Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Eh siedze na forum od 22 więc powoli nie mam gdzie się wpisywać ... Może tutaj jakiś temat się znajdzie ?

Może ja dam :

Na co najbardziej czekacie w listopadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 00:10, mała16 napisał:

Tak w ogóle to męczę się z zadaniem z matmy... połowe zrobiłam, reszty mi sie już nie chce
:D

Ja na taki problem mam koleżankę Magdę ;P Nie myśl o tym o takiej porze, bo już wcale nie uśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:12, Azreix napisał:

Ja na taki problem mam koleżankę Magdę ;P Nie myśl o tym o takiej porze, bo już wcale nie uśniesz.


A kto Ci sprawdziany z matmy pisze? xD
A po co spać co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:12, Inki napisał:

Na co najbardziej czekacie w listopadzie ?


Na to na co każdego miesiąca - wypłata dwudziestego piątego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 00:14, wdowiakm napisał:

A kto Ci sprawdziany z matmy pisze? xD

Anioł Stróż ;)

Dnia 04.11.2007 o 00:14, wdowiakm napisał:

A po co spać co? xD

Kiedyś trzeba. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 00:10, mała16 napisał:

Tak w ogóle to męczę się z zadaniem z matmy... połowe zrobiłam, reszty mi sie już nie chce
:D

Jak można w ogóle próbować o północy rozwiązać zadanie z matmy? Jak chcesz sobie podnieść poprzeczkę, to weź się za fizykę. I tak ci się nie uda pewnie do końca zrobić, bo mózg o tej porze nie jest nastawiony na wysiłek intelektualny, ale jak już spadać, to z wysokiego konia.

A ja sobie robie długą przerwę w graniu, bo obecny komp to gruchot,nowy dopiero gdzieś tak w wakacje będzie a setny raz tych samych gier już raczej nie chce mi się przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:12, Inki napisał:

Eh siedze na forum od 22 więc powoli nie mam gdzie się wpisywać ... Może tutaj jakiś temat
się znajdzie ?

Może ja dam :

Na co najbardziej czekacie w listopadzie ?


jak narazie to czekam tylko na nową karte graficzną do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał mi też się nie chce już grać :/ I kompa też mam starego a Gothica nie będę poraz n-ty przechodził :/ W sume może to i lepiej, gdybym miał dobrego kompa to bym nawet lekcji nie robił, a tak to chociaż coś zrobię ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:19, Memorr napisał:

> Eh siedze na forum od 22 więc powoli nie mam gdzie się wpisywać ... Może tutaj jakiś temat

> się znajdzie ?
>
> Może ja dam :
>
> Na co najbardziej czekacie w listopadzie ?

jak narazie to czekam tylko na nową karte graficzną do kompa:)

a ja na moje urodziny (26-tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:17, Darkstar181 napisał:

Jak można w ogóle próbować o północy rozwiązać zadanie z matmy? Jak chcesz sobie podnieść poprzeczkę,
to weź się za fizykę. I tak ci się nie uda pewnie do końca zrobić, bo mózg o tej porze nie
jest nastawiony na wysiłek intelektualny, ale jak już spadać, to z wysokiego konia.


No wiesz każdy lubi o innej porze lekcje odrabiać ja potrafiłem przed samym pójściem do szkoły a zwykle odrabiałem w nocy tak jak mała16 ;) Fakt, że juz tak się nie myślało jak w dzień ale przynajmniej w nocy jest cisza i spokój ;)

Dnia 04.11.2007 o 00:17, Darkstar181 napisał:

A ja sobie robie długą przerwę w graniu, bo obecny komp to gruchot,nowy dopiero gdzieś tak
w wakacje będzie a setny raz tych samych gier już raczej nie chce mi się przechodzić.


Ja również wymieniam na wakacje komputer może w końcu będę miał normalnie działającą klawiaturę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:20, 143872 napisał:

Łał mi też się nie chce już grać :/ I kompa też mam starego a Gothica nie będę poraz n-ty przechodził
:/ W sume może to i lepiej, gdybym miał dobrego kompa to bym nawet lekcji nie robił, a tak
to chociaż coś zrobię ... .

Witamy w klubie. Ja z nudów zacząłem w końcu czytać lektury szkolne. A to oznacza, że naprawdę jestem znudzony.
Byle do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:17, Darkstar181 napisał:

Jak można w ogóle próbować o północy rozwiązać zadanie z matmy? Jak chcesz sobie podnieść poprzeczkę,
to weź się za fizykę.

Ja już sie wcześniej wziełam za to zadanie, ale już mi sie nie chce reszty robić. Odrobie jutro :D
taa... zawsze wszystko jutro :P tzn dzisiaj! tfu! co ja opowiadam :D No ale w sumie jutro też by mogło być xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:20, 143872 napisał:

Łał mi też się nie chce już grać :/ I kompa też mam starego a Gothica nie będę poraz n-ty przechodził
:/ W sume może to i lepiej, gdybym miał dobrego kompa to bym nawet lekcji nie robił, a tak
to chociaż coś zrobię ... .

ja mam starego kompa i ciagle gram w managera i jak na razie to mi sie jeszcze nie znudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 00:21, wdowiakm napisał:

Ja również wymieniam na wakacje komputer może w końcu będę miał normalnie działającą klawiaturę
xD

Ja tak ciułam i ciułam...I tak na kwiecień/maj będę miał nowego piecyka. Okrutnie dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 00:21, wdowiakm napisał:

No wiesz każdy lubi o innej porze lekcje odrabiać ja potrafiłem przed samym pójściem do szkoły
a zwykle odrabiałem w nocy tak jak mała16 ;) Fakt, że juz tak się nie myślało jak w dzień ale
przynajmniej w nocy jest cisza i spokój ;)

Ja tam po prostu z doświadczenia wiem,że następnego dnia poprawia się bzdury które spłodziło się w nocy:)

Dnia 04.11.2007 o 00:21, wdowiakm napisał:

Ja również wymieniam na wakacje komputer może w końcu będę miał normalnie działającą klawiaturę
xD

Heh, wakacje zawsze są na to najlepszą porą. Ceny sprzętu znacznie maleją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Wiele bym dał za prace :P Teraz odpracowywuję pożyczkę od brata ... I trochę się będzie to ciągnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze sobie na gwiazdkę zmodernizować kompa bo jak narazie męćzę się na AMD Sempron(tm) Processor 2800+
1,61 GHz
256Mb Ram aż żal się chwalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować