Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 02:39, Karharot napisał:

Czaimy się w ciemnościach nocy co?:)

No nic, ale coraz marniej w tym temacie więc lepiej się nie czaić ;].

Dnia 31.07.2007 o 02:39, Karharot napisał:

A potem za dnia ciężko tego żałujemy...

Ja tam nie żałuje ;P Np, dziś jaka nagrodę w postaci Buda dostałem xD. Warto było czekać...

Dnia 31.07.2007 o 02:39, Karharot napisał:

Tylko po to by następnej nocy znowu przy kompie zasiąść, na te kilka... naście... dziesiąt dodatkowych minut.

Raczej godzin :P O której kładziesz się spać? Mnie o obecnej porze nie rusza w ogóle ;]

Budo: Nie gniewamy się, móc Cię widzieć w takim stanie to czysta przyjemność ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:41, Krystian-03 napisał:

Nom rzeczywiście CoD 2 rządzi i tu nie ma porównań a mam pytanie, ile już w niego grasz,

GraŁEM parę miesięcy, i to w miarę intensywnie.

Dnia 31.07.2007 o 02:41, Krystian-03 napisał:

jaki masz nick ?? :)

Miałem kilka: "Az.Real" na kolorowo, "*Gho1st#" do ostatniego dnia w którym grałem to przed formatem- miałem nick
po prostu Vendetta na czerwono. Tyle jeśli chodzi o moją karierę z CoDem 2. Potrafiłem grać każdą bronią, ze snajperki zabijałem z bliska bez celowania itp itd. Szło mi nieźle, potrafiłem być na szczycie listy na serwerach klanowych (jednakże przez wiek nigdy nie dostałem się do żadnego klanu). Tyle mojej kariery. Może po wakacjach zacznę grać jeszcze raz.

Dnia 31.07.2007 o 02:41, Krystian-03 napisał:

Aha no i ostatnie pytanko, co to KwonHo ??

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24746&u=760 Ten link wszystko ci powie, polecam też zajrzeć na GSa "użytkownika" KwonHo (który zresztą od niedawna prowadzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi niestety powoli zamykają już się oczy, a nie wiem dlaczego bo pół godzinki temu wypiłem Tigera :) No nic nie będe tu już dzisiaj poruszał tego tematu, no chyba że poczekam sobie znowu dzisiaj do godzinki 0:00 i znów będe mógł pogadać z wami w tym temacie, mam nadzieje że jutro znów sobie pogadamy na najróżniejsze tematy, Poki co mówie wam Dobranoc i spokojnych snów w gronie waszych PC-tów niech moc kompóterów będzie z wami. Aye!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Raczej godzin :P O której kładziesz się spać? Mnie o obecnej porze nie rusza w ogóle ;]


Jak mam wybór to pomiędzy 9 a 11. Rano oczywiście. Jak nie mam wyboru to kładę się wcześniej o 3 czy 4, w końcu gdzieś w ciągu tygodnia trzeba się kimnąć, na samej kawie nie można jechać.

Dnia 31.07.2007 o 02:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Budo: Nie gniewamy się, móc Cię widzieć w takim stanie to czysta przyjemność ^_^


Ależ to zawsze jest przyjemność:) Może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak nie wszyscy poszli spać :) Za mną kilka rundek w CS, godzinka ratowania Myrtany, a za chwilę, ruszam skopać Luksonów na AB :) Jest jeszcze tyle do zrobienia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:55, Krystian-03 napisał:

Poki co mówie wam Dobranoc i spokojnych
snów w gronie waszych PC-tów niech moc kompóterów będzie z wami. Aye!!

Hmm...w gronie PC ? Mam nadzieję że nie miałeś na myśli zaśnięcia nad klawiaturą. Jedna z gorszych rzeczy która może się przytrafić graczom:)
Póki co, dobranoc, ja jeszcze trochę postoję na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obowiązek wzywa. Szkoda że gracze są tak bardzo niedoceniani w świecie, a przecież chyba nikt nie zbawił go więcej razy niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:10, Karharot napisał:

Tak obowiązek wzywa. Szkoda że gracze są tak bardzo niedoceniani w świecie, a przecież chyba
nikt nie zbawił go więcej razy niż my.

Post miesiąca:) Nalać mu, dobrze prawi.

Przy nas,graczach James Bond to policjant z rodziny zastępczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no właśnie :D Jakby na to nie patrzeć, to jestem bohaterem międzynarodowym... Ale kogo to obchodzi :)
Uratowałem Kintaj, Tyrie, NW, Kuldahar... Ciężko wymienić wszystkie :D

Darkstar181 -- > przyłączam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No udało mi sie jeszcze odpalićna chwilke kompa :) No nie moge sie z wami rozstać :) A co do posta Karharot''a to również sie z nim zgadzam, przy nas to Gwiezdne wojny to kukiełki z kijami w rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do późnego chodzenia spać :). Ja nieco czituję, bo mieszkam w Anglii, a tam mam dopiero drugą na zegarku. Heh, jak u Was będzie już świtać, ja będę mógł spokojnie grać. Bo promienie słońca zwykle wyrywają mnie z gry, zaś ja myślę "To już ranek...?" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a to rzeczywiście szkoda:) Ale niestety nie przesiaduję na ircu - staram się ograniczyć liczbę kontrolujących moje postępowanie (i mój czas) nałogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:30, Krystian-03 napisał:

No to wypas masz :) A co do Angli to moja mama była ostatnio tam i sporo narzekała na pogodę
:) Czy rzeczywiście z pogodą jest tam różnie??

No, różnie. Ale średnio 25 stopni i słonko świeci, więc w porządku. Od czasu do czasu przez chwilę popada deszcz, ale nie ma jak w polsce - miesiąca pełnego upałów, albo deszczu. Moim zdaniem pogoda jest cudowna :).

I najważniejsze, że u nas przynajmniej rolnicy nie narzekają, a ja mam okazję wszamać tanie, śliczne i zdrowe truskawki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurcze ale tam widze masz luksusy ci powiem, ale częsty problem Polaków odwiedzających Uk jest to że szukają pracy, a tam teraz jest strasznie trudno ją znaleść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo prosił aby logów nie zamieszczać nigdzie więc chamski nie będę ale _Forgetton raczej się modka nie posłucha :P więc jutro całe gram community będzie się śmiało z jednej osoby xD Ale na momen na irc zawitałeś :D "[03:38] *** Karharot dołączył/a do #gram.pl | [03:38] *** Karharot opuscił/a irc.gram.pl " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Budo prosił aby logów nie zamieszczać nigdzie więc chamski nie będę ale _Forgetton raczej się
modka nie posłucha :P więc jutro całe gram community będzie się śmiało z jednej osoby xD


Ach okrutny świecie. Biedny modek nie może ani na chwilę osłabić swojej czujności (i trzeźwości... umysłu) bo zaraz ktoś tę słabość brutalnie wykorzysta.

Dnia 31.07.2007 o 03:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Ale na momen na irc zawitałeś :D "[03:38] *** Karharot dołączył/a do #gram.pl | [03:38] *** Karharot
opuscił/a irc.gram.pl " :P


Nie mogłem się powstrzymać:) Ale odparłem pokusę, trenuję swoją siłę woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować