Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 03:54, Karharot napisał:

Spacer o 5 rano to całkiem fajna sprawa. Jedynie o tej porze można się przejść i nie pada się
po 100m od tego przeklętego upału. Naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi którzy uważają że
wychodzenie z domu przed 6 z własnej woli to szaleństwo.

Nawet bardzo, powietrze jest takie świeże :D
A na upał jest bardzo dobra (i znana) metoda, woda :P Ja się dziś z kumplem oblewałem, może to zbyt mądre nie było ale wspaniałe orzeźwienie ;) A jeszcze spacerek w takim mokrych ubraniach jest bardzo przyjemny xD
Cóż, miałem nadzieje że jeszcze niedobitków znajdę ale sie myliłem, więc żegnam...
Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 04:43, Blackbeard napisał:

A ja właśnie wstałem....-.-

Heh, a ja właśnie idę spać xDxD

Dnia 18.07.2007 o 04:43, Blackbeard napisał:

Spałem niecałą godzinę a całą noc walczyłem z tymi $&%^#$%^ komarami!
Zostałem raz ugryziony ale zabiłem 6bestii^^

Znam ten ból, miam przez całą noc balkon otworzony (w taki upał inaczej nie zasnę) i robactwa się na zleciało...

Dnia 18.07.2007 o 04:43, Blackbeard napisał:

Jeśli się całkiem zakryłem to sie pot ze mnie
lał, a jak znowu odsłoniłem to komary już brzęczały...Oo Ide po jakiegoś power-upa np.
RedBull(+6dowytrzymałości) i zaczynam kolejny dzień:) Dzień dobry!(bo noc to nie) :D

Witam, witam, pan wstaje a ja spać zmykam :P Więc nie dotrzymam towarzystwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech po wieczornym i upalnym spacerze, przerwanym gwałtownym deszczem (choć to nie szkodzi, ogródka podlewać nie trzeba, a miłe kobiece towarzystwo zawsze czyni świat słonecznym ;) ) wskakuję do Marków podziwiać dzisiejsza pustkę ;P
Ech, mnie dziś czeka ciężka noc - muszę zarobić na nowy statek w EVE (Anathema - amarriański covert ops!!! \o/\o/\o/ ), skończyć w końcu Ring of Fire w GWm zrobic wpis na gs, może jeszcze pranie, a do tego rano sesja Warhammera... :S Chociaż to dobre, ze nie ja prowadzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Witam! To u Ciebie pada? Ja... się smażę! U mnie nie było kropli od tygodnia prawie! Usycham! ;]
Tak w sumie to siedze i się rozpuszczam. No i obgaduję sram.pl na gg ze znajomymi z właśnie sram.pl ;] [jakby co, to s jest bardzo blisko g na klawiaturze]. Piękne kobiece towarzystwo? Czy może jakieś... hmm, nieurodziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 00:27, greg_f napisał:

Witam! To u Ciebie pada?

Padał ;)

Dnia 19.07.2007 o 00:27, greg_f napisał:

[jakby co, to s jest bardzo blisko g na klawiaturze].

Baaardzo bligko, rzeczywigcie. Nie gpogób gię nie pomylić ^^

Dnia 19.07.2007 o 00:27, greg_f napisał:

Piękne kobiece towarzystwo? Czy może jakieś... hmm, nieurodziwe?

A to może być niepiękne kobiece towarzystwo? No to było jak najbardziej bardzo piękne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam w domu wiatrak, niestety okupowany przez nogi pozostałej części rodziny. Do szczęścia potrzeba mi już tylko Raida, by moja ściana smagana pantoflem mniej więcej raz na pięć minut nie przypominała największego na świecie plakatu nowego Manhunta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wszedłem do pokoju i zauważyłem, że mój monitor się rusza. Whoa.. teraz te interaktywne pulpity są niesamowite. Szkoda tylko, że jak dotknąłem to się jakaś taka mazia zrobiła na ekranie :(
Może to znak, by wreszcie okno zamknąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 00:27, greg_f napisał:

Ja... się smażę! U mnie nie było kropli od tygodnia prawie! Usycham! ;]

U mnie to samo ;) Wyobraź sobie że jestem w samych bokserkach z balkonem na oścież otwartym i z mokrym ręcznikiem na plechach (dzięki mała ;))

Odbiegając od tematu wie może ktoś co to znaczy b/p? Taki skrót powszechnie używany na gadulce, np dam taki przykład (xD): "dworek ... b/p >komcio<"

BTW: Witam, witam, wszystkich posiadających niewygodne łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:05, Obi-wan Kenobii napisał:

U mnie to samo ;) Wyobraź sobie że jestem w samych bokserkach z balkonem na oścież otwartym
i z mokrym ręcznikiem na plechach (dzięki mała ;))

Ja tam sie nie smaże bo akurta u mnie ma za niedługo padać, a teraz jest z 28^C może :P
Tylko te komary, zabiłem juz 7 (przy samym monitorem xD) a tu lata kolejne trzy :/ No szalg mnie trafia przez nie :/

Dnia 19.07.2007 o 01:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Odbiegając od tematu wie może ktoś co to znaczy b/p?

Eee.."bedę później"? :D a komcio to chyba komórka :D

Dnia 19.07.2007 o 01:05, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: Witam, witam, wszystkich posiadających niewygodne łóżka :P

Witam witam, ale łóżko to ja mam wygodne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:09, wip_01 napisał:

Ja tam sie nie smaże bo akurta u mnie ma za niedługo padać, a teraz jest z 28^C może :P

Poprawka termomertr wskazuje 18-20 nie 28 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:05, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: Witam, witam, wszystkich posiadających niewygodne łóżka :P


Skoro o łóżkach mowa, to ja się kładę spać. Bo o 6 znowu do pracy :/ taki zywot. Pociesz mnie jednak myśl, ze jutro przywiozą mi mojego nowiuśkiego kompa!!! ;DDD Nareszcie bede mógł pociosac w co tylko zechcę... Tyle mnie ominęło... Nie powiem, że Wiedźmin tez nie był mi obojętny przy wyborze konfiguracji... Teraz tylko do października trzeba poczekać ;[[[[[[[[[

GN&GL Melomani... I Nocne Kobyły xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:09, wip_01 napisał:

Ja tam sie nie smaże bo akurta u mnie ma za niedługo padać,

Wiesz, z chęcią bym wyszedł na deszcz, jakby okazja się nadarzyła :P Tak w ogóle to ja lubię deszcz, wyobraź sobie że jak pada / leje / mruży / mżawi / łupka (babcia kolego tak mawia :D) to ja na dwór wychodzę...

Dnia 19.07.2007 o 01:09, wip_01 napisał:

a teraz jest z 28^C może :P

U mnie pewnie podobnie...nie che mi sie sprawdzać :p

Dnia 19.07.2007 o 01:09, wip_01 napisał:

Tylko te komary, zabiłem juz 7 (przy samym monitorem xD) a tu lata kolejne trzy :/ No szalg
mnie trafia przez nie :/
Eee.."bedę później"? :D

Aaa...dzięki, nie wpadłem na to bo taki opis o tej porze jest raczej żadko spotykany xD

Dnia 19.07.2007 o 01:09, wip_01 napisał:

a komcio to chyba komórka :D

Akurat to wiedziałem :)

Dnia 19.07.2007 o 01:09, wip_01 napisał:

Witam witam, ale łóżko to ja mam wygodne ^^

Ja również, ale gorąco w nim...

greg_f---> Ojeju...do pracy to ja jeszcze parę lat poczekam, wstać o 6 też mi się nie widzi...Pewnie jak zwykle w okolicach obiadu się zbudzę xD Ale nowy komp, jak dla mnie to wystarczająca motywacja :)
Ja ma na tyle starego że dziś zainstalowałem Test Drive 6 :D Gra jest z 1999 roku...Ale grywalność bardzo duża, a grafika nie odstrasza, pomyśleć jakie wrażenie musiała robić 8 lat temu...
Cóż, miłych snów życzę, ale z ty, kobyłami to daj już spokój ;-) Ale przynajmniej fajnie brzmi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj była super pogoda... a co mi tam zazdrośćcie :D

Najpierw w samo południe było zachmurzenie, ok 25 stopni i zero słońca ostro dającego po oczach. Słonaczko wyszło dopiero koło 15 i trzymało się na niebie aż do wieczora, ale nie dawało zbyt ostro- cały czas było ok 25-28 stopni. Aż normalnie z kumplem udało nam się pograć 2 godziny w tenisa, a bieganie w takim upale jak np. wczoraj byłoby raczej niemożliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:37, mikal15 napisał:

A u mnie dzisiaj była super pogoda... a co mi tam zazdrośćcie :D


A u mnie było tak samo tylko ze rano mialem jeszcze deszcz i burze :D
A potem gdy słoneczko to...siedizałem w domu bo nie ma z kim wyjść pograć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>siedizałem w domu bo nie ma z kim wyjść pograć :/
U mnie nie ma z kim grać w piłkę nożną. Olaboga. 4 dni nie grałem i się jakoś dziwnie czuję...brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:37, mikal15 napisał:

a bieganie w takim upale jak np. wczoraj byłoby raczej niemożliwe :P

Cienias! ;D

Dnia 19.07.2007 o 01:37, mikal15 napisał:

U mnie nie ma z kim grać w piłkę nożną. Olaboga. 4 dni nie grałem i się jakoś dziwnie czuję...brakuje.

Mam to samo, bardzo lubię grać...Ba, ja to kocham ale nie mam z kim, ostatnio z dwa tygodnie temu grałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować