Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 00:14, szypek2 napisał:

witam wszystkich lłyszeliscie ze mają dawac lapki za darmo temu kto napisze najwiecyji
postów tylko nie wiem jakia on konfiguracje moze ktos wie


O czym ty rozmawiasz? Jakie lapki, jakie posty? Tutaj na gram.pl za zbyt dużą ilość postów możesz dostać co najwyżej banana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 00:14, szypek2 napisał:

witam wszystkich lłyszeliscie ze mają dawac lapki za darmo temu kto napisze najwiecyji
postów tylko nie wiem jakia on konfiguracje moze ktos wie


Eeee... no wiesz, masz całą noc przed sobą, może ci się uda, a konfiguracja to optymalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co poniektórym chce się chyba bardzo spać - bo głupoty wygadują ;)
Jeśli tak to poszli z Nocnych marków!

Wie ktoś może, czy można sprawdzić status przesyłki kurierskiej wysłanej ze sklepu Wirtus - tak jak to można zrobić w sklepie Gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff ... Właśnie skończyłem zadanie domowe z historii, 6 kartek A4, wszystko pisane ręcznie i wszystko zerżnięte z internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 01:03, 143872 napisał:

Uffff ... Właśnie skończyłem zadanie domowe z historii, 6 kartek A4, wszystko pisane
ręcznie i wszystko zerżnięte z internetu :D


Witam Cię i resztę ... To nad czym żeś tak intensywnie rżnął z internetu ... No wiadomo że z histy ale co konkretnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 01:10, 143872 napisał:

Kalendarium z lat 1946-1989, najważniejsze wydarzenia z Polski, Europy i Świata. Tu możesz
sobie zobaczyć, wziąłem 3/4 z tego http://www.ceo.org.pl/portal/b_koss_cpd_kalendarium_doc?docId=44370
. Nie ma to jak Internet :P Gdybym drukował to miałbym napewno gorszą ocenę :)



OOO facet to nieźle ja na jutro w szkole nie mam nic i raczej pisemnych spraw także nie mam ... hehe ale podziwiam że chciało Ci się pisać :D:D nie ma to jak robótka ręczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 01:13, Sir Braveheart napisał:

OOO facet to nieźle ja na jutro w szkole nie mam nic i raczej pisemnych spraw także nie
mam ... hehe ale podziwiam że chciało Ci się pisać :D:D nie ma to jak robótka ręczna
;)

Nie chciało mi się :D Ale chcę mieć dobrą ocenę, raz można się poświęcić :P Lecę spać, wziąłem tabletki żeby szybciej zasnąć bo mam na 8:00 :/ Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 01:16, 143872 napisał:

Nie chciało mi się :D Ale chcę mieć dobrą ocenę, raz można się poświęcić :P Lecę spać,
wziąłem tabletki żeby szybciej zasnąć bo mam na 8:00 :/ Dobranoc :)



Hehe a co ja mam powiedzieć ja musze na 6:00 wstać ale jakoś mi się nie chce spać wole jeszcze pobuszowac na kompie :D:D

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 01:16, 143872 napisał:

Nie chciało mi się :D Ale chcę mieć dobrą ocenę, raz można się poświęcić :P Lecę spać,
wziąłem tabletki żeby szybciej zasnąć bo mam na 8:00 :/ Dobranoc :)


Sprawiedliwosc jest jednak na tym swiecie... chociaz nie. Kiedy ty pisales nikomu niepotrzebne zadanie, to ja dbalem o polsko - szwedzka przyjazn. Gralem w World of WarCraft z graczem ze Szwecji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków...

Wampir11 Ja też mam problemy z zaśnięciem nie wiem czym to jest spowodowane heh jakoś mało mi czasu ;/;/;/

PS: Idę się kompać :D:D a potem jeszcze będe siedział :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 00:20, Wampir11 napisał:

od jakiegoś czsu mam problemy z zaśnięciem pomocy!!

Erm może po prostu śpisz nieregularnie? Wiesz, albo chodzisz spać za późno w weekendy, w tygodniu całkowicie to zmieniając, ewentualnie masz wolne i bez przerwy śpisz za długo i chodzi za późno. Tak czy inaczej staraj sie normalnie kłaść spać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 00:52, Cmq napisał:

> od jakiegoś czsu mam problemy z zaśnięciem pomocy!!
Erm może po prostu śpisz nieregularnie? Wiesz, albo chodzisz spać za późno w weekendy,
w tygodniu całkowicie to zmieniając, ewentualnie masz wolne i bez przerwy śpisz za długo
i chodzi za późno. Tak czy inaczej staraj sie normalnie kłaść spać. :P


Heheh i kto to mówi :D a czyżbyś Ty chodził normalnie kłaść się spać. ?? Ja na ten przykład nie chodze normalnie spać na niektórych luźniejszych godzinach siedzie i kimam :D:D a po szkole zdarza mi sie jeszcze reseta walnąć na godzinkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 01:03, Sir Braveheart napisał:

Heheh i kto to mówi :D a czyżbyś Ty chodził normalnie kłaść się spać. ?? Ja na ten przykład
nie chodze normalnie spać na niektórych luźniejszych godzinach siedzie i kimam :D:D a
po szkole zdarza mi sie jeszcze reseta walnąć na godzinkę :D:D

Ja mam dwutygodniowe wolne więc mogę spać kiedy chcę :P

EDIT: WTF Przewodniczący? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 01:05, Cmq napisał:

> Heheh i kto to mówi :D a czyżbyś Ty chodził normalnie kłaść się spać. ?? Ja na ten
przykład
> nie chodze normalnie spać na niektórych luźniejszych godzinach siedzie i kimam :D:D
a
> po szkole zdarza mi sie jeszcze reseta walnąć na godzinkę :D:D
Ja mam dwutygodniowe wolne więc mogę spać kiedy chcę :P

EDIT: WTF Przewodniczący? :D


No to gratki Gratki wielkie hehe no lala nie pogadasz :D i to jeszcze w tym topicu hehe :D chyba jestem pierwszą osobą która Ci gratuluje :D:D

Dobranoc ja już spadam a 6:00 rano musze wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Nocnych Marków. Disiaj jaką w ogóle zwałe miałem to małą bania ... zaraz po szkole zjadłem obiad i postanowiłem sobe restea walnąc :D i połozyłem się o 17:30 a wstałem o 21:00 nie chce mi sie spać :(:(:( :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 00:38, Sir Braveheart napisał:

Witam Wszystkich Nocnych Marków. Disiaj jaką w ogóle zwałe miałem to małą bania ... zaraz
po szkole zjadłem obiad i postanowiłem sobe restea walnąc :D i połozyłem się o 17:30
a wstałem o 21:00 nie chce mi sie spać :(:(:( :):):)

Ja tez jak do domu koło 20 wrociłem to tez miałem sie isc klapnac ale mowie nie bo potem wstane o 24 i bede sie nudził ;] No i teraz ide spac dopiero. Ziewaa
.A wogole ostatni ostra rzecz sie stała!:O
Wstalem wczesniej niz zadzwonił buzdik o jakies 5 min a była to godzina 5:45
Sam nie wierzyłem, myslałem ze juz koło 10 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero popatrzyłem na zegarek...
Dawno tak długo nie siedziałem przy PC :|
Test gimnazjalny się zbliża a Pani od Fizyki wpadła na wspaniały pomysł żeby przyprowadzić dyrektorkę na jedną z 2 lekcji w przyszłym tygodniu. Moja klasa zeszła na dość niski poziom więc jak dla mnie jest to po prostu próba ośmieszenia... Nie piszcie że się myle, ja najzwyczajniej nie chcę opisywać dokładnie sytuacji...
No i jeszcze czeka mnie wybór liceum. Niby mieszkam w warszawie, ale w mojej dzielnicy z liceami jest marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować