Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 01:10, SinClers napisał:

ja pie*****
muszę przepisywać zeszyty na jutro
chyba nie pójdę spać :/ kur** mać
nie było mnie 1 miesiąc w szkole :/


O rety, miesiąc?! Współczuje i to bardzo. Mnie boli jak muszę przepisywać z tygodnia, bo jest tego sporo ;/
Ja być może jutro do szkoły nie pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 00:11, master matrox napisał:

Ja być może jutro do szkoły nie pójdę...


Czyżby się nie chciało? A może są ciekawsze zajęcia?
Zresztą co by nie mówić - od początku semestru sobie odpuściłam piątkowe wykłady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 00:46, .Sabina. napisał:

> Ja być może jutro do szkoły nie pójdę...

Czyżby się nie chciało? A może są ciekawsze zajęcia?
Zresztą co by nie mówić - od początku semestru sobie odpuściłam piątkowe wykłady...


Hehe...to całkiem jak ja....JA też nie chodzę na wykłady w piątki....z resztą mało kto chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 00:48, judyta88 napisał:

Hehe...to całkiem jak ja....JA też nie chodzę na wykłady w piątki....z resztą mało kto chodzi:)


Ja byłam na pierwszych i zamierzam się wybrać przed świętami - w końcu i tak uczelnię mam pod nosem, a będzie mniej osób i może jakaś lista...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 04:03, Graffis napisał:

No u mnie wmieszkaniu nagle zrobiło się prawie imprezowo ;) Przynajmniej było trochę śmiechu,
ale mnie ogólnie nerw złapał - brak spokoju przy Wiedźminie i rozmowie z ukochana kobietą...
niedobrze. No ale nie było tylko źle - w końcu czasem właśnie to czego facet potrzebuje to
właśnie oderwanie od nałogu i garść niezbyt wybrednych żartów w czasie wyjaśniania Anglikom
o ileż radośniej i konkretniej klnie się po polsku ;)


Haha =P Nic nie dorówna polskiemu .. o k ... =PP Ja muszę przepisać zadania z matmy i nauczyć się na test z chemi, na jutro ... ;/ Tak mi się nie chce, że szok .. Ale muszę dostać dobrą ocenę, bo we wtorek wywiadówka .. heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 05:25, gaax napisał:

A co to, Marki dziś miały wolne?:)


Heh...tylko 5 postów napisanych dzisiaj (nie liczę twojego ;) )...coś chyba wszyscy poszli spać ;)...
Idę się uczyć do klasówki z polskiego i kartkówki z geografii...mam jeszcze godzinę aby się pouczyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam okazję otworzyć nową sesję nocnych marków :D.Mam nadzieje ,że dzisiaj będzie więcej osób niż wczoraj ;).Czekając na kogoś idę się fazować kolejną dawką disco polo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol disco polo no coz... kazdy lubi co innego :P

a ja chce sie pochwalic tym ze juz dostalem swoje dodatki od EK Witchera :D tylko ktos mowil o jakims kuponie 100 zlotowym(jako rekompesata czy cos) na zeczy ze sklepu wiedzminskiego ale tego nie dostalem
wie ktos co zrobic zeby to dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam. A ja słucham sobie w tej chwili Hey mama. Kurczę, swietna muzyczka:) Dzisiaj w szkole mieliśmy uroczystości z okazji Dnia Niepodległości. Każda klasa musiała wystawić swoje przedstawienie związane z jakimś tam wydarzeniem. U nas z klasy połowa "aktorów" nie przyszła i my nie wystąpiliśmy. Oczywiście komentarz prowadzącego (bo to był w sumie taki konkurs), że zdezerterowaliśmy (przypomina mi się w tej chwili facet od PO xD) i dostaliśmy 0 pkt. Ale były jeszcze dwie konkurecje (jakiś quiz i sport) to się odkuliśmy i ukończyliśmy na... przedostatnim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:11, awesome napisał:

Witam witam. Nareszcie weekend co? Mi sie weekend milo zaczął bo jak widzicie awans zaliczyłem
:)


Już wiele osób zauważyło twój awans (ze mną włącznie) ;).Gratki :D.Nareszcie weekend...można dłużej posiedzieć przy kompie bez żadnych konsekwencji (typu zombie rano i do szkoły :P).

@lancuch

Disco polo jest ostro zhizujące xD.Tak wsłuchać się w ten tekst to jesteś jak na jakimś drugim gazie xD.

@reykan

Hey mama??Coś mi ten tytuł mówi ;)...tylko nie pamiętam wykonawcy :P...mógłbyś może przypomnieć :D??
Przedostanie miejsce to nie ostatnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie tu dawno nie było ^^ Ostatnio jakoś pisałem w tym temacie na początku września :)
Ale zaczął się weekend i w końcu znalazłem czas żeby posiedzieć na forum :)

Witam Nocne Marki :)

awesome >>
Gratuluję awansu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

Ale mnie tu dawno nie było ^^ Ostatnio jakoś pisałem w tym temacie na początku września :)
Ale zaczął się weekend i w końcu znalazłem czas żeby posiedzieć na forum :)

Witam Nocne Marki :)

Witam Cię również. :)

Dnia 10.11.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

awesome >>
Gratuluję awansu :D


Tak, ja też chciałem pogratulować awansu.

I mam pytanie do was:

Jak myślicie, czy opłaca się kupować dla samego GTA IV Xboxa 360? Bo tak na prawdę to tylko ta jedna gra mnie na prawdę interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 00:17, Donald Tusk napisał:

Jak myślicie, czy opłaca się kupować dla samego GTA IV Xboxa 360? Bo tak na prawdę to tylko
ta jedna gra mnie na prawdę interesuje.

Moim zdaniem się opłaca :) GTA IV to na pewno będzie hit :D Chociaż oprócz nowego GTA, na X360 jest od groma gier przy których można zapomnieć o rzeczywistośći ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:17, Donald Tusk napisał:

>>>...............



dla samego gta IV to nie bardzo. za duzo kasy jak na 1 gre. poczekaj, moze bedzie wersja na PC a jak nie bedzie to pozostaje zapowiadana MAFIA 2 ktora bedzie równie dobra co GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:17, Donald Tusk napisał:

Jak myślicie, czy opłaca się kupować dla samego GTA IV Xboxa 360? Bo tak na prawdę to tylko
ta jedna gra mnie na prawdę interesuje.


Czy ja wiem :P...jeszcze możesz poczekać aż stanieje bardziej Xbox 360 :P.Ponoć GTA IV ma wyjść dopiero gdzieś na przełomie roku 2008/2009 ,więc jeszcze sobie troszkę poczekasz ;).

@reykan

Ja tam wolę pump it xD...kiedyś godzinami fazowałem nad tym kawałkiem ;).
http://www.youtube.com/watch?v=gDfKCzMuLMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:22, Nertis napisał:

Ponoć GTA IV ma wyjść
dopiero gdzieś na przełomie roku 2008/2009 ,więc jeszcze sobie troszkę poczekasz ;).


Skąd masz te informacje? Ja wiem, że GTA IV ma mieć swą premierę wiosną 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować