Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 02:23, Cmq napisał:

Chyba że teraz dostanę, za spam. :P


To w takim wypadku równiez ja powinienem ;] Równiez nie czytałem regulaminu... A jestem na sram.pl od początku ;] Ale tyle razy był cytowany na tym forum, że znam go na pamięc;)
zyczę miłej nocki, ja wymywam się pobawić;) GN&GL ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2007 o 02:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, a ja regulamunu jeszcze żem nie czytał :P Wszystko poznałem w praktyce
oraz na własnych błędach.


He,to tak jak ja.Ja poprostu domyślałem się czego nie wolno,co trzeba przestrzegać i tym podobne.A poza tym regulamin jest dla mnie troszeczkę za długi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zanim pójdę spać -będziecie jakoś niedługo rekrutować, przydała by się wam jakaś pomoc? :) Oferuję znajomość języka polskiego (w miarę), świetnie źródła newsów, niebagatelne poczucie humoru i ewentualną możliwość poświęcenia mojego życia forum. :)

...no, przesadzam. Ale czas mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:20, reykan napisał:

Spoko, myślę, że tak od początku września powinniśmy byc już obaj Delegatami.

Obi-wan Kenobii
Delegat
Nie no.. nie pasuje mi to :P Juz wolę brygadzistę... oj, chyba przesłodziłem ;] Heh, ale gdy przez momentem zobaczyłem twe staty to okazał się iz jestes tylko o parę dni krócej ode mnie na forum ^^
Cmq: Heh, no ja tylko na gramie poniosłem jakąkolwiek karę, na innych forach ja wzorowy forumowicz być ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:27, Wojman napisał:

> Nie tylko Ty nie dostałeś degrada:) Ja tylko warna jednego od Wojmana dostałem:P

Jesli bedziesz wprowadzal uzytkownikow w blad to faktycznie dostaniesz degrada. :) Bo poki
co to z tego co pamietam to ode mnie dostales jedynie ostrzezenie. A ostrzezenie od degrada
czyms sie rozni, ale nie sadze, zebys chcial sie o tym przekonac. :)

Ej, przecież napisałem, ze ostrzeżenie miałem od Ciebie, a nie degrada:) No chyba, że od czasu mojego wyjazdu słowo "warn" oznacza degrad, a nie ostrzeżenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem czemu, ale widocznie jakaś siła wyzsza ingerowała w to czego jesteśmy świadkiem. Z ręką na sercu moge powiedzieć iż dziś spamimy w NM jak z przed edita w przypiętym poście ;].
paweldomar1; Nie ucz taty jak się dzieci robi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:33, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, nie wiem czemu, ale widocznie jakaś siła wyzsza ingerowała w to czego jesteśmy świadkiem.
Z ręką na sercu moge powiedzieć iż dziś spamimy w NM jak z przed edita w przypiętym poście
;].

No, niezły wynik zwłaszcza że tak mało nas jest. :) Ale po wakacjach dopiero się burdel zacznie, ojjj będzie burdel... Do teraz gdy myślę o tym temacie podczas roku szkolnego - kojarzę sobie taki zapchany targ z setkami sprzedawców wrzeszczącymi na całą japę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie pasuje, ale człowiek musi być skory do poświęceń:) Tak naprawdę Brygadzista to jedyny stopień który jak na razie jako tako mi się przypasował. Może dlatego, że w sumie Robotnika i Przodownika można osiągnąć najwyżej w ciągu tygodnia, a Brygadzista to już jednak trochę wyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki e-mail przed chwilą dostałem:
Witam,

Dziekuje za cenna informacje, przekazalismy ja prawnikowi autorki.

Pozdrawiam,

Alicja Mielcarzewicz
specjalistka ds. promocji
Media Rodzina

tel. (061) 827 08 79
promocja@mediarodzina.com.pl
Jestem dumny z tego, że unieszkodliwiłem piratów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:28, Cmq napisał:

Jeszcze jedno zanim pójdę spać -będziecie jakoś niedługo rekrutować, przydała by się wam jakaś
pomoc? :)


Jakos na razie sobie radzimy. Ale pomoc owszem mozesz. Po prostu gdy widzisz, ze na forum jest cos nie tak to po prostu wyslij do nas formularz.

Dnia 11.08.2007 o 02:28, Cmq napisał:

Oferuję znajomość języka polskiego (w miarę), świetnie źródła newsów, niebagatelne
poczucie humoru i ewentualną możliwość poświęcenia mojego życia forum. :)


Jestesmy moderatorami, a nie redaktorami serwisu gram.pl. :) W kazdym razie jesli bedzie ogloszony nabor na moderatora/redaktora serwisu to po prostu sie zglos. Nim zostalem moderatorem na forum gram.pl bylem najpierw zwyklym uzytkownikiem na forum CD Projektu, pozniej bylem uzytkownikiem na forum gram.pl. I ani na jednym, ani na drugim forum nie zalapalem ani jednego ostrzezenia czy degrada, po prostu stosowalem sie do zasad panujacych na tych forach. Oprocz tego dosc czesto potraflem meczyc CD Projekt mailami. Czesto, bardzo czesto krytykowalem poczynania firmy, ktore mi sie nie podobaly. Jednak zawsze staralem sie to robic z kultura i musze przyznac, ze wywiazywaly sie czasami bardzo ciekawe dyskusje z pracownikami CD Projekt. Marzylem o tym, zeby zostac moderatorem na forum gram.pl. Gdy prawie rok temu pojawilo sie ogloszenie, w kotrym poinformowano, ze serwis szuka nowych modow - zglosilem sie. Trzeba bylo wyslac maila, w ktorym nalezalo opisac dlaczego chce sie pelnic te funkcje. Napisalem, poczekalem troche i w koncu przyszedl mail, a w nim prosba o podanie numeru telefonu. Pozniej byla rozmowa z pracownikiem CDP i wrescie po kilku dniach przyszedl mail, w ktorym sie dowiedzialem, ze bede moderatorem na forum gram.pl. Jak widac - jesli sie bardzo chce marzenia sie spelniaja. Wierz mi na slowo, ze funkcja moderatora wbrew powszechnej opini wcale taka lekka nie jest. Niemniej jednak staraj sie realizowac marzenia, a jesli bedziesz nad tym pracowal (i mial odrobine szczescia) byc moze kiedys dolaczysz do naszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Oj czy ja wiem.. A może i jeszcze mnie nas bedzie, w końcy rok szkolny, nie każdy bedzie mógł siedzieć w nocy przy kompie bo nie każdy wstaje. Heh, ja mogę i nie wstaję xD
reykan: No tak, brygadzista to pierwszy status na którego należy zapracować dłużej. Heh, tak sobie myślałem że jakbym był WT (XD) to ustawiłbym sobie status obywatel ale zapewne jest zablokowany -_-
Belmundo Yy... Postawa godna bumelanta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż piękna historia z równie wspaniałym morałem. Ja bym chciał pracować w CDA, bo mam jako taki talent do pisania, ale będę im zawracał głowę za jakieś 2-3 lata, kiedy kogoś wyrzucą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:29, paweldomar1 napisał:

Ej, przecież napisałem, ze ostrzeżenie miałem od Ciebie, a nie degrada:) No chyba, że od czasu
mojego wyjazdu słowo "warn" oznacza degrad, a nie ostrzeżenie:)


Za szybko przeczytalem posta. :) W kazdym razie zrozumialem w ten sposob:

"Nie tylko Ty nie dostałeś degrada:) Ja tylko jednego od Wojmana"

Slowo "warna" nieswiadomie pominalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:39, Wojman napisał:

Jakos na razie sobie radzimy. Ale pomoc owszem mozesz. Po prostu gdy widzisz, ze na forum jest
cos nie tak to po prostu wyslij do nas formularz.

Będzie dla mnie zaszczytem, mistrzu. ;)

Postaram się odpowiedzieć na każde zdanie po kolei. Po pierwsze, jeśli jakiś nabór będzie - jak najbardziej się zgłoszę. Bo ostatnio autentycznie wręcz umieram z nudów - i tak mam prawie zawsze, potrzebuję jakiegoś twórczego zajęcia. A moderowanie dla mnie jest całkiem twórcze, przynajmniej nie polega na bezsensownym stukaniu w klawiaturę zwanym też spamowaniem. ;) Na forach zwykle też zachowuję się przyzwoicie, z żadnego dotąd nie wyleciałem. A uwierz mi, byłem praktycznie wszędzie w polskim i angielskim necie. ;) O trudności moderowania też wiem, ponieważ na mniejszych forach mam zaszczyt bycia adminem, ewentualnie też modkiem - i spotykam się ze standardowymi dla tej pracy problemami. Uwierz mi, dla mnie to jest marzeniem - zobaczyć pod swoim nickiem ten ozdobiony czerwonym kolorem napis "moderator".

Dzięki za tak wielkiego posta, czuję się wyróżniony. :) A tymczasem idę spać, na razie wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:42, Belmundo napisał:

Wojman mam prośbę, mógłbyś wrzucić screena, z jakiegokolwiek topicu, chciałbym zobaczyć jak
on wygląda u moda :)


Przykro mi, ale nie moge. Raz, ze na tym starym gracie na ktorym teraz pracuje nie mam zadnego programu graficznego (nawet paint zostal wywalony), dwa, ze zazdrosnie strzezemy naszych tajemnic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:48, reykan napisał:

Aaa to szkoda bo byłem ciekaw, czy Wy te ostrzeżenia macie np. koło nicka danego kolesia, czy
po prostu zapamiętujecie:)

Jestem pewien, że większość elementów ma po prostu dodatkowe przyciski. Status jest po prostu menusem, przy poście koło URL i ODPOWIEDZ jest jeszcze EDYCJA, poza tym na stronie głównej zapewne przy tematach są dodatkowe przyciski od zamykania tematów... Ewentualnie od większości tych czynności jest panel.

Troszkę programowałem w PHP, znam mniej więcej konstrukcję CMSów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować