Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja nie mam takich problemów, zalety tego że sam płacę za net.
Z twojego opisu wynika że brat jest większy/silniejszy (bo jak inaczej mógłby Ci grozić?) - to przykra sytuacja. Swoją drogą powstaje pytanie co twój brat ciągnie. Jeśli robi to 24/7 to pewnie jest to coś nie-do-końca-legalnego, w takim wypadku pogrzeb po necie i pokaż rodzicom jakie kary (zwłaszcza finansowe bo to oni będą musieli je uiszczać) grożą za piractwo - być może uda Ci się ich przekonać by nieco poskromili brata (na wszelki wypadek przez tydzień po tym wydarzeniu noś ochraniacz na zębach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 00:21, Nertis napisał:

@Kizibono
Takie pytanie...masz jakieś rodzeństwo??

Ta ale siostre która ma dopiero 2 lata więc do kompa narazie sie nie dobiera więc póki co mam luuz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie. ja tylko na chwilke. zaraz mi brejdak neta odlaczy bo mamy siec i zebym ja mial neta to on musi miec włączonego PC i mam malo czasu. no a pozatym zaraz pogram sobie w Call Of Duty 4. Przepiekna gra. W lepszą od dawna nie gralem :)

Gameplay gry, mój własny filmik z gry: http://pl.youtube.com/watch?v=7dO_tySRnrY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:22, Karharot napisał:

Ja nie mam takich problemów, zalety tego że sam płacę za net.
Z twojego opisu wynika że brat jest większy/silniejszy (bo jak inaczej mógłby Ci grozić?) -
to przykra sytuacja. Swoją drogą powstaje pytanie co twój brat ciągnie. Jeśli robi to 24/7
to pewnie jest to coś nie-do-końca-legalnego, w takim wypadku pogrzeb po necie i pokaż rodzicom
jakie kary (zwłaszcza finansowe bo to oni będą musieli je uiszczać) grożą za piractwo - być
może uda Ci się ich przekonać by nieco poskromili brata (na wszelki wypadek przez tydzień po
tym wydarzeniu noś ochraniacz na zębach:).


Hehe...nie złe rady mi dajesz ,ale to nic mi nie da :P.Starszych troszkę to nie obchodzi co ściąga ,bo...jest pełnoletni :P.Musiałbym zagonić go na policję żeby coś z tym zrobić no ale bez przesady :P.Jak coś będzie sam za to odpowiadał :/.Tak poza tym braciak ma 21 lat i jest większy i bardziej umięśniony...więc te ochraniacze to na co dzień się przydadzą xD.

@Kizibono

To spoko masz :D.Nawet jak podrośnie to nie będziesz miał problemów ,bo będziesz starszy...to jakoś zawsze ma wpływ na pierwszeństwo do kompa :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 00:25, Nertis napisał:

@Kizibono
To spoko masz :D.Nawet jak podrośnie to nie będziesz miał problemów ,bo będziesz starszy...to
jakoś zawsze ma wpływ na pierwszeństwo do kompa :/...

Dokładnie :D więc ogólnie nie jest tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:35, Memorr napisał:

Jak wam minął tydzien??
u mnie niezbyt ciekawie bo mam problemy z kolanem i w poniedzialek idę do ortopedy

Tydzień nawet nieźle ale mam złamany obojczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:35, Memorr napisał:

Jak wam minął tydzien??
u mnie niezbyt ciekawie bo mam problemy z kolanem i w poniedzialek idę do ortopedy


Heh...u mnie to nawet spoko pomijając te wszystkie klasówki co mnie nawiedziły :/.Dzisiaj taką małą rozrywką było wynajęcie hali (drożyzna...aż 110 zł :/) z kumplami i pograliśmy dzisiaj trochę...teraz mnie troszkę boli twarz ,bo dostałem z pięści :/ (oczywiście przez przypadek :P).

@Kizibono

I następny...nie piszę się post pod postem...po to jest teraz opcja "edytuj" :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi tez jakos dziwnie choc dosc duzo dobrych ocen nalapalem ale sie kopnalem w lozko tydzien temu i jeszcze palca nie wyleczylem bo ropieje a te ze tak powiem kiepskie mascie g**** daja ;/

no a na informatyke mam projekt ze robie miecz wiedzmina w blenderze na podstawie zdjec z witcher.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:38, lancuch napisał:

no mi tez jakos dziwnie choc dosc duzo dobrych ocen nalapalem ale sie kopnalem w lozko tydzien
temu i jeszcze palca nie wyleczylem bo ropieje a te ze tak powiem kiepskie mascie g**** daja
;/

no a na informatyke mam projekt ze robie miecz wiedzmina w blenderze na podstawie zdjec z witcher.phx.pl


fajna prace masz:)tez chcialbym zeby nam dawala gosciowka z informatyki tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie sprzętu (może jakiś nocny marek się pokapuje :pp)
Chcę kupić płytę główną Gigabyte GA-965G-DS3 Intel G965 i procka dual core.
Czy ktoś wie do jakiej częstotliwości można go podkręcić na tej płycie głównej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

typ nam nie daje
poprostu uczyl nas w blenderze robic od wrzesnia a tera kazdy robi projekt w tym programku do grudnia i z tego sa 3 oceny 1 za pomysl 2 za wykonanie 3 za szczegoly i textury :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:45, Kizibono napisał:

Dobra ja ide spać dobrej nocy życze wszystkim narazie


dobranoc

lancuch

a w ilu %masz juz ukończony ten projekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:52, lancuch napisał:

no to juz mam klinge i kawalek rekojesci musze jeszcze zrobic w ch... szczegolow + textury


aha:) dobrych ocen za ten projekt zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w tą piękną, listopadową noc ;)
Z tego miejsca moje pytanko, kto dzisiaj zarywa ? :)
Ja osobiście posiedzę być może do godzinki 2-3.
Spędze ten czas grając w GW, lub CoD :P
A wy ? Jakieś plany, na tą noc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować