Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 00:18, morze napisał:

Która to już.. a już po północy, więc można już trochę se pogadać.

Ano można.

Dnia 24.02.2008 o 00:18, morze napisał:

Jestem po raz pierwszy na tym forum, więc zbyt wiele nie będę gadać.

Chyba chodziło Ci o temat ;].

Dnia 24.02.2008 o 00:18, morze napisał:

No... może poza tym, że dziś kilkanaście odcinków Stargate''a przeleciałem ;P (bez skojarzeń).

No dobra ;P.
Ja witam wszystkich Nocnych Marków w tą niedzielną noc (dobrze to powiedziałem?) ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:24, loytartoreto napisał:

Ja witam wszystkich Nocnych Marków w tą niedzielną noc (dobrze to powiedziałem?) ;P.


O nie, wiesz co, jak powiedziałeś "niedzielną" to zrobiło mi się źle bo jutro do szkoły :/ Po tak krótkich feriach :D Raptem 4-5 dni :D Ehh ... musiałeś mi zepsuć humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:27, 143872 napisał:

Ehh ... musiałeś mi zepsuć humor :D

Hah, uwielbiam ludziom psuć humor ;P.
A tak btw. to kiedy macie rekolekcje? Ja chyba 3-5, przynajmniej będzie jakiś dłuższy odpoczynek od szkoły, nie będzie trzeba się uczyć.
@kamil E
Nocą, mniejsze lagi w Call of Duty 4 ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:39, kamil E napisał:

Dlaczego akurat wolicie "nocne zycie"..? Chodzi o brak czasu w dzien, itp...? powiedzcie
dlaczego

Może nie wolę, ale w nocy też jest fajnie. Lepiej chodzi mi internet, w grach online mniej dzieci neo bo śpią. W domu też wszyscy śpią. Spokój. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z gory uprzedzam:

Dzis bede obecny w tym watku. Co prawda gram w Hitman: Contracts, i gra ta bardzo mnie zajmuje, ale od czasu do czasu bede robil przerwe na herbatke i bede przy okazji tu zagladal. W sumie dawno mnie nie bylo tutaj, ciekawe czy cos sie pozmienialo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Nocnych Marków :).

Dnia 24.02.2008 o 00:39, kamil E napisał:

Dlaczego akurat wolicie "nocne zycie"..? Chodzi o brak czasu w dzien, itp...? powiedzcie
dlaczego

Hmm... Dlaczego ? To zależy od przyzwyczajenia. Kiedyś jakieś 2-3 lata temu, jak jeszcze mój brat był w Polsce i nie miałem dostępu do kompa w nocy, to prowadziłem dzienne życie. Gdy w końcu komputer jest MÓJ, prowadze nocne życie. Może w twoim przypadku też tak jest :D.

Kurcze pieczone :/... zrobiłem sobie format i trzeba jeszcze sterowniki do płytki głównej znaleść... bierem się do roboty :). ... Jeszcze w poniedziałek do szkoły ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:44, Wojman napisał:

A ja z gory uprzedzam:

Przecież my grzeczni jesteśmy ;).

Dnia 24.02.2008 o 00:44, Wojman napisał:

Dzis bede obecny w tym watku.

Sie bójmy i ograniczmy spamowanie ;P.

Dnia 24.02.2008 o 00:44, Wojman napisał:

W sumie dawno mnie nie bylo tutaj, ciekawe czy cos sie pozmienialo. :)

Coraz mniej nocnych marków tutaj bywa...
Ups...nawet dwóch moderatorów przebywa na forum ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:44, Wojman napisał:

A ja z gory uprzedzam:
Dzis bede obecny w tym watku.

Nie to żeby coś ale mi to specjalnie nie przeszkadza, a wręcz miło że ktoś tu popilnuje porządku.
Krócej pisząc miło cię widzieć Wojman :P

Dnia 24.02.2008 o 00:44, Wojman napisał:

Co prawda gram w Hitman: Contracts, i gra ta bardzo mnie zajmuje, ale od czasu do czasu bede robil przerwe na herbatke i bede przy okazji tu zagladal.

Pograsz innym razem, zostań i "pospamuj" razem z nami :D

Dnia 24.02.2008 o 00:44, Wojman napisał:

W sumie dawno mnie nie bylo tutaj, ciekawe czy cos sie pozmienialo. :)

Coś? Z tego co widzę to tylko tematy i ludzie się troszkę zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie nocne marki. dawno tu nie bylem bo nie mam zbytnio czasu ale oto i jestem. moze co po niektórzy mnie pamietaja :) Ale długo to nie bede bo trzeba odespac caly tydzien :)

Wiecie za co się ostatnio wziąłem? Za zarabianie przez klikanie na reklamy. Mam sposób, dodam skuteczny sposób dzięki któremu praktycznie nic nie robimy a zarabiamy :) Cuda powiecie? O nie nie :D

I tak sobie żyję....... :)


A, no i avatarka lekko stuningowałem jak zauważyliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:50, AQ22 napisał:

> Co prawda gram w Hitman: Contracts, i gra ta bardzo mnie zajmuje, ale od czasu do
czasu bede robil przerwe na herbatke i bede przy okazji tu zagladal.
Pograsz innym razem, zostań i "pospamuj" razem z nami :D


Przed chwila przeszedlem 3 misje z ranga Silent Assasin. Chwila przerwy na reklame i wracam do gry. A do watka bede dzis zagladac i troszke jak to mowisz "spamowac". :) Hitman strasznie mi sie podoba. Co prawda w dwoch pierwszych misjach mialem male problemy. W pierwszej za chiny ludowe mimo iz bylem w przebraniu straznicy mnie nie chcieli przepuscic i w koncu musialem uzyc argumentu sily czyt. zastrzelic ich, przez co otrzymalem range tylko Ekspert, natomiast w drugiej misji wszystko szlo zgodnie z planem, zapomnialem tylko noz schowac i straznicy zaczeli strzelac. No i rozpetala sie mala wojenka, kilku cywilow podeszlo mi doslownie pod lufe pistoletow i niechcacy ich zastrzelilem, przez co otrzymalem range psychopata czy cos takiego. Natomoiast trzecia misja poszla gladko i bez problemow, i co mi sie rzadko zdarza (jakis czas temu gralem namietnie w Hitman: Codename 47 oraz Hitman 2: Silent Assasin) misje te udalo mi sie ukonczyc wchodzac we wlasny garnitur. :) Trzy pierwsze czesci Hitmana mam z CDA, a na biurku mam jeszcze Hitman: Blood Money z serii SuperSeller, ktory jakis czas temu wygralem w konkursie. Postanowilem, ze gry przejde chronologicznie. A skoro Codename 47 i Silent Assasin juz przeszedlem dawno temu to teraz gram w Contracts a jak juz te Kontrakty wypelnie to zainstaluje Blood Money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:55, awesome napisał:

witajcie nocne marki. dawno tu nie bylem bo nie mam zbytnio czasu ale oto i jestem. moze
co po niektórzy mnie pamietaja :) Ale długo to nie bede bo trzeba odespac caly tydzien
:)

Wiecie za co się ostatnio wziąłem? Za zarabianie przez klikanie na reklamy. Mam sposób,
dodam skuteczny sposób dzięki któremu praktycznie nic nie robimy a zarabiamy :) Cuda
powiecie? O nie nie :D

I tak sobie żyję....... :)


A, no i avatarka lekko stuningowałem jak zauważyliście :D


Witaj ;)

Ja też się kiedyś bawiłam w zarabianie przez reklamy, ale zrezygnowałam ;P
powód?
hm... jak dla mnie to ten cały "interes" się nie opłacał ;P
choć, jeśli masz skuteczny sposób to czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:00, lisek93 napisał:

>>>.............



Napisz do mnie na gg teraz poki jestem to wytłumacze bo forum raczej to nie irc i tu tak nie bedziemy rozmawiac. Napisz prosze a Ci wytłumacze. GG w podpisie podane.

Jak oceniacie szanse by GTA IV zawitało na PC? Ja sie nie moge doczekac kiedy ktos wreszcie cos bąknie na ten temat bo sobie nie wyobrazam zeby Pc byl pozbawiony tejze pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków. Hitman to jedna a najlepszych gier. Najlepsza część to moim zdaniem Blood Money. Tą część będziesz miał na deser. :) Zobaczysz, że warto było poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Hitman specjalnie nie wciągał jednak fajnie mi sie chodziło po takim wariatkowie czy kościele. Ale szczerze mówiąc gra z CDA która najbardziej mnie wciągnęła to Tribes: Zemsta. Na początek w niecały tydzień skończyłem całą kampanię dla jednego gracza po czym przerzuciłem się na tryb multi. Tam zostałem na jakieś ma miesiące po czym zrobiłem małą przerwę. Grę ponownie zainstalowałem gdzieś tak w październiku i pocinam w nią do dziś bez większych przerw. Pro jeszcze nie jestem choć byłem w jednym całkiem fajnym klanie. A skoro już pisze o przerwach to wspomnę o Guild Warsach. Grę mam niecały rok i jest ciągle zainstalowana. Tylko z przerwami jest troszke inaczej. Gram ciągiem do 3 tygodni po czym robie przerwę od tygodnia do 2 miesięcy.
Edit: woops, zapomniałem uciąć ;p Jak ja kocham tą edycje posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:02, awesome napisał:

Jak oceniacie szanse by GTA IV zawitało na PC? Ja sie nie moge doczekac kiedy ktos wreszcie
cos bąknie na ten temat bo sobie nie wyobrazam zeby Pc byl pozbawiony tejze pozycji

Szanse są chyba (kocham to słowo) oczywiste. Trudno żeby taka gra jak GTA została wydana tylko na konsole. Słyszałem że premiera pecetowej wersji będzie gdzies pod koniec tego roku. Szczerze mówiąc odkąd zostałem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360 myślę głownie nad tym jak zdobyć kasę na jakąś fajniejszą gierkę. Widziałeś może EK GTA na konsole? Właśnie kombinuje jak wytrzasnąć na to kase. Fajnie by było gdyby wydali coś podobnego na PC. Niestety mój PC jest za słaby na nowe gierki, podobnie jak portfel jeśli chodzi o gry konsolowe.
A co do avka ,hmm. Jest taki... ucięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:09, AQ22 napisał:

> Jak oceniacie szanse by GTA IV zawitało na PC? Ja sie nie moge doczekac kiedy ktos
wreszcie
> cos bąknie na ten temat bo sobie nie wyobrazam zeby Pc byl pozbawiony tejze pozycji

Szanse są chyba (kocham to słowo) oczywiste. Trudno żeby taka gra jak GTA została wydana
tylko na konsole. Szczerze mówiąc odkąd zostałem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox
360 myślę głownie nad tym jak zdobyć kasę na jakąś fajniejszą gierkę. Widziałeś może
EK GTA na konsole? Właśnie kombinuje jak wytrzasnąć na to kase. Fajnie by było gdyby
wydali coś podobnego na PC. Niestety mój PC jest za słaby na nowe gierki, podobnie jak
portfel jeśli chodzi o gry konsolowe.



Napisz do mnie na gg a powiem Ci jak mozesz zarobic w miare szybko bez wysiłku. :) Jestem na gg teraz :)
A oprócz GTA IV marze o szybkim debiucie Mafii 2 na PC. To dopiero bedzie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:04, AQ22 napisał:

Mnie Hitman specjalnie nie wciągał jednak fajnie mi sie chodziło po takim wariatkowie
czy kościele.


Bardzo wiele tracisz nie przechodzac gier z tej serii do konca. Ale to Twoja strata, a nie moja. A Tribes: Zemsta jest u mnie w planach do zaistalowania i pogrania jak juz wypelnie Kontrakty i zgarne Krwawą Forsę. :)

Dnia 24.02.2008 o 01:04, AQ22 napisał:

Widziałeś może EK GTA na konsole? Właśnie kombinuje jak wytrzasnąć na to kase. Fajnie by było gdyby wydali coś podobnego na PC. Niestety mój PC jest za słaby na nowe gierki, podobnie jak portfel jeśli chodzi o gry konsolowe.


A nie lepiej bylo kupic nowa karte graficzna do PC? Taniej by wyszlo i nowe gierki by smigaly bez problemow. No i po pol roku od premiery mozna nabyc fajne gierki w bardzo przystepnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:11, awesome napisał:

A oprócz GTA IV marze o szybkim debiucie Mafii 2 na PC. To dopiero bedzie gra.

Mafia 2 zapowiada się całkiem fajnie. Choć grałem tylko pół godziny w pierwszą część to wiem że to nie jest byle co.
Jednak zapowiadać to sie nie jedna gra zapowiadała. Poczekamy ,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:17, Wojman napisał:

Bardzo wiele tracisz nie przechodzac gier z tej serii do konca. Ale to Twoja strata,
a nie moja. A Tribes: Zemsta jest u mnie w planach do zaistalowania i pogrania jak juz
wypelnie Kontrakty i zgarne Krwawą Forsę. :)

Ciągnie mnie do tych gierek jednak nie mam talentu do skradanek. Zawsze coś pójdzie nie tak i od nowa. Chociaż gdybym chciał to bym się nauczył. Chociaż czasu brak, często po 2 podejsciu muszę zejsc z komputera i się uczyć. A Tribes polecam, wielu osobom się nie podoba jednak mi wyjątkowo przypadło do gustu.

Dnia 24.02.2008 o 01:17, Wojman napisał:

A nie lepiej bylo kupic nowa karte graficzna do PC? Taniej by wyszlo i nowe gierki by
smigaly bez problemow. No i po pol roku od premiery mozna nabyc fajne gierki w bardzo
przystepnych cenach.

Skoro już wydałem tysiaka na Konsole to po co od razu ulepszać kompa? Poza tym u mnie trzeba wymienić więcej niż karte graficzną żeby gierki ładnie chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować