Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 01:12, Splocky napisał:

Dla mnie po prostu kolejne dobrodziejstwo natury zakazane przez międzynarodowe lewactwo. Heh...
:)


Święte słowa...święte słowa ;).Jestem ciekaw czemu na moim biurku dzisiaj nie ma żubra...aaa...już wiem czemu :P.Dzisiaj miałem pierwsze korki z angola...i zapomniałem się przejść po żuberka ;(.Teraz to się troszkę nie chce iść :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:15, Nertis napisał:

Święte słowa...święte słowa ;).Jestem ciekaw czemu na moim biurku dzisiaj nie ma żubra...aaa...już
wiem czemu :P.Dzisiaj miałem pierwsze korki z angola...i zapomniałem się przejść po żuberka
;(.Teraz to się troszkę nie chce iść :/.


Współczuję: dla mnie wieczór bez chmielu jest wieczorem zmarnowanym. Przy dobrze dobranej ilości wieczór jest klimatyczny, sen przychodzi niebywale szybko a rano nie ma problemów ze wstawaniem. No i nerki po tym ładnie pracują. A wątrobę jest chyba względnie najłatwiej przeszczepić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:06, Probos napisał:

No panowie ( i panie ). Za chwilkę zainstaluję Tibie ;P
Zobaczę co i jak, i sam ocenię, czy ta "gra" to pomyłka, czy też nie :P
PS : Grał już w to ktoś z was ?

Tragiczne community, pożałowania godne prawdę rzekłszy. Są oczywiście spoko ludzie, ale zasadniczo Tibia = perma-grind&perma-leveling. Jeśli masz zamiar angażować sie w niezobowiązujące darmowe MMO wybierz Guild Wars, a jeśli szukasz czegoś ambitnego... bierz EVE :]

EDIT:
@ Nertis
Zdajesz sobie sprawę, że jeśli dane na twoim gramsajcie są prawdziwe i rzeczywiście masz lat 16 to złamałeś obowiązujące w Polsce prawo i przyznałeś sie do tego? Mało z tego, można całkiem swobodnie założyć w oparciu o twoją wypowiedź, że działo się to nie raz... Meeeh -_-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:18, Graffis napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że jeśli dane na twoim gramsajcie są prawdziwe i rzeczywiście masz lat
16 to złamałeś obowiązujące w Polsce prawo i przyznałeś sie do tego? Mało z tego, można całkiem
swobodnie założyć w oparciu o twoją wypowiedź, że działo się to nie raz... Meeeh -_-''


Jest wiele rzeczy związanych z żubrem ;).Nie przyznałem się do tego ;).Możesz się tylko domyślać :D..Mogłem iść po żubra w znaczeniu mojego nauczyciela xD.Mogę jeszcze nawymyślać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest w przypadku zachorowania rządów na tzw. sraczkę legislacyjną. Więcej przepisów to więcej przestępców do nich się nie dostosowujących. To paranoia jakaś. A potem się gryzipiórki dziwią, że obywatele w imię rozsądku postanawiają dozować prawo w małych, indywidualnie dobieranych dawkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:28, Nertis napisał:

Jest wiele rzeczy związanych z żubrem ;).Nie przyznałem się do tego ;).Możesz się tylko domyślać
:D..Mogłem iść po żubra w znaczeniu mojego nauczyciela xD.Mogę jeszcze nawymyślać xD.

Zdecydowanie nie. Rozmowa nie dotyczyła twojego nauczyciela, ani niczego innego jak właśnie alkoholu i legislacji alkoholowej w Polsce.

@ Splocky

Dnia 10.11.2007 o 01:28, Nertis napisał:

A potem się gryzipiórki dziwią, że obywatele w imię rozsądku postanawiają dozować prawo w małych,
indywidualnie dobieranych dawkach. ;)

Jeszcze zabawniejsze jest to, gdy spotyka sie dwóch obywateli, z których obaj dobierają prawo w wybranych przez siebie dawkach i proporcjach. Potem jeden z nich traci i staje się ofiarą drugiego. Oczywiście ten pokrzywdzony ma pretensje do państwa i systemu prawnego, ze nie był należycie chroniony, zapominając o tym, że sam prawo miał za nic (a raczej za swoje narzędzie). Hipokryzja stosowana... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:36, Graffis napisał:

Jeszcze zabawniejsze jest to, gdy spotyka sie dwóch obywateli, z których obaj dobierają prawo
w wybranych przez siebie dawkach i proporcjach. Potem jeden z nich traci i staje się ofiarą
drugiego. Oczywiście ten pokrzywdzony ma pretensje do państwa i systemu prawnego, ze nie był
należycie chroniony, zapominając o tym, że sam prawo miał za nic (a raczej za swoje narzędzie).
Hipokryzja stosowana... -_-''


Święta prawda! Dlatego potrzebne jest prawo proste, przejrzyste i bezwzględnie egzekwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, pograłem w Tibię 20 minut... Nie wiem, jak można przy tej grze spędzać godziny... Stłukłem kilka kurczaków, wylogowałem się i usunąłem tą "giercyne".
Graffis=> GW mam, przegrałem bardzo dużo ;) A na EVE nie mam pieniędzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Mhm, pograłem w Tibię 20 minut... Nie wiem, jak można przy tej grze spędzać godziny... Stłukłem
kilka kurczaków, wylogowałem się i usunąłem tą "giercyne".


Hehe, a ja zaliczam, się do tego grona, które na oczy Tibii nie widziało. I prawdę mówiąc nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Mhm, pograłem w Tibię 20 minut... Nie wiem, jak można przy tej grze spędzać godziny... Stłukłem
kilka kurczaków, wylogowałem się i usunąłem tą "giercyne".

QFT! :D

Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Graffis=> GW mam, przegrałem bardzo dużo ;) A na EVE nie mam pieniędzy :P

Cóż, można płacić korzystając z waluty samego EVE czyli ISK. Uzbierasz sobie około 200 milionów i możesz grac przez miesiąc. Nie jest to nawet takie trudne, gdy już sie zacznie, aczkolwiek nie jest łatwo po pierwszych dwóch tygodniach trialu - wtedy jednak można jednorazowo skorzystać z kupowanego na necie prepaida (ok. $10 na chwilę obecną).

@ Klimos

Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Hehe, a ja zaliczam, się do tego grona, które na oczy Tibii nie widziało. I prawdę mówiąc nie zamierzam ;)

Szczęściarz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Mhm, pograłem w Tibię 20 minut... Nie wiem, jak można przy tej grze spędzać godziny... Stłukłem
kilka kurczaków, wylogowałem się i usunąłem tą "giercyne".


Hehe ;)...spodziewałem się takiej reakcji :P.Za dużo chyba grałeś w inne gry MMO ,aby grać w tibię ;)...tylko teraz jesteś jednym z tych co widzieli tibie na oczy...

Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Graffis=> GW mam, przegrałem bardzo dużo ;) A na EVE nie mam pieniędzy :P


Nie grałem ani w GW ,ani w EVE...do GW zawsze się chciałem przymierzyć ,ale jakoś nie wychodziło :/.

@Klimos

Dnia 10.11.2007 o 01:52, Probos napisał:

Hehe, a ja zaliczam, się do tego grona, które na oczy Tibii nie widziało. I prawdę mówiąc nie zamierzam ;)


Hehe...to jesteś jednym z bardzo nielicznych ;)...a nie widziałeś reportażu na TVN o tibii?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 02:12, Nertis napisał:

Hehe...to jesteś jednym z bardzo nielicznych ;)...a nie widziałeś reportażu na TVN o tibii?? ;)


Nie oglądam telewizji, może poza jakimś meczem od czasu do czasu. Ostatnio spędzam więcej czasu przed TV, ale to tylko ze względu na X360.
A oprócz tego nie mam dostępu do polskich kanałów, gdyż od jakiś 3,5 roku w kraju zjawiam się na krótkie wizyty.
Coś kiedyś mi się o uszy obiło, że kolega próbował brata namówić, ale chyba skończyło się na tym, że ściągnął klienta i nawet go nie zainstalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graffis-> cóż, coraz bliżej święta ;) Zobaczymy, może Gwiazdka pod choinkę przyniesie WoW-a :P
Nertis-> ta Tibia to taka dziwna ;P Nawet nie ma celu w tej grze, dostałem tylko opcję wyboru stroju i kazali mi się tłuc ;P
Klimos-> farciarz ;P Powiem Ci, tak szczerze, że nic nie straciłeś ;)

BTW : Dobranoc, spadam spać, bo rano muszę iść po nowego kija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 02:30, Probos napisał:

Graffis-> cóż, coraz bliżej święta ;) Zobaczymy, może Gwiazdka pod choinkę przyniesie WoW-a :P

Meeeh... WoW jest słaby ;P Grałem dosłownie kilka dni, przy okazji jakiejś promocji czy czegoś i lista wad... zaczynając od cukierkowatej i przesłodzonej imho grafiki, przez dziwaczne założenia świata i mechaniki (minimalizacja wpływu graczy na politykę i rozwój świata, brak systemu ekonomicznego i politycznego opartego o graczy oraz ułomności PvP) aż po postawę większości community które zdaje sie świeżo wyrwało się z przedszkola i wszystko co potrafi to biegać chaotycznie po okolicy, bluzgać na siebie, smackować i tańczyć/śpiewać/grać/skakać/turlać się/wstaw inne emoty. To samo, ale w przyjemniejszym graficznie wydaniu i z jakąś fabuła otrzymuję w GW... za darmo. Skoro już co miesiąc płacę to oczekuję czegoś naprawdę dobrego, ergo EVE.

Poza tym... EVE wkrótce będzie wyglądać tak (wkrótce - przed końcem roku ;] ) - obrazek wycięty z nowego teaser trailera:

20071110053631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 06:27, literkate napisał:

A ja właśnie wyszedłem z GW :D
Nabiłem nową postacią kilka lvli i jestem happy xD

Jest tu ktoś jeszcze w ogóle ;p ?


Czytałeś przypięty post??Ten post można uznać za spam :P.

Witam nocne marki ;).Dzisiaj chyba mam znowu okazję rozpocząć nową sesje nocnych marków ;).Dzisiaj strasznie wkurza mnie braciak.Internet jest dzielony u mnie w domu przez router.Jak mój braciak zacznie coś ściągać (zostawia czasami kompa na ściąganie 24 na dobę ;/) to ja praktycznie nie mogę korzystać z neta :/.Jak go odłączę (jedyny ratunek...router jest u mnie w pokoju ;) ) to ten do mnie z "mordą" ,żebym go podłączył mu neta albo dostane luta w zęby :/.Czy też macie takie problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze u mnie internet również jest rozdzielany w ten sposób na dwa kompy. Na szczęście to ja najczęściej mam neta. Nie mam rodzeństwa, a z drugiego słabszego kompa korzystają rodzice, głównie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:17, reykan napisał:

Powiem Ci, ze u mnie internet również jest rozdzielany w ten sposób na dwa kompy. Na szczęście
to ja najczęściej mam neta. Nie mam rodzeństwa, a z drugiego słabszego kompa korzystają rodzice,
głównie do pracy.

a ja mam jednego kompa i jest wszystko spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:17, reykan napisał:

Powiem Ci, ze u mnie internet również jest rozdzielany w ten sposób na dwa kompy. Na szczęście
to ja najczęściej mam neta. Nie mam rodzeństwa, a z drugiego słabszego kompa korzystają rodzice,
głównie do pracy.


No to masz nawet spoko ;).U mnie pewnym sukcesem było oderwania się od braciaka ...w tym momencie mówie o kupnie swojego kompa :P.Jednak teraz jest często spór o internet ,no ale moim zdaniem troszkę przesadza z tym ściąganiem ;/.

@Kizibono

Takie pytanie...masz jakieś rodzeństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować