Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 00:18, Probos napisał:

Witam wszystkich :)
Twój net to Neostrada ? Ja osobiście posiadam Neo 256MB i jestem zadowolony ;) Stały ping,
czasami tylko mnie odłączy, no ale dobra, jestem w stanie wybaczyć :P W dodatku przyzwoita
szybkość ściągania, gorzej z wysyłaniem :P

Mnie się wydaje że 256kbs/s to jak na dzisiejsze czasy trochę za mało. Sam mam tyle i przydałoby się jednak przynajmniej to 512, gdyż głupie dema już zajmują grubo ponad 1gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 00:29, dave03 napisał:

Mnie się wydaje że 256kbs/s to jak na dzisiejsze czasy trochę za mało. Sam mam tyle i przydałoby
się jednak przynajmniej to 512, gdyż głupie dema już zajmują grubo ponad 1gb.


Wam to fajnie. Ja musze się zadowalać netem w pracy. Ale za to mam łącze 2 megowe. Szkoda ze komp stary jak diabli i net chodzi wolniej niż ślimak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym. I ja mam neostrade ;]Ale gdzieś tak w okolicach 120-140 kB/sek. Cóż, jak mnie odłączy to ponowne połączenie nie pomaga, nie wiem czemu ale nalezy kompa uruchomić ponownie aby wszystko było "cacy" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie mam takich problemów, wystarczy odczekać chwilkę i problem znika, jak plamy po użyciu danego proszku do prania. Wiedz jedno, że takie błędy, to znak, że komputer domaga się sformatowania ;) I radzę go posłuchać, bo mój raz tak się zeźlił, że nie chciał się odpalić..Phi, buntownik za dyche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, teraz myślę że jestem nieco rozpieszczony. Bo dla mnie 2Mb/s to za mało i dzisiaj zmieniłem sobie na 16Mb/s :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 00:37, Probos napisał:

Wiedz jedno, że takie błędy, to znak, że komputer domaga się sformatowania ;)

Heh, jestes 4 już osobą która mi to mówi ;]. Ale sęk w tym iż miejsca na dysku nie mam, kasy na płytki nie mam a ważne rzeczy na kompie są... Więc z formatem jeszcze trochę poczekam. Hym, wczoraj o avkach rozmawialiśmy to może dziś o gramsajtach? :D Chociąż nie bo to pod reklamę może podchodzić... Cóż, ale pochwalę się że dziś... yy, patrz podpis ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 00:41, Obi-wan Kenobii napisał:

> Wiedz jedno, że takie błędy, to znak, że komputer domaga się sformatowania ;)
Heh, jestes 4 już osobą która mi to mówi ;]. Ale sęk w tym iż miejsca na dysku nie mam, kasy
na płytki nie mam a ważne rzeczy na kompie są...

To wrzuć je na g-mail, albo na inną pocztę sporo tam miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 00:40, Cmq napisał:

Wiecie co, teraz myślę że jestem nieco rozpieszczony. Bo dla mnie 2Mb/s to za mało i dzisiaj
zmieniłem sobie na 16Mb/s :P.

Ja nawet nie wiedziałem że jest już takie szybkie łącze w ogóle dostępne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 00:44, Obi-wan Kenobii napisał:

Łojeju... A na cholerę Ci aż tyle? ;] Toż 20 mega programu w 3 sek pobrane... A zdradź ile
za niego płacisz ^^

Drobne 10 funcioków :P. A potrzebuję go do gier video, przyzwoitego zasysania demek z Xbox Live i... ehm, filmów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... 16mb/s, gratuluję :) Gdyby tak tylko w Polsce różowo było... Nic to, nie ma co narzekać na swoje;p
Ja tam jestem właśnie po seansie "Godfathera 3" i muszę powiedzieć, że film świetny. Może nie aż tak jak poprzednie dwie części, ale trzyma poziom, do tego wmieszanie w scenariusz Watykanu... Miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Chrzestny 3 to świetny film. Chociaż aż dziw jak Al Pacino się postarzał. Wystarczy sobie przypomnieć jego kreację w Człowieku z blizną, a oba filmy dzieli tylko 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 00:58, reykan napisał:

Ojciec Chrzestny 3 to świetny film. Chociaż aż dziw jak Al Pacino się postarzał. Wystarczy
sobie przypomnieć jego kreację w Człowieku z blizną, a oba filmy dzieli tylko 9 lat.


Postarzał się i to bardzo:(
Ale nie wygląd się liczy tylko jego zdolności aktorskie a je Al Pacino ma niesamowite. Jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów starego pokolenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Ten strzał dosłownie złamał jej serce. Może to była jakaś pokuta dla Michael''a (ale wątpię, też dostał), za zabójstwo dona, księdza i zawieszenie faceta na moście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:03, reykan napisał:

No niestety. Ten strzał dosłownie złamał jej serce. Może to była jakaś pokuta dla Michael''a
(ale wątpię, też dostał), za zabójstwo dona, księdza i zawieszenie faceta na moście?

No tak, ale czy to nie don wysłał na niego morderców? Przez dosyć długi czas trwania filmu byłem zajęty czymś innym, więc nie uważałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:09, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, no to Cię zaskocze ;]. Otóż nawet 40 Gb/s ludzie mają a raczej jedna baba ^_^ Więcej info
tu: http://www.pcworld.pl/news/117271.html

Jak już ktoś w komentarzach powiedział, to pewnie nie prędkość internetu, a prędkość pomiędzy routerami. Ale i tak wynik niezły, trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:08, reykan napisał:

No to była to zemsta kościelnych. Ludzie Corleone załatwili arcybiskupa, a ksiądz w odwecie
Michael''a i jego córkę.

Ten ksiądz to był morderca, który się zań przebrał. Najpierw ze wspólnikiem załatwił Don Tomassinio w samochodzie, a potem w Operze bliźniaków i córkę Michael''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować