi-wan Kenobii napisał:

A jaki masz nick na mausite?


Jaceks_21 :P Zawsze się tak podpisuje, tutaj akurat Sob-styl, dopiero później Jaceks_21 powstał :D

Dnia 04.07.2007 o 23:33, Obi-wan Kenobii napisał:

Tooj...A dysk ilo gigowy masz? :pp


160 GB ogólnie.

Dnia 04.07.2007 o 23:33, Obi-wan Kenobii napisał:

Bo ty się od strony technicznej podpatrujesz, a ja amatorsko,


Ja wolę takie wolne, sentymentalne prace. Chociaż niektóre "efekciarskie" prace są spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować