Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 00:49, M1chał napisał:

Zazdrościłbym gdybyś szalał z jakąś kobitą :p :]]]


A ta ta z awatarka co patrzy na mnie takim kocim wzrokiem to nie jest Twoja towarzyszka do harcowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:50, s2nto napisał:

A to atrapa czy oryginalna giwerka? Bo jeśli oryginalna... kiedyś się zainteresowałem
tym właśnie modelem broni i idąc jej tropem dotarłem aż do używanej podczas drugiej wojny
światowej M1 Grand (to ta z tym charakterystycznym dźwiękiem wyskakującego magazynku),
po prostu zdziwienie dla człowieka jak wszystkie te giwerki są ze sobą powiązane analogicznie.
:-)

Mogę odpowiedzieć za niego że to replika do ASG :p A dziw nie bierze że broń jest ze sobą tak powiązana xP To normalne że jak produkowali wtedy to i teraz produkują, takie firmy trwają przez lata, zresztą sama nazwa wskazuje M16 czy M1 Garand :p :] Tak jak Mp40, Mp5,Mp7 :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:53, M1chał napisał:

> A to atrapa czy oryginalna giwerka? Bo jeśli oryginalna... kiedyś się zainteresowałem

> tym właśnie modelem broni i idąc jej tropem dotarłem aż do używanej podczas drugiej
wojny
> światowej M1 Grand (to ta z tym charakterystycznym dźwiękiem wyskakującego magazynku),

> po prostu zdziwienie dla człowieka jak wszystkie te giwerki są ze sobą powiązane
analogicznie.
> :-)
Mogę odpowiedzieć za niego że to replika do ASG :p A dziw nie bierze że broń jest ze
sobą tak powiązana xP To normalne że jak produkowali wtedy to i teraz produkują, takie
firmy trwają przez lata, zresztą sama nazwa wskazuje M16 czy M1 Garand
:p :] Tak jak Mp40, Mp5,Mp7 :P :]


A Mp3 i Mp4 to co?? xD W sumie to nie wiem, dlaczego podczas II wojny światowej były mp40, zaś dzisiaj mamy mp5. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:52, s2nto napisał:

A ta ta z awatarka co patrzy na mnie takim kocim wzrokiem to nie jest Twoja towarzyszka
do harcowania?


Oooo! Co ja bym dał żeby była! :D Bym tu nie siedział tylko leżałbym u jej boku :p :]] No może nie u boku a na niej.. x]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:46, M1chał napisał:

No Pirzmak szaleje z NWN2 :D :D

Szaleje to mało powiedziane :D, ostatnio co wbijam oglądnąć listę znajomych na x-f to pizmaczek siedzi ;D.

Dnia 06.04.2008 o 00:46, M1chał napisał:


>

Dnia 06.04.2008 o 00:46, M1chał napisał:

Uważajcie na żuli podczas strzelania x]] - To dla wtajemniczonych xP

Mam nadzieję że jak my sobie będziemy strzelać to żaden żul przy nogach mi spać nie będzie xD. Ciekawe co by powiedział jakbyś go obudził, trzymając broń w ręku :D.

pizmak666 : Ten twój Layek jest bardzo fajny, wszystko na nim widać. Żadnych problemów :). Ogólnie spoko. Dla mnie mógłbyś zostawić :D, ale to już twój wybór :D.

s2nto : Replika M16a1 :). Mam teraz żal że to nie jest M4a1 moja miłość :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:55, Tomicha napisał:

A Mp3 i Mp4 to co?? xD


xD :D :D

Dnia 06.04.2008 o 00:55, Tomicha napisał:

W sumie to nie wiem, dlaczego podczas II wojny światowej były mp40, zaś dzisiaj mamy mp5. :/

Mp40 bo w 194O do użytku wszedł :p Tak jak Mp41 w 1941 :p ;] A czemu Mp5? To nie wiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:55, M1chał napisał:

Oooo! Co ja bym dał żeby była! :D Bym tu nie siedział tylko leżałbym u jej boku :p :]]
No może nie u boku a na niej.. x]]]


To ja z tych wszystkich opcji wybrałbym "pod nią" :))

Yanek

Dnia 06.04.2008 o 00:55, M1chał napisał:

Mam teraz żal że to nie jest M4a1 moja miłość :D.


No każdy ma jakieś swoje zboczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie posiedze sobie, wyganiaja mnie xP Ale i tak nie wiem czy bym wysiedział z paru powodów: ŁódzkiKS przegrał z Koroną, nie mam najlepszego humoru od jakiś 2 tygodni (wpływ pewnej dziewczyny, nie mojej), zmęczony jestem po wypadzie gildiomy w GW, trzeba odespać tydzień szkolny.
Tak wiec dobrej nocy życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiejszy dzień minął całkiem spokojnie. Wstałem sobie na luzie ok. godziny 11.00, zjadłem obfite śniadanie popijając sokiem ze świeżo wyciśniętych pomarańczy, pospacerowałem się z rodziną po Edynburgu, bo pogoda dzisiaj była o dziwo niezwykle sprzyjająca)... Po powrocie do domu zorientowałem się, że w poniedziałek określenie ''ferie wiosenno-świąteczne 2008'' przejdzie do historii i czeka mnie powrót do szkoły :| No i teraz świętuję ostatnią noc, którą mogę bezstresowo zarwać. W tej chwili robię sobie przerwę między 129920, a 129921 próbą wbicia się na top10 w konkursowym tetrisie na stronie Kolekcji Klasyki... Nie cierpię tetrisa, a jednak ten mnie wciągnął jak żaden z najnowszych tytułów na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:49, M1chał napisał:

Zazdrościłbym gdybyś szalał z jakąś kobitą :p :]]]


to w takim razie zazdrościłeś mi wczorajsze pół dnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 01:02, s2nto napisał:

Yanek

> Mam teraz żal że to nie jest M4a1 moja miłość :D.
No każdy ma jakieś swoje zboczenia :-)

:D W tych czasach od razu zmierzają do jednego :D.

wip_01

Jeśli nie masz najlepszego humoru, to współczuje. Ostatnio sam chodzę w nie najlepszym :/, wszystko przez te dziewczyny :|. GW męczy, o tym sam się przekonałem. Dawno nie grałem, więc taki wypad zapewne też by mnie strasznie zmęczył :D, szkolny tydzień odsypiam w piątki :PP. Miłej Nocki nawzajem :).

Igor FCBayerern : Zazdroszczę Ci takiego dnia. Ja dzisiaj miałem dość dziwny. Z rana wstałem lewą nogą, 0 humoru. Potem poszedłem z kumplem do lasu żeby poszukać nowych ścieżek do ASG :D. Potem wróciłem zjadłem. Pograłem chwilkę w CSa, poszedłem do kumpla, wróciłem do domu. Nie miałem co robić więc poszedłem do 2 kumpla. Gdy z nim gadałem, zorienotwałem się że już dość późno wróciłem do domu, i siedziałem na necie :/. Dzień bez sensu (jak na sobotni dzień)

pizmak666 : Pewnie balowałeś z jakąś kobitką, w gospodzie w NWN :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 01:07, pizmak666 napisał:

> Zazdrościłbym gdybyś szalał z jakąś kobitą :p :]]]

to w takim razie zazdrościłeś mi wczorajsze pół dnia ^^


Spotkałeś jakąś laskę w NWN2? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 01:07, Yanek12 napisał:

:/, wszystko przez te dziewczyny :|.

Urozmaicają nam życie, gdyby nie one to o czym byśmy my faceci gadali? Wciąż o piłce i autach? Przecież bez kobiet nawet gry PC nie mogą się obyć. ^^

Dnia 06.04.2008 o 01:07, Yanek12 napisał:

do ASG :D. Potem wróciłem zjadłem. Pograłem chwilkę w CSa, poszedłem do kumpla, wróciłem

O widzę, że ktoś ma również nałóg nie odbiegający od mojego. :) Ja w sumie postanowiłem się uwolnić od niego i podjąłem właśnie pierwsze kroki - sprzedaje konto Steam na allegro wyceniając je na 150złotych. :) Ojj zobaczymy jak to będzie. A póki co jeszcze ostatnie chwile przy CSS, CS i DODzie :))

Dnia 06.04.2008 o 01:07, Yanek12 napisał:

do domu. Nie miałem co robić więc poszedłem do 2 kumpla. Gdy z nim gadałem, zorienotwałem
się że już dość późno wróciłem do domu, i siedziałem na necie :/. Dzień bez sensu (jak
na sobotni dzień)

E to było poczytać jakąś książkę, ewentualnie umówić się na kawe z jakąś lasencją. Serio mówię, życie jest za krótki by zwlekać z takimi rzeczami - człowiek zaraz w bachory wpada i później to już nie ma czasu na randkowanie, a jedynie pozostaje mu randkowanie poprzez kompa...

Dnia 06.04.2008 o 01:07, Yanek12 napisał:

pizmak666 : Pewnie balowałeś z jakąś kobitką, w gospodzie w NWN :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 01:21, s2nto napisał:

Urozmaicają nam życie, gdyby nie one to o czym byśmy my faceci gadali? Wciąż o piłce
i autach? Przecież bez kobiet nawet gry PC nie mogą się obyć. ^^

W sumie tak, ale to czasami przez dziewczyny nie chce ci się nic robić przez cały dzień, myślisz ciągle o nich :D, lub uganiasz się za nimi ;p. Ale fakt. Przyjemności dają wiele :D.

Dnia 06.04.2008 o 01:21, s2nto napisał:

O widzę, że ktoś ma również nałóg nie odbiegający od mojego. :) Ja w sumie postanowiłem
się uwolnić od niego i podjąłem właśnie pierwsze kroki - sprzedaje konto Steam na allegro
wyceniając je na 150złotych. :) Ojj zobaczymy jak to będzie. A póki co jeszcze ostatnie
chwile przy CSS, CS i DODzie :))

Oj gdybyś wiedział ile przy tym już przesiedziałem, i ile nerwów przy tej grze straciłem ^^, nawet GW aż tak nie stresuje ^^.

Dnia 06.04.2008 o 01:21, s2nto napisał:

E to było poczytać jakąś książkę, ewentualnie umówić się na kawe z jakąś lasencją. Serio
mówię, życie jest za krótki by zwlekać z takimi rzeczami - człowiek zaraz w bachory wpada
i później to już nie ma czasu na randkowanie, a jedynie pozostaje mu randkowanie poprzez
kompa...

Książki czytam na wieczór :), a co do lasencji :p, to ostatnio. Jakiś tydzień temu moja ze mną zerwała :/, i nie mam ochoty póki co widzieć żadnej dziewczyny :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 01:21, s2nto napisał:

Urozmaicają nam życie, gdyby nie one to o czym byśmy my faceci gadali? Wciąż o piłce
i autach? Przecież bez kobiet nawet gry PC nie mogą się obyć. ^^


Tematy jakies by sie znalazly, na przyklad znalezienie jakiegos legendarnego miecza w World of WarCraft. :P

Dnia 06.04.2008 o 01:21, s2nto napisał:

Serio
mówię, życie jest za krótki by zwlekać z takimi rzeczami - człowiek zaraz w bachory wpada
i później to już nie ma czasu na randkowanie w NWN :D:D:D.


Coz tak jest jesli Twoim jedynym celem po tym jak bedziesz mial dziewczyne jest jak najszybsze i najczestsze pojscie do lozka, nie uzywajac przy tym srodkow antykoncepcyjnych... Musisz sie zastanowic co jest dla ciebie wazniejsze - dziewczyna czy lozko z dziewczyna. A to nie jest to samo.

Yanek12

Dnia 06.04.2008 o 01:21, s2nto napisał:

Jakiś tydzień temu moja ze mną zerwała :/, i nie mam ochoty póki co widzieć żadnej dziewczyny :|.


Nie przejmuj sie, jest jeszcze wiele innych fajnych dziewczyn. Ja to mam gorzej, albo zle wybieram nie wiem. Bo ciagle sie okazuje, ze obiekt westchnien chodzi juz z przedstawicielem meskiej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:49, Tomicha napisał:

Ja zacząłem od Rekruta, potem od
razu na Veteranie.


Ja od Regulara i przyznaje, że momentami było bardzo ciężko. A tak w ogóle to misja snajperska wymiata. Niesamowity klimat.

>Wtedy czekał na mnie jeszcze Crysis i Bioshock. :)

W Crysisa zacząłem grać jakiś miesiąc temu, ale po dojściu do zaledwie trzeciej misji gra mi się jakoś znudziła. Teraz leży na półce i się tylko na nią kurzy. Nie wiem czy ja już jestem taki wybredny czy co. Bioshock słyszałem, że jest świetny, jedna póki co go nie posiadam. Poczekam aż dadzą go do Super$ellera i wtedy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wojman, miło Cię widzieć. Ojj już sporo czasu nie miałem okazji zobaczyć Cię na łamach grama, a co dopiero na żywo. :) Dalej w Szczecinie, czy może gdzieś bliżej południa Polski, bo tak to bym zastanowił się nad partią szachów? :)

Dnia 06.04.2008 o 01:42, Wojman napisał:

Yanek12

> Jakiś tydzień temu moja ze mną zerwała :/, i nie mam ochoty póki co widzieć żadnej
dziewczyny :|.

Nie przejmuj sie, jest jeszcze wiele innych fajnych dziewczyn. Ja to mam gorzej, albo
zle wybieram nie wiem. Bo ciagle sie okazuje, ze obiekt westchnien chodzi juz z przedstawicielem
meskiej plci.


Dawaj do tematu Loża szyderczyń potyramy je tam troszku, Oczywiście weterana ze Sztabu również zapraszam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 06.04.2008 o 01:42, Wojman napisał:

Bo ciagle sie okazuje, ze obiekt westchnien chodzi juz z przedstawicielem meskiej plci.

Przedstawiciel męskiej płci chodzący z obiektem westchnień to nie rzecz pierwotna, ale wtórna vel nabyta ;-)
Dopóki obiekt westchnień chodzi, a nie jest zaobrączkowany, to warto powalczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:10, akne napisał:

[ciach]


Yanek uciekaj, kobiety na pokładzie :P

Dnia 06.04.2008 o 02:10, akne napisał:

> Bo ciagle sie okazuje, ze obiekt westchnien chodzi juz z przedstawicielem meskiej
plci.
Przedstawiciel męskiej płci chodzący z obiektem westchnień to nie rzecz pierwotna, ale
wtórna vel nabyta ;-)
Dopóki obiekt westchnień chodzi, a nie jest zaobrączkowany, to warto powalczyć :-)


Mhm, a kobitki o tej porze nie powinny spać? Przecież niewyspana kobieta (z worami pod oczami) to dość niemiły widok, bo faceci to wiadomo - pyć brzydka,. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować