Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 02:24, Cmq napisał:

> Proponuję pobiegać o godzinie 5 a potem się położyć spać. Jeśli możesz sobie na to pozwolić

> to zapewniam Cię że warto - tak wcześnie rano masz ulicę tylko dla siebie, jak gdyby miasto

> było wymarłe.
A wiesz, że sam o tym myślałem? :) Ale tak czy inaczej nie zrobię tego na pewno dzisiaj. Jeśli
teraz wyłączyłbym PC, to tak czy inaczej do drugiej na pewno bym nie zasnął.


no nie wiem do drugiej masz jeszcze 23 godziny i 30 minut w takim czasie da sie zanac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:27, Ator88 napisał:

no nie wiem do drugiej masz jeszcze 23 godziny i 30 minut w takim czasie da sie zanac :D

Ale ja daleko na zachodzie mieszkam, jestem w strefie Greenwich jak większość mieszkańców Anglii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zauważyć, że ostatnio temat umiera niespodziewanie szybko :). Pewnie dopiero w piątki jesienią będzie z kim pogadać nawet i do piątej nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:40, Cmq napisał:

Muszę zauważyć, że ostatnio temat umiera niespodziewanie szybko :). Pewnie dopiero w piątki
jesienią będzie z kim pogadać nawet i do piątej nad ranem.

Jakoś tak nie wiem czemu ale lepiej mi się tu gada w roku szkolnym niż w wakacje :D
Zupełnie nie rozumiem dlaczego? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:43, otc napisał:

jesienią będzie z kim pogadać nawet i do piątej nad ranem.
Jakoś tak nie wiem czemu ale lepiej mi się tu gada w roku szkolnym niż w wakacje :D
Zupełnie nie rozumiem dlaczego? ;]

Bo w roku szkolnym na złość rodzicom nie spaliśmy a teraz im to nie przeszkadza więc nam się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:46, Belmundo napisał:

> jesienią będzie z kim pogadać nawet i do piątej nad ranem.
> Jakoś tak nie wiem czemu ale lepiej mi się tu gada w roku szkolnym niż w wakacje :D
> Zupełnie nie rozumiem dlaczego? ;]
Bo w roku szkolnym na złość rodzicom nie spaliśmy a teraz im to nie przeszkadza więc nam się
nie chce

oj kłóciłbym się, moja mama już 3 razy zdążyła mnie opieprzyć :D ona po prostu nienawidzi kiedy ja mam inne zdanie niż ona. To jest tak: mogę mieć każde zdanie na każdy temat jeśli zgadza się to z jej zdaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:43, otc napisał:

Jakoś tak nie wiem czemu ale lepiej mi się tu gada w roku szkolnym niż w wakacje :D
Zupełnie nie rozumiem dlaczego? ;]

Robimy to dla luzu, aby pogadać z kumplami. A w wakacje gadamy sobie do woli o godzinach normalnych, więc po co mamy siedzieć i do czwartej? :) Choć ja bym posiedział, ale wszyscy moi znajomi na gg są już offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:52, Cmq napisał:

> Jakoś tak nie wiem czemu ale lepiej mi się tu gada w roku szkolnym niż w wakacje :D
> Zupełnie nie rozumiem dlaczego? ;]
Robimy to dla luzu, aby pogadać z kumplami. A w wakacje gadamy sobie do woli o godzinach normalnych,
więc po co mamy siedzieć i do czwartej? :) Choć ja bym posiedział, ale wszyscy moi znajomi
na gg są już offline.

pf, ja z gg nie korzystam, znaczy mam ale cholernie tego ustrojstwa nie lubię, cały czas jestem na niewidoku, a jak wejdę na widoczny to już nie wiem co się dzieje :D No i do tego wolę się spotkać na żywo. Tylko tu na forum z Wami gadam, bo akurat nie ma fizycznej możliwości co byśmy się spotkali ;/ Poza tym to forum ma w sobie coś co mnie przy sobie trzyma, wszystkie inne fora jakoś mnie tak nie łapią. No poza jednym, ale z niego korzystam raczej jako pasożyt :P w ogóle się na nim nie wypowiadam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 02:19, Hubi Koshi napisał:

Heh faktycznie całkiem nieźle się rozumiemy :-]

Co my? Gdzie, jak, kiedy po co? ;]

Dnia 03.08.2007 o 02:19, Hubi Koshi napisał:

Kurde gdyby udało mi samego siebie przekonać że to nie jest obowiązek to przyszło by mi to z ogromną
łatwością, jestem wręcz uczulony na robienie czegoś co jest mi narzucone. Cóż biegać zawsze można
popołudniu.

Yyy... Ojeju... nie chciałbym być być uczulony na coś podobnego :P Nie nawidze robić czegoś z narzuconym terminem, zawsze wypada że w ostatni dzień zaczynam i zwyklę kończę... Choć powiem z wasnego doświadczenia że czego nie zrobisz dziś, nie zrobisz nigdy ;]. parę tygodni temu już miałem coś zrobić ale odwlekłem o jeden dzień który trwa nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 03:34, Obi-wan Kenobii napisał:

Yyy... Ojeju... nie chciałbym być być uczulony na coś podobnego :P Nie nawidze robić czegoś
z narzuconym terminem, zawsze wypada że w ostatni dzień zaczynam i zwyklę kończę...

Same here. Niestety... w sumie to jest najgorszy sposób robienia czegoś, ale póki działa człowiek się zbytnio tym nie przejmuje. Ech muszę się w końcu nauczyć sumienności etc. Bo to przeklęte improwizowanie mnie kiedyś zabije. Tobie też radzę się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:42, Wayzin napisał:

Witam wszystkich... Aż się zdziwiłem, jaka dziś pustka, a już 42 po północy, więc czas się
zrehabilitować :)

To ja się ośmielę puścić posta :-D Potrzebuję recepty na bezsenność :-) 100% gwarancji. Any propozyszyns?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:42, Wayzin napisał:

Witam wszystkich... Aż się zdziwiłem, jaka dziś pustka, a już 42 po północy, więc czas się
zrehabilitować :)

O widzę, że zmęczony już jesteś skoro u ciebie 42 w nocy. U mnie jak na razie dochodzi 24:50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:50, Szkutnik napisał:

> Witam wszystkich... Aż się zdziwiłem, jaka dziś pustka, a już 42 po północy, więc czas
się
> zrehabilitować :)
O widzę, że zmęczony już jesteś skoro u ciebie 42 w nocy. U mnie jak na razie dochodzi 24:50.

O a ja to nawet dobrze czytać już nie umiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn potrzebujesz porady jak się bezsenności pozbyć czy jak ją sobie zapewnić?
W tym drugim wypadku nie ma nic lepszego niż dobra gierka.
W tym pierwszym hmmm... eee... No dobra nie będę udawał że cokolwiek na ten temat wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:48, akne napisał:

To ja się ośmielę puścić posta :-D Potrzebuję recepty na bezsenność :-) 100% gwarancji. Any propozyszyns?


Na początku pomyslałem, że degradzik czy ostrzeżenie za spam dla Wayzina, ale chcesz receptę na bezsenność?
Hm... Moim zdaniem najlepszy jest wyczerpujący seks, 200 przysiadów bądź ostatecznie kubek ciepłego mleczka z masełkiem i miodkiem... Które wybierasz? ;]
Witam ludziów wszystkich :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:48, akne napisał:

> Witam wszystkich... Aż się zdziwiłem, jaka dziś pustka, a już 42 po północy, więc czas
się
> zrehabilitować :)
To ja się ośmielę puścić posta :-D Potrzebuję recepty na bezsenność :-) 100% gwarancji. Any
propozyszyns?

1. Spróbuj napić się mleka(kakao, kawa itp.) ;P
2. Uspokój się, spróbuj się zrelaksować
3. Upij się piwem/wódką lub czymś innym :P
4. Znajdź sobie partnera (ehem....)
5. Tabletki nasenne (w ostateczności...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stfu, to ja chyba powinienem iść spać :D Taka literówka, a taka głupia... Przynajmniej temat się rozruszał :) A na bezsenność radzę posłuchać jakiejś powolnej muzyki... Wtedy na 90% zaśniesz :) Ew. tabletki nasenne, jak i to (oraz inne metody) nie pomogą, ale to już ostateczność :P A jeżeli toto co na początku nabazgrałem to spam, to serdecznie przepraszam, jeśli kogoś tym (lol) uraziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować