Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 00:46, balduran2 napisał:

Chyba jeszcze u mnie w kinie grają ten film, ale akurat na niego nie mam z kim iść -
nikt po porostu nie chce go obejrzeć ;D


Aż tak słabo? W każdym razie czekam na edycję DVD, kupię bo warto, bardzo fajny film, choć mimo wszystko scenariusz zawiera kilka poronionych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kinie na najnowszym Indym byłem w ostatni piątek. Jeśli ktoś go jeszcze nie oglądał - niech szybko nadrobi zaległości! :P
Moim zdaniem ta seria straciła swój urok... Owszem, przygody, postacie, fabuła itd. urzekają, jednak... To nie jest to samo, co kiedyś. Teraz wykorzystywane są te wszystkie efekty specjalne... Troszkę to inaczej wygląda.
P.S. Oglądał ktoś dzisiaj (tak mówiąc szczerze to wczoraj :p) film pt. "Dzikość serca"? Emitowany był na kanale TVP2 o godz. 21.50, skończył się o godzinie 23.50. Obraz świetny. Dużo scen seksu itd., ale spokojnie film mogę stawiać zaraz za "Człowiekiem z blizną" (o nie, tego filmu absolutnie nic nie pokona :P). Mocne kino, polecam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:48, Skywalker560 napisał:

Aż tak słabo?

Ale w jakim sensie?

Dnia 18.06.2008 o 00:48, Skywalker560 napisał:

W każdym razie czekam na edycję DVD, kupię bo warto, bardzo fajny film,
choć mimo wszystko scenariusz zawiera kilka poronionych pomysłów.

Ja się chyba na DVD nie skuszę. Może kiedyś, jeśli wydadzą wszystkie 4 części razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:48, Dexter McAaron napisał:

Mały komentarz ode mnie - szczególnie w ramach nauki, gdzie każda rodzina może się schować
w wypadku wybuchu nuklearnego. :> Ergo, początek był NAPRAWDĘ przegięty, ale film
formę 3mał i za to się chwali. :)


Jak najbardziej trzymał :). Ktoś tam co prawda skarżył się na mrówki, ale takie przecież naprawdę istnieją (chociaż i tak tutaj była lekka przesada, ale może się mylę?). Scena z testem broni była niezła, fakt że przesadzona, ale zabawna ;). A tak w ogóle - to gdzie Indy''emu niby wypadały włosy? oO

balduran2---> No, że nie wywołał wielkiego zainteresowania w Twoim środowisku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:55, Skywalker560 napisał:

Jak najbardziej trzymał :). Ktoś tam co prawda skarżył się na mrówki, ale takie przecież
naprawdę istnieją (chociaż i tak tutaj była lekka przesada, ale może się mylę?). Scena
z testem broni była niezła, fakt że przesadzona, ale zabawna ;). A tak w ogóle - to gdzie
Indy''emu niby wypadały włosy? oO


No wiesz, opił się ze Świętego Graala to teraz cwaniakuje... :P Co do mrówek, takowe faktycznie są, choć ani nie mają gniazd, ani tym bardziej nie noszą tam dwumetrowych rusków. Generalnie pod względem niedomówien film ten trzyma styl i formę poprzednich... Np. skąd w najbardziej strzeżonym miejscu USA batalion sowieckich żołnierzy?? ^^'' Anyway, choć ja bym film skończył inaczej, wyszedłem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:55, Skywalker560 napisał:

balduran2---> No, że nie wywołał wielkiego zainteresowania w Twoim środowisku

Aż tak źle nie było.
Oczywiście, część osób była tuż po premierze - nie mówiąc mi nawet o tym.
Inni natomiast albo nie byli zainteresowani tą kontynuacją, albo...po prostu nie znają takich filmów jak Indiana Jones ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mają mrowisk a gniazda budują same z siebie, tzn. łapią się za te swoje maleńkie łapki i tworzą takie specyficzne mrowiska ;). Scena z Ruskiem skojarzyła mi się z replikacją Neo w pierwszym Matriksie ;). Ale w końcu IJ to film stylizowany na stare filmy klasy B, więc nie ma co narzekać, jego zadaniem nie jest realistyczne ukazywanie świata tylko bawienie widza.

balduran2---> Aha ;). Co do DVD to widziałem w Media Markcie całą trylogię + dodatkową płytę z bonusami, ale na razie muszę poszukać Mroczne Widmo i Atak Klonów w wersji z dodatkami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 01:04, Skywalker560 napisał:

Co do DVD to widziałem w Media Markcie całą trylogię + dodatkową płytę z bonusami

Może, może kiedyś. Ale mam nadzieję, że wydadzą 4 części - może wyjdzie taniej, niż trylogia + 4 część oddzielnie.

Dnia 18.06.2008 o 01:04, Skywalker560 napisał:

ale na razie muszę poszukać Mroczne Widmo i Atak Klonów w wersji z dodatkami ;).

Ja też muszę uzupełnić moje DVD Star Wars.
Szkoda, że nie wiedziałem iż poszukujesz Mrocznego Widma 2 DVD - bo ostatnio na Allegro jakiś gość sprzedawał chyba 50 sztuk takich wydań po 19,99 zł.
A Atak Klonów, z tego co widziałem to w ogóle trudno jest dostać ostatnio na DVD - nawet zwykłe wydanie, niedawno jak sprawdzałem na Allegro to było dosłownie 3 aukcje, a pozostałych epizodów było po kilkanaście-kilkadziesiąt aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 01:20, balduran2 napisał:

Może, może kiedyś. Ale mam nadzieję, że wydadzą 4 części - może wyjdzie taniej, niż trylogia
+ 4 część oddzielnie.


Z pewnością. I tak teraz Trylogia w Edycji Kolekcjonerskiej swoje kosztuje. Natomiast zaskoczyło mnie to, że EK Jurassic Park to wydatek zaledwie 50 zł...

Dnia 18.06.2008 o 01:20, balduran2 napisał:

Szkoda, że nie wiedziałem iż poszukujesz Mrocznego Widma 2 DVD - bo ostatnio na Allegro
jakiś gość sprzedawał chyba 50 sztuk takich wydań po 19,99 zł.


Nie kupuję na Allegro, wybieram merlin.pl ;).

Dnia 18.06.2008 o 01:20, balduran2 napisał:

A Atak Klonów, z tego co widziałem to w ogóle trudno jest dostać ostatnio na DVD - nawet
zwykłe wydanie, niedawno jak sprawdzałem na Allegro to było dosłownie 3 aukcje, a pozostałych
epizodów było po kilkanaście-kilkadziesiąt aukcji.


Mój wujek ma Atak Klonów z dodatkami, ja w takim wydaniu mam jedynie Zemstę Sithów. Miałem chrapkę na Oryginalną Trylogię w takim wydaniu, ale mam wszystkie trzy filmy oddzielnie razem z pierwotnymi wersjami na drugim DVD i marnej jakości zwiastunem LEGO Star Wars 2. Wielka szkoda, bo kiedyś od wujka pożyczyłem SW i było tam parę klasycznych filmów dokumentalnych o Oryginalnej Trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 raz jestem w tym temacie xD. Ale juz mi się na kompie troche nudzi. Czytam sobie o gierce dobrze znanej wszystkim chyba World of warcraft: Wrath of the Lich King. Polecam ten dodatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 02:47, Nevrac napisał:

1 raz jestem w tym temacie xD. Ale juz mi się na kompie troche nudzi. Czytam sobie o
gierce dobrze znanej wszystkim chyba World of warcraft: Wrath of the Lich King. Polecam
ten dodatek!


Mnie tam się nigdy w nocy nie nudzi. :) Zawsze mam coś do roboty na PC, jak siedzenie w nocy to najlepsze warunki do grania i pracy. No nie powiem, dzisiaj się trochę zasiedziałem. Jutro do szkoły trzeba będzie jakoś wstać, choć wcale nie muszę iść, ale chce, ostatnie sprawy niełatwe czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 03:11, Jed1 napisał:

> 1 raz jestem w tym temacie xD. Ale juz mi się na kompie troche nudzi. Czytam sobie
o
> gierce dobrze znanej wszystkim chyba World of warcraft: Wrath of the Lich King.
Polecam
> ten dodatek!

Mnie tam się nigdy w nocy nie nudzi. :) Zawsze mam coś do roboty na PC, jak siedzenie
w nocy to najlepsze warunki do grania i pracy. No nie powiem, dzisiaj się trochę zasiedziałem.
Jutro do szkoły trzeba będzie jakoś wstać, choć wcale nie muszę iść, ale chce, ostatnie
sprawy niełatwe czekają.

Bardzo przepraszam za spam po piszę pużno :) proszę o odpuszczenie tego ze teraz piszę bo to 1 i ostatni raz) Miałem wczoraj formata. Wszystkie gierki poszły do kosza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:11, Skywalker560 napisał:

Ach, WWI 2008 się zbliża, ciekawe czy Blizz zapowie Diablo 3 czy też ujawni ten swój
nowy projekt MMO?

A mnie to wali w sumie, nie pójdźe mi, a ja już nie jaram sie giercami jak 3 lata temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:22, bartog123 napisał:

A mnie to wali w sumie, nie pójdźe mi, a ja już nie jaram sie giercami jak 3 lata temu.
:)


Jesteś pewien? ;) A tak na serio to ja też... Kurde, starzejemy się! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, już dziś będzie zakończenie roku szkolnego, zakończenie gimnazjum. Droga do liceum stanie otworem.
Pomyśleć że już od września będę dojeżdżał do szkoły ponad godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od jakiegoś miesiąca opierdzielam się w domu, ew. jadę do Rzeszowa na kurs jazdy :P. Ale niedługo trzeba będzie składać papiery na uczelnie, bo 30 będzie ogłoszenie wyników matur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:26, Skywalker560 napisał:

A ja od jakiegoś miesiąca opierdzielam się w domu, ew. jadę do Rzeszowa na kurs jazdy
:P. Ale niedługo trzeba będzie składać papiery na uczelnie, bo 30 będzie ogłoszenie wyników
matur...

Co do wyników: powodzenia. Dużo nie zmienisz niby ale co tam. Ja kopie papierków w piątek oddam.
A "wakacje" mam już/dopiero od dwóch tygodni. Jutro oficjalnie koniec roku szkolnego a w piątek wpadnę do znajomego (a przynajmniej mam taki plan) na zakończenie.
Na okres między wyjazdowy kupiłem sobie LotRO z subskrypcją na 45 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować