Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Myślałem że ponownie opuszcze sesję... Poraz kolejny nad moim domem nieprzerwane zastępy wroga przemieszczały swe oddziały. Tym razem chyba wykorzystali rózwój techniki i się teleportowali, tym samym umożliwiając mi uruchomienie kompa ;] Ale na cuś to się zda jeśli Was nie bedzie? Gdzie się podziały prawdziwe Marki?! Marki, wzywam Was! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 01:15, Belmundo napisał:

I oto ja jestem :) i co tobie też wyłączali prąd?

Witam Cię ;) Mi, nie? Burza nad domem przechodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 01:38, Belmundo napisał:

U mnie i to i to :), uff cały dzień ojciec grał na kompie to teraz się wyszaleje :)

Hehe, ja problemów z rodzicami przyczepionymi do kompa nie ma ;) Ale burze... Uch, 2 sesje Marków przez nie ominąłem i dyskusje w Kąciku Zdegradowanych... Dopiero co wszedłem na irca, zgadnij ile osób? Z 7 napewno... Ale żadna z nich nie rozmawiała. Coś mi się wydaje że niektórzy to sobie irca włączają na noc i spią aby im łączny czas spędzony na ircu podbijał się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 01:46, Belmundo napisał:

A u mnie to myślałem, że się chmura oberwała, siedziałem w samochodzie i tylko czekałem kiedy
przestanie padać, tak lało.

Znam to ;D
Całkiem nie dawno na rodzinnym grillu nad rzeką zdala od cywilizacji cos takiego nas spotkało. Ale wujek rybak-świr ryby łowił! Muszę przyznac że się opłacało bo naprawdę wilkie sztuki złowił... Ale bz przesady, nie dość że lało jak z wiadra to jeszcze wiatr wiał z taką mocą że wydawało sie ze deszcz poziomo pada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zbiłem nadgarstek wczoraj, znaczy się przedwczoraj. Na ognisku drewno zbierałem i się przewróciłem do tyłu. Ryby najlepiej biorą gdy pada deszcz wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 01:54, Belmundo napisał:

Ja sobie zbiłem nadgarstek wczoraj, znaczy się przedwczoraj. Na ognisku drewno zbierałem i
się przewróciłem do tyłu. Ryby najlepiej biorą gdy pada deszcz wiem coś o tym ;)

Ja również wiem że w deszczu najlepiej biorą... Ale to co wujaszek robi to kwalifikuję się pod fanatyctwo ;)
Dziś wyjątkowo krótko tu zabwiłem... Miłej nocy życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nocka się zaczyna więc można wyskoczyć z propozycją. Dziś powstał temat o sesji RPG prowadzonej przez AQ22 na ircu. Nie sądzę że by to był dobry pomysł i jeszcze w tylu graczy. Zawsze jest tak że ktoś chce coś powiedzieć i bęzie chaos a pisząc jest trudno nad wszystkim zapanować. Co sądzicie żeby jutro zagrać sesje na skype ? Ja jestem chętny ale potrzebny jest MG. Ja się nie podejmuję bo jeśli chodzi o prowadzenie to zawsze podchodzę do tego zbyt poważnie :P i potrzebuję dużo czasu na przygotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 00:01, Grizzly. napisał:

No nocka się zaczyna więc można wyskoczyć z propozycją. Dziś powstał temat o sesji RPG prowadzonej przez
AQ22 na ircu. Nie sądzę że by to był dobry pomysł i jeszcze w tylu graczy. Zawsze jest tak że ktoś chce coś
powiedzieć i bęzie chaos a pisząc jest trudno nad wszystkim zapanować. Co sądzicie żeby jutro zagrać sesje
na skype ? Ja jestem chętny ale potrzebny jest MG.


Itam szkoda czasu :P Osobiście nie mam go za wiele, a szczególnie na takie rzeczy :) Bądź, co bądź propozycja ciekawa, tylko jestem zainteresowany co na to reszta... Sam nie mam zamiaru uczestniczyć.

Dnia 24.07.2007 o 00:01, Grizzly. napisał:

Ja się nie podejmuję bo jeśli chodzi o prowadzenie to zawsze podchodzę do tego zbyt poważnie :P i
potrzebuję dużo czasu na przygotowanie.


To chyba dobrze? Jeśli wszystko jest perfekcyjnie dopracowane, to i gra staje się bardziej ciekawa i przyjemniejsza.

PS: Gdzieś się dorwał do internetu? Jak zawsze przy takich sytuacjach nocka na bank zarwana... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 00:28, igorinho napisał:

PS: Gdzieś się dorwał do internetu? Jak zawsze przy takich sytuacjach nocka na bank zarwana...
:D


Ciocia wyjechała i z mamą będziemu u niej przez niecały tydzień domu pilnować i psa wyprowadzać. Może partyjka w bila ? :P:P:P Nie dobra nie bede Cię odciągał od wymion..pff tzn od plemion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 00:01, Grizzly. napisał:

No nocka się zaczyna więc można wyskoczyć z propozycją. Dziś powstał temat o sesji RPG prowadzonej
przez AQ22 na ircu. Nie sądzę że by to był dobry pomysł i jeszcze w tylu graczy. Zawsze jest
tak że ktoś chce coś powiedzieć i bęzie chaos a pisząc jest trudno nad wszystkim zapanować.
Co sądzicie żeby jutro zagrać sesje na skype ?

Ja jestem za ircem, posiada łatwy dostęp i jak dla mnie lepsze jest słowo pisane od mówionego. Ze skypem jest różnie: nie każdy go posiada, a chaos może się stworzyć w sumie taki sam. Na razie zapisałem się na wolne miejsce na grę na ircu i czekam teraz na najbliższą możliwą grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 00:01, Grizzly. napisał:

/.../

Jak chcesz koniecznie tą sesję na skype to załatw sobie MG i paru graczy. Noł problem. Ja nie jestem potrzebny do grania. Jeżeli się zdecydujesz na ten ruch to mogę troszkę pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 01:48, AQ22 napisał:

> /.../
Jak chcesz koniecznie tą sesję na skype to załatw sobie MG i paru graczy. Noł problem. Ja nie
jestem potrzebny do grania. Jeżeli się zdecydujesz na ten ruch to mogę troszkę pomóc ;)


No właśnie myślałem że tu w nocnych markach się ktoś zainteresuję... ale chyba nikogo to nie bawi :(

Grał ktoś z was w Crazy Machines ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki :)
Co porabiacie ? Ja właśnie gadałem sobie z dziewczyną i z przyjacielem, a za chwilkę ide popykać w GW :) Nie mam co robić przez te wakacje, cały dzień gram w siatkówke ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noc to jednak krótka jest. Jeszcze przed chwilą za oknem można było ujrzeć ciemne ulice oświetlone z lekka światłem latarni. I w dodatku za parę minut Nocne marki zamykają. Chyba wpadnę w depresję z powodu wyścigowych wskazówek zegara, przesuwających się z prędkością światła. Też macie taki problem z poczuciem czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ;) Czas leci tak szybko, że aż zaczyna boleć głowa :D
Ja to mam nadzieję, że nie dostane degrada za to, że napisałem kwadrans po szóstej ;)
PS : Dopiszę jak zwykle, że ten temat został uśmiercony :/ Na jednej stronie mam posty sprzed 3 dni ( nocy ) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować