Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2008 o 00:28, Sir Braveheart napisał:

Wow na prawdę 0 PLN.. ale chyba powinni Ci coś zapłacić /.../


Niekoneicznie. W tym kraju nie ma obowiązku płacenia stażystom, a nawet na niektórych uczelniach (m.in. na mojej tak było), odbywając praktyki muszą one być bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:36, pizmak666 napisał:

właśnie, do WoW''a się nie przyczepią, bo Ty grasz. do GW też nie, bo Walgierz gra [tak?].
można by do EVE... bo w diablo gra Rzezim, to tym bardziej się boją... :P a o EVE zapominają.
i niech zapomną o mnie i o NWN, bo zaraz do BG wracam ^^


W Guild Wars to akurat prawie wszyscy moderatorzy grają. Poza właśnie Wojmanem, Rzezimem i chyba najnowszą naszą czerwoną mordką, czyli sig.''iem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:37, Klimos napisał:

Niekoneicznie. W tym kraju nie ma obowiązku płacenia stażystom, a nawet na niektórych
uczelniach (m.in. na mojej tak było), odbywając praktyki muszą one być bezpłatne.


Nie bylem na stazu, mialem mic umowe o prace. A nie bylo umowy. Zreszta do gazety poszedlem ido PIPu. Jedni i drudzy nic nie zdzialali. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:54, Wojman napisał:

Nie bylem na stazu, mialem mic umowe o prace. A nie bylo umowy. Zreszta do gazety poszedlem
ido PIPu. Jedni i drudzy nic nie zdzialali. :(


Ehhh, szkoda gadać w takim układzie. Cała polska rzeczywistość :|
Mniemam, że teraz Ci lepiej w obecnej pracy, skoro na granie w WoWa możesz sobie spokojnie pozwolić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 01:04, Klimos napisał:

Mniemam, że teraz Ci lepiej w obecnej pracy, skoro na granie w WoWa możesz sobie spokojnie
pozwolić ;]


Zarabiam dosc malo, ale pensja zawsze jest na czas, a czasem przed czasem pracuje w Urzedzie Miejskim. Ale bede zmienial prace, bo chce wiecej zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 00:08, pizmak666 napisał:

czepcie się EVE''owych nolife''ów

Wiesz czemu nas się nie czepiają? Bo nam już nic nie może pomóc ;P

A poważnie to wreszcie mogę sam sobie plan dnia układać, więc jest szansa, że wkrótce oprócz nauki znajdzie sie w nim coś jeszcze. Zaczyna się nowy tydzień, nowa szansa na wyrwanie się z kajdan medycznych powtórek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 02:35, Graffis napisał:

Wiesz czemu nas się nie czepiają? Bo nam już nic nie może pomóc ;P


oprócz nowych rzeszy graczy, niczego nieświadomych... zauważam, że coraz więcej ludzi w EVE gra i coś mi się myśli, że to między innymi Twoja sprawka... ;p

ah, no i witajcie Marki, witaj KŁEJK ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:03, pizmak666 napisał:

oprócz nowych rzeszy graczy, niczego nieświadomych... zauważam, że coraz więcej ludzi
w EVE gra i coś mi się myśli, że to między innymi Twoja sprawka... ;p


Ja tam mu się nie dałem, a próbował. Ale mało skutecznie i bez jakichś specjalnych technik perswazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:03, pizmak666 napisał:

oprócz nowych rzeszy graczy, niczego nieświadomych... zauważam, że coraz więcej ludzi
w EVE gra i coś mi się myśli, że to między innymi Twoja sprawka... ;p



Heheh no i ja również witam oraz inne Marki także :p hehe wspominałeś coś o BG że powracasz do jedynki czy do dwójki ?? ja bym sobie chętnie pograł po necie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Stormwindzie staneło się na głównym placu i powiedziałem : 1000 k gold plis. I nikt nie dał. Cóż, tacy to się nie chca dzielić, co innego że jakis gościu , krasnolud odpowiedział : nie mma.m. Dałem ja mu za to jakie s itemy, ale nie na jego poziom i płakał czy coś na jego poziom nie miał, ale nie miałem. Ogólnie mowa o World of Warcraft. Lubie ten aspekt kontaktu z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:17, Wintesun napisał:

Dzisiaj w Stormwindzie staneło się na głównym placu i powiedziałem : 1000 k gold plis.
I nikt nie dał. Cóż, tacy to się nie chca dzielić, co innego że jakis gościu , krasnolud
odpowiedział : nie mma.m. Dałem ja mu za to jakie s itemy, ale nie na jego poziom i płakał
czy coś na jego poziom nie miał, ale nie miałem. Ogólnie mowa o World of Warcraft. Lubie
ten aspekt kontaktu z innymi graczami.


Ah ci alliance nie dość ,że biedni to płaczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:17, Wintesun napisał:

Dzisiaj w Stormwindzie staneło się na głównym placu i powiedziałem : 1000 k gold plis.
I nikt nie dał.


A ja jakos nie lubie graczy, ktorzy mnie zaczepiaja i prosza o zloto. Ja jakos sam potrafie w tej grze zarobic. Choc faktem jest, ze jak zaczynalem przygode z WoWem i spotkalem polaka na serwerze to wsparl moja postac 3g, choc go o to nie prosilem.

Dnia 08.04.2008 o 00:17, Wintesun napisał:

Lubie
ten aspekt kontaktu z innymi graczami.


Sam w World of WarCraft gram od jakiegos juz czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też przekonywać próbował! skubaniec, każdego przekabaci. ale się również nie dałem. zresztą, nie on jeden próbował. do WoW''a namawiany non stop jestem... tfu!

Braveheart
zawsze najpierw jedynkę, potem dwójkę. zawsze w takiej kolejności, jedną postacią. oczywiście z ToB ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:24, Wojman napisał:

> Dzisiaj w Stormwindzie staneło się na głównym placu i powiedziałem : 1000 k gold
plis.
> I nikt nie dał.

A ja jakos nie lubie graczy, ktorzy mnie zaczepiaja i prosza o zloto. Ja jakos sam potrafie
w tej grze zarobic. Choc faktem jest, ze jak zaczynalem przygode z WoWem i spotkalem
polaka na serwerze to wsparl moja postac 3g, choc go o to nie prosilem.


Sam w World of WarCraft gram od jakiegos juz czasu. :)


heheh widzisz, nawet podaruj dzieciom słońce i inne charytatywne cele przeniosły się do świata WoWa. Pamiętam koleś w to nieźle zacierał chyba nawet do dziś gra.. ale nie jestem pewien

hehe ile już grasz w WoWa ?? :D:D
i mam pytanko... Cięzko jest zacząć od zera czyli nową postacią ??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:27, pizmak666 napisał:

mnie też przekonywać próbował! skubaniec, każdego przekabaci. ale się również nie dałem.
zresztą, nie on jeden próbował. do WoW''a namawiany non stop jestem... tfu!


Tak by the way, to do Guild Wars, też między innymi Graffis mnie namawiał i to mu się akurat udało. Za co mu nawet wdzięczny jestem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do GW sam się staram namówić... ale nie wiem jak tam teraz z dostępnością wszystkich części. a pograć bym pograł. potem się na ''dwójkę'' bym przesiadł... a, że bez abonamentu to grać można do woli ;D ale nie mogę się jakoś przekonać...

btw, możesz spróbować mnie przekonać :P

P.S. zbieram się już, nauka czeka. dobranoc Wam, miłej nocy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:31, pizmak666 napisał:

do GW sam się staram namówić... ale nie wiem jak tam teraz z dostępnością wszystkich
części. a pograć bym pograł. potem się na ''dwójkę'' bym przesiadł... a, że bez abonamentu
to grać można do woli ;D ale nie mogę się jakoś przekonać...

Heh, ja akurat za każdym razem trafiałem na jakąś promocję i to zarówno gdy kupowałem GW dla siebie jak i dla brata. Czy to na gramie, czy na wirtusie czy też rabat z EMPiKu. Poszczególne kampanie kosztowały mnie jakieś 50-60 złotych i co najciekawsze, najdroższy z całego zestawu był dodatek, za który zapłaciłem bodajże po 70 czy 80 złotych od egzemplarza :)

Dnia 08.04.2008 o 00:31, pizmak666 napisał:

btw, możesz spróbować mnie przekonać :P

Ostatnio mało mam czasu na granie. Sporo pracy, nauka duńskiego (już za tydzień egzamin), a poza tym Xbox 360 i trochę życia poza firewallem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:31, pizmak666 napisał:

do GW sam się staram namówić... ale nie wiem jak tam teraz z dostępnością wszystkich
części. a pograć bym pograł. potem się na ''dwójkę'' bym przesiadł... a, że bez abonamentu
to grać można do woli ;D ale nie mogę się jakoś przekonać...


Co do GW to też jestem namawiany hehe gra jest fajna i podoba mi się ten świat... kumpel od czasu do czasu coś tam zamłuci sobie ostatnio ma mniej czasu na cokolwiek... BTW: jak bym miał grac to już nie wiem w jaką częśc bo ich chyba 3 są o ile się dobrze informuje hehe i nie wiem czy każda z każdą nie ma jakiś powiązań.. Nevermind

PS: jak zaczniesz grac w BGII dasz znać :D:D może po necie byśmy popykali razem .. co Ty na to ??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować