Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Tak mi się trafiło, że gardło mnie boli, katar mam i spać się nie da. Okazuje się więc, że forum jest też takim miejscem, gdzie ucieka się, kiedy nie można spać, bo coś boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...i jak tu w sobotę spać?
Choć można powiedzieć ,że już jest po wszystkim...zebrało się u mnie w chacie kilka znajomych...myślałem ,że nie będzie dużo sprzątania...a tu od groma i ciut ciut :/.Coś czuje ,że czeka mnie ciężka noc...a tak pozatym witam Nocnych Marków xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars''a to się można dopiero zagrać ;P. Dopiero gdy ujrzałem komunikat ,,Grasz już od 3 godzin. Zrób sobię przerwę.''' spojrzałem na zegarek a tu już grubo po 2. A widzę, że Nocnych Marków coraz mniej, co się z Wami dzieje? ;]... No dobra ja idę pograć jeszcze chwilę w CoD 4 i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 02:48, loytartoreto napisał:

W Guild Wars''a to się można dopiero zagrać ;P. Dopiero gdy ujrzałem komunikat ,,Grasz
już od 3 godzin. Zrób sobię przerwę.'''' spojrzałem na zegarek a tu już grubo po 2. A
widzę, że Nocnych Marków coraz mniej, co się z Wami dzieje? ;]... No dobra ja idę pograć
jeszcze chwilę w CoD 4 i lulu.


To znaczy mnie to niektórzy nie widzieli na nocnych markach bardzo długo...ale trzeba było temu powiedzieć "stop".
Coś kiedyś kumpel mówił o tym komunikatach jak grał w Guild Wars''a.Ogólnie to i tak takie komunikaty są chamskie .bo jeśli sie kupuje grę to powinno się grać ile się chce...a tu "powinieneś odpocząć".
Ehh...już dawno nie spałem do 4 xD...zaraz idę na podwórko się przewietrzyć...a tak poza tym ktoś jeszcze nie śpi (lub ktoś wstał?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstawać nocne chłopaki nie ma spania - balangujemy. Jakie plany na wieczór, czy tam noc i jak tam po ciężkim dniu w pracy/szkole/dworze/przed kompem. No opowiadać tutaj wszystko, a ja idę po kawę. <mniam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:19, s2nto napisał:

Wstawać nocne chłopaki nie ma spania - balangujemy. Jakie plany na wieczór, czy tam noc
i jak tam po ciężkim dniu w pracy/szkole/dworze/przed kompem. No opowiadać tutaj wszystko,
a ja idę po kawę. <mniam>


Spać nie mam zamiaru, balangować też nie :P Jakie plany? A siedze na GG i Guild Wars odpalę za jakis czas. Dzień jako tako ciężki nie byl, chyba ze można uznać że był cieżki przez nudę, to wtedy tak, byl cieżki.
Ja umyłem kiełki i nie pije nic na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:19, s2nto napisał:

Wstawać nocne chłopaki nie ma spania - balangujemy. Jakie plany na wieczór, czy tam noc
i jak tam po ciężkim dniu w pracy/szkole/dworze/przed kompem. No opowiadać tutaj wszystko,
a ja idę po kawę. <mniam>


Siedzieć na forum i grać w Soulstorma Mrocznymi Eldarami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, witam ;]
ja właśnie sklejam sobie nowego laya na GS''a, jako przerwa paro minutowa w grze w NWN2, zresztą na co poświęcam dzisiejszą całą no zapewne ;D
a dzień, minął dobrze, spacer po starówce i pięknej warszawie zaliczony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 04:31, Nertis napisał:

To znaczy mnie to niektórzy nie widzieli na nocnych markach bardzo długo...ale trzeba
było temu powiedzieć "stop".
Coś kiedyś kumpel mówił o tym komunikatach jak grał w Guild Wars''a.Ogólnie to i tak
takie komunikaty są chamskie .bo jeśli sie kupuje grę to powinno się grać ile się chce...a
tu "powinieneś odpocząć".

Tak, a na końcu Spidermana 2 gry było takie coś "now go outside and play" Mimo wszysto miło usłyszeć takie coś, ja dzisiaj naprawde sporo grałem W World of Warcraft, MMORPG naprawdę chłoną gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plany mam takie żeby do rana przejść Call of Duty 4 (całą grę). Drugi raz, więc powinno być już łatwiej. Nie wiem czy mi się to uda, bo zabieram się do tego już od ponad tygodnia i z różnych przyczyn nic z tego nie wychodzi. Jednak jeśli już grę odpalę to na pewno ją przejdę. Jeśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:29, dave03 napisał:

Plany mam takie żeby do rana przejść Call of Duty 4 (całą grę). Drugi raz, więc powinno
być już łatwiej. Nie wiem czy mi się to uda, bo zabieram się do tego już od ponad tygodnia
i z różnych przyczyn nic z tego nie wychodzi. Jednak jeśli już grę odpalę to na pewno
ją przejdę. Jeśli.


Ale na veteranie? Ja przeszedłem całeo CODa 4 bez ostatniej misji, :0 w samolocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Nocne Marki !!!

Dnia 06.04.2008 o 00:29, dave03 napisał:

Plany mam takie żeby do rana przejść Call of Duty 4 (całą grę).

Widzę że gra cię trochę wciągnęła.

pizmak666 : A no ładny ten twój lay, a co do NWN2 :D. Trochę się zmaniaczyłeś na jego punkcie ;]. Osobiście też jak grałem to po 8 godzin dziennie, ale jak widzę cię non stop dostępnego na x-fire z tą ikonką NWN2 :D ojj... to gratsy za wytrwałość :*.

A ja czekam na swoją M16a1 :), mam nadzieję że do piątku mi przyjdzie i będę mógł sobie z kumplami zrobić wypad na "strzelankę" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:29, dave03 napisał:

Plany mam takie żeby do rana przejść Call of Duty 4 (całą grę). Drugi raz, więc powinno
być już łatwiej. Nie wiem czy mi się to uda, bo zabieram się do tego już od ponad tygodnia
i z różnych przyczyn nic z tego nie wychodzi. Jednak jeśli już grę odpalę to na pewno
ją przejdę. Jeśli.

>

Spróbuj na poziomie "Veteran" ukończyć całą grę do rana. Jak ci się uda to będziesz dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:32, Tomicha napisał:

Ale na veteranie? Ja przeszedłem całeo CODa 4 bez ostatniej misji, :0 w samolocie


Jednak nie zdradzajcie zakończenia, bo kiedyś też mam zamiar zasiąść i za CoDem 4. Licze panowie na waszą solidarność z tymi co nie poznali jeszcze smaku Modern WarFare.

Btw... Wierząc niusowi zamieszczonemu na łamach gram.pl ( http://www.gram.pl/news_6wrfHu2_Najpopularniejszymi_grami_w_tym_roku_beda.html) jeszcze w tym roku pojawi się Call of Duty 5 idąc dalej tym tropem gra ma powrócić do II wojny światowej. No ciekawe czy piątka w ogóle ujrzy PeCety, bo patrząc na trzecią odsłonę CoDa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:32, Tomicha napisał:

Ale na veteranie? Ja przeszedłem całeo CODa 4 bez ostatniej misji, :0 w samolocie


Weteran to chyba jest ten 4 poziom prawda? Jak na razie przeszedłem na drugim, a teraz chciałbym na trzecim. Muszę sobie w końcu coś zostawić na jakąś przyszłość, bo teraz przejść na najtrudniejszym poziomie, a później schodzić z nim w dól to już chyba się nie opłaca. Przyznaję też, że mimo moich obaw odnośnie przeniesienia gry do czasów współczesnych jest ona rewelacyjna. Sam jestem tym zdziwiony, że tak bardzo mi się spodobała, bo sam rzadko gram w jakieś fpp nie rozgrywane w realiach II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:36, Yanek12 napisał:

Witam Wszystkie Nocne Marki !!!


Yo yo

Dnia 06.04.2008 o 00:36, Yanek12 napisał:

pizmak666 : A no ładny ten twój lay, a co do NWN2 :D. Trochę się zmaniaczyłeś na jego
punkcie ;]. Osobiście też jak grałem to po 8 godzin dziennie, ale jak widzę cię non stop
dostępnego na x-fire z tą ikonką NWN2 :D ojj... to gratsy za wytrwałość :*.


No Pirzmak szaleje z NWN2 :D :D

Dnia 06.04.2008 o 00:36, Yanek12 napisał:

A ja czekam na swoją M16a1 :), mam nadzieję że do piątku mi przyjdzie i będę mógł sobie
z kumplami zrobić wypad na "strzelankę" :).


Mhm, ja czekam na moje ak47s i w ogóle osprzęt cały :) Też mam nadzieję że do piątku przyjdzie xP Uważajcie na żuli podczas strzelania x]] - To dla wtajemniczonych xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło, że Ci się mój lay podoba, ale zmienię go chyba jakoś... ale jeszcze nie teraz, nie mam nowego gotowego. a co do NWN2 to zawsze byłem maniakiem RPG''ów, teraz tylko mam x0fire do naliczania ;p

Michał
zazdrościsz, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:46, dave03 napisał:

> Ale na veteranie? Ja przeszedłem całeo CODa 4 bez ostatniej misji, :0 w samolocie


Weteran to chyba jest ten 4 poziom prawda? Jak na razie przeszedłem na drugim, a teraz
chciałbym na trzecim. Muszę sobie w końcu coś zostawić na jakąś przyszłość, bo teraz
przejść na najtrudniejszym poziomie, a później schodzić z nim w dól to już chyba się
nie opłaca. Przyznaję też, że mimo moich obaw odnośnie przeniesienia gry do czasów współczesnych
jest ona rewelacyjna. Sam jestem tym zdziwiony, że tak bardzo mi się spodobała, bo sam
rzadko gram w jakieś fpp nie rozgrywane w realiach II wojny światowej.


Gra nabrała na dynamice. Nie ma skrywania sie w okopach, czy straceńczych biegów. Najbardziej liczy się strategia, szczególnie podczas gry S.A.S. Ja zacząłem od Rekruta, potem od razu na Veteranie. Wtedy czekał na mnie jeszcze Crysis i Bioshock. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:36, Yanek12 napisał:

A ja czekam na swoją M16a1 :), mam nadzieję że do piątku mi przyjdzie i będę mógł sobie
z kumplami zrobić wypad na "strzelankę" :).


A to atrapa czy oryginalna giwerka? Bo jeśli oryginalna... kiedyś się zainteresowałem tym właśnie modelem broni i idąc jej tropem dotarłem aż do używanej podczas drugiej wojny światowej M1 Grand (to ta z tym charakterystycznym dźwiękiem wyskakującego magazynku), po prostu zdziwienie dla człowieka jak wszystkie te giwerki są ze sobą powiązane analogicznie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować