Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 00:36, Długi18 napisał:

Kiedyś próbowałem się przekonac do Star Treka, ale jakoś nie przypadł mi do gustu,

W sumie można nawet powiedzieć, że między fandomami tych uniwersów toczy się "wojna"...
Ale ja osobiście jestem jednym z wyjątków - tzn. jestem fanem obu uniwersów.

Dnia 20.02.2008 o 00:36, Długi18 napisał:

nie wiem czemu, uniwersum Star Wars ze swoimi X-wingami i mieczami świetlnymi jest dla mnie
poprostu genialny, uwielbiam go!

A Star Trek, z phaser''ami, tricoder''ami oraz okrętami też ma swój urok ;)

Dnia 20.02.2008 o 00:36, Długi18 napisał:

A w 2008 ma wyjść nowy serial animowany Star Wars : CLone Wars, po trailerach zapowiada
się bardzo dobrze.

Po pierwsze - serial nosi nazwę, Star Wars: The Clone Wars - bo poprzedni nosił tytuł Star Wars: Clone Wars...
Jedno "the" - a robi wielką różnicę ;P
A po drugie - serial będzie miał swoją premierę, 15 sierpnia w kinach w USA.

[Edit] Nie wiem czy zauważyliście, ale właśnie napisaliśmy w tym temacie już 30 000 postów! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No hej, widzę że tutaj większy tłok niż wtedy, jak ostatnio tu byłem, hehe ;)
Co do SW/ST to to pierwsze lubię (ale nie uwielbiam, tylko lubię) , a do ST... Jakoś mnie nie wciągnął, a różne części oglądałem ;)

Edit: ekhm... Jak się po krótce okazało, nie zabawię tu długo, rodzic goni ;/
Dobrze przynajmniej, że pulpit zmieniłem i wpis na gs dodałem, o tyle lżej :P

To branoc życzę.

Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 00:45, balduran2 napisał:

A Star Trek, z phaser''ami, tricoder''ami oraz okrętami też ma swój urok ;)


Może ma, ale Star Wars ma tą przewage, że ukazuje się duzo gier z tego uniwersum, choćby mój ulubiony KotOR i KotOR 2, a ze Star Treka zbyt dużo się nie ukazuje, jednyny tytuł w jaki grałem z tego uniwersum to było chyba w 2001 roku jakaś zręcznościówka Star Trek : Fallen....coś tam coś tam ( chyba tak to było jakoś) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 00:51, Mr.M napisał:

No hej, widzę że tutaj większy tłok niż wtedy, jak ostatnio tu byłem, hehe ;)

No...można powiedzieć, że się ostatnio reaktywowaliśmy - takie "Nocne marki: reaktywacja" ;P
A przynajmniej ja, przez ostatnie kilka dni siedzę i rozruszam towarzystwo.

Dnia 20.02.2008 o 00:51, Mr.M napisał:

Co do SW/ST to to pierwsze lubię (ale nie uwielbiam, tylko lubię) , a do ST... Jakoś
mnie nie wciągnął, a różne części oglądałem ;)

No Wy wszyscy się upraliście na te Gwiezdne Wojny?!
Większość osób jest (pseudo) fanami/wolą Gwiezdne Wojny z tego powodu, że są one w Polsce bardzo popularne.
A Star Trek, prawie w ogóle nie jest popularny u Nas - osobiście nie spotkałem się jeszcze z żadnym fanklubem/fandomem. A Gwiezdno Wojenne stowarzyszenia mnożą się u Nas "jak grzyby po deszczu" - sam jestem członkiem jednego z najstarszych, aczkolwiek małych...

Długi18 ===> Ale My tu nie mówimy tylko o grach komputerowych i praktycznie, to nie ma nic do rzeczy. Ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja także jestem po stronie Star Wars ;) Nie miałem nigdy okazji obejrzeć Star Treka, nie znam tego uniwersum, i jakoś mnie do niego nie ciągnie. Kojarzę tylko takiego kapitana, ze szpiczastymi uszami :) Za to Star Wars, nooo... to jest coś. Wychowałem się na filmach(mówię tu o tych starszych, Luke i spółka), wielokrotnie oglądałem wszystkie części, i bawiłem się latając po domu w szlafroku i z latarką ;) Ubaw po pachy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 01:01, balduran2 napisał:

Ale My tu nie mówimy tylko o grach komputerowych i praktycznie,
to nie ma nic do rzeczy. Ac


Ja nie mówie tylko o grach, chodzi mi o to, że gry także wpływają na popularność i w tym przypadku plus jest dla Star Wars. A co do uniwersum Star Treka, w Polsce rzeczywiście jest o wiele mniej popularny niż Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 01:12, Długi18 napisał:

Ja nie mówie tylko o grach, chodzi mi o to, że gry także wpływają na popularność i w
tym przypadku plus jest dla Star Wars.

W minimalnym stopniu na pewno gry wpływają na popularność...
Co do gier Star Trek - to nie jest z nimi, aż tak strasznie źle - wydano około 20 różnych tytułów na przeróżne platformy, aczkolwiek nie są one tak popularne.
Ale może to się niedługo zmienić, bo na 2009 (2010?) jest planowana premiera gry Star Trek: Online - i już teraz zapowiada się znakomicie.
A na jakieś MMO Star Wars, trzeba będzie jeszcze poczekać...

Dnia 20.02.2008 o 01:12, Długi18 napisał:

A co do uniwersum Star Treka, w Polsce rzeczywiście jest o wiele mniej popularny niż Star Wars.

No niestety...
Kiedyś - tzn. kilka(naście) late temu i owszem emitowali w telewizji filmy a nawet seriale Star Trek. Ale teraz monopol przejęły telewizje cyfrowe i w publicznej telewizji nie emitują już takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się chyba nie wypowiadałem w tym temacie, więc się wypowiem...;)
Jestem zdruzgotany wygraną Romy, no ale cóż teraz będzie ciekawiej w Lidze Mistrzów. Jutro kolejny mecz z naszym bramkarze, a tak w ogóle to ten mecz będzie już dzisiaj..;)
I idę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 01:24, Seqiu napisał:

Nigdy się chyba nie wypowiadałem w tym temacie, więc się wypowiem...;)

W takim razie witamy nowicjusza ;P

Dnia 20.02.2008 o 01:24, Seqiu napisał:

Jestem zdruzgotany wygraną Romy, no ale cóż teraz będzie ciekawiej w Lidze Mistrzów.
Jutro kolejny mecz z naszym bramkarze, a tak w ogóle to ten mecz będzie już dzisiaj..;)

Wiesz...myślałem, że coś ciekawszego napiszesz...
Bo piłką nożna to ja się akurat prawie w ogóle nie interesuję - nie oglądam meczy, bo moim to strata czasu - żeby siedzieć przy telewizorze prawie 2 godziny i patrzeć jak 22 chłopa ugania się za jedną piłką ;P
Wolę w tym czasie pooglądać jakiś dobry film czy serial, lub nawet poczytać książkę.
Aczkolwiek, zawsze chętnie posłucham o sukcesach naszej reprezentacji.

Dnia 20.02.2008 o 01:24, Seqiu napisał:

I idę spać...

To dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 01:30, balduran2 napisał:

Wiesz...myślałem, że coś ciekawszego napiszesz...
Bo piłką nożna to ja się akurat prawie w ogóle nie interesuję - nie oglądam meczy, bo
moim to strata czasu - żeby siedzieć przy telewizorze prawie 2 godziny i patrzeć jak
22 chłopa ugania się za jedną piłką ;P
Wolę w tym czasie pooglądać jakiś dobry film czy serial, lub nawet poczytać książkę.
Aczkolwiek, zawsze chętnie posłucham o sukcesach naszej reprezentacji.


Wiesz, zalezy dlakogo to jest nieciekawe, bo dla mnie, kogoś kto gra w klubie w piłke i jak Ty to powiedziałeś ugania się z innymi za piłką to jest bardzo ciekawy temat. Każdy ma swoje pasje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 01:35, Długi18 napisał:

Wiesz, zalezy dlakogo to jest nieciekawe, bo dla mnie, kogoś kto gra w klubie w piłke
i jak Ty to powiedziałeś ugania się z innymi za piłką to jest bardzo ciekawy temat.

Po prostu niektóre dyscypliny sporu mi się nie podobają - nie przypadają mi do gustu, w tym piłka nożna.
Jak niektórzy mówią "Sport to zdrowie" - ale ja wolę bardziej, sporty typy: jazda rowerowa bądź pływanie.
Albo że tak ją nazwę "sportowa turystyka" - wspinaczka górska.

Dnia 20.02.2008 o 01:35, Długi18 napisał:

Każdy ma swoje pasje :D

To prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 00:03, balduran2 napisał:

> Według mnie Star Trek to kiepski film, stanowczo wolę Star Wars :D
Po pierwsze - uniwersum Star Treka, ma taką samą ilość fanów co uniwersum Star Wars,

Czytaj uważnie, napisałem "według mnie"...
A co do "drugiego" i "trzeciego", po prostu nie interesuje się uniwersum ze "Star Trek", gdy obejrzałem (nie wiem która to była część) kawałek tego filmu, uznałem że jest denny. Ale nie przeczę że jest ileś-tam milionów fanów tego filmu ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 02:13, DiegoPOL napisał:

A co do "drugiego" i "trzeciego", po prostu nie interesuje się uniwersum ze "Star Trek",
gdy obejrzałem (nie wiem która to była część) kawałek tego filmu, uznałem że jest denny.

No właśnie - obejrzałeś, tylko kawałek jednego filmu - więc nijak idzie oceniać wszystkie filmy bądź seriale, po tym jednym fragmencie.

Dnia 20.02.2008 o 02:13, DiegoPOL napisał:

Ale nie przeczę że jest ileś-tam milionów fanów tego filmu ;)

No na pewno nie wiele mniej, niż fanów Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raaaany... Jak dawno tu nie zagladalem. Minelo sporo czasu. A w sumie to tak tylko w na chwile jestem. Gralem sobie w Wiedzmina, ale stwierdzilem, ze jednak musze bardzo wczesnie wstac i isc do pracy (musze wziac w koncu urlop i przez kilka dni z rzedu pograc tak non stop...). W sumie w Wiedzminie daleko nie zajde. Swojego kompa poki co (jeszcze) nie mam, a ten ktory mam teraz do dyspozycji owszem Wiedzmina uruchamia bez problemu, ale no detale mam na minimum i jeszcze gra mi sie tnie, przez co ciezko sie gra. A im dalej tym gorzej. Na szczescie na biurku mam jeszcze caly stos gier, w ktore trzeba zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 02:48, Wojman napisał:

Raaaany... Jak dawno tu nie zagladalem.

Raaaany... Jak dawno, tu żadnen moderator nie zaglądał...
Ostatnio cinus'' wpadł - pogroził i tyle go widziałem ;P

Dnia 20.02.2008 o 02:48, Wojman napisał:

Gralem sobie w Wiedzmina /ciach/

Oj...właśnie sobie przypomniałem, że czeka na mnie nie skończony Wiedźmin...kompletnie o tym zapomniałem po formatowaniu dysku ;)
Ale chyba poczekam, aż dokupię 1 GB RAMu i na kolejnego patcha.
Wtedy już chyba się będzie grało po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 03:06, balduran2 napisał:

Oj...właśnie sobie przypomniałem, że czeka na mnie nie skończony Wiedźmin...kompletnie
o tym zapomniałem po formatowaniu dysku ;)

No to musisz sie za to zabrać, bo to rzeczywiście jeden z najlepszych cRPG ostatnich lat. Szkoda, że wśród graczy coraz milej widziane są gry takie jak nadchodzący wielkimi krokami Fallout 3. Meh... nigdy nie sądziłem, że oczekiwanie na tą kontynuację, na tak wielkie wydarzenie w świecie gier, będzie oczekiwaniem na małą śmierć cRPG. Jakoś tak zawsze wydawało się, że będzie to wielkie odrodzenie... ech żałość serce ściska.
Tak czy siak miło znów choć na chwilę w Nocnych Markach zagościć, po długiej przerwie, ale jestem :)
I btw, Star Wars >>> Star Trek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 00:55, 143872 napisał:

Co się dzieje ?? Śpią wszyscy ? Przecież są ferie trza posiedzieć trochę przed kompem
:D


No jasne. Ja pogrywam w NWN 2 barbarzyńcą. Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór (czy też noc) Nocnym Markom!

W związku z ostatnim zawodem miłosnym noce stoją przede mną otworem, porzuciłem sen, zatem zacznę odwiedzać to miejsce regularnie ^^ No, zwłaszcza, że jeszcze mam ferie, więc dochodzi fakt, że nie tylko chcę, ale i mogę siedzieć po nocach :P
Może momentami po nocach nie ma co robić zbytnio, ale widok wschodzącego Słońca rekompensuje wszystko- polecam xP

Co tam słychać w zakamarkach waszych pokoi, gdzie stoją Wasze PeCety i wy sami przy nich siedzicie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:02, DDK napisał:

(...)


Dobry Noc! :P
Mój Pecet stoi sobie przy biureczku, ale już za kilka dni jego miejsce zajmie new machina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować