Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam,witam.to znowu ja.Tą noc nie spałem.Byłem w temacie.Ale dziś chyba pójdę spać 100 godzin nie spałem.Czas odespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 00:02, 143872 napisał:

Witam wszystkich cierpiących na bezsenność

Witaj!

Dnia 26.02.2008 o 00:02, 143872 napisał:

Znowu się do szkoły nie wyśpię, ehh ... życie :(

Toż to codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 00:05, Speed 7 napisał:

Witam,witam.to znowu ja.Tą noc nie spałem.Byłem w temacie.Ale dziś chyba pójdę spać 100
godzin nie spałem.Czas odespać.

Taa ... racja, trzeba się wyspać :D Chociaż muszę stać o 8:00 to jakoś się nie wyśpię, mam możliwość tylko w niedziele ale i tak nie pomaga ;) No to zwijam się, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwilowo jeszcze nie idę spać.Pogawędzę tutaj z Wami.Dopiero co pranie sobie wstawiłem.Okolo 1:15 zakończy się pranie.Wtedy to już chyba prawdziwe dobranoc;)

20080226001406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem...Witam wszystkich:)

Ponieważ w końcu zdałem sesję, postanowiłem zrobić sobie mały odpoczynek...od odpoczywania, oczywiście, i pograć. W Hitman: Blood Money ( najlepsza część serii, nie licząc akcji w hotelu z Contracts...Leon Zawodowiec z dobrym zakończeniem jak obszył :) ) Oczywiście jedyna akceptowalna nota to Silent Assasin.

Właśnie skończyłem misję 2 ( akcja w operze ). Czas: 10 minut (kiepsko). Po prostu uwielbiam, jak żyrandol spada na tego kolesia :>. Nadal jednak nie mogę zrozumieć, jak huk eksplozji i nagła "awaria" oświetlenia zostają uznane za wypadek :D. To samo tyczy się spadających na syna narkobossa z pierwszej misji beczek ( też mina potrzebna...inna sprawa, że wolę po cichu, trucizną )

Jak na razie strzeliłem raz- w 1 misji, do szefa.

Ech, fajnie jest mieć odrobinę wolnego w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu wszystkich nocnych marków ;) widzę że nikt wczoraj tu nie zaglądał, zauważyłem że ostatnio ja otwieram ten temat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja:P Coś ostatnio mniejszy ruch, fakt. Może się jeszcze rozkręci, ale środek tygodnia to trudno cudów oczekiwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 00:04, reykan napisał:

Witam i ja:P Coś ostatnio mniejszy ruch, fakt. Może się jeszcze rozkręci, ale środek
tygodnia to trudno cudów oczekiwać:P

No racja, mały ruch, ludzie śpią bo rano do szkoły/pracy. Ruch jest zapewne w święta czy wszelkie dni wolne ;)
@sir durin
Nie rozumiem co Ty do mnie mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 00:09, reykan napisał:

Ja wśród nich:P Ale na szczęście mam tylko cztery lekcje jutro i to dosyć lekkie, więc
siedzę.

Ale masz fajnie :P A ja mam jutro z rana aż 3 (!) matematyki :/ Oj, będzie ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no patrz już kilka postów a żaden temat (poza tym bzdetem szkołą:P) w sumie nie powstał do obgadania:P Ale trzy matmy to fakt, ciężkie i dosyć nudne. U mnie to tam głównie takie luźne (niemiecki, historia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też coś nie mogę spać dziś - mam lekkiego doła i głupie myśli mi przechodzą przez głowę..przegiąłem dziś trochę na forum-żebym wiedział , to by było inaczej.Spać teraz mi się odechciało i psycha mi już siada..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy nudne, matematyka jest ciekawa ale mam straszną nauczycielkę a uczniowie dosłownie się jej boją :P I mówię całkiem poważnie :) Ale przynajmniej umie uczyć, lepszej nauczycielki nie spotkałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 00:19, Speed 7 napisał:

To nie temat na forum-żeby rozmawiać o tym.

No jak nie, to temat praktycznie o wszystkim byle by rozmawiać w wyznaczonych godzinach :) No więc ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej porozmawiać o czymś wesołym?W sumie ja jutro idę do pracy-więc jeszcze nie wiem ile tu będę na forum dziś.Acha , bo to dziś już jest czwartek-no więc dziś do pracy na 7:00.a do tamtego to już nie ważne.Nie wracam do starego tematu-który mnie razi.A jaki?To już wyłącznie moja tajemnica.Nie obraź się - ale wolę zatrzymać to dla siebie.Okej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować