Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 02:15, s2nto napisał:

> [ciach]
Mhm, a kobitki o tej porze nie powinny spać? Przecież niewyspana kobieta (z worami pod
oczami) to dość niemiły widok, bo faceci to wiadomo - pyć brzydka,. :)

Niewyspany mężczyzna też źle z worami pod oczami wygląda ;-)
A ja śpię ostatnio po 8 h, mam dobre kremy, co oszukują kolagen ;-), jest soboto-niedziela, można poszaleć przy kompie oglądając filmy na HBO* w audio** :-)

* Kiedyś poznałam chłopaka z HBO i mówię do niego, że to Wasze logo to mi przypomina logo takiej jednej poznańskiej firmy. A on się zapytał: "Jakiej?" (czytaj: no jak to, czy jakaś inna firma może mieć podobne logo? i to jakaś firma w prowinicji? ;-)
A ja: Hydrobudowa, taka budowlana :-D
(oni kiedyś mieli takie logo z literkami HBO, logo mi wpadło w oczy, bo jak są rozkopy, to obrandowane tym logo były barierki itp. to się nazywa "zawodowe wypaczenie marketingowca", taka pamięć do logotypów.
** Oglądanie filmów TV w audio to moja specjalność, lubię parę rzeczy na raz robić, żeby czasu nie marnować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:01, s2nto napisał:

Hej Wojman, miło Cię widzieć. Ojj już sporo czasu nie miałem okazji zobaczyć Cię na łamach
grama, a co dopiero na żywo. :)


W sumie to bym sie zdzwil gdybys mnie widzial na lamach gramu, bo do tego serwisu tekstow nie pisze. :) Ale jeszcze wiele przede mna. :) A na forum to jestem ostatnio praktycznie codziennie, choc moja obecnosc sprowadza sie ostatnio raczej tylko do pilnowania porzadku niz do dyskusji.

Dnia 06.04.2008 o 02:01, s2nto napisał:

Dalej w Szczecinie, czy może gdzieś bliżej południa Polski,
bo tak to bym zastanowił się nad partią szachów? :)


Dalej w Szczecinie, i na razie nic nie wskazuje na to, zeby w najblizszej przyszlosci mialo sie cos zmienic. A co do szachow - jeszcze zdazymy zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:25, akne napisał:

Niewyspany mężczyzna też źle z worami pod oczami wygląda ;-)
A ja śpię ostatnio po 8 h, mam dobre kremy, co oszukują kolagen ;-), jest soboto-niedziela,
można poszaleć przy kompie oglądając filmy na HBO* w audio** :-)


8godzin to sporo snu, zazdroszcze. :P Co do kanału HBO również zazdroszcze, jak dla mnie jest to luksus na który nie mogę sobie pozowlić, a przecież to tylko dwie dychy więcej na miesiąc za dwa kanały.

Dnia 06.04.2008 o 02:25, akne napisał:

* Kiedyś poznałam chłopaka z HBO i mówię do niego[...]
A ja: Hydrobudowa, taka budowlana :-D

HBO oznacza również Hemoglobinę, jakież moje zdziwienie było gdy wykładowca zaczął po tablicy mazgrać EJCZ-BI-OŁ. ^^

Dnia 06.04.2008 o 02:25, akne napisał:

** Oglądanie filmów TV w audio to moja specjalność, lubię parę rzeczy na raz robić, żeby
czasu nie marnować ;-)

To cechy godne napoleona, ja jednak wole pozostać przy pisaniu, słuchaniu dobrej muzyki i drapaniu się po głowie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:07, hammerfall87 napisał:

Wojman wsiąknał do azeroth :)


A, zebys wiedzial. :P Na zmiane gram teraz w World of WarCraft i WarCraft III. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:40, Wojman napisał:

W sumie to bym sie zdzwil gdybys mnie widzial na lamach gramu, bo do tego serwisu tekstow
nie pisze. :) Ale jeszcze wiele przede mna. :) A na forum to jestem ostatnio praktycznie
codziennie, choc moja obecnosc sprowadza sie ostatnio raczej tylko do pilnowania porzadku
niz do dyskusji.


Na łamach gramu w sensie serwisu gram.pl czyli włącznie z forum ;)

Dnia 06.04.2008 o 02:40, Wojman napisał:

Dalej w Szczecinie, i na razie nic nie wskazuje na to, zeby w najblizszej przyszlosci
mialo sie cos zmienic. A co do szachow - jeszcze zdazymy zagrac.


W takim razie trzymam za słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:42, Wojman napisał:

> Wojman wsiąknał do azeroth :)

A, zebys wiedzial. :P Na zmiane gram teraz w World of WarCraft i WarCraft III. :)


A w którą kampanię. I na jakim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:45, Tomicha napisał:

A w którą kampanię. I na jakim poziomie?


W WarCraft III czy w World of WarCraft? :P WarCraft III przechodze od poczatku, gram na poziomie wysokim czyli tym trudniejszym. Obcenie jestem w drugiej misji kampanii Nieumarlych. I wcale jakos tak strasznie trudno nie jest. Czekam cierpliwie na ostatnia misje elfow (WarCraft III przeszedlem juz wczesniej ze dwa razy). Swoja droga to na poziomie wysokim ostatnia misje kampanii Ludzi da sie bez problemu przejsc grajac tylko jedna jednostka - Arthasem. I tak wlasnie zrobilem. :) A w World of WarCraft to steruje Paladynem, obecnie ma on level 26, zobacze czy bedzie mi sie chcialo jeszcze pograc do czasu zdobycia 27 lvl, bo tak mniej wiecej to 1/4 paska doswiadczenia brakuje mi do awansu. Zreszta jak byscie chcieli pograc w WarCraft III po sieci (najlepiej we Frozen Throne) to namiary znacie. To samo tyczy sie zreszta WoWa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak kurcze nie śpię?
Jestem wyczerpany po...wyprawie (tak - to odpowiednie słowo) na XVIII Podkarpackie Spotkania z Komiksem (z nastawieniem na punkty programu o tematyce Star Wars). Oczywiście jak zawsze, podczas wyjazdów do Rzeszowa na przeróżne imprezy musiałem się zgubić - gdyż każda impreza, na której dotychczas byłem w tym mieście odbywała się w innym miejscu - choć muszę przyznać, że z imprezy na imprezę coraz mniejsze są te zagubienia. Ale opłaciło się. W jednym dniu udało mi się poznać Pana Wojciech Jama - pomysłodawcę Muzeum Dobranocek PRL-u, a także wziąć udział w wernisażu z okazji 20 lecia jego twórczości (i osobiście poznać) Pana Macieja Mazura (znanego rysownika). W między czasie, zdążyłem wziąć udział w konkursie wiedzowym Star Wars - w którym pierwotnie nie miałem uczestniczyć, ale gdy się okazało że wszyscy biorą udział i że nagród jest więcej aniżeli uczestników, postanowiłem nie odstawać od reszty i takim sposobem zgarnąłem "Powrót Jedi" na DVD. Może to w końcu zmotywuje mnie do zakupu pozostałych epizodów - bo zbieram się z tym już od dawna.
W sumie o ciągle padającym deszczu (a nawet deszczu ze śniegiem) oraz pociągach w których musiałem spędzić łącznie 3 godziny, nawet nie warto wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 02:52, Wojman napisał:

> A w którą kampanię. I na jakim poziomie?

W WarCraft III czy w World of WarCraft? :P WarCraft III przechodze od poczatku, gram
na poziomie wysokim czyli tym trudniejszym. Obcenie jestem w drugiej misji kampanii Nieumarlych.
I wcale jakos tak strasznie trudno nie jest. Czekam cierpliwie na ostatnia misje elfow
(WarCraft III przeszedlem juz wczesniej ze dwa razy). Swoja droga to na poziomie wysokim
ostatnia misje kampanii Ludzi da sie bez problemu przejsc grajac tylko jedna jednostka
- Arthasem. I tak wlasnie zrobilem. :) A w World of WarCraft to steruje Paladynem, obecnie
ma on level 26, zobacze czy bedzie mi sie chcialo jeszcze pograc do czasu zdobycia 27
lvl, bo tak mniej wiecej to 1/4 paska doswiadczenia brakuje mi do awansu. Zreszta jak
byscie chcieli pograc w WarCraft III po sieci (najlepiej we Frozen Throne) to namiary
znacie. To samo tyczy sie zreszta WoWa. :)

Chodziło mi Warcrafta III. Ja niestety poległem na ostatniej misji elfów na hardzie. Szkoda, potem jakoś się nie mogłem zabrać jeszcze raz. Wykończyli mnie minutę przed końcem, a ja nie robiłem żadnych save''ów. Ja za to gram teraz w GW: Nightfall. Dawno nie odpalałem, z lekka sie zdziwiłem kiedy okazało się, że połowa postaci to sticky. Jest to jakaś uroczystość z powodu odejścia jednej z ważniejszych twórczyni gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pofraguje sobie w - uznanej przez Rzeczpospolitą - najbrutalniejszą grę, a mianowicie w Counter Strike. Do zobaczenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do kanału HBO również zazdroszcze, jak dla mnie
> jest to luksus na który nie mogę sobie pozowlić, a przecież to tylko dwie dychy więcej
> na miesiąc za dwa kanały.

Mnie w grudniu pehowiec od netu wcisnął promocję na dwa HBO, trzy Canal+ i dwa Cinemaksy za 50 m-cznie przez 6 m-cy. Ale wiedziałam, dzięki moim znajomym (co się obudzili, jak zaczęli duże rachunki po promocji dostawać), że trzeba z wyprzedzeniem wypowiedzenie złożyć (45 dni okres wypowiedzenia). Last week już byłam w BOKu i wypowiedziałam, w Dzień Dziecka mi odłączą, muszę się naoglądać na zapas.

Pehowiec chciał mi teflon wojpowy wcisnąć, ale ja mówię, że po co mi, skoro mam teflon komórkowy, co z niego dzwonie tyle, że mam dwucyfrowe rachunki :-)
Oni wszyscy teraz triple play promują, nie chciałam mieć telefonu, lubię filmy oryginalne oglądać, to mnie skusił - jak to facet ;-)

> HBO oznacza również Hemoglobinę, jakież moje zdziwienie było gdy wykładowca zaczął po
> tablicy mazgrać EJCZ-BI-OŁ. ^^

Tu masz więcej: http://acronyms.thefreedictionary.com/HBO
:-D
to telewizyjne to pochodzi od Home Box Office - czyli o ile dobrze kojarzę o tej porze, to znaczy "The Best Plejlista Filmów w Chacie" ;-)

> To cechy godne napoleona, ja jednak wole pozostać przy pisaniu, słuchaniu dobrej muzyki
> i drapaniu się po głowie. ^^

Dobrej muzyki słucham grając w gry niewymagające myślenia i takie, co dźwięku nie wydają z siebie. No jak w karty MMO gram, to słucham, ale jak literaki to już nie ;-)
No nie umiem grać o tej porze dobrze, a szkoda w rankach polecieć w dół, lepiej koło południa se nabić.

Z doświadczenia wiem, że koło 4 przychodzi niż, koło 5 już się śpi smacznie.
Te 8 h snu ostatnio straszne nasycenie u mnie wywołało, organizm się odzwyczaił ;-)

Raz w życiu zarwałam nockę na studiach (na czekoladzie jechałam i coca coli), bo trzeba było wspólny projekt oddać nazajutrz - to był maj, zaliczenia, ale kiedy o świcie wychodziłam z ryjca* z gotowym tekstem, to powiem Wam, że to była jedna z fajniejszych chwil w moim życiu :-)
Za projekt dostaliśmy dst. (śmy, bo go teoretycznie robiłam z dwoma kolegami, co mnie generalnie tylko duchowo i zdalnie wspierali, no nie załapałam się do grupy z "kujonami" przy tym zaliczeniu ;-) projekt robiłam w sumie przez 12 h, ludzie z innych grupek tygodniami siedzieli, gadali, spotykali się itp.), projekt był z teorii systemów czy coś w tym sensie, nevermind ;-) W każdym razie tamta sesja na II roku to był hardkor: milion projektów i kolokwiów w maju, bardzo ciężkie egzaminy techniczne i ciężkie egzaminy ekonomiczne w czerwcu, ech...

* tzw. "pokój nauki" w akademiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

Mnie w grudniu pehowiec od netu wcisnął promocję na dwa HBO, trzy Canal+ i dwa Cinemaksy
za 50 m-cznie przez 6 m-cy. Ale wiedziałam, dzięki moim znajomym (co się obudzili, jak
zaczęli duże rachunki po promocji dostawać), że trzeba z wyprzedzeniem wypowiedzenie
złożyć (45 dni okres wypowiedzenia). Last week już byłam w BOKu i wypowiedziałam, w Dzień
Dziecka mi odłączą, muszę się naoglądać na zapas.


Tutaj rzeczywiście przeginają, Polsat nawet na umowie ma 3miesięczny okres wypowiedzenia, oczywiście gdy popatrzymy na umowię to czcionka jest drobnym makiem siana. Ciekaw jestem kiedy internet da swoją odpowiedź dla cyfrowych maniaków, ale z tym chyba będziemy musieli poczekać aż standardem się stanie przepustowośc 4mb/s, czyż nie? :))

Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

Dobrej muzyki słucham grając w gry niewymagające myślenia i takie, co dźwięku nie wydają
z siebie. No jak w karty MMO gram, to słucham, ale jak literaki to już nie ;-)
No nie umiem grać o tej porze dobrze, a szkoda w rankach polecieć w dół, lepiej koło
południa se nabić.


O kurniku mowa? Ja zwykle zagrywałem się tam w makao. :) Ajj to były czasy. ^^

Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

Z doświadczenia wiem, że koło 4 przychodzi niż, koło 5 już się śpi smacznie.
Te 8 h snu ostatnio straszne nasycenie u mnie wywołało, organizm się odzwyczaił ;-)


Odmiana ważna w życiu jestem, pamiętam jeszcze w zamierzchłych mi myślach, że wpajano mi wiedzę o magicznej godzinie 24:00 wtedy to mózg uruchamiał specjalne enzymy/hormony (coś w ten deseń) które stymulują głęboki sen...

Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

Raz w życiu zarwałam nockę na studiach (na czekoladzie jechałam i coca coli), bo trzeba
było wspólny projekt oddać nazajutrz - to był maj, zaliczenia, ale kiedy o świcie wychodziłam
z ryjca* z gotowym tekstem, to powiem Wam, że to była jedna z fajniejszych chwil w moim
życiu :-)

Moja pierwsza nocka to na cukierkach Kopiko, młody to głupi wziąłem całą paczkę i sobie podjadałem je jak zwykłe cukierki. Później nie mogłem zasnąć całą noc, a rano byłem jak nakręcony. :))

Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

przy tym zaliczeniu ;-) projekt robiłam w sumie przez 12 h, ludzie z innych grupek tygodniami
siedzieli, gadali, spotykali się itp.), projekt był z teorii systemów czy coś w tym sensie,


Ale przecież o to chodzi by spotykać się po zajęciach u kogoś w domu, pić kawę, zagrywać się w szachy czy rozważać problematykę projektu - to są najlepsze momenty na zaciśnięcie niepewnych jeszcze kontaktów, tudzież sprowokowanie do odkrycia między sobą ukrytych talentów. :)) Nie rzadko po takim robieniu projektu wspomnień jest więcej aniżeli po nie jednej pijadzie. :))

Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

* tzw. "pokój nauki" w akademiku :-)


Do czego służą akademiki? ^^

Dobranoc Aniu, oby i dzisiaj wyszło 8godzin tego Ci życzę no i miłego końca łikendu (oby bez projektów :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu Ty i Yanek myślicie, że mój świat to tylko NWN ;p
istnieją dziewczyny w realu [nie, nie o tym sklepie mowa] i to je jeśli już mam na myśli, a nie kurtyzany z gospód. czepcie się EVE''owych nolife''ów albo ludzi grających w WoW''a, a nie ze mnie robicie jakiegoś potwora, bo w NWN gra nocami ;p

to tak kwestią wstępu, witajcie nocni Markowie, ja dziś tylko po to wpadłem, idę grać dalej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:08, pizmak666 napisał:

czemu Ty i Yanek myślicie, że mój świat to tylko NWN ;p
istnieją dziewczyny w realu [nie, nie o tym sklepie mowa] i to je jeśli już mam na myśli,
a nie kurtyzany z gospód. czepcie się EVE''owych nolife''ów albo ludzi grających w WoW''a,
a nie ze mnie robicie jakiegoś potwora, bo w NWN gra nocami ;p

to tak kwestią wstępu, witajcie nocni Markowie, ja dziś tylko po to wpadłem, idę grać
dalej ^^


Hehe witam Cię również. Widzę ż ostry z Ciebie maniak NWN i chyba świata Zapomnianych Krain.. Tez uwielbiam tą grę .. Manicze tak samo jak Ty ale jeszcze bardziej Maniaczyłem BG2 Jezu jak ja sobie przypomne ile na to godzin poszło hehehe nie wychodziłem z Domu cały czas grałem .. hehe Pozdrawiam.... może się jeszcze odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:08, pizmak666 napisał:

czemu Ty i Yanek myślicie, że mój świat to tylko NWN ;p
istnieją dziewczyny w realu [nie, nie o tym sklepie mowa] i to je jeśli już mam na myśli,
a nie kurtyzany z gospód. czepcie się EVE''owych nolife''ów albo ludzi grających w WoW''a,
a nie ze mnie robicie jakiegoś potwora, bo w NWN gra nocami ;p

to tak kwestią wstępu, witajcie nocni Markowie, ja dziś tylko po to wpadłem, idę grać
dalej ^^


tu kolega do mnie na x fire zagadał to sie dobił ile przegrałem w wowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:08, pizmak666 napisał:

czepcie się EVE''owych nolife''ów albo ludzi grających w WoW''a,
a nie ze mnie robicie jakiegoś potwora, bo w NWN gra nocami ;p


Czepiac sie grajacych w World of WarCraft nie beda, bo po pierwsze maja pod reka grajacych w NWN 2, a po drugie maja instynkt samozachowawczy, wiedza, ze sam w WoWa gram to wola nie podpasc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 03:49, akne napisał:

Mnie w grudniu pehowiec od netu wcisnął promocję na dwa HBO, trzy Canal+ i dwa Cinemaksy
za 50 m-cznie przez 6 m-cy.


Pracowalem w telekomunie przez 2 miesiace (mialem jeden z najdluzszych stazow w historii firmy i przy okazji zarabilem rekordowo malo, bo cale 0 PLN). Kazali chodzic po wioskach w wojewodztwie zachodniopomorskim i rozmawiac z rzekomo umuwionymi klientami. Klienci nie byli - jak sie mozna domyslec - umuwieni, a ja mialem im wciskac rozne nie fajne rzeczy TP. A jak szedlem ludziom na reke, bo na przyklad babci telefon byl potrzebny tylko po to, zeby w razie czego na pogotowie zadzwonic i to mialo potwierdzenie w rachunkach to nastepnego dnia slyszalem jaki to zlamany jestem jak pewien narzad. :) Ogolnie bardzo niemilo wspominam prace dla telekomuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2008 o 00:24, Wojman napisał:


Pracowalem w telekomunie przez 2 miesiace (mialem jeden z najdluzszych stazow w historii
firmy i przy okazji zarabilem rekordowo malo, bo cale 0 PLN). Kazali chodzic po wioskach
w wojewodztwie zachodniopomorskim i rozmawiac z rzekomo umuwionymi klientami. Klienci
nie byli - jak sie mozna domyslec - umuwieni, a ja mialem im wciskac rozne nie fajne
rzeczy TP. A jak szedlem ludziom na reke, bo na przyklad babci telefon byl potrzebny
tylko po to, zeby w razie czego na pogotowie zadzwonic i to mialo potwierdzenie w rachunkach
to nastepnego dnia slyszalem jaki to zlamany jestem jak pewien narzad. :) Ogolnie bardzo
niemilo wspominam prace dla telekomuny.


Wow na prawdę 0 PLN.. ale chyba powinni Ci coś zapłacić ... Co do wciskania rzekomo "fajnych rzeczy w TP" to ja bym nie potrafił chyba że staryszm babcią że Radio Maryja Lepiej będzie odbierać heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie, do WoW''a się nie przyczepią, bo Ty grasz. do GW też nie, bo Walgierz gra [tak?]. można by do EVE... bo w diablo gra Rzezim, to tym bardziej się boją... :P a o EVE zapominają. i niech zapomną o mnie i o NWN, bo zaraz do BG wracam ^^

branoc panowie, spadam od kompa, nauka czeka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować