Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 00:19, Baluk25 napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków a za razem żegnam ;]

Cóż za wartościowa informacja... moje życie uległo przez to dramatycznym zmianom, a forum gram.pl juz nigdy nie będzie takie samo - z kolejna porcją spamu -_-''

Witam się serdecznie. Ten dzień ujrzał radość ukończenia Wiedźmina... gra wspaniała, prawdziwy cRPG - powrót do starych dobrych czasów gier fabularnych na dobrym poziomie, czasów Baldur''a i Planescape''a. Wady... kilka rzeczy w w interface''ie można usprawnić, by były graczom milsze, wiele bugów usunąć, dodać zdecydowanie więcej modeli postaci i skrócić loading time''y. Poza tym... podnieść poziom trudności, bo imho nienormalne jest, by na normalnym poziomie walka końcowa trwała krócej niż dialogi do niej wprowadzające i ją kończące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę że temat zaczyna się robić ciekawy, bo mówicie o muzyce ^^
Co jak co, ale jak dla mnie, nie ma lepszej muzyki niż rap :) 2Paca mogę słuchać bez przerwy, muzyka tego człowieka uzależnia :)
Polecam szczególnie to:
http://pl.youtube.com/watch?v=uyUtinLbnzI - Ghost
http://pl.youtube.com/watch?v=NdVT14Oaqy4 - Life Goes On
http://pl.youtube.com/watch?v=HgjA5NLFjKM - Hail Mary
http://pl.youtube.com/watch?v=lUoUDuAPCZA - Changes
http://pl.youtube.com/watch?v=IxR4AweLeXE - Ghetto Gospel

Szczególnie polecam Ghetto Gospel, ten kawałek niszczy po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was.
Wchodzę tu po raz pierwszy od dawna. Zobaczę co tu się dzieje.
Mam zapalenie oskrzeli od srody leże w łóżku :( I w tym jest problem, bo od paru dni nie mogę usnąć wogóle. A jak juz usnę to budzę się co chwila. I po raz pierwszy od bardzo dawna mam dziwne sny, bardzo dziwe, wręcz nieraz koszmary. Wczoraj w nocy śniło mi sie właśnie że coś robiłem a potem wziałem pistolet i kogos zastrzeliłem. Potem tylko obudziłem sie z dosyć szybką pracą serca, tylko najgorsze ze ja nigdy tak nie miałem.
Ktoś potrafi zaradzić temu? Powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:24, Donald Tusk napisał:

> Ponoć GTA IV ma wyjść
> dopiero gdzieś na przełomie roku 2008/2009 ,więc jeszcze sobie troszkę poczekasz ;).

Skąd masz te informacje? Ja wiem, że GTA IV ma mieć swą premierę wiosną 2008 roku.


Ma być ,ale znając życie wyjdzie o wiele później...coś nie wierzę ,że zdążą na czas gdy pierwszy termin już został przesunięty :P.To tylko moje przypuszczenia...które mogą się też nie sprawdzić...to tylko moje zdanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 00:11, .Sabina. napisał:

Ładnie to tak sobie wykłady odpuszczać? A potem z kogo dzieci mają brać przykład, co? :P


No nie ze mnie, ponoć teraz w cenie wychowanie w trzeźwości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trochę dziwne. Może masz po prostu wysoką gorączkę (wieczorami podwyższa się, a rano zniża)? Ale tak w ogóle to raczej nie powinieneś mieć tylu snów, bo śnią się głównie człowiekowi po jakimś wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:43, reykan napisał:

Rzeczywiście trochę dziwne. Może masz po prostu wysoką gorączkę (wieczorami podwyższa się,
a rano zniża)? Ale tak w ogóle to raczej nie powinieneś mieć tylu snów, bo śnią się głównie
człowiekowi po jakimś wysiłku.


Nie, gorączka odpada, temperatura w normie.
Dziwne, bo tych snów jednej nocy mam wiele. Jedne po chwili przeistacza się w drugi. nieraz cięższy nieraz nie.
Po wysiłku? Raczej leżenie przy komputerze (przysunięte biurko) to nie wysiłek.
Nie wiem, po prostu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja rok temu tez miałem zapalenie oskrzeli (ach ten dziwny zmieniony glos:) i pamiętam, ze równiez często się budziłem. Ale koszmarów to tak nie miałem. A pocisz się bardzo jak śpisz? Bo to tez może być przyczyną. Proponuję, abyś zmieniał sobie piżamy jak będziesz spocony, bo to tez w pewien sposób przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:51, reykan napisał:

Wiesz, ja rok temu tez miałem zapalenie oskrzeli (ach ten dziwny zmieniony glos:) i pamiętam,
ze równiez często się budziłem. Ale koszmarów to tak nie miałem. A pocisz się bardzo jak śpisz?
Bo to tez może być przyczyną. Proponuję, abyś zmieniał sobie piżamy jak będziesz spocony, bo
to tez w pewien sposób przeszkadza.


A ja właśnie wolę w mokrej, bo jak wyschnie, to tworzy taki fajny chłodek. Poza tym, pij dużo wody, a najlepiej, jeżeli masz taką możliwość, zrób sobie gorącej herbaty i wlej do termosa. Mnie nic tak bardziej nie pomaga, jak dobra herbata z miodem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:34, wip_01 napisał:

/ciach/


To pewnie wina wysokiej gorączki :P.Krótki sen i nieprzyjemna pobudka najczęściej kończąca się koszmarem :P.Ale dokładnie co robiłaś w tym śnie przed zastrzeleniem tego kogoś :P.To tez jest ważne ;).

@reykan

Dnia 10.11.2007 o 00:34, wip_01 napisał:

Ale tak w ogóle to raczej nie powinieneś mieć tylu snów, bo śnią się głównie człowiekowi po jakimś wysiłku.


Choroba to straszny wysiłek dla organizmu...ja jakoś zazwyczaj miałem jakieś koszmary podczas choroby :P.

Dnia 10.11.2007 o 00:34, wip_01 napisał:

A co powiesz na to:
http://www.youtube.com/watch?v=an288I3LcXo
Filmiki podobne, muza zgoła inna, ale tak jakos mi się to przypomniało ;)


Ahh...ten Tokio Drift ;).Świetny film :D...ta piosenka piosenka również ;).
http://www.youtube.com/watch?v=PsfRTZ35aoU
To też jak dla mnie kozackie ;).

Probos

Dnia 10.11.2007 o 00:34, wip_01 napisał:

Mnie nic tak bardziej nie pomaga, jak dobra herbata z miodem ^_^


Jak dla mnie najlepsze jest gorące mleczko z miodkiem ;).Bardzo dobrze rozgrzewa ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz jakieś leki? Może to ich wina. Może w grę wchodzi też stres związany z chorobą? Może osłabienie fizyczne ma wpływ na Twój stan? Chyba większość osób ma wygięte, nocne wizje, kiedy jest chora. W moim przypadku 90% tych nocnych schiz (czasem bardzo konkretnych: raz dowodziłem flotą Star Destroyerów) jest spowodowana gorączką, ale czasami występują też podczas choroby, gdy gorączka już się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:51, reykan napisał:

Wiesz, ja rok temu tez miałem zapalenie oskrzeli (ach ten dziwny zmieniony glos:) i pamiętam,
ze równiez często się budziłem. Ale koszmarów to tak nie miałem. A pocisz się bardzo jak śpisz?
Bo to tez może być przyczyną. Proponuję, abyś zmieniał sobie piżamy jak będziesz spocony, bo
to tez w pewien sposób przeszkadza.


Czyli jednak te kłopoty ze snem spowodowane są tym zapaleniem oskrzeli.
Ja miałem bański stawiane, wiec aby ich nie przeziębić muszę spać też w bluzie. I to pocenie się (stopniowe, powoli pojawiajace się) przeszkadza mi w uśnięciu. Wywietrzyłem teraz w pokoju może to coś da.
Dzięki chłopaki :)

Probos
Tyle ile ja piję dziennie herbaty, to jest bardzo dużo ^^ Ale jednak z miodem mi nie pasuje aż tak jak Saga z 2 łyzeczkami cukru ^^ A z tym termosem dobry pomysł, nie bedę musiał chodzić do kuchni i co chwila robić tej herbaty, będzie wystarczyło tylko nalać :D

Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:02, wip_01 napisał:

Tyle ile ja piję dziennie herbaty, to jest bardzo dużo ^^


Wiesz, ja bym zbastował trochę z hebatą, skoro nie możesz spać. Prędzej walnij sobie na sen grzane piwo z jakimiś dodatkami smakowymi.

@Probos
>>PS : Grał już w to ktoś z was ?<<

Rok temu męczyłem Tibię przez jakiś tydzień. Nie przyciągnęła mnie. Ot kolejny nudny MMORPG nastawiony na kasę za premium accounts. Żal zasobów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:06, Probos napisał:

No panowie ( i panie ). Za chwilkę zainstaluję Tibie ;P
Zobaczę co i jak, i sam ocenię, czy ta "gra" to pomyłka, czy też nie :P
PS : Grał już w to ktoś z was ?


Ehh...znając życie uznasz to za porażkę na całej linii ;) (grafika,brak dźwięku,społeczność xD)...jednakże jak uznasz to za nawet fajną grę radzę ją wyrzucić jak najprędzej :P.Czasami uzależnia ekspresowo i nawet nie zauważysz kiedy :P.Oczywiście nie zawsze tak jest ,ale większość przypadków tak się kończy :P.

@Splocky

Grzane piwo xD...sprzedaż alkoholu nie letnim to przestępstwo (zachęcanie też ;) )...pamiętaj o tym xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Splocky

Dnia 10.11.2007 o 01:09, Nertis napisał:

Grzane piwo xD...sprzedaż alkoholu nie letnim to przestępstwo (zachęcanie też ;) )...pamiętaj
o tym xD.


Dla mnie po prostu kolejne dobrodziejstwo natury zakazane przez międzynarodowe lewactwo. Heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować