Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 01:10, Memorr napisał:

Dobranoc nocni markowie


Dobranoc.

KinggAdek ja miałem 98 napisanych postów zanim zostałem Przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baj
cos nam sie temat na dzis wyludnia ja ogladam jakis horror na tvnie wiec jeszcze troche pobede :)
hahaah ale zes se czapke walnal dobre dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 01:43, lancuch napisał:

baj
cos nam sie temat na dzis wyludnia ja ogladam jakis horror na tvnie wiec jeszcze troche pobede
:)

Albo nie lecę jeszcze:) A co to za Horror??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam zamiar siedzieć do końca jak wczoraj tylko że wczoraj to ominąłem godzinkę 6.00 i się nie pożegnałem ehh zajęty byłem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bones <<taki tytul wlasnie sie skonczyl
byl o tym ze jakiegos afroamerykanina ubili no i on sie zrekonstruowal poprzez to ze pies z jego duchem zabijal ludzi no i pozniej on sie zemscil zabijajc tych co go zabili i dobijali bo zabojcy kazali wszystkim obecnym w strzelaninie go sieknac jego nozem no i on wszystkich siekal :P

bonesa-zabijce-gral-snoopdog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 01:47, lancuch napisał:

bones <<taki tytul wlasnie sie skonczyl
byl o tym ze jakiegos afroamerykanina ubili no i on sie zrekonstruowal poprzez to ze pies z
jego duchem zabijal ludzi no i pozniej on sie zemscil zabijajc tych co go zabili i dobijali
bo zabojcy kazali wszystkim obecnym w strzelaninie go sieknac jego nozem no i on wszystkich
siekal :P

bonesa-zabijce-gral-snoopdog


Wiem co to za film, nawet fajny był. Kiedyś na DVD u kuzynki go oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:26, El Cascador napisał:

Haha Obi-wan! W końcu dorwali Cię rodzice po raz setny i zakazali przesiadywania w tych godzinach.
Pewnie tamtym razem nie udało Ci się awaryjnie wyłączyć kompa i schować się. Współczuję, tak
to zawsze rozkręcałeś temat.

Ech.. Nie dołuj mnie ;] Ale nie dlatego że notorycznie byłem przyłapywany na nocnym siedzeniu przy kompie mam szlaban na późniejsze godziny. Problem tkwi w nauce, a raczej jej braku. Słabe oceny + heh ''niestosowne zachowanie'' = sen zaczynający się o 22:00 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 02:44, Drapek napisał:

Nie śpi ktoś ?

No ja jak zwykle. Pisze referat o anemii, gram w EVE i przeglądam forum. Kolejny piękny sobotni wieczór :) No i pewnie kolejny długi wieczór, bo po czwartku i piątku spałem w sobotę do 15 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 03:04, Drapek napisał:

No ja też ostatnio na nadmiar snu nie narzekam ehh życie :)

Sen jeszcze pół biedy, ale problemem jest to jak bardzo męcząca była końcówka tygodnia - wożenie sie po szpitalach aż za Wembley - półtorej godziny w jedna stronę + opóźnienia metra :/ No w piątek biegiem z ćwiczeń na rozmowy z pacjentami... meeeh :/ Bardzo męczące to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh to masz nieźle ja tam tyram bo chcę a ty bo musisz np kasę mieć bo domyślam się że w szpitalu pracujesz i chyba za różowo nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 02:20, lancuch napisał:

hahaha to czego nie spisz? :P

Bo nie lubię tracić czasu na sen i zresztą w weekend mogę..
O, Graffis. Ostatnio Cię nie widziałem.. Odpoczywałeś? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 03:28, Obi-wan Kenobii napisał:

Bo nie lubię tracić czasu na sen i zresztą w weekend mogę..


Proste ;) To jest to, co nas łączy ;) Pamiętasz w wakacje akcję, kiedy to do 8 nie spaliśmy ? :D Później i tak poszedłem spać, coś koło 12 i spałem do 16 :D

Dnia 02.12.2007 o 03:28, Obi-wan Kenobii napisał:

O, Graffis. Ostatnio Cię nie widziałem.. Odpoczywałeś? ;]


Oj, z tego co widziałem, to Graffis grał w EVE :P Natomiast ja, grałem w WoW. Ot taki mały kontraścik :)
PS : Tylko nie mów, że ty grałeś w Lineage ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 03:28, Drapek napisał:

Huh to masz nieźle ja tam tyram bo chcę a ty bo musisz np kasę mieć bo domyślam się że w szpitalu
pracujesz i chyba za różowo nie masz :P

Jeszcze studiuje, czyli jeszcze ode mnie kasę ściągają... duuużo. No ale kiedyś mam zamiar się odegrać ;)

@ Obi-wan Kenobii

Dnia 02.12.2007 o 03:28, Drapek napisał:

O, Graffis. Ostatnio Cię nie widziałem.. Odpoczywałeś? ;]

A no witam. Nie, raczej nie odpoczywałem. Po prostu ostatnio na forum, gs i normalne granie czasu już nie starczyło. Teraz nawet siedzę i przygotowuje prezentację o symptomatologii i diagnostyce anemii ;P

@ Probos

Dnia 02.12.2007 o 03:28, Drapek napisał:

Oj, z tego co widziałem, to Graffis grał w EVE :P Natomiast ja, grałem w WoW. Ot taki mały kontraścik :)

EVE jest włączone na AFK. Latam między agentami i przygotowuję sobie pole do zrobienia na jakiś czas postaci zajmującej się inwencją i projektami naukowymi - świetny zarobek i do tego niewiele trzeba robić, czyli coś w sam raz dla mnie ;P
A WoW sux ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować