Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 07:51, NuGGet napisał:

> czesc... jestem tu nowy
Popatrz na przypiętego posta, piszemy w tym temacie tylko pomiędzy 0.00 a 6.00.


No to czemu teraz piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2007 o 07:52, buguser napisał:

No to czemu teraz piszesz?

Bo chciałem Ciebie upomnieć żebyś tu teraz nie pisał, nie odpowiadaj na tego posta i nie pisz już w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 07:52, buguser napisał:

> > czesc... jestem tu nowy
> Popatrz na przypiętego posta, piszemy w tym temacie tylko pomiędzy 0.00 a 6.00.

No to czemu teraz piszesz?



no bo ty napisales nie duzy to wysilek popatrzec na posta przypietego u gorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 07:54, NuGGet napisał:


> No to czemu teraz piszesz?
Bo chciałem Ciebie upomnieć żebyś tu teraz nie pisał, nie odpowiadaj na tego posta i nie pisz
już w tym temacie



aha teraz bede patrzał na przypiete posty. sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z Was za nocne marki, skoro już po pierwszej wszyscy idą nunać :P Ze mnie brać przykład - ja wcale nie wstaję o czwartej nad ranem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza połowa życia ma miejsce w nocy, prawda? Tak właściwie nieważne czy lepsza czy nie, to jest połowa życia dla każdego z nas. To grzech po prostu ją przespać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 04:58, Sephirath napisał:

No, to się nazywa dopiero nieludzka pora...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich. A tutaj dla otc: Ciebie też :P


Ale o ssso chooosi? Albo nie pamiętam, albo nie pamiętam...
No dzisiejszą sesję czas zacząć. Ciekaw jestem czy pójdzie lepiej niż wczoraj :D Oczywiście zarezerwujcie mi 2 godziny nieobecności minimum, bo idę się kąpać i sobie w wannie Drużynę Pierścienia poczytam :D Nie ma to jak ciepła woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat się już powoli budzi :) Ja niestety nie mam dziś za bardzo czasu, żeby posiedzieć z Wami, ale jutro spróbuję się zrehabilitować ;P
otc - życzę miłego czytania, też lubię sobie poczytać w nocy swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 04:58, Quatre napisał:

Co z Was za nocne marki, skoro już po pierwszej wszyscy idą nunać :P Ze mnie brać przykład
- ja wcale nie wstaję o czwartej nad ranem ^_^

Ile razy powtarzać... to że kogoś nie ma na forum, nie znaczy że śpi.
Wiesz ile razy już takich cwaniaków którzy szpanowali o 3 w nocy tym, że jako ostatni się utrzymali na nogach, zostało wyśmianych godzinkę później, gdy zaglądali tu na chwilę pozostali użytkownicy forum?

Najlepszy był numer z Kamilem i Maćkiem. Odezwał się gdzieś tako 3.40 chwaląc się że jako jedyny nie śpi i ogólnie takie lekkie przechwałki...
... a później z 5 postów, w odstępie 15 minut, w których użytkownicy pytali się czy jeszcze jest z nami:)
Facet się potem w tym temacie dłuuugooo nie wypowiadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym tu się chwalić? Można nie spać całą noc, tylko po co? Sokoro można się pogrążyć w błogich odmętach snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 00:11, CR7 napisał:

A czym tu się chwalić?

No właśnie na tym polegał fant :) Ludzie się tu chwalili nie wiadomo czym, a potem i tak spełzało to zazwyczaj na niczym, bo zawsze ktoś się zdążył jeszcze odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 00:14, Darkstar181 napisał:

> A czym tu się chwalić?
No właśnie na tym polegał fant :) Ludzie się tu chwalili nie wiadomo czym, a potem i tak spełzało
to zazwyczaj na niczym, bo zawsze ktoś się zdążył jeszcze odezwać.


No, a jak ktoś do roboty rano jedzie i o 4 autobus to co? Obudzę się, zajrzę tutaj i powiem "jest ktoś jeszcze czy tylko ja wytrzymałem?" :) Jakby to jakiś konkurs był...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej się pogrążyć w błogich odmętach gier? Zważywszy na to że nie masz wpływu na to co Ci się przyśni masz większą szansę na przyjemnie spędzoną noc kiedy jesteś przed ekranem komputera.
A sen i tak może przyjść jeśli już nadejdzie jego pora. Nie ma to jak mięciutka (ekhm) klawiatura pod głową i szum zasilacza lulający do snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że mi się kiedyś zdarzyło naprawdę uderzyć w kime dosłownie na klawiaturze! Czekałem ważnego na maila i grałem jednocześnie w jakąś gierkę we flashu, komp sie zawiesił i z nerwów, czy zrezygnowania położyłem głowę na klawiaturze...

Obudziłem sie 1,5 później a mail już czekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 00:23, dAngello napisał:

A wiesz, że mi się kiedyś zdarzyło naprawdę uderzyć w kime dosłownie na klawiaturze! Czekałem
ważnego na maila i grałem jednocześnie w jakąś gierkę we flashu, komp sie zawiesił i z nerwów,
czy zrezygnowania położyłem głowę na klawiaturze...

Obudziłem sie 1,5 później a mail już czekał :)


A co w tym dziwnego? Dla mnie po kilku nocach zawalonych z rzędu (z różnych powodów) kimanie na klawiaturze to była normalka. Może nie tak dokładnie na klawiaturze bo zazwyczaj się zsuwałem, ale nie jedna noc w gothicu minęła zanim się budziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować