Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Rozkręci się, dopiero pół godziny pali się zielone światło dla nocnych marków - przybędą niedługo ;)
Chyba pyknę trochę w Gothic'a 3 i koło 2:00 zajrzę. I nie spać mi tu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza!

Gdzieś wataha wilków się zbiera,

Gdzieś wśród ciemności dzwon zamiera.

A wśród dali widać płonący las

i całun dymu zamiera na pewien czas.

Co to za czas? Co to za miejsce?

Nic wam nie powiem, ale wskażę drogę.

PS.: Zmęczenie robi swoje i powoduje różne zaburzenia w moim umyśle, więc z nudów piszę niskiej klasy eee... jak to nazwać(zieew) wiersze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:07, szypek2 napisał:

witam ciekawe ile dzis bedzie ludzi zas ja jestem pierszy

Witaj, na mnie nie licz, właśnie idę spać choć powinienem to uczynić dwie godziny temu gdyż heh mam szlaban na kompa pomiędzy 22 a 5-6.. Ehh, jak dla mnie to bezsensowne, wczoraj o 23 już spałem a w szkole czułem się tak samo jakbym zawitał do łóżka o 4 czyli normalnie ;p
Miłej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:15, Marcin-91 napisał:

Hm, coś pustki są, myślałem że jakąś gorącą dyskusje zastane a tu cisza :)

nie dos ze nawet goracej dyskusi nie ma to nawet goracych dziewczat nie ma
zadnych nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:26, szypek2 napisał:

nie dos ze nawet goracej dyskusi nie ma to nawet goracych dziewczat nie ma


Gorące dziewczyny mają o tej porze lepsze rzeczy do roboty, niż siedzenie na forum;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Widzę, że od paru dni starasz się być pierwszy.
Po raz kolejny oglądałem trzecią część filmowej trylogii "Władca pierścieni". Po raz kolejny strasznie mi się podobało, po raz kolejny film wzbudził u mnie chęć czytania książki, po raz kolejny końcówka mnie wzruszyła. Świetny film!
W końcu po 2, albo i 3 miesiącach mam czas tutaj coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:04, El Cascador napisał:

Witaj! Widzę, że od paru dni starasz się być pierwszy.
Po raz kolejny oglądałem trzecią część filmowej trylogii "Władca pierścieni". Po raz kolejny
strasznie mi się podobało, po raz kolejny film wzbudził u mnie chęć czytania książki, po raz
kolejny końcówka mnie wzruszyła. Świetny film!
W końcu po 2, albo i 3 miesiącach mam czas tutaj coś napisać.

o wladcy pierscionka juz pisalem ze to strasznie nudny film usnac mozna nie wiem co w nim jest takiego ciekawego chyba ze wersja po czesku która polecam czasem leci na nova na czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Oczywiście także oglądałem dzisiaj po raz nie wiem już który Powrót Króla i mimo swojej długości dla mnie... za krótki:D No ale dzięki temu widać geniusz mistrza Jacksona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:04, El Cascador napisał:

Witaj! Widzę, że od paru dni starasz się być pierwszy.
Po raz kolejny oglądałem trzecią część filmowej trylogii "Władca pierścieni". Po raz kolejny
strasznie mi się podobało, po raz kolejny film wzbudził u mnie chęć czytania książki, po raz
kolejny końcówka mnie wzruszyła. Świetny film!
W końcu po 2, albo i 3 miesiącach mam czas tutaj coś napisać.

Witam, no ja juz sobie dzisiaj odpusciłem - nie mogłem oglądać po raz kolejny. Za to niedawno skończyłem trylogie ksiażkowa WP i zacząłem czytac sage o Wiedźminie (najpierw jeszcze opowiadania oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wszystkich 1 grudnia (jeden taki dzień ,który już nigdy się nie powtórzy...jak każdy inny xD).Widzę ,że wiele osób oglądało WP...ale jakoś mi ten film się nie podobał (chodzi mi tutaj o trzecią część...pierwsza i druga lepsza :P).
Kurcze...teraz męczę się nad wpisem na GS''ie i może on mi zająć jeszcze trochę czasu xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają jakoś wszystkie trzy:) Ale chyba na pierwszym miejscu postawię pierwszą część, bo w niej akcja była dawkowana w rozsądnych ilościach, nie było jakichś wielkich armii i było widać tą walkę o przetrwanie. No i miała dużo fajnych smaczków, jak urodziny Bilba czy gospodę "Pod rozbrykanym kucykiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:13, Nertis napisał:

Witam ja wszystkich 1 grudnia (jeden taki dzień ,który już nigdy się nie powtórzy...jak każdy
inny xD).Widzę ,że wiele osób oglądało WP...ale jakoś mi ten film się nie podobał (chodzi mi
tutaj o trzecią część...pierwsza i druga lepsza :P).
Kurcze...teraz męczę się nad wpisem na GS''ie i może on mi zająć jeszcze trochę czasu xD.


WP-3 jest najlepsza część! a jedyne co mnie lekko nudzi w nim to frodo jak jego pokazują to...po prostu nuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować