Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam ja Was wszystkich...a zarazem mówię Wam dobranoc :P.
Jestem tak zmęczony i wkurzony wczorajszym dniem ,że już nie dam rady usiedzieć na fotelu...jeszcze na dodatek już miesiąc męczę się z LD i żadnych efektów ;)...ale cierpliwość w końcu popłaca :D.
Dobranoc Nocne Marki xD.

@The GaM3R

Naruro...blee...wolę Bleach'a i wiele innych anime od tego czegoś :P.Obecnie oglądam Death Note...jak narazie świetne anime jak dla mnie ,ale wiele osób mi już mówiło ,że potem będzie takie sobie...mam nadzieje ,że tak nie będzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:03, The GaM3R napisał:

Heeh ja tam seriali nie oglądam wole pograc w Geras of war czy Wiedżmina :P

A ty w co grasz ??

teraz pykam se w starutkiego baldur''s gate 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja obecnie przerabiam drugi sezon Zero no Tsukaima potem Kimi ga nozomu eien a potem Death Note :P troche tego mam jeszcze tylko czasu brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2007 o 00:09, jasiu ciast napisał:

teraz pykam se w starutkiego baldur''s gate 2


Stare ale jare ja czasami pykam w diablo 2 lub Final Fantasy 8 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:10, Drapek napisał:

No ja obecnie przerabiam drugi sezon Zero no Tsukaima potem Kimi ga nozomu eien a potem Death
Note :P troche tego mam jeszcze tylko czasu brak :P


Tego ja nie ogladam ja tam jedynie Naruto Shippudena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Witam wszystkich nocnych marków! Zkumajcie jaka akcja! Pisze do mnie jakiś nieznajomy. Jest upierdliwy to go blokuję. No to tak z czwarty raz chyba zablokowałem i nie daje za wygraną! Co ma z nim zrobić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:19, Mr Red napisał:

Hehe. Witam wszystkich nocnych marków! Zkumajcie jaka akcja! Pisze do mnie jakiś nieznajomy.
Jest upierdliwy to go blokuję. No to tak z czwarty raz chyba zablokowałem i nie daje za wygraną!
Co ma z nim zrobić! :D


Spytaj się czego chce może to jakiś "tajemniczy wielbiciel" i wpadłeś mu w oko heh ja bym tak dla zabawy popisał z nim i dowiedział się czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pisze już 4 raz, to znaczy, że albo jest bardzo upierdliwy, albo mu się nudzi :P Zacznij z nim jakąś rozmowę, może się dowiesz czegoś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Melduję się jak co noc. Dziś przesiedziałem większość wieczoru w barze z kolegą, teraz przyszedłem sobie trochę pogiercować, ale przede wszystkim posłuchać muzyki. Jeszcze do dziś nie mogę dojść do siebie po Mikołajkach: znów nic nie dostałem, jak w zeszłym roku. Wiem, że jestem za stary (20 lat) ale zawsze pamiętałem o różnych świętach moich starych czy rodzinki. No ale nic, widocznie już te czasy dobrobytu dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam, także nie dostałem niczego na Mikołajki, ale też niczego nie dałem, więc mnie to nie zdziwiło. Nigdy jakoś nie przywiązywałem wagi do Mikołajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:25, Agntx napisał:

Witajcie!

Witam :].
Ja cały dzień spędziłem w Warszawie, w poszukiwaniu ciekawych albumów i wzbogaciłem się o 5 płyt ATB i jedną Ice Cube''a :). Właśnie sobie słucham tego pierwszego i jest świetnie :). A tak na marginesie, jego pierwsza płyta to totalny oldschool, rewelacyjnie jest poznać początki znanych i lubianych obecnie DJów :). Moim prezentem na Mikołajki były właśnie te albumy, które sobie sam kupiłem :).

EDIT: Nadużywam "A..." na początku zdania, grrr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:25, Agntx napisał:

Witajcie! Melduję się jak co noc.


Witajcie, kapralu, meldunek przyjęty ;)

Dnia 09.12.2007 o 00:25, Agntx napisał:

Dziś przesiedziałem większość wieczoru w barze z kolegą,
teraz przyszedłem sobie trochę pogiercować, ale przede wszystkim posłuchać muzyki.


Czyli zaliczasz sobotę do udanych :) Co do giercowania, zaraz spadam podbijać świat w EU 3, w tle z Iron Maiden, lub Nightiwshem :P

Dnia 09.12.2007 o 00:25, Agntx napisał:

Jeszcze
do dziś nie mogę dojść do siebie po Mikołajkach: znów nic nie dostałem, jak w zeszłym roku.
Wiem, że jestem za stary (20 lat) ale zawsze pamiętałem o różnych świętach moich starych czy
rodzinki. No ale nic, widocznie już te czasy dobrobytu dawno minęły.


Cóż masz jeszcze święta, prawda ? :> Gdyby nie to, że znalazłem telefon, też pewnie zbytnio bym się z tych Mikołajek nie cieszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:30, ak.47 napisał:

Ja cały dzień spędziłem w Warszawie, w poszukiwaniu ciekawych albumów i wzbogaciłem się o 5 płyt ATB i jedną Ice Cube''a :)


Nie wiedziałem, że tacy wykonawcy wydają aż po pięć płyt ;) Myślałem raczej, że po wydaniu dwóch, góra trzech albumów odchodzą w niepamięć. Jest to raczej muzyka jednego czy dwóch sezonów i później już nikt tego nie słucha a i o samym wykonawcy nie pamięta. Tak więc niedługo możesz trochę żałować tych dzisiejszych zakupów:P Mogłeś lepiej sobie kupić coś Iron Maiden, jak widać kolega Probos słucha i nie narzeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tymczasem też teraz słucham muzyki, tyle że z last.fm ;] Konkretniej pop, przyznaję się:D Oprócz tego kątem oka przyglądam się filmowi "Psy" na tvp1, warto zobaczyć młodszego Pazurę i Marka Kondrata;]
A i zajadam się mikołajkowymi słodyczami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam zaliczać ATB do tego typu wykonawców! Toż to mój najlepszy DJ, zaraz po nim jest Paul van Dyk, ale mniejsza o to. Jakbyś posłuchał sobie albumów Andre, to byś zmienił zdanie z tym artystą jednego sezonu. Takich "artystów" jest niestety coraz więcej, ale ja zawsze mam swoich ulubieńców, którzy na dłuższą metę nadal trzymają klasę. A ATB wydał łącznie 9 albumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 00:44, dave03 napisał:

Nie wiedziałem, że tacy wykonawcy wydają aż po pięć płyt ;) Myślałem raczej, że po wydaniu
dwóch, góra trzech albumów odchodzą w niepamięć.


Wiesz, ATB trzyma się na scenie klubowej od 14 lat (9 jako ATB) i ani myśli kończyć :P. Wydał już 10 albumów, ja jestem szczęśliwym (tak tak, szczęśliwym ;]) posiadaczem 7 (jednego (The DJ2 In The Mix) nie ma w Polsce, drugiego nie mogę złapać (Two Worlds), a trzeci mi się ciął i zgubił (Dedicated) :/)

Dnia 09.12.2007 o 00:44, dave03 napisał:

Jest to raczej muzyka jednego czy dwóch sezonów
i później już nikt tego nie słucha a i o samym wykonawcy nie pamięta.

Podane wyżej fakty raczej zabijają Twoje tezy :].

Dnia 09.12.2007 o 00:44, dave03 napisał:

Tak więc niedługo możesz
trochę żałować tych dzisiejszych zakupów:P

ATB? Nigdy. Od niego zaczęła się moja przygoda z muzyką klubową (przede wszystkim trance). Dzięki niemu dostrzegłem piękno Vocal Trance''u. Sentyment mam do niego ogromny.

Dnia 09.12.2007 o 00:44, dave03 napisał:

Mogłeś lepiej sobie kupić coś Iron Maiden, jak widać
kolega Probos słucha i nie narzeka:P

Nie słucham rocka :P.

@Agntx
Pomyliłeś się w liczbie albumów
Movin'' Melodies, Two Worlds, Dedicated, Addicted to Music, No Silence, Seven Years, The DJ In The Mix pierwszy, drugi i trzeci, Trilogy. Razem 10 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno o ATB nie będzie się pamiętało dłużej niż o Iron Maiden. Ten zespół to już jest legenda. Zywa legenda a grają już ponad 25 lat. Wracając do ATB to z tymi 9 albumami to już jest chyba ewenement na skale światową w przypadku tego rodzaju muzyki. Ja jednak pozostanę przy rocku i zdania na pewno bym nie zmienił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować