Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 00:58, reykan napisał:

Chociaż aż dziw jak Al Pacino się postarzał. Wystarczy sobie przypomnieć jego kreację w Człowieku z blizną, a > oba filmy dzieli tylko 9 lat.

Też mnie to bardzo zdziwiło.
Ale może tak Ala ucharakteryzowali, by wyglądał na staruszka? (BTW on w filmie nim był :P)
PS. Scarface''a i Ojca Chrzestnego III dzieli dziewięć lat? Myślałem, że siedem. (Scarface - 1983, OCh III - 1990)
Życzę dobranoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś mnie tym xD Heh, modek temat założył a ty nawet tego nie zauważyłeś i ogesłałeś go do tematu ogólnego o GW xD Nie no, wybacz ale rotfla zaliczyłem jak to przeczytałem xD
xbit71: Koszmarnych koszmarów ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się pomyliłem z tą data, ale to i tak dziwne. Jendak Al wygląda lepiej, gdy ma czarne włosy, np. teraz wyszło mu to zdecydowanie na korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkroczyłem właśnie na jeden z gorszych poziomów nudzenia się. Otóż... przeczytałem regulamin, co jest nieco dziwne. :) Chyba muszę iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:34, Belmundo napisał:

E tam odrobię :D

I takie podejście mi się podoba! :)
Oczywiście nie zachęcam Cię do robienia złych rzeczy na forum (:P), ale nie ma co się przejmować statusem, nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:36, xbit71 napisał:

> E tam odrobię :D
I takie podejście mi się podoba! :)
Oczywiście nie zachęcam Cię do robienia złych rzeczy na forum (:P), ale nie ma co się przejmować
statusem, nie? :>

No nie :P

Dnia 11.08.2007 o 01:36, xbit71 napisał:

No to odrabiaj szybciutko, to przed końcem wakacji wrócisz na Przodownika:)

Może będzie sam w raz na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:29, Belmundo napisał:

Nie mogłem się powstrzymać :)

Heh. Raczej nie przeczytałeś pierwszego posta a w temacie wyłapałaś jedynie "GW" i to Cię skłoniło przekierowania do tematu ogólnego ale w końcu Ty wiesz najlepiej jak było ;] Ale jak to mówią, nie status zdobi forumowicza więc jak powiedział xbit nie masz co się przejmować bumlantem ale ten degrad powinien Cię czegos nauczyć.
xbit71: Hym, a Ty za co -1 dostałeś? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:50, Obi-wan Kenobii napisał:

xbit71: Hym, a Ty za co -1 dostałeś? ;]

A kiedy ja dostałem -1, jeśli wolno spytać? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, rozmawiamu to o... o wszystkim, raz o poważniejszych rzeczach a częściej o tych głupkowatych aby se posty nabic :P Ale nie ładnie jest zbywać ludzi na GG a jeszcze bardziej gdy gadać sie chce -_-
xbit71: Nie dostałeś? xD Ah, to widoczniemi mi się z kimś pomyliło ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:52, Obi-wan Kenobii napisał:

Witaj, rozmawiamu to o... o wszystkim, raz o poważniejszych rzeczach a częściej o tych głupkowatych
aby se posty nabic :P Ale nie ładnie jest zbywać ludzi na GG a jeszcze bardziej gdy gadać
sie chce -_-
xbit71: Nie dostałeś? xD Ah, to widoczniemi mi się z kimś pomyliło ^__^

Nie minus 1 tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha,o takich sprawach.o ile się nie mylę to rozmawiamy o degradach i banach.Jedyne co mogę o tym powiedzieć to to że dostałem bana i mam drugie konto ( lecz poprawiłem się od drugiego konta ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, pamiętacie swoje początki na forum?

Ja się nie mogłem przyzwyczaić do systemu, zwykle siedziałem na phpBB. Ale teraz dla mnie przypinanie tematów, wrzucanie wszystkiego na index to podstawa, genialny system. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie lepszego. Najzabawniejsze były moje posty, nie mogłem "wejść" w temat, pisałem totalnie dla siebie (tj. nikt nie odpowiadał na moje posty) i zrobiłem kilka wykroczeń pokroju napisania tutaj jakiegoś posta o 7.00 nad ranem. :)

Teraz forum gram.pl to chyba moje ulubione forum, tu siedzę najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:54, Belmundo napisał:

Nie minus 1 tylko 2

yy... Ale o co chodzi? Swoją drogą te Twoje posty troszkę dłuższe mógłbyś pisać -_- No ale tak to jest, niektórzy degrady traktują jak nauka a inni jako koniec świata ;] Już im niczym nie żależy i świrują ^^ Podejrzewam iż chodzi Ci o to że xbit dostał degrada -2? To jeszcze lepiej xD
Ja Guar: O wszystkim dozwolonym przez regulamin, a że akurat o degradach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować